Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja to samo pomyslalam ze dopiero popoludnie a kiki juz wie ze do wieczora nie zajrzy. Möj maz sam sobie to kupi ja tylko symbolicznie mu doloze:) Katarynia wielkie dzieki za pomoc w przesylce:) Dostalam zawiadomienie ze musze odebrac na poczcie paczuszke. Caly czas czekam na twoje potwierdzenie czy pieniadze doszly? Ale to szybko doszlo i jak zdaze dzisiaj zaczac pic to by bylo idealnie bo wczoraj mialam dopiero lekkie plamienia. Niby mam isc w poniedzialek na badania hormonöw i moze powinnam sie wstrzymac z piciem zeby wyniki byly wiarygodne ale mam to gdzies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widze że ładnie tutaj zapisałyście kilka stron. Fragolka przykro mi kochana, widać u Ciebie zioła też wydłużyły cykl, mój trwał 33 czy 34 dni....a zawsze miałam max 29! Ja niby już czuję się dobrze, ale normalnie ciągle opadam z sił, mimo tego że dużo odpoczywam, wysypiam się, ciągle czuję się bardzo osłabiona, do tego tak jakbym miała uszy zapchane, coś mi w gardle drapie, wszystko mnie męczy maksymalnie. My już po obiedzie, może jak się ściemni ubiorę się ciepło i na jakichś spacer pójdziemy, może ja niedotleniona jestem czy co? Nie mam pojęcia :( Buziaki Fragolinko, Ascha, Kiki, Sisi, Katrynko, Agnieszko, Zadra, Malutka, Nulla 👄 mam nadzieję, że nie zapomniałam o kimś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Röznie to bywa z paczkami,czasem im nie chce sie wchodzic po schodach i szukac:) Jak bede miala dzisiaj te ziola to bede dzisiaj pila:) Czekam na meza bo pojechal do warsztatu i potem chcial sie przejechac. Wlasnie dzwonil do mnie,lece szybko na poczte i na przejazdzke. Do wieczora,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj wkurwilam! Temu ciulowi listonoszowi nie chcialo sie wchodzic na 1 pietro i wrzucil karte ze jest przesylka do odebrania. To ja jade na poczte a kobieta mi möwi ze paczka jest od poniedzialku do odebrania bo ma ja jeszcze listonosz. To ja do niej ze na kartce nie zaznaczyl kiedy moge odebrac i dzisiaj caly dzien bylam w domu i nikt nie byl u mnie. I ze to nie pierwszy raz ze mu sie nie chce wchodzic na göre. Spytala sie mnie czy chce zlozyc skarge. Tak! I dala mi numer tel gdzie mam zadzwonic. W poniedzialek przyfiluje go i osobiscie zrypie! Möj maz go dzisiaj widzial z poczta -turek jakis leniwy! Bylismy dzisiaj na straganach swiatecznych-wypilismy po grzanym winie i zjedlismy chinszczyzne,niestety zlapal nas deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko dzięki za życzenia i wzajemnie :)) dobrze że piszesz z tymi zdjęciami bo ostatnio robiłam zmiany w profilu, ale galeria miała być odblokowania! Dzięks już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinko, ja jak czekałam na @ i też juz się niecierpliwiłam to zaczełam pic zioła i za chwilę @ przyszła :) a ja po piwku juz jestem i oglądam Mam talent juz się kończy a zaraz będzie Pulp Fiction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ucieklam,ogladalam tez zdjecie mani:) Ja sie dziwilam ze przestalas pic ziola,a to ze one przedluzaja u was cykl napawa mnie strachem bo ja juz mam za dlugie cykle!:( Fragola a ile kupilas gram 300? ja powinnam dostac 300 i 5 testöw owulacyjnych do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie ma zasady, zioła na każdego działają inaczej, niektórym dziewcyznom skracają a innym wydłużają ... Ty też będziesz pić zioła nr 3?? ojca Sroki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maniu ziola nr 3 ojca sroki,300 gram +5 testöw za 25 zl. Ja tez chce pic bez przerwy do konca. Zastanawialam sie nad ziolami na pco ale nie moglam wtedy znalezc. A inne ziola oddzielnie na 1 i 2 polowe cyklu nie wiedzialabym kiedy pic,bo nie wiem kiedy mam polowe cyklu:(bez owulacji. I 3 razy dziennie zaparzac tez byloby uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna powiedziec ze cykl zaczal sie na dobre dzisiaj bo wczoraj miala lekkie plamienia. Jakby ten huj wszedl na göre to bym dzisiaj pila:( A tak to jak odbiore wponiedzialek. Ukrece mu jaja jak go dorwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha rozumiem twoje rozgoryczenie - listonosz :/, ale nic się nie stanie jak zaczniesz pic zioła w 3-5 dc, na pewno jeszcze dadzą rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje maniu,i zrobie to badanie hormonu w poniedzialek bez picia ziöl. I potem zaczne pic;) Zycze dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fragola ja jak juz wspomnialam dostalam kosmetyki z oriflame-balsam,zel,perfumy itp. Tylko czekam kiedy dziewczyna