Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ascha jeszcze co do endometrium to różni lekarze różnie uważają. IVI miałam w Lublinie ale usg robię w Rzeszowie bo do L. prawie 200 km. W 13dc miałam 7 mm i ten z Rz. powiedział że cienkie a ten z L. że bardzo ładne. I bądź tu mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale to zabrzmialo z ta sluzöwka;) Ewa a co to za plastry? Teraz mnie zadziwilas ze my niby mamy tez nadmiar estrogenöw a ja sobie jeszcze borowine przykladam z estrogenami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha skarbie i dziewczyny piszę moje wyniki. Czy ktoś wie jak to interpretować? TSH:2,168 FT4:11,60 FT3: 4,41 PRL: 17,42 PRL po obciążeniu: 462,60 Prolaktyna po obciażeniu to wiem ze proażka, ale co z tarczycą? Nie mam podanych norm, bo wynik otrzymałam telefonicznie... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe wyniki badań: FT3 2,0-4,0 pg/ml FT4 0,7-2,2 ng/100ml TSH 04-6,0 IU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu chyba musisz poszukac w interecie bo ja mam wszystko ok tylko tsh-9 Widac ze u Ciebie inne wartosci sa zawyzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja mam wyniki w innych jednostkach, ale teraz Ci nie powiem w jakich, bo wynik miałam pdoany przez telefon. Jednak mąż podał mi normy z poprzedniego badania i wychodzi na to że tarczyca jest w normie: TSH:2,168 (0,27-4,7) ft 4: 11,60 (9,0-20,00) ft 3: 4,41 (4,0-8,3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - lekarz kazał zbadać mi tylko prolaktynę, ale ja dodatkowo zbadałam tarczycę, a wizyta juz w środę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Maniu no golym okiem widac ze prolaktyna podwyzszona ,dobrze ze tarczyca oki;) Wczoraj caly dzien bylismy poza domem,wiec nie mialam jak do was zagladnac,ale dzis nadrobie:) Ascha nie boj sie borowiny ona moze dobrze wplynac na jakosc endometrium,sama w sobie raczej nie spowoduje wielkiego wzrostu. Fragolka co z tesciem? jak przespalas te noc? Czyzby cos u katarynki zaczelo sie dziac? hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane jesteście,ale ja nie miałam nadziei w tym cyklu,jak w poprzednich-nie miałam objawów!I się sprawdziło-jak w zegareczku dostałam dziś @! Chodzi mi9 o te plamienia przed.Nie miałam tego wcześniej.Zobacze jak w tym cyklu.Na pewno zapytam o to ginka. Ja też muszę zrobić sobie badania hormonalne. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynko zazdroszcze ci takiej znajomosci swego ciala:) U mnie to roznie bywa..raz tak...innym razem siak....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też tak późno zaglądam ale byliśmy odebrać mojego syna z urodzin koleżanki i oczywiście się zasiedzieliśmy, winko i te sprawy :) A ja dziś miałam piękny sen, że urodziłam córeczkę, była piękna i karmiłam ją piersią, ale to było realne. Ja chyba zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów podnosze temat z 2 stronki.. Ja mam okres małobolesny,z czego się bardzo cieszę.Wziełam tylko 1 tableteczke:):D No i nie obfity,a więc operacja i leki działają na te elementy. Zaczął mi sie tym samym 5 cykl starań po histero. Zobaczymy co to dalej bedzie. Wczoraj siedziałam do późna na necie,czytałam historie innych-i aż za serce ściska jak czytałam jakim przypadkom się udało!Także kochane czasem trzeba się długo starać,ale wierzyć,że się uda. Maniu jedscze propos tych plamień-zauważyłam,że mam takie zahwiane cykle jak się bardzo denerwuję i stresuję!A Ty wkleiłaś ostatnio ten artykuł o magnezie-a ja od dawna miałam niedobor magnezu,ale nic z tym nie robiłam-ale od wczoraj zaczęłam z magnezem kurację.Może jak się wyciszę,to nie bedzie żadnych acyklicznych krwawień. Fragolinko jak tam sprawy z chorym teściem? Dobrze,że wam nie marudzi!! Sisi,Ascha,Kiki,Mania,Zadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś piękny sen,czasem też takie miewam i aż łzy z rana mi napływają do oczu-czemu w rzeczywistości nie mogę wziąć na rączki swojego dzieciątka?Wysałowałabym za wszystkie czasy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Katarynkaaa ja tez wczoraj czytalam na necie historie par ktorym sie udalo... No i poplakalam sobie znow troszke:( A wiesz ze wyszukuje takich historii podobnych do mojej i odnajduje w tym jakas nadzieje... Bo gdyby nie to to juz dawno bym sie zalamala:( Poza tym nie wiem czy tez tak macie ale ja odkad dowiedzialam sie ze kolezanka jest w ciazy przestalam wogole sie z nia kontaktowac:( Wiem ze to okropne ale nie chce tego sluchac:( Unikam jakiegokolwiek kontaktu a potem mysle sobie ze jestem podla:( A tak wogole to u mnie 38 dc i nic:( Tylko troche piersi mnie bola:( Zmykam do urzedu pracy:/ Buziaki i milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka my prawie wszystkie tak mamy ze nie chcemy szczesliwych mamus widziec bo to nas boli. Jest jak rozdrapywanie starych ran. Moja szwagierka urodzila rok temu synka po latach leczenia w wieku 34 lat. Möj maz jest chrzestnym i glupio mi jak widze ze to dziecko