Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej! Ja Wam nie napisze ile waże bo by kafeteria padła :) Przytyłam już 15kg ;) Rozłożyło się na całym ciele ale teraz nie myśle o tym, później będzie Wielkie Odchudzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie 4 kg. Aga a ile czasu zrzucalas kilogramy przy 1 ciazy,i ile przytylas i czy wszystko zrzucilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja przy 1 ciąży przytyłam 14 kg, ale byłam 10kg lżejsza na wstępie. Jak przyszłam pierwszyraz do gina to była taka fajna pielęgniarka i mi obliczyła ( nie wiem jak ona to zrobiła) że jeśli przytyje od 10-12kg to wszystko zrzucę po porodzie a jak więcej to coś zostanie i powiem Ci, że te 2kg ciągle mi gdzieś wisiało. Ja teraz mam mega apetyt, ale z drugiej strony to jedyny okres kiedy można się tak bezkarnie objadać :) Później będziemy się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeszcze, że jak wróciłam ze szpitala to te pierwsze tyg byłam taka chuda, nigdy takich szczupłych ud nie miałam, brzuszek tylko się utrzymywał ale nie pamiętam jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga za odpowiedz. Ja sie boje ze duzo przytyje i nie zrzuce potem wszystkiego. Pamietam ze moja bratowa po porodzie byla chudsza niz przed ciaza. Ja za bardzo apetytu nie mam,tylko rano budze sie glodna,i jem zeby dzieci mialy witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak milczycie? Nie ma co pisać no nie? Zimno już nic się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dzisiaj to dopiero pizga....ja zostalam bez kurtki zimowej ,czas sie porozgladac za jakas ;) Pozdrawiam i milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jutro jade na kilka dni do Walbrzyskiego,lekarka pozwolila. Odezwe sie jak wroce. Milego zblizajacego sie weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że już nikt tu nie zagląda :( U mnie trwają nieustające remonty, ale chociaż kuchnia jest gotowa ;) Coraz bliżej porodu, mam takiego stracha, że nie wiem, wczoraj miałam taki dziwny ból brzucha,myslałam że juz się coś zaczyna bo ostatnio dużo emocji, pracy w domu i się nachodziłam za dużo. Stopy mi puchną jak za dużo chodzę. A co u Was dziewczyny, napiszcie coś? Kiki jak się czujesz? Ascha wróciłas już? Fragolka co porabiasz? Malutka, Mania, Ewcia, Sisi i reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ostatnio tu pustki jak nie wiem co nikomu nie chce się pisać zresztą nie ma za bardzo co:) Ja czuję się na razie dobrze dziś 24dc ale czuje że nic z tego nie będzie bo mnie piersi juz bolą a to oznacza tylko jedno :( Tak po za tym nic ciekawego brzydko pada i zimno nic się nie chce. Ostatnio zamówiłam sobie sukienkę przez internet przyszła mi w piątek na szczęscie jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Juz jestem:) W Polsce niestety pogoda byla brzydsza niz w Berlinie pozy tym bylo ok. Kiki ja bym nie patrzyla na obiawy bo u mnie za 2 razem bylo calkiem inaczej tz,tylko wymioty w dniu testu a za 1 razem bol piersi. Aga wspolczuje opuchnietych nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ale ten ból piersi to nie za wczesnie ??to dopiero potem zaczynają boleć?nie znam się na tym:)zobaczymy? Ja wczoraj mialam 6 rocznicę slubu :) Ok idę spać bo jutro do pracy nowy tydzień sie zaczyna szkoda że taki zimny i brzydki odnośnie pogody :) Dziewczyny piszcie!!!!!!!!!!! Fragola a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taka zostanie matką???