dostanie towar z Polski. Ja mojemu tez dalam kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynk:) A ja dzis dostalam @ :(:(:( I to jeszcze w takiej intymniastej sytuacji ehhh...wlasnie godzilam sie z mezem po moich ostatnich dwoch trudnych dniach i wtedy... :(:(:( No nic...zyje nadzieja... Wogole plakac mi sie chce:( Moglybyscie mi wyslac linka gdzie mozna te ziola zamowic bo nie chce mi sie po aptekach zielarskich biegac:/ aaaa no i udanego dzionka:) Oby Mikolaj nie zapomnial o zadnej z Was:D Ja uciekam obiadek robic... Buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!Szkoda,że ja nie mogę z Wami na gg lub na n-k pogadać:( Pooglądać zdjec!NIC mi nie wchodzi!Mam pecha-nie mam TV,n-k nie działa,net tyle o ile..ahh Dziś śnilo mi się,że urodziłam malutkie dziecko i całowałam je w usta,a ono mnie tak języczkiem dotknęło!Cudowny sen! :D Może proroczy!? Kto to wie?? Nie mam jedak objawów(oprócz tradycyjnych bólów sutków),ale jestem jakaś spokojna,nie zdenerwowana jak zawsze..Za tydzień chyba trzasnę test,bo nie wyrobię!Dziś dopiero 6 dzień po owulacji.. Co u Was?Asha w poniedziałek zrób badania i dopiero zacznij pić:)Akurat wszystko się poukładało! Dziewczyny miłej niedzieli Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! A my wczoraj byliśmy u znajomych, zrobiliśmy sobie imprezke na Mikołaja i dziś zdychamy, kobiety wino a chłopy wódkę, no i trochę za dużo się wypiło jednym słowem :( Więc póki co leżymy jak flaki, może później jakiś spacer albo do centrum handlowego się wybierzemy, zawsze tam jest wesoło, jakieś Mikołaje chodzą itd. Pozdrawiam Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade niedlugo na rozmowe kwalifikacyjna. Fragola wspölczuje tych komentarzy w takich momentach ciesze sie ze jestem tu sama bez rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka jutro będe dzwonic, zobaczymy czy mnie przyjmie. My byliśmy w sklepie, mój kupił dżinsy, a tyle ludzi dzisiaj,że szok! Pogoda do kitu, pada cały dzień to ludzie po sklepach chodzą. A Wy co porabiacie dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze bedzie co czytac jak wröce a tu kiszka:( Bylam na rozmowie szefowa okazala sie...polka! Ale ma meza niemca. Mam przyjsc w srode na dzien pröbny:) Ile ja juz sie nachodzilam na rozmowy i dni pröbne:( Niedawno wröcilismy do domu jedlismy na miescie frytki z kebabem(Podobne do gyrosa) i salatka. Wznawiam pytanie-Dziewczyny co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kompa korzysta rowniez moj Ukochany,wiec bez nerwow Fragolinko:D Naprawie sterowniki w laptopie ,wtedy kazdy bedzie siedzial przy swoim,narazie musimy sie dzielic:P Bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ale TY spostrzegawcza jesteś! :) Zawsze coś fajnego napiszesz,że można się uśmiechnać:) Ja zrobiłam kolację-dietetyczną:(-no i w sumie nic!Byłam na 6 w kościele! Mam wrażewnie,że żyję od owulacji do @!!Męczy mnie to wszystko!Czemu nie ma testów-dzień po,albo godzina po!! Haha Już bym się nie zadręczała!! :P Wiecie ,że ja zawsze na 2-3 dni przed okresem mam takie sny,że leci krew,zmieniam podpaskę!!Mam nadzieje,że tym razem jeszcze raz przyśni mi się,że mam dziecko i nie dostanę tej wredoty! Asha zazdroszcze Ci pracy-na pewno wypali!! Ja też szukam!Ale jedna wielka kicha!! Aga leć na ten monitoring i nie patrz na nic!ja też zawsze się wpycham!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko...oby @ juz sie nie snila i oczywiscie aby jej juz wie bylo ...bo po co!!!!! Nasz pies tak dzis rozrabia ze zaraz wyjde z siebie:O Zrobil mi krwiaka na nodze od uszczypniecia i wyglada jak ukaszenie . Temperatura wzrasta ale bez widocznego szybkiego skoku wiec owulki raczej nie bylo,a za tydzien w piatek mamy wizyte w klinice ,wypytam sie o te badania hormonalne. Ascha oby z praca wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez mam wilczy apetyt:) Moj zrobil dzis nawet leniwe pierogi:classic_cool: bylo pyszne...w odwecie zrobie kolacje bo jeszcze nie jedlismy:D a to juz po 20.00. Fragolinka jak tam @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez z moim many dzisiaj wilczy apetyt. Wlasnie wyciagnal nowe opakowanie czekoladek i troche podjedlismy;) U mnie dzis 2 dzien@ i juz jakby sie konczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czekodaldki mam wielka chec ..ale wszystkie slodycze juz zjedlismy,pozostaje mi kakao:D Zaczynamy ogladac juz 3 film..dzis mamy prawdziwy seans;) Poprzedni z pania Jolie trwal az prawie 3 godz! Moze uda mi sie przysnac podczas ogladania:D Milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×