Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki jak bolaly to dobrze!!!! na pewno popekaly:D To wy dwie macie dzis wizyty? Myslalam ze tylko Ascha Ewa jak tam po inseminacji,dobrze sie czujesz,trzymam kciuki aby bylo oki;) My dopiero wychodzimy z domu ,do poludnia lekko padalo ,ale teraz slonce daje na calego. Milego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że sisi tak będzie że po pregnylu pękają bo jak nie to co? Nic na to nie działa? Myślałam fragola że ty masz wizytę dzisiaj? Eewka a ty miałaś inseminację ? Ja tak myślalam o tym ale po co to robić jak pęcherzyki nie pękają -no nie? Zobaczymy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowałam dzisiaj wódkę na weselę Wiśniową tak sie nazywa:) jak się dorwalyśmy z szwagierką tak zostalo na dnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem po wizycie. Wszystko bez mnian,woda jest,powiekszone jajcory tez,dwa serduszka rwniez. Zbadali mi krew,wyniki beda chyba w poniedzialek to sie dowiem czy antybiotyki dzialaja i zapalenie mija. Na bole jelit lekarka polecila mi specjalne jogurty z bakteriami. Po wizycie troche pojezdzilam z mezem. Zjedlismy chinszczyzne i lody :) Ewcia ile jestes po inseminycji? Buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to super że zapalenie mija. Oby było coraz lepiej. Ja właśnie sobie poijam niemieckie piwko... :D Od 10 dc nie pije nic. U mnie @ sie rozkręcił.Ale tak super się czuje że już dawno tak nie miałam,zero bólu... Kiki a to idziesz na wesele? Że juz wódkę probujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zajebista laseczka
Kochane przypomniała mi sie historia mojej mamy ona też się starała o dnieci aż 10 lat ! aż wkońcu urodził si,e mój brat, a po jego porodzie ok pół roku mama znów była w ciaży ze mną wiec nie załamujcie rąk bedzie dobrze zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane Dziewczynki :) Inseminację miałam w poniedziałak, tak że dopiero co. Ale jak wcześniej pisałam na drugi dzień czyli we wtorek byłam na usg i pęcherzyk jeszcze był cały więc nie liczę na pozytywny wynik. To już było ponad 50 godz. odpodania pregnylu a lekarz twierdzi że iui może się udać tak max do 48 godz. Chociaż nie dziewczyny, prawdę mówiąć w głębi duszy iskierka nadzieii tli się. Człowiek sam siebie oszukuje. Ale przynajmniej nie mam tak jak poprzednio, że nie mogłam się doczekać aż minie dwa tygodnie i będę mogła zrobić test. W każdym razie nie poddaję się i jeżeli nic z tego to postanowiłam dalej spróbować iui, tylko jeszcze z lekami obniżającymi krzepliwość krwi. To podobno tez ułatwia pękanie, tak twierdzi mój lekarz. A w ostateczności to moze i laparoskopia, byłam na dwóch to może i trzecią jakoś przejdę. Tak się zastanawiam, ze po tych poprzednich moze porobiły się jakies zrosty. Ascha jesteśmy całay czas z Tobą :) Fragolciu często malujesz włosy, nie boisz się, że kiedyś może im to nieposłużyć. Sisi dobrze że Ty też się nie poddajesz. Pytałaś czy dobrze się czuję, dobrze ale co z tego :( Kiki kontroluj czy pecherzyk pęka. Widzisz jacy są lekarze. Mnie do tej pory nikt nie kazała sprawdzać tego, po poprzedniej iui robił mi usg tydzień po i pęcherzyk był pęknięty ale kiedy to się stało to kto to wie. Widocznie zapóźno bo nie zaciążyłam. A teraz to sama byłam ciekawa czy on pękł i poszłam sobie na drugi dzień na własną rękę. I bubu :( No dzisiaj to dałam czadu, rozpisałam się nieźle. Kobitki ściskam Was serdecznie, śpijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A my wczoraj jak żesmy wybyli to aż na 1 w nocy wróciliśmy :D Teść poszedł spac wcześnie to my w nogi :D Pojechaliśmy nad morze pochodzić