Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki widzę,że znowu na nie jesteś.. Malutka stosuję opearol-kupiłam w aptece,bez recepty-ok 20 zł. Bardzo pomaga! Dziewczynki ja jestem mega smutna,mama mi dziś powiedziala,że mój kuzyn(26 lat) leży w śpiączce i mózg już mu obumarł i sztucznie go podtrzymują przy życiu.Chca Go odłączyć,bo nie ma podobno już szans na wyzdrowienie. To stało się nagle-znależli go nieprzytomnego w domu.Jestem załamana. Taki młody dzieciak. BŁAGAM WAS KOCHANE-ZMÓWCIE ZA NIEGO JAKĄS MODLITWĘ:( Naprawdę fajny chłopak był,nic w życiu nie dostał-byli biedni,chorował na cukrzycę.Zawsze mu jakoś pomagaliśmy,a tu taka wiadmość! Naprawdę świat mi stanął w miejscu..ahh szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja się dzisiaj narobiłam, sprzątałam, prałam, piekłam rogaliki :) Powiem Wam, że ten czas tak szybko leci, z wizyty na wizyte u lekarza. Ja pod koniec dostane @ i zaraz po niej jedziemy do androloga, sprawdzimy mojego męża ( jak tam jego żołnierzyki) czy są gotowe do insemki. Widze, że wszystkie mamy dość, bo dookoła faktycznie same ciąże a nam coraz trudniej :( Kurcze, mogłaby któraś zaciążyć, a jak jedna zacznie to się posypią kolejne brzuszki :) Dziewczyny do roboty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka, zmówie dziś zdrowaśke za twojego kuzyna, ty też bądź dzielna, wiara czyni cuda. Ja teraz zaczęłam się modlić do papieża Jana Pawła II, on napewno nam pomoże, wierzę w to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko bardzo mi przykro z powodu stanu Twego kuzyna :( Jak mam wierzyć, ze uda mi się donosić kolejną ciążę, skoro poznałam dziewczynę, która właśnie dziś po raz 3 poroniła, u niej i u mnie poronienia wyglądają tak samo i też jej wyszła prolaktyna a roni mimo brania leków... :( co mogę jeszcze zrobić , jakie badania wykonać, jakie leki brać zeby ciążę donosić??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! sorry ze malo pisze,ale u mnie starania stanely w miejscu,dopuki nie bede miala wszystkich wyniköw. Ogölnie mam wszystko gdzies i nie chce tu smecic. Pröbuje sobie znalesc tyle pracy zeby nie myslec o niczym. Ja mialam tylko 3 dni @i 2 plamienia. Maniu i Sisi tez tak macie? Dzisiaj wieczorem bylam na solarium ,bo u nas juz 12 dni bez slonca. Katarynia ja tez zmöwie 10 tke za twojego kuzyna. Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Jeszcze 2 dni pracy i weekend. Ja teraz @ mialam przez 4 dni +1 dzien plamien,u mnie to bardzo malo....zawsze trwala jakies 7-8 dni.Ale cieszcze sie z tego powodu,ze szybciej mija:) Katarynko przykro mi bardzo z powodu kuzyna....nie wiem co napisac:( Zycie jest podle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE JESTEŚCIE !!!! Fraguś masz rację-na pewno będzie mu lepiej w niebie,choć Nam bez Niego będzie ciężko:( DZiękuję za modlitwy:***** Maniu kochana nie patrz na przypadki innych,bo czasem podobny,nawet taki sam,inaczej wystąpi u Ciebie!!Ja jak już mówilam wcześniej Fragolince chodzę co miesiąc na msze o uzdrowienie i już znikneła mi po 1,5 roku bezskutecznego leczenia-grzybica na brzuchu!!Może w to nie uwierzycie,ale mam dowód-mogę pokazać brzuszek :p A bardzo o to prosiłam,bo jak zaszłabym w ciążę nie mogłabym przyjmować żadnych leków. Ponadto dostałam obietnicę od Ducha Świętego,że mam czekać na wielką łaskę od Boga.Jestem bardzo dobrej myśli.To Nasza ostatnia szansa,ale wiem,że dzięki tym mszom ludzie z raka wychodzą! Także o Was zanoszę prośby kochane i za wszystkie inne