Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinko, ja piję zioła, dziś jeszcze na pewno tak, a od jutra jak wezmę antybiotyk to już nie bedę pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Umówiłam się dzisiaj do innego gina, weszłam o ustalonej godzinie, bez opóźnienia, pełna kultura. Opowiedziałam swoją historie, a gin na to że jegi wieloletnia pacjentka, miała podobny problem, na in vitro mieli iść i tu nagle przychodzi, żę zaszła w ciąże naturalnie. Szok! Naśmieszniejsze jest to że tłumaczyła mu się, że to z tym samym facetem, mężem :) Więc tak miło zaczęło się moja wizyta. Zrobił mi wymaz, zbadał no i monitorowanie cyklu zaczęliśmy. Na lewym jajniku pęcherzyk 11mm, na prawym 6,5mm. No i czekamy, w piątek ide znowu. Zadowolona jestem póki co. Fajny gość z tego gina, taki humor miał, że hej! A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś - dla ciebie link - tak pomyślałam ze masz ochotę poczytać sama też go własnie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja też :)wstałam o 6:30 a poszłam spać późno, była padnieta, ale 20 minut na rowerze stacjonarnym, kilka czekoladek Ferrero Rocher i prysznic pobudziły mnie i też nabrałam ochoty coś poczytać Może zapodam jeszcze ten link, ale może już go cytowałam: http://umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wypilam ziola,lagodne w smaku;) Ja czesto pije ziolöwki na zoladek,nerwy albo przeziebienie ale te sa naprawde nie gorzkie. Ja nie moge tak pözno jak wy pic bo cala noc bym latala do toalety. Fragola mialam Cie pytac o paznokcie ale znowu czytalas w moich myslach:) Ja bede wtym tygodniu cos robic z paznokciami. Nie moge zrozumiec czemu nie robisz akrylu,przeciez to trzyma miesiac i nic nie trzeba poprawiac,a normalny lakier odpryskuje! Ja pomalu ide spac jutro musze wczesnie wstac;) Ciesze sie ze u Agnieszki wypalilo i nie musi wiecej tracic nerwöw na konowalöw! Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja po badaniu:) Pobrali mi krew,potem Wstrzykneli mi jakies swinstwo do zyly,potem zalozyli kroplöwke i ponownie pobrali krew po godz. Musialam lezec w lözku z ta kroplöwa ale w moich ciuchach. Fragola ja tez tak myslalam o ziolach ze nie mieszam,jak teraz pije na owulacje to nie biore innych. Jestem w szoku ze Twöj cykl taki dlugi! Moze dlatego ze odstawilas ziola i zaczelas ponownie? Czyzby one tak mocno dzialaly?!! Ja jak zwykle mam po@ plamienia mam nadzieje ze w nastepnym cyklu po ziolach nie bedzie tego swinstwa. A propo akrylu nie gniewajcie sie ale ja dlatego tak krytykowalam zel bo niszczy plytke i jak go sie spiluje to trzeba 3 miesiecy zeby miec paznokcie jak wczesniej! Dlatego jak sciagne to odrazu nakladam nowy zel bo paznokcie sa ochydne i polamane! Z tego powodu od miesiaca zastanawiam sie kupic zestaw do zelu czy nie? Kurde ja mam zawalone gardlo a jutro dzien pröbny w pracy!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja czytalam cos na odwröt ze akryl mozna sciagnac zmywaczem do paznokci z acetonem a zel trzeba pilowac. To odklejania tipsöw tez jest specjalny plyn. I jak juz sie zdecyduje co bede robic z paznokciami to sobie wszystko pokupuje:) Do kompletu zelowego zalaczona jest czesto instrukcja,ale nie wiem u ciebie w jakim jezyku i zawsze lepiej podpatrzyc pierwszy raz;) Wczoraj dostalam wiadomosc od dziewczyny z oriflame ze juz zamöwila kosmetyki:( Juz...to one mialy byc u mnie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola Ty to mnie zadziwiasz.Jaką TY masz pamięć!! Szok. Chciałabym pieska -dalmatyńczyka,ale na razie przy naszym trybie życia-ciągłe przeprowadzki i mieszkanie nie u siebie,a na wynajmie,to raczej nie przejdzie:( Na siłke nie dokupiłam karnetu,bo by się zmarnował(za tydzień jadę do domu),ale za to biegam i chyba dziś pójdę..? Dziewczyny ja z 2 razy miałam tipsy czy tam zele,ale to jest masakra,co mi z moimi paznokciami zrobiły!Nigdy