nocą... Co do moich włosów to akurat sie niczego nie boje...Zawsze mówie sobie że raz się żyje :D Ja mam sztywne włosy i dużo. Ewa kochana wiesz że ja nawet jak dostane @ to jeszcze mam iskerkę nadzieji że może to nie @............. Tym razem jakoś mniej się przejełam @ ale mój mąż był załamany. Ja nie wiem czemu ja nie zachodze???? Wczoraj z koleżanka rozmawiałam i mówie jej że ja już nie wierze że zajdę w ciąże. A ona mówi głupia jesteś,zawsze trzeba wierzyć. A więc Ewa jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć że się uda.:) Uciekam bo sprzątanie czeka.... Pa do pózniej i miłego dnia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa odnośnie dumy mojego pieska. Może to się wydac śmieszne ale on zawsze tak siedzi i ogląda telewizję. A najbardziej mu sie podobają programy muzyczne :D Mały wariacik z niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fragolciu :) Musiało być romantycznie na spacerze :) Aż Ci zazdroszczę. Tak bym pojechała nad morze. A tu tyle wydatków. Budowa, no i oczywiście starania, fortuna na to idzie, ale nawet staram sie nie liczyć. Wiadomo czego człowiek nie robi żeby tylko mieć dzieciątko. A z @ to ja też się nieraz łudzę, ze niektóre kobiety mają ja nawet podczas ciąży ;) Taka nasza natura. Fragolciu a mąż miała szczegółowe badanie, bo widzisz mój wcześniej miał badane ale nie szczegółowo i powiedzieli że z takimi parametrami ma się dzieci. A teraz to pije ten Proxeed. Dobra ja tez zmykam coś robić bo sobota mignie jak nic. U Nas dzisiaj pięknie słoneczko świeci :) Pozdrawiam wszystkie Babeczki :) A pieska masz fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mój mąż miał już kawałek czasu temu robione badania ale nie tak szczegółowo... Miał A i B 67 % Może teraz w czerwcu jak pojedziemy na wizyte to powiemy lekarzowi czy nie trzeba ich powtórzyc. Czasem ma sie dużo % a za miesiąc można mieć 0 %... Ewa my nad morze mamy blisko jakies 30/35 km. Bo tak normalnie to w górach mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie jak nie urok to sraczka! Fragola ja pisalam ze zapalenie troche sie poprawilo ale minimalnie i nadal mam o wiele za wysoki wynik. Wyobrazcie sobie ze wczoraj wieczorem lezalam na kanapie i mialam wysoko i twardo pod glowa. A w nocy nie moglam spac z bolu w szyji! Zrobilam sobie cieply oklad i troche pomoglo. A dzisiaj zauwazylam ze ta reka na ktorej lezalam az do klatki piersiowej jest sina:( Az pokazywalam mezowi bo nie wierzylam. Jak mi nie przejdzie to w poniedzialek pokaze mojej gin. Tak sobie mysle ze zrobilam sie strasznie wrazliwa i ciagle cos mnie boli:( Ale juz nie narzekam,u nas tez piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a ja nie pisałam że super bo zapalenia nie masz. Tylko fajnie że powoli mija. Ciekawe czemu ta ręka tak ci zsiniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Ascha masz sie z tym wszystkim:( to zsinienie to chyba z powodu niedostatecznego krazenia krwi?Uwazaj na siebie ,byc moze woda pcha sie w gorne partie ciala....jak cos by sie wiecej dzialo nie czekaj ,jedz na pogotowie! Obiad mam juz gotowy,czekam jeszcze na mojego i jedziemy nad jezioro bo dzis sloneczko wszedzie:D Jeszcze z nim nie rozmawialam,jakos uciekam od tego. Milego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas też słoneczko :) Zarazsie szykujemy na grila do znajomych bo ich córcia ma urodziny. A jutro my mamy gości, kuzynka przyjedzie z zaproszeniami na ślub :) 26.06 idziemy na to wesele, ja znowu będę siedzieć i patrzeć jak inni skaczą, hehe. Ewcia i Kiki trzymam kciuki za Was !!! Fragolka ale u Was romantycznie, jak w filmie, my tez tak lubimy, ale póki co to nad jezioro możemy iść bo mieszkamy nad jeziorem ;) Ascha uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc A gdzie wy sie podziewacie? Ascha lepiej juz sie czujesz? Jak tam po wekendzie dziewczyny,piszcie cos...