bezdzietne pary! Wracając Sisi do plamień.Zawsze mam tak,że okres trwa bite 4 dni,a potem 3 dni plamień.To chyba całkowicie normalne,także się kochana nie stresuj!:) W ogole dziewczynki bądźmy dobrej myśli! Aga,Mania,Fragolka,Ascha,Sisi,Kiki,Malutka,EWka,Nulla,Zadra-kochane dziewczynki MIŁEGO DNIA.Jeszcze raz dziękuję w imieniu całej rodziny za modlitwy w intencji kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!!!!! czytam i czytam was mam już dosc tego wszystkiego już naprawdę trace nadzieję że nam się uda wkocu obydwoje mamy problem !!!!!!!!!! Jaka jest szansa????????????ryczeć mi się chce!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki skarbie ty nie rycz,bo nic ci to nie da!!! Poglebisz tylko depreche:( Dzialania juz przed wami a wiec glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczęta, strasznie ciężko coś nam idzie w tym nowym roku. Ja nawet nie czekałam na @ i od wczoraj biore biorę luteine na wywołanie. Chcę jak najszybciej znowu zacząć stymulację. Wyczytałam dzisiaj wszystko o czym pisałyście. Dziewczyny działajcie ostromoże akurat coś z tego będzie :) a Ty Maniu nie martw się że będzie tak samo, napewno będzie lepiej, wszystkie to wiemy. Katarynko może św. Juda Tadeusz pomoże Twojemu kuzynowi, wkońcu jest patronem spraw beznadziejnych. To jest śpiączka cukrzycowa? Kobitki ostatnio znalazłam fajną stronę. Wpiszcie w google: 4 kroki do cudu. Nawet mój mężuś czytał. Nie podaję linka, bo nie jestem za bardzo ekspertem od internetu. W każdym razie ciekawe, jak macie ochote to poczytajcie sobie. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Może zacznijmy pozytywnie mysleć :) Łatwo się pisze gorzej zrobić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze czas zacząć myśleć, ze "dzieci to nie wszystko" ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania!!!!!!!! też tak dawno myslałam dzieci to nie wszystko a jednak???? wszystko??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko już masz czego możecie chcieć więcej dziecka tylko tego nam do szczęscia brakuje...........................chce mi się wyć tak strasznie chce mi się płakać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takego doła od XXXXX czasu że nic mi nie pomaga chyba zwariuje!!!!!!!!!!!dziewczyny mam już tego dosyć rozumiecie nie mam już siły mam dosyć nie chce mi się żyć myślę tylko o jednym chce miec dziecko tylko jedno jedyne....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nikogo nie ma!!!!!!!!!!!! jak kogoś człowiek potrzebuje !!!!!!!!!!pustkaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jesli az tak ciezko jest wam zyc bez dziecka..... jest jeszcze adopcja...wiem ze ciezko jest podjac ta decyzje.... jesli juz nie dajecie rady....przejdz sie do domu dziecka ,wezcie papiery adopcyjne zastanowcie sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiki głowa do góry, ja też mam doła co jakiś czas a szczególnie przed @, ale to jakoś mija, później jakiś cień nadzieji i tak w kółko. Wszystkie to przechodzimy, bo wszystkie pragniemy tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ciekawy temat i postanowilam pozwolic sobie na wklejenie kilku zdan:) Cyt: Zastanawia mnie, skąd ta obsesja. Co ją napędza? Może firmy produkujące ubrania, zabawki itp - dla nich im więcej dzieci tym większy zysk? Dalej reklamy - obraz szczęśliwej rodziny jedzącej płatki śniadaniowe (jakoś nigdy nie przechodzą do etapu, kto dziś zmywa po śniadaniu) i fałszywa moda na ciążę i dziecko - czyli