hahaha co za tępota- NIE MA JUŻ OD 13 LAT WOJ.WALBRZYSKIEGO!HAHAHA Idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogos powyżej zazdrocha chwyciła , hahah SLUCHAJ JAK TAK zazdrościsz to uzbieraj na in vitro albo zmień wyznanie prosta babo z wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie ma juz woj.walbrzyskiego po prostu nie chce dokladnie pisac w ktorym miescie bylam bo nie wiadomo co za szczuje czytaja moje wpisy. Kiki mnie piesi bolaly dzien przed zrobieniem testu.To byl znak ze jestem w ciazy.Ale nikogo nie nakrecam. Dzisiaj robilam Usg dzieci waza po ok.250 gram Poziom zelaza po tabletkach polepszyl sie ale jest jeszcze za niski. Jutro zaczynam 20 tydz.i przytylam juz 5 kg. Wieczorem ide na spotkanie informacyjne w sprawie porodu-trzeba sie kilka miesiecy wczesniej zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ascha nie nakręcam się i jakos w to nie wierzę że się uda:)zwłaszcza że zaczyna mnie boleć brzuch także totalna klapa :( Dziewczyny co się nic nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiki mnie piersi bolały chyba z tydzień przed terminem @ ale pewnie u każdej z nas inaczej jest. Byłam u gina, mały waży już 3kg ;) To będzie duuuży dzidziuś, no i dzisiaj widziałam jajeczka więc napewno synuś :) Fragolka co tam nic nie piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Jak tam Ascha w Kraju bylo? Agnieszko czyli 2 chlopczyk:D nad imieniem juz myslicie? Kiki nie stresuj sie;) Fragolka co u ciebie ,bylas w klinice na jakiejs konsultacji? nic sie nie odzywasz...... Ewa jak budowa? Pozdrawiam wszystkie piszace i czytajace...jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki calkiem zapomnialam Ci pozyczyc wszystkiego najlepszego z okazji 6 rocznicy slubu. U mnie niedlugo bedzie 10! Ile jestes po inseminacji jesli mozna spytac? Sisi w Polsce bylo fajnie,tylko troche zimno jak to w gorkach. Pyszne ciasta i niestety ciezkostrawne obiady. Dzisiaj znowu zaszalalam,trafila sie przecena czapeczek zimowych dla dzieci i kupilam 10 szt.w tym szaliki i rekawiczki. Muszo sobie tez jakis ciuch kupic,bo skupiam sie na dzieciach a sama nie mam w czym chodzic. Jak sie nie myle to Aga wybrala juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki calkiem zapomnialam Ci pozyczyc wszystkiego najlepszego z okazji 6 rocznicy slubu. U mnie niedlugo bedzie 10! Ile jestes po inseminacji jesli mozna spytac? Sisi w Polsce bylo fajnie,tylko troche zimno jak to w gorkach. Pyszne ciasta i niestety ciezkostrawne obiady. Dzisiaj znowu zaszalalam,trafila sie przecena czapeczek zimowych dla dzieci i kupilam 10 szt.w tym szaliki i rekawiczki. Muszo sobie tez jakis ciuch kupic,bo skupiam sie na dzieciach a sama nie mam w czym chodzic. Jak sie nie myle to Aga wybrala juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Kiki mnie tez wczesniej bolaly piersi i brzuch tak jak na okres, i chodzilam taka nerwowa ze masakra, nawet wlączone radio mnie denerwowalo:P Ascha kupujesz juz sukcesywnie wyprawke czy tylko pojedyncze sztuki?? Aga a u Ciebie juz coraz blizej, jeszcze troche ponad miesiac i juz zobaczysz swoj skarb:D U mnie po staremu, mam jeszcze do piatku L4 a potem znow do pracy:/ Poza tym skonczyly mi sie mdlosci, tylko brzuch mnie pobolewa czasem, nie wiem czy to dobrze czy zle:/ Czytam rozne rzeczy w internecie i ciagle sie boje o to czy donosze ta ciaze:( Wiem ze nie powinnam myslec negatywnie ale nie umiem sobie z tym poradzic. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Malutka nie myśl tak bądz dobrej myśli i nie martw się :)wszystko będzie dobrze;) Ascha ja dzisiaj mam 26dc a insemkę miałam w 13dc ja tam sie nie nastawiam co ma być to będzie ;)już nawet mi sie myśleć o tym :) Dziewczynki piszcie cos czasem :) BUŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi imię wybrał mój mąż i będzie Jasiek ;) A co do terminu to mniej niż miesiąc mi zostało bo chyba 1.10 pójdę do szpitala, tak wczoraj rozmawiałam z ginem, chyba, że mnie wcześniej przyciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja kupuje narazie jak cos sie trafi z przeceny. Dzis czapeczki byly przecenione z 5 na 1 euro,wiec grzech bylo by nie wziasc. Ja tez mialam bole brzucha na poczatku i lekarza tlumaczyli ze macica rosnie. Teraz tez mam czasem lekki bol jak za duzo chodze. Aga to juz juz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburka 26
