Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

MAM ZAL DO WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DO CALEGO SWIATA,NAWET DO MAMY-ZE MNIE TAKA WADLIWA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś głowa do góry! Szkoda życia na kłótnie z mężem.A co do kościoła to Ci zazdroszcze bo u nas to wiesz jak jest, tylko pieprzą ciągle że za mało pieniędzy na kościół się daje a o rozmowie takiej ludzkiej żaden ksiądz nie myśli. Odprawią msze i uciekają, nic i nikt ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkooo, nie martw się, ja z reguły też płaczę jak wychodzę z konfesjonału. Mam nadzieję, że ksiądz jakoś cię pocieszył... jesteś piekną kobietą i nie mów takich słow skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny jak ja nam wszystkim współczuję :( każda chce być w ciąży, donosić ją i urodzić zdrowe dziecko... Katarynko a czy podczas tej laparoskopii wyszło ze masz zrosty? bo myślałam że borowinka to tak profilaktycznie, a teraz chcesz pic ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za miłe słowa.. Fragolus na kolejnej wizycie-29 stycznia-dostanę zapewne skierowanie na hsg!!!Ponadto mam aż dwie wrodzone wady macicy!!!!!!Tyłozgięcie i macice dwurożną..to mnie też niepokoi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu miałam laporoskopię i histeroskopię i nic złego obie nie wykazały!Nie było zrostów!Ale ja już robię ,co mogę,bo nie chcę tak siedzieć z założonymi rękami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam bo nie liczylam sie z tym ze duzo naklikacie. Katarynia ja tez mam tylozgiecie:) I tak samo mam wade do matki ze mnie urodzila z wada,bo ja to mam od kiedy zaczelam dojrzewac-to pco:( Maniu moja parafia w Polsce tez jest pod wezwaniem Andrzeja Boboli;) Zaraz pije cherbatke. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam bo nie liczylam sie z tym ze duzo naklikacie. Katarynia ja tez mam tylozgiecie:) I tak samo mam wade do matki ze mnie urodzila z wada,bo ja to mam od kiedy zaczelam dojrzewac-to pco:( Maniu moja parafia w Polsce tez jest pod wezwaniem Andrzeja Boboli;) Zaraz pije cherbatke. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam bo nie liczylam sie z tym ze duzo naklikacie. Katarynia ja tez mam tylozgiecie:) I tak samo mam wade do matki ze mnie urodzila z wada,bo ja to mam od kiedy zaczelam dojrzewac-to pco:( Maniu moja parafia w Polsce tez jest pod wezwaniem Andrzeja Boboli;) Zaraz pije cherbatke. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam bo nie liczylam sie z tym ze duzo naklikacie. Katarynia ja tez mam tylozgiecie:) I tak samo mam wade do matki ze mnie urodzila z wada,bo ja to mam od kiedy zaczelam dojrzewac-to pco:( Maniu moja parafia w Polsce tez jest pod wezwaniem Andrzeja Boboli;) Zaraz pije cherbatke. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam bo nie liczylam sie z tym ze duzo naklikacie. Katarynia ja tez mam tylozgiecie:) I tak samo mam wade do matki ze mnie urodzila z wada,bo ja to mam od kiedy zaczelam dojrzewac-to pco:( Maniu moja parafia w Polsce tez jest pod wezwaniem Andrzeja Boboli;) Zaraz pije cherbatke. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam problemy wejsc na kafe caly wieczör,a teraz z waslaniem. Ale kicha:( Do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - to może wysłucha Andrzej Bobola nasze prośby :D Katarynko - ja też mam tyłozgiecie, ale to akurat nie jest wada... Dobranoc dziewczynki, ja padam, ściągałam sobie muzę świąteczną, tak mnie jakoś naszło i śniegu u nas nasypało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - to może wysłucha Andrzej Bobola nasze prośby :D Katarynko - ja też mam tyłozgiecie, ale to akurat nie jest wada... Dobranoc dziewczynki, ja padam, ściągałam sobie muzę świąteczną, tak mnie jakoś naszło i śniegu u nas nasypało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale kafe wczoraj swirowala:( Dzisiaj przychodzi zmywarka wiec moze mnie nie byc czesto na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki moje! Ja jadę o 15 w swoje rodzinne strony,a będę jechać dobre 8 godzin,więc nie wiem czy wejdę jeszcze dzisiaj tutaj.. W każdym razie życzę wam miłego dnia i duuuzo usmiechu!! Buziaczki Maniu,Fragolko,Ascho,Kiki,Sisi,Zadro,Agnieszko,Malutka,Nulla(p.s. Nulla co z TOBĄ???)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj naprawde wkurzona bylam na kafe!!!! dopiero do domu dotarlam ,zasiedzialam sie u znajomej:P Dzis znow mam duzo pracy ale caly tydzien taki bedzie. Zimno u nas strasznie ,az sie trzese brrr.... fragolka przydaly by mi sie twe fryzjerskie dlonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola musielismy kupic nowa bo facet co mial naprawic stara powiedzial ze jak ma 7 lat to jak naprawi jedna rzecz to zaraz siadzie druga i lepiej nowa kupic. Ja juz kupilam prezent dla meza-dyktafon. Bedzie sobie nagrywal co möwi profesor w uczelni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moimi zbytnio nie pokombinuje:P nie sa dlugie...do ramion,ufarbowalam juz na ciemny braz:) Ale co fachowiec to fachowiec:D Moj ma jeszcze 3 dni robocze i pozniej przerwe swiateczna...juz sie doczekac nie moze. Ascha w koncu doczekalas sie na zmywarke:) teraz bedziesz miala znow wiecej czasu na klikanie z nami:D Nulla,odezwij sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronka biała
o wow jakie wszystkie pobożne , ufff , praktykujące , na pewno obrończynie życia , wszystkie z pretensją do ludzi i świata a jakie sfrustrowane nic dodać nic ująć chustki juz macie na te impre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi na zdjeciach twoje wlosy wygladaja na dluzsze niz do ramion:) Ide sobie nalozyc borowine;) Ostatnio bylam tak zmeczona ze zasnelam na godz z tym okladem,a powinnam pöl godz trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Katarynia już dojechała ;) A ja wróciłam od lekarza, mój pęcherzyk ma już 20mm, gin mówi że pewnie w środe albo w czwartek owulka, więc w piątek chce zajrzeć czy już po :) Jestem ciekawa czy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka trzymym kciuki zeby wszystko bylo ok. Fajnie masz ze lekarz sprawdzi czy byly owulka. Mnie ostatnio 2 cykle szpricowali zaszczykymi i nawet nie chcieli sprawdzic czy mialam owulacje. Ale konowaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to prawdziwe konowały, normalnie łachę robią, nie? A to przecież ich praca. Ja mam 15dc, jajnik po lewej stronie czyli ten gdzie ten duży pęcherzyk, daje o sobie znać, więc mam nadzieje że owulka tuż tuż, oby była :) Fragola to z zębami przynajmniej masz spokój, zawsze to jeden kłopot mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolko ja mojego męża zabrałam w ostatnią niedzielę handlową na zakupy i dostał w prezencie spodnie wrangler i się bardzo ucieszył bo wybraliśmy bardzo ładny krój :) Mój też miał łańcuszek srebrny ale już ze 2 lata temu mu sie zerwał, wiec mogę mu jeszcze dokupić ewentualnie łańcuszek żeby krzyżyk mógł nosić. Jeny a ja wciąż łykam antybiotyk, oby do piątku :) Pozdrawiam Was wszystkie Katarynko - a Ty juz na święta tam zostajesz w kujawsko-pomorskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×