zdjęcia gwiazd i gwiazdeczek w ciąży i z wózkiem (ale jakoś nikt nie rozwodzi się nad tym ile ona przytyła?! jakie ma obwisłe piersi?!), które mało mają wspólnego z rzeczywistością czyli nieprzespanymi nocami i dolegliwościami fizycznymi (obolałe piersi, kręgosłup od noszenia bachora, za luźna pochwa, nadwaga, stres). Co ciekawe taka moda na dzieci rzuca sie w oczy szczegolnie w Polsce. Gdy mieszkalam w Anglii to zjaiwsko dalo sie zauwazyc glownie w rodzinach imigrantow i wsrod niewyksztalconych brytyjczykow. W moim biurze niewiele osob mialo dzieci, za to calkiem spora grupa deklarowala sie jako BzW, co nie bylo tam niczym dziwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo tak na chwilke ...na pocieszenie:D Przeczytalam caly post...ale oczywiscie nasza sytuacja jest troszke inna ,my nie mamy dzieci napewno nie z wlasnego wyboru. Milej nocki wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziękuje za miłe słowa. Jutro odlączają kuzyna od aparatury,bo pień mózgu obumarł i sztucznie podtrzymują akcję serca. Ewka-tak,to śpiączka cukrzycowa,ale już któraś z kolei. On miał bardzo poważną cukrzycę. Często lądował w szpitalu,a w niedzielę zapadł w śpiączkę ostatni raz :( Kiki ja miałam doła dopóki nie zaczęłam chodzić na msze o uzdrowienie.Kiki zważ,że każda z nas ma podobne dołki.Pisz z nami częściej,to Ci się humor poprawi! Maniu chyba każda z nas po kolejnej miesiączce myśli,że może dziecko to nie wszystko,ale jednak później znowu nachodzi nas nasz instynkt i tak to się toczy wkółko. Dziewczynki moje kochane... 3majcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko Bóg zaopiekuje się Twoim kuzynem, na pewno przygotował dla niego odpowiednie miejsce w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam już drugi dzień plamień, a @ ani widu ani słychu. Zaczęłam znów szukać i szperać i wychodzi na to, że mogę mieć nawet endometriozę :( eeh nie wiem już chyba naprawdę przestanę czytać. Kiki jak u Ciebie rozpoznano endo? jakie miałaś objawy? miałaś plamienia przed @, które były obfite i bolesne? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te obfite i bolesne odnosiło się juz do samych miesiączek a nie plamień. Chciałam dodać, że czasem zdarza mi się mieć też plamienia po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko...wciaz mysle o twoim kuzynie🌼 Fragolka a wiec u ciebie tez ruszylo cala para...:) Maniu faktycznie nie czytaj juz tyle,zawsze znajdzie sie cos co mozemy sobie przypisac...zaufaj lekarzowi ,na pewno wie co robi;) Kiki jak tam samopoczucie? Agnieszko wszystkiego naj...naj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolko nie obraź się, ale jakbym usłyszała od kolejnego lekarza "jest pani jeszcze młoda" to bym miała już dość. Rozumiem że za kilka dni powtórzysz monitoring zeby ocenić ze owulka wystapiła. Podał ci jakieś konkrety jakie są pęcherzyki, jakie jest endometrium itd? Pozdrawiam P.S. Ja nie szukam sobie chorób tylko próbuję poznać prawdę nt moich plamień, bo skoro to nie od prolaktyny, bo przecież sie leczę to od czego? Zoastała na liscie już tylko endometrioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Fragolko pęcherzyki super :) endo chyba też nienajgorsze, a więc zioła?? Mi nie chodziło o to żebyś szła na zabieg, bo lepiej ze nie musisz . Widać, ze porządnie się tobą zajął, skoro powtarzasz badanie :) cieszę się w takim razie razem z Tobą i oby lekarz ten był najlepszym twoim i ostatnim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×