dziewczyny prosze was o pomoc.. na razie nie staram się o dziecko bo i nie mam tej możliwości, ale sporo czytałam i niektóre z was pisały o endometriozie...na pewno w ogóle tez macie olbrzymie doświadczenie w róznych wynikach i badaniach ginekologicznych więc prosze poradzcie mi co powinnam zrobić, jakie badania sa potrzebne żeby miec pewność. W ogóle nie wiem czy tez mam szansę na dziecko, bo lekarz mi nie powiedział.. Może ktoś jest w podobnej sytuacji zdrowotnej do mojej?? mam 26 lat, nigdy nie brałam tabletek anty, mam tyłozgięcie i jakies przesunięcie macicy, zrobiłam test na 33 typy HPV-negatywny.. . mam jakąś dziwną endometriozę bo mam niby tylko przerost endometrium macicy (niczego na jajnikach i jajowodach) oraz 3 małe ogniska na szyjce macicy-miałam kolposkopię). Poza tym musze chyba zmienic lekarza bo nic mi nie powiedział a chcial naciągnąć na stosowanie jakiegoś kwasu na nadżerke prawdziwą ( a tej nie mam na pewno bo na kolposkopii jest napisane Ectopia glandularis, a nadżerka prawdziwa to Erosio)... nie zrobił mi badań hormonów, a chyba endometrioza jest z tym związana oraz nie zainteresował się tym że brałam w okresie dojrzewanai tabletki na tarczycę (endokrynolog kazał mi przyjśc dopiero w ciąży na wizyty, proces tamtego leczenia został zakonczony).. martwię się czy będę mieć dzieci i zresztą czy jego diagnoza była ok, bo mimo wszystko powiedział mi że jeden jajnik 9ten który mnie czasem boli) ma 4X4,2 cm- aczkolwiek robił mi USG tuz przed owulacją i widział tam dominujący pęcherzyk.. nie wiem czy mu wierzyć.. może to dopiero poczatke tej endometriozy i jeszcze nie mam zniszczonych jajników?? jak myślicie? czy mam szanse na dziecko? z tym przerostem błony sluzowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburka 26
na wchłonięcie endo przepisał mi organometril na 6 msc do stosowania od 15 do 26 d.c.,ale na 2 wizycie stwierdził że mi to i tak nie pomoże, że najlepiej wyciszyć jajkiki cąłkiem na 6 msc, zaskoczyło mnie to i powiedziałamże w takim razie jak to pomoże to zgadzam sie na zmianę leczenia, a on zaczął nawijanie o wizytach w prywatnym gabinecie, gdzie robi ten zabieg z kwasu jaiegoś 9solnego czy innego, nie pamiętam). zatkało mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja nie pisałam bo miałam małego dołka. Dostałam wynik cytologi. Wszystko ok po za tym że mam jakieś bakterie,więc poszłam do gina mojego zrobił usg. Powiedziała że jestem po owulacji i że wszystko ok. Ale dziad nawet nie chce mi zrobic monitoringu żeby zobaczyć czy mam owulacje tylko wysyła na badanie progesteronu!!!!!!!!!!!!!! A ja nie bardzo chce,ja chce żeby on mnie zbadał zobaczył jak i co.Jakie endo jakie pęcherzyki itd... Ale przecież ja młoda to mogę poczekać no nie???????? Mówie mu jakie mam brć leki na te bakterie a on mówi to każdy ma bakterie i nie ma się czym przejmować!!!!!!!!!!!! Kurwa mać myślę sobie!!!!!!!!!!! A w końcu mój mąż wkroczył do akcji i ten mi przepisał skierowanie na zrobienie badań jakie mam bakterie.Byłam wczoraj robić! na cztery jakieś bakterie wiem że jedno to na chlamide. A reszte musiałabym przetłumaczyć! Wyniki będę miała 11 września to sie dowiem co i jak... A tak w ogóle to powiedział mi gin że jak po roku od zrobienia laparoskopi się nie uda to albo inseminacja albo in vitro! ale bardziej naciskał na in vitro!! Dupek jeden!!!! A i robiłam też progesteron i prolatyne! Bo lekarz stwierdził że warto zrobić prolaktyne bo jestem ciągle zestresowana... No jak tu człowiek ma się nie stresować jak kurde taki dupek mi mówi że ja młoda i mam czas? Ale kurde co to go obchodzi że ja młoda on nie będzie wychowywał moich dzieci tylko ja! Mówię wam szkoda słów! Nie chciałam pisać bo wkurza mnie już nawet to jak ktoś mi doradza,zrób to i to! może nie po kolei napisałam ale mam nadzieje że coś zrozumiecie? Sorry że tak pisze ale chce być szczera! A więc nie myślcie że was olewam ale poprostu żyć sie nie chce!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka ,ja zbytnio nie pomoge:( wiem jedynie ze przerost endo usuwa sie laparoskopowo,ono pozniej znow narasta ale zaraz po zabiegu masz kilka dobrych miesiecy na to by zajsc w ciaze:) Akurat wczoraj ogladalam program o przeroscie endo...;) Jajniki beda wieksze ,gdyz obrasta je sluzowka........ale jak to Fragolka napisala lekarzom nie spieszy sie,dopuki nie bedziesz miec powaznych dolegliwosci albo nie bedziesz naciskala beda cie tak zbywac jeszcze dlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tylozgieciem podobno problemow duzych nie ma, troche trudniej zajsc w ciaze ale za to w ciazy macica prostuje sie i po urodzeniu problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×