Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja dzisiaj wzielam 2 tabl wiesiolka. Bede brac 4 dziennie;) Katarynia one sa podobne dobre na wszelkie dolegliwosci skörne. Zadzwonilam do kliniki i znowu sie zagotowalam:( Pytam sie czy moje wyniki sprzed 4 tyg z genu sa gotowe. Nie mogla znalesc,samapa i stekala pod nosem z niezadowoleniem i möwi ze jak znajdzie to zadzwoni. Möwie jej niech mi powie czy sa wyniki meza z badania nasienia. A ona ze nie moze mi powiedziec i przez telefon i tak nie moze udzielic informacji. Trzeba zrobic termin! Dzwoni za chwile i möwi ze moich wyniköw jeszcze nie ma i mam zadzwonic za 2 tyg,bo czasem trzeba czekac w sumie do 6 tyg. Cos mi sie nie chce wierzyc! Möj zadzwonil i zrobil termin w piatek w sprawie jego spermiogramu. Pöjde tez i wypytam sie o wszystkie moje wyniki, Bo nic dokladnie nie wiem na temat badania meskich hormonöw z obciazeniem,tylko tyle ze wyszly podejrzanie. Dom wariatöw! W pistek zazadam kopi wszystkich badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Dzis i na mnie przyszla kolej..... od jutra lykam progynove na endo a w 13 dniu usg zobaczymy czy cos z tego wyjdzie w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam i zdaję krótką relację z mojej dzisiejszej wizyty u gina. Dziś 14 dc a juz jestem po owulacji, endometrium aż 10 mm, jak to lekarz określił "do zachodzenia" w ciążę. Co do prolaktyny uważa, że to nie problem, ale dał namiar na endokrynolog i juz jutro udało mi się umówić na 18, a więc myślę że będę mądrzejsza i specjalista się wypowie w temacie. Zrobił mi też usg piersi i wszystko gra, a także pobrał wymaz na cytologię. Widać castagnus skutecznie przyspieszył mi owulkę, bo zawsze miałąm ok 16 dc albo później a tu taka niespodzianka :) temperatury już nie mierzę, ale robię obserwacje śluzu, więc czułam ze już po owu... Sisi kochana to 3mam kciuki za udany i owocny cykl. U mnie endometrium ładnie urosło po czerwoym winie, czeronych winogronach i orzechach :) Ascha - kochana jak by nie patrzeć to @ jest oznaką zdrowia, więc również życzę owocnych starań w tym nowym cyklu, oby był lepszy od poprzedniego i trwał 9 miesięcy ;) a co do tych badań to słusznie, popieram. Zawsze możesz nastraszyć, że potrzebujesz pełnej dokumentacji, bo chcesz kontynuować leczenie w innej klinice, w każdym razie walcz. Dziewczyny naszła mnie taka refleksja, że odkąd nie stresuję się i wszystko biorę lekko, to chyba działa, od razu owulacja wystąpiła wcześnie :) może coś w tym jest. Przepraszam, ze tak rzadko tu zaglądam ostatnio, ale ciągłe "siedzenie" w necie i rozmyślanie na temat moich niepowodzeń negatywnie na mnie wpływało... Fragolinko uściski ślę i buziaki Katarynko, Ewciu, Agnieszko, Malutka, Kiki, Zazdra, Nulla - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Fragolo to bedzie tylko transfer.....juz bez ogromnych dawek lekow,praktycznie na naturalnym cyklu. Ascha nie ciekawie z tymi lekarzami....oby w koncu ktos wam wszystko wytlumaczyl ,zwlaszcza wyniki badan;) Dziewczyny ja ostatnio bardzo malo rozmyslam o tym wszystkim...jesli juz refleksja najdzie ,staram sie ja oddalic i nie w nikac. Tyle juz nad tym myslalam i nigdy nie wychodzilo mi to na dobre:( Z mezem obchodzimy jutro 10-ta rocznice ,i z tej okazji wybywamy z domu na caly dzien:) Nie chce siedziec i rozmyslac o tych ostatnich latach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu kochana żal mi Ciebie-jesteś taka młodziutka,a tyle pracujesz przy chorych osobach:( Wierzę,że Bóg Ci to wynagrodzi.. Sisi jasne,nie ma co rozpaczać i rozmyślać. Ja jestem w świetnym nastroju i WIEm,że on będzie trwał bardzo dlugo,nie załamię się tak szybko. Mi okres się już skończył(4 d.c.).Jestem przeszczęśliwa.Jednak ten lekarz wiedział,co robi i dał mi ten duphaston,po którym z cyklu na cykl mam coraz normalniejsze okresy!Zobaczymy,co powie na wizycie.To już za 2 tygodnie i jeden dzień! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i liczę,.że topik się znów rozbudzi do życia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Fragolciu laseczka z Ciebie,byś zobaczyła moje odrosty,to byś się za glowę złapała:P Ja w ogóle nie przywiązuję do tego uwagi:)To znaczy podoba mi się nawet jak mam lekki odrost. A dziewczyny umiecie robić ładny make-up?Bo u mnie z tym kiepsko.Rzadko się maluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem też lubię się tak mocniej pomalować i wtedy mam problem ze zmywaniem-tak jak Ty Fragolka.ALe ja na dodatek mam bardzo wrażliwą cerę-stewardessy-ciągłe uczulenie wokół ust mam.Fragolka a Ty jaki masz typ skóry?