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sisi weekend bardzo słoneczny a więc sie spedza więcej czasu na świeżym powietrzu. Aga jak tam po urodzinkach? Kiki co u ciebie? ewcia ktory masz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Fragolciu, prawdę mówiąć to nie wiem. Przestałam liczyć. Więc chyba będzie 24. Od iui minął tydzień a wtedy miałam 18 dc, czyli nie chce być inaczej :) A Ty jak tam ;)? Aga nie dziękujęmy :) Ascha co nowego u Ciebie, lepiej ? Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, a nie wymieniłam jeszcze Sisi, Kiki, Mani, reszta dziewczyn już chyba skapitulowała. I wujka Kargula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie mam czasu nawet pisać na kafe to chodzę za butami to mam tyle załatwień nie mam czasu Muszę się pochwalić ale będę miała pupilka ślicznego postanowiliśmy kupić Yorka:)bedę miała zajecie ;)jeszcze teście nic nie wiedzą ale się zdziwią jak go jutro przywiozę;) U mnie 18dc nie liczę na nic a w środę jadę na usg:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas też weekend ładny więc grilowaliśmy, wczoraj jedna kuzynka była z zaproszeniem na ślub a druga z zaproszeniem na chrzest, także same imprezy ;) A co do psów, to własnie dzisiaj mój syn był u kolegi i piesek go ugryzł w nos, nic groźnego na szczęście, tak mi się wydaje przynajmniej. Ale jak mówię, tłumacze, że nie wolno do obcych zwierzaków podchodzić to nie słucha, teraz będzie miał nauczkę i cały nos czerwony. Sisi ogladasz Majkę? Juz mnie wkurza ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki napewno nie będziesz żałowała że kupiłaś pieska. I nie bedziesz miała czasu sie nudzić. Zobaczysz czasem będziesz może i zła na niego ale i szcześliwa. Ewa u mnie 5 dc i konczy sie @@@ Ale już nie mam siły na nic,dziś już sobie mniej wiecej liczyłam kiedy nastepny @@@... Teraz musze iść na kontrol po zabiegu ale to już jak będzie 13 dc pójde może coś wiecej sie dowiem. Aga to będziesz balowała :D Fajnie bynajmniej coś się dzieje u was. A ten piesek w żartach zagryzł synka czy tak na poważnie bo jest wredny? Mój pies to gryzie mnie za uszy jak go trzymam na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jeśli mozna wiedzieć to ile w Polsce kosztuje taki York? Mam nadzieje że wrzucisz jakies zdjęcia jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to nie źle! Moją babcie kiedyś pogryzł pies to miala zastrzyki. Mnie kiedyś pogonił piesek ale zdąrzyłam wskoczyć na brame :D od tamtej pory boje sie bardzo obcych psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie wiem czy będę miała czas na fotki ;) Rożne są ceny yorków spotkałam się z cenami 1200zł a sa i droższe:) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Co tam,jak tam? Ja dziś sama w domciu to sobie trochę pracy nawymyślałam. Okna pomyłam itd... A teraz czas na leżakowanie :D A co u was? Miłego dnia i do później 👄 Kargul co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cześć , nie pisze bo mam dużo pracy. Weekend krotki był , sobota praca , za to najblizszy piątek wolny a sobota znowu szolenie. Robi sie ciepło, lato sie rozkręca powoli w L.A. Dzis plan dnia następujący: kawa , lunch , praca do 5:30 do domu a potem z psem na dłuższy spacer i pewnie do wieczora zleci. A ty truskawa opiekujesz sie tymi ludźmi w domu ,a nie brakuje Ci normalnej pracy zawodowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×