więcej! Używam od 1,5 roku olejku ze Skrzypu i mam długie,grube pazurki!Poza tym mi odpadały często!!I tak chodziłam z 9cioma tipsami i jednym swoim obdrapanym:D Asha kiedy będą wyniki?Ale się wyczekałaś!Oby tylko wszystko w normie! Sisi coś sie nie odzywa!Daj znać Sisi co u Ciebie! Kiki fajnie by było,aby to był ostatni zastrzyk-mogłabyś wreszcie pisać i zacząć starać się:) Agnieszka fajnie,że tak lekarz Cię pocieszył!Najgorsze,jak lekarze walą czasem z grubej rury,że może od razu in-vitro!Bez żadnych badan i w ogóle! a co z Nulla,Zadra?? Malutka i Mania??Jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokladnie kiedy beda wyniki bo oni nie chca podawac przez telefon. Chcieli zebym zrobila termin na rozmowe u lekarza ale gin chce miec wszystkie wyniki mojego meza o on jeszcze tego nie ma:( Sisi nie ma cie,chyby masz urlop no nie? Czy cos poktecilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko to straszne co piszesz, nie zlecają badań tylko wysyłają na in vitro - wiadomo że chodzi im tylko o pieniądze...to przykre, a tyle jest problemów które można podleczyć czy wyleczyć najpierw. Ja zaraz lecę do gina...pozdrawiam Was i ślę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) rozpisalyscie sie.... ja mam wolne tak jak fragolinka napisala od 24,a 25 pewnie pojedziemy po Polski. Ascha a kiedy nastepne badanie nasienia? mi wydaje sie podejrzliwe podejscie lekarki do ostatniego wyniku,ktory tez dziwnie niski wyszedl a wczesniej byl sporo wyzszy,i tak odrazu bez prob wyjasnien tej przyczyny dala do zrozumienia ze in vitro bedzie wymagane! Katarynka dzieki za linki:) Ufarbowalam wlosy,i dobre 2 godziny gralismy w Uno:D Agnieszka super ze jakis normalny gin ci sie trafil....:) Po mojej tempce wnioskuje ze owu jednak byla (byl wyrazny skok ) ale spadla zaraz na 2 dzien i juz sie nie podnosi!Nie wiem co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi doszlismy do wniosku ze maz musi najpierw naprawde rzucic palenie i odczekac kilka tygodni az organizm sie oczysci. Wydaje mi sie bez sensu 3 miesiac z rzedu robic spermiogram. I jak juz pisalam nie wiem czy nie przeloze tej calej inseminacji na wiosne. Narazie sie ludze ze ziola i borowina pomoga;) Ja jestem ciekawa tego badania dzisiaj bo tu chodzi tez o moje zdrowie czy mam za malo kortyzonu czy nie? A ze wyniki meza sie pogorszyly wierze bo palil i papierosy i wdychal czysta nikotyne jak juz kilka razy wczesniej pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam dziewczyny zazdroszcze tego mierzenia tempki:) Ja moge sobie mierzyc do usranej smierci i skoku nie bedzie bo nie miewam owulacji:( No cöz,przynajmniej wiem gdzie problem lezy;) Byc moze nie jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolus ja jestem od miesiaca non stop przeziebiona i tempki byly by chyby niezbyt wiarygodne. Ja ogölnie mam porabana temperature,zazwyczaj 35,6 A jak jestem chora to nawet goraczki nie mam tylko normalna temperature. Ja sie ze mnie smieje ze jestem jak jakas zmija czy inny gad bo one tez maja niska temp.ciala. Mam te 5 testöwowulacyjnych i tak sprawdze w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka jestem wkurwiona pojechałam do gina na 18 30 i co dojechalam na miejsce i doktorka nie ma a ja potrzebuje recepte na ten zastrzyk bo mam w piatek go wziasc i nie ma mi kto recepty wypisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze cos wypic bo mam takie nerwy że aż plamy mi na dekoldzie wyszły to ciśnienie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha normalnego i co muszę żebrać w aptece żeby mi wydala lek chwilowo bez recepty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w morde walony. Chyba najgorsi lekarze to ginekolodzy! Kiki tak mi przykro ja jestem taki nervus ze musze sie na kims wyzyc w takiej sytuacji. Chocby na listonoszu! Kiki a daleko masz do lekarza nie mozesz jutro lub pojutrze