Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej! Co tu takie pustki? Ja byłam wczoraj u lekarza, narazie wszystko dobrze, mały waży 1400g. Na nastepnej wizycie gin będzie robił mi wymaz na Gbs czyli czy nie mam paciorkowca z grupy b. Z pierwszym synem nie miałam takiego badania, ale to sie wszystko zmienia ;) Wczoraj też urodziła męża kuzynka. czas tak leci... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj bylam na specjalistycznym badaniu usg,z dziecmi wszystko ok:) Szkoda ze tu taka cisza?:(,mam wrazenie ze nie mam wsplnych tematow z reszta dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) dawno nie pisalam bo mialam takiego dola ze nie umialam sie otrzasnac:( czytalam Was od czasu do czasu, ale nie umialam sie zmobilizowac zeby cos napisac:( Poza tym pracuje po 12 godzin i nie moge w pracy korzystac z neta prywatnie:/ Dzis chcialam podzielic sie z Wami moim cudem: ujrzalam na tescie II kreski... I teraz caly czas sie martwie, wsluchuje sie w siebie czy czuje sie tak jak wtedy gdy poronilam, kazdy bol odczuwam potrojnie...Tak bardzo sie boje... Nie wiem czy to nie za wczesnie po lyzeczkowaniu...Jedni mowia ze za wczesnie, inni ze to zalezy od organizmu... Mialam lyzeczkowanie 1 kwietnia, @ dostalam 13 czerwca, kolejny mialam dostac 11 lipca. Od 5 do 9 dc bralam 2x1clostilbegyt no i olej z wiesiolka i 12 lipca zrobilam test i wyszedl pozytywnie. Boli mnie podbrzusze, cos mnie ciagnie po obu stronach i sama juz nie wiem czy cos zlego sie dzieje. Do lekarza ide w poniedzialek bo postanowilam tym razem tak nie szalec z tymi badaniami, lekarzami zeby nie dolowac sie bardziej:( Tak bardzo chcialabym sie cieszyc tym cudem... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka super wiadomosc!!!!!!!!!!:) Nie potrafie ci odpowiedziec czy to za szybko czy nie,a clo bralas na wlasna reke czy lekarz ci przepisal? Nic ci nie mwil kiedy nalezy zaczac sie starac? Ja tydz temu tez mialam przez 3 dni plamienia,nawet czasem krew. Lekarka poradzila mi brac magnez wiec moze bierz zapobiegawczo. Mam wrazenie ze nadal jestes smutna,nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha byc moze masz racje...nadal jestem jakas smutna. Pewnie bedzie tak dopoki lekarz nie powie mi ze wszystko ok... Mam nadzieje ze kiedys tak sie zdarzy... Co do clo to bralam na wlasna reke, lekarz powiedzial mi ze przepisuje clo i nie robi monitoringu cyklu tylko mowi starajacym sie zeby poprostu kochali sie. Dlatego tak tez robilam. Natomiast co do staran to w szpitalu powiedzieli ze mozna starac sie po ok 6 miesiacach, ale ja uznalam ze jestem gotowa i wykorzystalam to ze mam @ bo u mnie to rzadkosc:/ Ciesze sie ze z Twoimi kruszynkami i z dzieciatkiem Agi wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Nawet nie składam gratulacji, żeby nie zapeszać. Ale powiem Ci, że mojej koleżance gin kazał od razu zachodzić w ciąże.Nie męcz się za bardzo w pracy a będzie dobrze ;) U nas znowu upały, uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieję że nie :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) Malutka gratuluję i bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kicha co nic nie piszecie? ja jak zwykle w pracy , a teraz juz wogole full etat ohhhh zeby tak wygrać chociaż z poł milionika i śmignąć na wakacje do Cancun albo na Hawaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahihi
Najgłupszy topik upadł,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kargul :) Chyba jest jakiś strajk ;) Ej kobitki chyba nie pozwolicie żeby to był już koniec, odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaden
topik nie upadł,każdy żyje wakacjami....Za jakiś czas znowu wszystko wróci do normy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzis u lekarza i...MÓJ CUD ma 14mm:) Jest pęcherzyk z zarodkiem w środku:) Podobno wszystko jest w porządku. Wg wyliczen lekarki i usg to 6tc. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. dzis jestem taka szczesliwa ze chcialabym sie tym podzielic z calym swiatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka no widzisz,GRATULACJE kochana, nasze grono ciężarówek powoli sie powiększa. Też się cieszę bardzo!!!!!! Odpoczywaj i dbaj o siebie. A jak się czujesz? Jakies objawy? Dziewczyny co z Wami? Odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka tak sie cieszę razem z tobą!!!!!życzę dużo zdrówka:) Jestewm w szoku :) Dziewczyny mnie nie było kilka dni wiec nie piszę i jutro też wyjeżdzam tak więc każdy żyje wakacjami:) U mnie nic nowego ale jestem z wami wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Nareszcie jesteście, już myślałam że to koniec. A przecież to dopiero początek :) Malutka wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa, my razem z Tobą też. W końcu jesteś kolejnym żywym przykładem że wszystko może się udać a cuda zdarzają się. Zdarzają się nie gdzieś w świecie, daleko, ale bardzo blisko, obok nas :) To musi być niesamowite uczucie zobaczyć ten Cud na własne oczy, niech rośnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki miłego wyjazdu :) Aga a co u Ciebie? Pewnie toczysz się jak moja młodsza siostrzyczka :) Ascha pewnie też powoli nabiera kształtów :) Fragolciu jesteście z siostrą bardzo podobne do siebie, co u Ciebie? Ascha, Fragolcia, Sisi odezwijcie się. Smutno tu bez was. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Malutka gratulacje....Kochana zobaczysz że tym razem będzie wszystko dobrze. Bardzo się ciesze z twojego szczęścia. Dziewczyny nie wiem czy już wiecie ale nie tylko siostra jest u mnie ale także Mania przyjechała pozwiedzać nasze strony. Prawie codziennie się spotykamy,jest poprostu super! Już dawno nie miałam tak wspaniałych wakacji.... nie mówiłyśmy tego wcześniej bo nie chciałyśmy zapeszyć ale jednak wszystko dobrze się poukładało i udało nam się spotkać.... Z każdą z was bym chciała tak się spotkać jak z Manią :) U mnie wszystko ok,tylko czasu na komputer mało.... Ale w końcu są wakacje i muszę też odpocząć od komputera! Ascha co u Ciebie? Jak się czujesz? Pozdrawiam was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego. Dzisiaj bylam na badaniu krwi i byc moze znow mi zmniejsza dawke zaszczyku na tromboze. Brzuch rosnie,czasem cos poboli albo pociagnie. Mam problemy ze spaniem bo lubie na plecach a od 2 trymestru jest niewskazane:( Zaczynam kupowac rzechy dla maluchow. Spioszki,reczniki kapielowe itp.:) Malutka strasznie sie ciesze z twojego szczescia. Widzisz a bylas taka zalamana i smutna! Fragola ale masz fajnie podwojne odwiedziny;) Pozdrow Manie ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Co tam u was słychać? U mnie powoli wszystko wraca do normalności :( Mania pojechała,siostra odjeżdża w niedziele i znowu zostane sama :( Trochę sobie odpoczełam psychicznie od tych wszystkich złych myśli!!! A co u was dziewczyny? Kiki,Aga,Ascha,Malutka i reszta co u was? Jak się czujecie? Sisi widać że wyjazd się udał,pogoda piękna.... Co u Ciebie kochana? Ascha kiedy nam pokażesz swój brzuszek? Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie trwają zakupy dla dzidziusia, ciągle coś dokupuję, bo mam coraz mniej siły na chodzenie po sklepach :) Dzisiaj kupiłam piekną pościel do łóżeczka a łóżeczko mam wybrane i kupię za miesiąc bo u nas remonty więc czekam kiedy się skończą. Mi jest naprawdę coraz ciężej, a zgaga tak mi dokucza że szok! Jem ciągle migdały bo pomagaja na chwilę chociaż :) A co u Was? Fragolka wszystko co dobre szybko się kończy niestety. Ale przynajmniej odpoczęłaś z bliskimi :) Ascha jak się czujesz? Sisi jeszcze masz urlop? Ewcia jak budowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś :) To przyjemne miałaś zakupy. Jużjesteś coraz bliżej celu. Do października, o ile dobrze pamiętam, już nie daleko :) Napewno super wyglądasz :) Synuś rośnie :) Moja budowa cały czas czeka na tego zakichanego elektryka, już nas tak odciąga póltorej miesiąca. Nerwów jużdo niego nie mam. Najgorsze jest to że daliśmy mu wszystkie pieniądze z góry, bo nas bardzo prosił. A że to taki znajomy, zanajomej to myślałam że nas nie zrobi, że tak brzydko powiem w h..a Ale mówią że jak się ma miękkie serce to zarazem twardą dupę. No i tak :( Pozdrowienia dla wszystkich Fragolka to ciekawe miałaś wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia rozumiem Cię doskonale bo my z kolei czekamy na fachowców od dachu, bo robimy nowy i też juz ponad miesiąc opóźnienia! Takie gnoje że nie wiem, nawet nie zadzwonią i nie poinformują, że termin sie zmienia a od nas telefonu nie odbierają :( Tez juz nie mam siły,niby w poniedziałek mają przyjść ale wątpię, pewnie znowu coś wymyślą i nie przyjdą. Jakbym wiedziała wcześniej to bym innej firmy szukała a teraz każdy w sezonie to zajęty. Chcieliśmy w wakacje to skończyć i jak tu się nie wkurzać!!!! Dziewczyny gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie mam co pisac. Chodzilam ostatnio po lekarzach i wszystko ok. Czesto jestem senna i nie moge za duzo chodzic. Mam nadzieje ze niedlugo dowiem sie o plci dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aga to masz super z tym kupnem ubranek itd... :) Ale myślę sobie że jak teraz jest ci ciężko to za dwa miesiące będzie jeszcze gorzej... Ale już niedługo i będziesz się cieszyła synkiem. Ewa to masz nerwy z tym elektrykiem.... Tak to jest jak się da wcześniej pieniądze! Gdzie ci ludzie mają wstyd?! Ciekawe gdzie Kiki???? Ascha a kiedy idziesz na wizyte? Ale fajnie byś miała jakby była parka :) Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Jestem!dzisiaj wracam do domku więc szybko coś napiszę..... Ja dzisiaj mam wizytę u gina więc muszę zwijać się bo byłam u siostry tydzień Muszę się umówić na inseminację pod koniec sierpnia Bylam u fryzjera z moim Tadeuszem :) ok zmykam bo za chwile wyjeżdzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mam wizyte za 2 tyg. Juz przytylam 2 kilo;) Jak tam po gosciach,nie smutno i pusto? Kiki trzymam kciuki. Aga ja nie wiem jak ja bede sie ruszac w 9 miesiacu jak juz jest mi ciezko sie schylic. Ewka dochodze do wniosku ze tak jest zawsze jak dasz zaliczke to dupa zimna. Malutka co u Ciebie? Sisi juz w pracy? U nas dzieki Bogu po upalach i wlasnie zanosi sie na ulewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×