Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Katarynia masz racje, jutro wale drzwiami i oknami, któryś będzie musiał mnie przyjąć ;) Będe uparta jak osiołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragholka-musze przyznac ze w Irlandii lepiej płacą :P Ja dziś tez pozwoliłam sobie na 3 ptasie mleczka,bo męzusiowi"mikołajek" w bucika przyniósł:D fragolinko ale Ci się cykl wydłużył!!ale ziółka Ci nie zaszkodzą,więc pij:)) Sisi ale ten wasz piesek rozbrykany:D Mam nadzieje,ze do krwi się nie dostał!BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta Malutka - przykro kochana z powodu małpy :( czy my też możemy się blizej poznać przez nk? Ascha - jakie badania jutro robisz? My dziś byliśmy z wizytą u naszych rodziców, więc trochę czasu zeszło, a na 17 w kościele na mszy. Już wiem kiedy mam chrzciny u synka męża brata - 26 grudnia, w święta. A poza tym u mnie dziś 9 dzień cyklu, wczoraj oglądałam do 1 w nocy Pulp fiction i skusiłam się na zioła - brakowało mi ich :) bo piłam w tym cyklu tylko od 1 do 3 dc a póżniej choroba mnie dopadła i musiałam odstawić, dziś i jutro też będę pic, a od wtorku się okaże bo mam wizytę u gina i być może już od wtorku wieczorem zacznę leczenie na bakterie, a wtedy zioła idą w odstawkę, nie chcę żeby coś namieszały w działaniu antybiotyku... Katarynko jak twoje tempki, czy mierzysz czasem progesteron w 2 fazie? Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja bede mierzyc meskie hormony z obciazeniem. Wyczytalam w internecie ze chodzi o cortyzon. Cos mi beda wstrzykiwac i 3 razy krew pobierac. Ale jeszcze nie wiem czy jutro czy we wtorek. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Uciekam do pracy znow na 12 h... Ale ciesz sie z drugiej strony ze jest ta praca chociaz na miesiac...potem znow bede szukac:) Wogole dzis wstalam jakas taka szczesliwa:D Dobrze piszecie ze przeciez kazdy kolejny cykl to nowa nadzieja:) A wiec dopoki walczysz jestes zwyciezca:D:D Milego dzionka Wam zycze, buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami? Ja nadarmo tak wczesnie wstalam! Dzwonilam do kliniki i mam jutro przyjsc,bo ten roztwör mösi lekarka wstrzyknac do zyly. Badanie trwa 2 godz. Bylam na poczcie odebrac ziola,katarynka jeszcze raz DZIEKUJE! Dziewczyny jak przechowujecie ziola? W sloiku,papierowej torebce? Dzisiaj wieczorej pije,pierdziele ,jutro rano ide na hormony. Zrypalam tez listonosza ze mu sie nie chcialo wchodzic po schodach. Uslyszalam ze wrzuca dzis listy do skrzynki i zeszlam w kapciach szybko na döl. ZDAZYL MI SKUBANY UCIEC NA ULICE;to ja biegiem w tych kapciach po mokrym chodniku za nim. Dobrze ze muj pedantyczny maz nie widzial ze bylam w kapciach na dworze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Asha ale masz mężusia:)Ja też na swojego bym krzyczała jakby mi w kapciach na dwór wyskoczyl:D:D Ale mamy charakterki-jaki Twój znak zodiaku?Nie lew czasem :P Maniu wczoraj z ciekawości zmierzyłam tempke w 18 d.c przy braniu 1 tablteki dziennie duphastonu-i było 37 stopni-a wiec w sumie tak jak zawsze u mnie w 2 fazie.Max osiaga na 4 dni przed okresem-ok 37,2 stopnie.Takze nie wiem czy duphaston cos w tym zmienil!U mnie ma blokowac rozwoj polipów! Fragolinko tak te zioła zachwalasz,że chyba je sobie kupię.TYm bardziej,że Mania mówi,że okresy nie są bolesne! Sisi co z Toba?? Malutka masz rację-praca choć nie pozwala Ci myśleć o naszych porażkach starankowych!Dlatego jesteś taka uśmiechnięta:)Ja też już w 2 d.c mam dobry humor,bo wiem,że kolejna szansa;D Kiki,Zadra,Nulla,=jak zwykle mało piszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko pisz czy byłaś na monitoringu?? Jest juz jakiś pęcherzyk? Sisi napisz jak temperaturki,skoro cos wzroslo,moze sie ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja dopiero z pracy. Temperatura wzrasta bez widocznego skoku,dlatego mysle ze nie bylo owu:( moze nastepny cykl cos