jest jakby namiastka tego czego ja mu nie dalam. U mnie dzis chyba 39 dzien cyklu i mialam bardzo mocna skurcze macicy,myslalam ze juz dostalam@ a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja mam dokładnie to samo!Z bÓlu i żalu nie potrafię rozmawiać o dzieciach i się odcinam. Dziewczynki ale bym chciała aby to bylo"to".U nas wszystkich również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha moze zaaplikuj sobie lek rozkurczowy,cos w stylu nospy wybacz za pytanie, ale może skro brak @ to czas powtórzyć test? Byłoby cudnie, całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kotki! Ja mozna powiedzieć,że już po okresie;D Bolał mnie do dziś do 13 troszkę brzuszek,ale obylo się bez tabletek(tylko 1),jedynie termofor cieplutki na brzuch-naprawdę działa!!!U mnie jest dziwnie od operacji tak,że dostaje np wczoraj ok 13 okres wraz z bólami,a dziś równo o 13 kończą się bóle:D Zauważyłam już to 3 raz.Równe 24 h trwa ból-czasem mniejszy,czasem większy,ale jedną dobę! Zastanawiam się czy nie brać od tego cyklu-czyli już od dziś-wiesiołka!Podpowiedzcie jak się go bierze??? Podobno jest dobry!!! Kochane miłego dnia.Ja jutro jadę do deramtologa,bo ma reemisję choroby-grzybek na brzuszku powrócił.Muszę go wreszcie wyleczyć przed ciążą,bo w ciąży nie można brać zadnych leków!! Fragolka jak tam zyjesz?Co u Ciebie??Piszcie kochane!!!!PUSTO TU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Fragolka..dobrze ze udalo sie wam jakos przespac te noc;) Tesc daje wam w kosc! Ale tak to juz jest z tymi chorobami...czlowiek nie wybiera.🌼 a jak twoj komputer ,juz naprawiony? Ascha skarbie Mania dobrze pisze ...wez cos rozkurczowego np Nospe i dodatkowo magnez:) trzymasz nas kochana w napieciu:P Katarybko a ty kiedy wybierasz sie do swojego ginka? Mnie tez juz pobolewa tu i tam...a wiec na dniach;) a wtedy zaczne brac leki na przyrost endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dzis 40 dc i nic,ale ja juz tak mialam nawet do 45 dni:( Testu nie robie jakby cos bylo to by mnie piersi bolaly i nie miala bym pryszczy na plecach.Sorry za bezposrednosc;) Katarynia dzisiaj otrzymalam list,dzieki za fatyge:) Ja tez zaczne brac wiesiolka jak dostane@ cos czytalam ze od 1 dc do owulacji od 2 do 6 kapsulek dziennie jak sie nie myle. ja biore obecnie propolis i nic wiecej. A skurcze minely to byl tylko jeden bolesny. Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że doszedł list!Asha.Skoro 40 d.c,a 26 miałas owulację,to ładnie z progesteronem u Ciebie;) Sisi a jakie leki na endo bierzesz? Ja ide 29 stycznia na wizytę. Pogadam i popytam o wszystko-zawsze robię taką liste pytan do mojego ginka;) A przezytałam ostatnio o nim kolejny zaskakujący komentarz-wykrył u kobiety niezmiernie rzadką przypadłośc dzięki czemu miała szybko operację i jest szansa,że bedzie miała dzieci.On jest naprawdę dobrym fachowcem-na 70 opinii ma 68 -rewelacyjnych:) Sle buziaki.Kupuje dzis tego wiesiolka..a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mi przy pierwszej ciąży powychodziły pryszcze wszędzie gdzie dotąd nie miałam... :) na plecach też, to taka mała wzmianka, ale tak rzeczywiście było :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem :) Ja też ciągle czytam historie innych małżeństw i to mnie pociesza. Choć powiem Wam, że jestem okrutna dla swojego męża, ciągle krzycze na niego, wyżywam się na nim. Wiem, że on tez bardzo pragnie dziecka ale mi jest coraz trudniej, dookoła same baby w ciązy i to z najbliższej rodziny :( Nie wiem jak będzie dalej, całe to leczenie i czekanie a psychika siada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ja Cie bardzo dobrze rozumiem,ja borykam sie najdluzej na tym topiku z tym problemem.(chyba) Jestem w zwiazku 11 lat! I musze przyznac sie ze duzo sie miedzy nami popsulo przez bezdzietnosc a dokladniej przez moje niezadowolenie z tego powodu. Nie wiem jaka dac Ci rade bo sama jej potrzebuje:( Najlepiej chyba jak przyjdzie döl ,zajac sie czyms innym i ugryzc w jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj dostalam@. Dokladnie 2 tyg po domniemanej owulacji. Ciesze sie z tego powodu bo juz myslalam ze cos sobie namieszalam tymi wszystkimi wynalazkami ktöre stosowalam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ascha no to cudownie,że 14 dni po owu-okres.Już coś ruszylo:) Fraguś pamiętaj,że każde badania przybliżają nas do upragnionego celu!Nie boj się kochana.Nic przecież strasznego Ci nie zrobią;) Milego dnia Kochane. 3majcie się.Ja zakupiłam wczoraj wiesiołek i od wczoraj łykam. Buxka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą.A co u nas ostatnio taka cisza? Wiecie co.Ja obserwuję ptaszki na balkonie-leża tam od lata jabłka i gruszki,bo jakoś ich nie sprzątnełam i widzę teraz,że bardzo dziwny ptaszek zajada się zgnilą gruszką i jescze co chwilka pod siebie robi:) Natura jest niebanalna! Poza tym nie poszłam do dermatologa,bo jakos grzybek się schował:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×