jeszcze raz jechac? Bylas umöwiona dzisiaj? Bo jak tak to go opluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski problem jest taki że nie mialam dzisiaj samochodu podwozil mnie tam syn szwagierki i mial czekać na mnie jak się zalatwie no i???kicha!! Ascha ja mam z 30km ale doktorka nie ma do konca tygodnia i dupa zbita:( Ja dzisiaj mialam termin wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że zalatwie jutro w aptece wkoncu nie zamawiam tam pierwszy raz Wiedziałam że dzisiaj mnie cos spotka! dziewczynki widę że wszystkie jedziecie na zielsku i borówkach?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha,ja rowniez poprobowala bym z tempka na twoim miejscu! Organizm plata nam rozne figle i nie zawsze cykle sa takie same:) no i faktycznie po ziolach moze cos zacznie sie ruszac? Ale piszez ze masz testy owu...,no ciekawa jestem jak wyjda;) Lekarz mogl zadzwonic i poinformowac o zmianie wizyty...ale wiadomo ze oni tego nie robia...przynajmniej nie w polsce,zakladaja z gory ze ich czas jest cenniejszy od czasu pacjentow! Jakze prostackie myslenie:( Ale wszystko do czasu-to tylko ludzie jak my wszyscy:P Ja juz uciekam spac..oczy mnie strasznie bola . Do jutra dziewczyny ,milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^Dziewczyny ziölka sie parza,za 15 min pije. Musze przyznac ze juz mnie jajniki bola,ale jakos nizej niz zazwyczaj. Ide wczesniej spac,odespac dwa ostatnie dni. Jutro dzien pröbny,przezywam jak mröwka okres:( Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - no to trzymam kciuki skarbie, pamietaj nerwy w konserwy i będzie dobrze :) buziaki i dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki - kochana przecież masz dokumenatcję twojej choroby i jak pójdziesz do pierwszej lepszej przychodni czy szpitala to jakiś lekarz ginekolog ci wystawi receptę, na pewno cię nie zostawi, ktoś w kolejce Cię przepuści, powiesz ze ty tylko po receptę. Przypomniała mi się moja historia sprzed kilku ładnych lat, jak miałam brać leki bo torbiele mi się pojawiły, byłam wtedy na studiach, miałam zrobić badanai krwii i powiedzieć lekarzowi ginowi z mojej miejscowosci telefonicznie o wynikach, nie pamietam dokładnie dlaczego nie miałam tych leków od niego, w każdym razie musiałam kupić lek dostępny tylko na receptę i poszłam do przychodni i poprosiłam jedną kobietę czy mogę z nią wejsć na chwilę bo ja potrzebuję receptę i lekarz od razu mi dał... na pewno cię ktoś zrozumie Kiki, przecież leczenia nie mozesz przerwać i zastrzyk musi odbyć się zgodnie z planem ... Mój gin każe mi się relaksować, bo najwidoczniej ta prolaktyna u mnie miesza, zachamowała mi owulację, wiec ten cykl na pewno bezowulacyjny będzie, ale nie mam zamiaru się tym teraz przejmować, dostałam antybiotyk i juz zaaplikowałam sobie pierwszą dawkę...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam zaległości w czytaniu, jutro późnym wieczorem nadrobie. Od dwóch dni taka zalatana jestem, miałam dzisiaj gości, mojej mamy brat z Anglii przyjechał i nas odwiedził, więc musieliśmy się trochę przyszykować. Właśnie ich odwiozłam.A jutro na popołudnie do pracy.Dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ja prosto z pracy...ale mam dzis troszke bieganiny,wiec bede wieczorem. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Kiki niezaciekawie z tym ginem masz..Jak ja ich nie lubię,co to za darmozjady są!Traktują nas taśmowo!BLEEE Sisi miałaś rację-dzowniłam do apteki,by zamówili mi borowinkę,a tu lipa-borowiny nigdzie nie ma;( Poszukam jeszcze gdzie indziej! Mania a Twój mąż też będzie się leczył?A co to za torbieliki miałaś?Wchłonęły się? Dziewczyny ja Was czytam,ale nie mam co pisać!!Wczoraj biegałam wieczorem,a później skoczył mi się Internet z Playa i dziś dopiero doładowałam. Pozdrawiam Was wszystkie i całuję!Ciekawe co u reszty dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×