ruszy? zastanawiam sie czy nie kupic testow owulacyjnych,dziewczyny wiecie moze czy one sa wiarygodne? U nas kiepska pogoda ciagle spac mi sie chce bleee,ale od polowy tygodnia ma sie ocieplic:) A my juz kompletujemy wdzianka i sprzet na narty ha ha,pewnie dopiero w styczniu poszalejemy:P Katarynka dzieki za link borowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sisi uważaj na nogi!!Bo narty są czasem niebezpieczne;) Ja nie umiem jeździć na nartach. Co do testów myślę,że są bardzo wiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z fragola???????????? Katarynia möj maz jest z pod panny;) Straszny z niego czyscioch,pedant i perfekcjonista. Jak ja sprzatam to on po mnie poprawia. Sisi u mnie testy byly wiarygodne. Teraz dostalam 5 szt.z ziolami i chce kupi wiecej:) Ciekawa jestem czy po piciu bede owulowac bo normalnie nie mam owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko - no to ładną masz tempkę, a ja mam dziś już 11 dc i ....mam wrażenie że dziś jest owulka! Gdyż śluz może taki sobie, ale tempka spadła do 36,1! no i miałam trochę domieszki krwii w śluzie i podbrzusze było takie napięte ... i libido podwyższone od kilku dni :) no ale może poprostu jajniki pracują pełną parą, bo w poprzednim cyklu się obijały. Z moich obserwacji wynika że mam tak że 1 cykl owulka jest szybciej, kolejny idealnie ok 14 dc a w kolejnym wszystko leniwie pracuje i owulka jest opóźniona, jeszcze potrzebuję czasu by potwierdzić tą tezę, ale wszystko na to wskazuje... Ascha ja zioła trzymam w dużym szklanym słoju zamykanym szczelnie na nakrętkę (takie do ogórków), ważne by szczelnie zamykać i nie trzymać na słońcu. Ascha - po pierwszym dniu picia nie powinny zmienić się parametry hormonów...?? tak myślę. Pamiętaj tylko by nie parzyć 1 łyżkę ziół tylko 1 łyżeczkę! na szklankę a parzysz pod przykryciem pół godziny , po czym przecedzasz i pijesz be fusów! Według mnie smakują lepiej niż np melisa solo... :) Jutro już gin więc się okaże czy owu była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie fragola ze wröcilas do nas,juz myslalam ze masz dola i nie chcesz gadac co nie bylo by podobne do Ciebie.:) Co do meza to ogölnie jest fajnie ze czyscioch,wypucowane buty,czysty samochöd wszystko poukladane, Ale jest nie fajnie jak uwaza ze cos jest nieposprzatane albo powinnam perfekcyjnie zrobic. On wie kiedy byly kurze scierane bo zegarek na komodzie jest o milimetr przesuniety! Dzieki dziewczyny o rady w przechowywaniu ziöl;) Ja tez mysle ze po jednej lyzecce hormony nie powinny sie zmienic. Ale mam stracha i stress przed dzien pröbnym w pracy w srode:( Ja to taki tchörz i nerwus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka wyjęlaś mi to z ust-już dawno chciałam stwierdzić,że ten topik jest super fajny,bo dziewczyny nie jesteście egoistkami,nie myślicie tylko o swoich d...a zawsze ktoś zapyta,pocieszy,coś milego napisze do drugiej!Za to dla WAS wszystkich ode mnie🌼👄 Maniu kochana nie przejmuj się tymi cyklami-organizm to nie zegarek i czasem się coś przestawi:)Ja mam cykle ksiażkowe-czasem owu jest w 14 d.c ale czasem jej się coś nie chce i opóżni się o równy tydzień i jest w 21 d.c.:D Najważniejsze,by faza lutealna była dobra i temperaturki ładnie rosły!! Ascha miałam dziś identyczny przypadek jak Ty-zamówiłam krople na moją grzybicę po kocie na brzuszku i dostałam awizo,że trzeba je odebrać na poczcie-a cały dzień bylam w domku.Idę o 17 na pocztę,a oni mi,że listonosz ma paczki!Myślałam,żeby jutro zrobić jak Ty-wybiegnę w kapciach do Niego!Co oni sobie myślą?ZA CO MY PŁACIMY/ Dziewczynki moje drogie miłego wieczorku! Aga co z monitoringiem??Jak u ginka?? Malutka jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka wyjęlaś mi to z ust-już dawno chciałam stwierdzić,że ten topik jest super fajny,bo dziewczyny nie jesteście egoistkami,nie myślicie tylko o swoich d...a zawsze ktoś zapyta,pocieszy,coś