Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć koleżanki :) Nie mogłam odnaleść mojego upadłego topiku. Co u was? Ascha co tam u ciebie jak sie czujesz? Odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki :) Chyba nikt już nie chce pisać :( U mnie wszystko bez zmian. Zima na całego. Śniegu tyle nawaliło że ciężko się ruszyć. Najlepiej byłoby patrzeć sobie przez okienko w cieplutkim mieszkanku :) Pozdrawiam wszystkie kobitki. Odezwjcie się wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eewka ;) No coż wcale nie jestem zaskoczona że nikt nie pisze ale ty jeszcze napisałaś 2 zdania:) U nas też zima na całego śniegu nie brakuje no i mrozi nie chce się wychodzić wcale ż domu Ja w styczniu beedę jeszcze próbowała inseminacj lekarz mówi do 6 razy sztuka Pozdrawiam was koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha34
Czesc dziewczyny! 03.12 przyszly na swiat przez cesarskie ciecie moje dzieci. Sophie 1930 g,David 1700 gr. Ja jestem od piatku w domu. Dzieci wyjda ze szpitala przed swietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha serdeczne gratulacje :) Bardzo się cieszę że Twoje kruszynki przyszły na świat, niech zdrowo rosną i szybciutko przybierają na wadze. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba pojawiły się troszkę szybciej. Nie miałaś terminu na styczeń? No to teraz będziesz miała cały czas zajęcie. Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze pamiętałam :) Ascha to macie dwa szczęścia naraz :) Na Wigilię już będziecie w komplecie :) Teraz przeżywacie swoje Boże Narodzenie. Nadzieja przyszła na świat, podwójnie :) U mnie cały czas bez zmian. Ciągle sami, kolejne święta. Może kiedyś ..... Mam jeszcze nadzieję :) W każdym razie cieszę się razem z Tobą :) Buźka :* Malutka a jak Twoje maleństwo? Mam nadzieję że wszystko w porządku? Jeżeli tak to chyba Tobie też już dużo nie zostało do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki090
Witam :) Ascha moje gratulacje!!!!! Jak ten czas szybko leci nawet się nie spodziewalam że to już to naprawdę wspaniały prezent na święta.Powiedz że to wspaniałe uczucie wreszczie być pełną rodziną tak się cieszę że wam się udało !!!!! CZy my kiedyś zaznamy takiego szczęścia?????? Pozdrawiam wszystkie kolezanki-bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki090
To ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 79
witam wszystkie kobietki które chcą mieć dziecko, ale jakoś matka natura płata nam figle i wcale nie jest to takie proste chciałam Was zaprosić do Naszego zamkniętego forum na temat starań o dzieciątko jeżeli byłybyście zainteresowane pisać gdzie indziej niż na Kafe napiszcie na mojego maila a ja Wam wyślę link do Naszego forum jest tam dużo dziewczyn które tak jak Wy starają się o dzieciątko wspieramy się, i wymieniamy doświadczeniami Zapraszam. piszcie: kasiaitomekz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych , Wesolych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzy wujek kargul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujku Kargulu dzięki za życzenia i wzajemnie chociaż trochę się spóźniłam bo to prawie już po świętach. Dziewczyny niech to nowo narodzone Dzieciątko przyniesie Nam nadzieję na spełnienie upragnionego celu a Boże Narodzenie niech trwa przez cały rok w Naszych sercach. P.S. I Kargulowym też oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis zagladam a tu takaaaaa:D niespodzianka:) Ascha gratuluje!! Duzo zdrowka dla dzieci🌼 Jak znajdziesz chwilke daj znac jak ci idzie z Parka:) Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki090
Hej kolezanki co tam u was w nowym roku? Odezwijcie się!!!!!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! W koncu znalazlam chwilke zeby zajzec na kafe. U mnie wszyszko ok,sa u mnie rodzice i bardzo pomagaja przy dzieciach. Malenstwa sa slodziutkie ale niestety nie mam czasu dla siebie,chodze troche zaniedbana ale dzieci sa malutkie i potrzebuja duzo czasu. Zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale tu pustki? Gdzie jesteście, napiszcie coś dziewczyny? Jak się zaczął Nowy Rok dla Was? Malutka kiedy Ty rodzisz, czy już urodziłaś? Jak ten czas leci, mój Jaś zaraz 4 miesiące skończy :) Narazie wszystko dobrze, jest kochany, wesoły, zaczęliśmy podawać deserki. Podrawiam Was bardzo. Piszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Aga u mnie pelno roboty z blizniakami,rodzice mi pomagaja. W nocy maluchy nie chca spac,maja kolki i wolaja co 2-3 godz jesc. Ale sa slodkie i kochane. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wujek K , u mnie stara bida , praca , studia bla bla bla Nic ciekawego, sie żyje , jakaś stagnacja , i tak od paru miesięcy. Za to widze ży maci pełne ręce roboty. pozdro kargulus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena140
Sprzedam duphaston, siofor 850, encorton, equoral, tamoxifen-egis, polfilin prolongatum. Prosze o kontakt na madzikgsp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.poloznictwa
Witam serdecznie! Jestem studentką V roku położnictwa na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej pod tytułem: "Diagnostyka niepłodności małżeńskiej". Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pań o pomoc w uzyskaniu potrzebnych do tego celu danych. Prośbę kieruję do kobiet które miały trudności z zajściem w ciąże i poddały się diagnostyce niepłodności. Przygotowana przeze mnie ankieta ma na celu ocenę częstości wykorzystania poszczególnych metod diagnostycznych w rozpoznawaniu niepłodności. Wypełnienie kwestionariusza zajmie Paniom około 20 minut. Badanie jest całkowicie anonimowe, nie wymaga nawet podania adresu e-mail. Kwestionariusz znajduje się na stronie: http://www.ankietka.pl/ankieta/48498/diagnostyka-nieplodnosci-malzenskiej.html Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha34
Czesc dziewczyny! Co u Was slaychac? Fragolka jak tam bylo w Polsce???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!mam pytanko czy ktos moze polecic dobra klinike in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Witam koleżanki!!!!!!! Ascha wcale ci sie nie dziwię że nie masz czasu dla siebie przy takich maluszkach dwóch na raz jest co robić :) ale to tylko powód do szczęscia :) Pozdrawiam wszystkie kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
HEJ KOLEŻANKI odezwijcie się!!! Zagląda tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edccde
Witam, poszukuje osób w wieku rozrodczym, które pozostają bezdzietne z wyboru bądź też konieczności(aspekty medyczne). Chodzi o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej. Chętnych proszę o kontakt na maila censored_name@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudzia1
Czesc wam dziewczynki ja jestem po 4 poronieniach i w tym momencie mam porobione wszelkie badania i teraz biore tabletki hormonalne clomid 50 czy ktorejs z was one pomogly juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×