milego napisze do drugiej!Za to dla WAS wszystkich ode mnie🌼👄 Maniu kochana nie przejmuj się tymi cyklami-organizm to nie zegarek i czasem się coś przestawi:)Ja mam cykle ksiażkowe-czasem owu jest w 14 d.c ale czasem jej się coś nie chce i opóżni się o równy tydzień i jest w 21 d.c.:D Najważniejsze,by faza lutealna była dobra i temperaturki ładnie rosły!! Ascha miałam dziś identyczny przypadek jak Ty-zamówiłam krople na moją grzybicę po kocie na brzuszku i dostałam awizo,że trzeba je odebrać na poczcie-a cały dzień bylam w domku.Idę o 17 na pocztę,a oni mi,że listonosz ma paczki!Myślałam,żeby jutro zrobić jak Ty-wybiegnę w kapciach do Niego!Co oni sobie myślą?ZA CO MY PŁACIMY/ Dziewczynki moje drogie miłego wieczorku! Aga co z monitoringiem??Jak u ginka?? Malutka jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zrobilam wlasnie ciasto z wisniami i kruszonka;) Moze to glupie ale bardzo sie ciesze ze sie pogodzilam z mezem. Ostatnio co rusz byla klötnia i obrazanie sie:( Nie bylismy juz dawno tak do siebie mili;)jak od paru dni. Katarynka ja tez twierdze ze topik i dziewczyny sa fajne:) Te ktöre sa od dluzszego czasu to juz jak rodzina dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale dzis tutaj milusko:) Ja zamawiam boro i testy za tydzien,tak sobie wyliczylam ze akurat odbiore w polsce. Jutro mam wolne poniewaz u nas swieto , chce farbnac wlosy na ciemny braz:D Fragolinka ale mi nie daje spokoju ta twoja @!!! za godzine jedziemy do sklepu bo od godz 19 zaczynaja sie 30% obnizki na alkohol :classic_cool:i zabawki,moze uda sie dostac cos dla chrzesniakow. Ascha prawda ze serce sie raduje jak obydwoje jestescie dla siebie mili? Ja zawsze lubie takie sytuacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo topiku,to nie mam pojecia jak wytrzymam 2 tyg bez was:( Ale juz wymyslilam ze wezme laptopa i bede szukala zasiegu na pobliskim osiedlu:D oby cieplo bylo bo zamarzne w aucie ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi napewno sa jeszcze inne strony z borowina. Fragola nie wiem czy ciasto wyszlo dobre. Nie jadlam bo mam dosyc slodkiego po czekoladkach. Na kolacje jadlam spaghetti z tunczykiem.Mniam!:) Nudzi mi sie,moza zrobie boro boro puki chlopa nie ma z zakupami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurde! Sisi pewnie tak zachwalaysmy tę borowinę,że ludzie zaczęli kupować..haha Przecież na topik może wejść każdy :p :P Ascha ma racje-są inne boro-poszukam i dam Ci linka!Sama też muszę domówić-conajmniej 2! Sisi kiedy jedziesz dokładnie? Mam nadzieję,że na Święta się tu wirtualnie podzielimy opłatkiem :p :) Asha jak miło słyszec,że u Ciebie w związku zgoda:)) Fragolinko podziwiam Cię -ja nie nawidzę zakupów świątecznych,bo za dużo ludzi wszędzie!A na Święta sama będziesz bidulko robić wszystkie potrawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki! To ja :)wiem wiem malo piszę?ale na prawde nie mam czasu uwierzcie mi w sobote mnie nie było bylam z Mikolajem u chrzesnika a w niedzielę bylam u kolezanki ja nie mogę siedzzieć w domu bo dostaję wysypki na całym ciele jak widzę moich tesciów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dużo naklikałyście żee nie mam kiedy tego czytać:) Jutro jadę do gina ciekawe co mi powie że to moze ostatni zastzryk będę brala? kto wie???:) Powiedzcie mi ktora z dziewczynek miala inseminację Nulla?bo nie wiem co z niąchyba że nie do czytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kiki nulla miala inseminacje,niestety nie udana. Od dluzszego czasu nasza nulla nie odzywa sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam dzisiaj borowine bo juz prawie po@bylo krötko jak nigdy! Za 15 min beda gotowe ziola do picia! Strasznie jestem ciekawa jak wajda testy owulacyjne! Cos jestem przeziebiona i jak zwykle gardlo zawalone:( Jutro musze o 6 30 wstac i jechac do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×