> Macie jakieś domowe sposoby na podrażnioną skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolko podrzuć mi troszkę pysznego ciasta:) Wczoraj się ważylam i..50,5 kg.Ja nie wiem już co mam ze sobą począć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubu:D Zapraszam was wszystkie ...:D juz winko stoi,piwko gotowe i whiskey nawet mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko,ja ciebie widze w delikatnej czarnej kreseczce na gornej powiece,lekki roz na policzkach i usta musniete blyszczykiem. Na extra okazje pomadka w ostrj czerwieni;) Ja rowniez nie znosze zmywania makijazu a zwlaszcza wacikow brrrrrr Zawsze zmywam zelem i po makijazu ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisiak to szybko wyszlas za maz:) Ja mam we wrzesniu 10 rocznice. Podstawa to dobre trunki;) Jutro mam duzo zalatwiania wiec zycze juz dzis super zabawy w ta 10 rocznice slubu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi oczywiście jutro wpadamy:))) Ależ trafiłaś z tym makijażem-taki właśnie uwielbiam,z tym,że nie umiem go sobie zrobić :) Sisi a coś kupujesz mężusiowi na tak piękną rocznicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostal srebrny lancuszek z zawieszka,musi mu sie podobac bo sam wybieral:P Wyszlam za maz w wieku 20 lat,dokladnie 15 styczen 2000 . Katarynko a probowalas robic kreske mazakiem? nie ma pedzelka ,koncowka jest stabilna i naprawde latwa do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
czesc. My wrasnie juz przywiezlismy szwagra :( Zapierdziel sie zaczyna :( Sisi kochana-Abyście Dalej Szli Przez Życie, Trzymając Się Mocno Za Ręce, Zawsze Uśmiechnięci, Zawsze Razem, Zawsze Pewni Swoich Uczuć. Niechaj Los Wam Sprzyja, Niosąc Powodzenie.Najlepszego...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie mam czasu poczytać co naklikałyście ale nadrobie ;) Chyba złapałam jakiegoś wirusa bo wczoraj ja miałam dolegliwości brzuszne, wymioty i te sprawy :( A dzisaj wyjeżdzamy na roczek do chrześniaczki i wróce w poiniedziałek, także nie martwcie się o mnie, nie mam doła tylko wyjeżdżam. Za chwile odbieram Miłosza ze szkoły i ruszamy 350 km do Szczecina :( Trzymajcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi abyście jeszcze 100 takich rocznic obchodzili:) Wszystkiego naj naj naj🌼🌼🌼 Aga masz pewnie tego wirusa co ja. Kochana ja cały dzień wymiotowałam-nie miałam już czym-ale przeszło mi dopiero po aviomarinie. Pewnie już nie zdążysz tego przeczytać..:( W każdym razie miłej zabawy i duuuuzo usmiechu:) Buzka kochani,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu w ogole ktos???Ale się cisza zrobiła..Co robicie laseczki na obiadek? Ja mam niedobry obiad dzis,bo gotuje tylko dla siebie(mąż ma obiady w klubie) i nie chce mi się... A zjadłoby się pierogi z kapustą i grzybami i ze skwarkami..mniam!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzieki za sliczne zyczenia🌼 Ascha jak tam dzisiejsze sprawy? Ja dzis mialam pecha ale z wlasnej glupoty...juz prawie zjechalam ze stromej gory i na samym koncu wywinelam orla,narta mi sie nie wypiela i skrecilam noge:P Boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi bidulko! Dobrze,ze nie złamałas nogi:( brrr..boje się nart i wiem,że raczej nie skorzystam z tej formy rekreacji. Fragolka a sama piekłaś pączuszki?Ależ mam na takie coś właśnie ochotę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Oj sisi cos ostatnio ma pecha ze zdrowiem,kuruj sie kochana i odpoczywaj przed nastepna pröba. Ja dzisiaj bylam u fryzjera,babka möwi do mnie ze mam polamane wlosy i mam brac ziemie krzemowa,czy jak to sie nazywa? Ja je möwie ze bralam pare lat temu i nie pomoglo. Wyniki meza sa ok do inseminacji,od 1,5 miesiaca nie pali. Moje niby w miare,tylko tych meskich za duzo. A ostatnie wyniki beda gotowe za 2 tyg. Dziewczyna w sob i niedziele ide do pracy ale mi sie nie chce,tym razem moge nawet siedziec do 22:( Zycze dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przepraszam że nic się nie odzywałam, ale miałam tyle roboty w pracy, że nosiłam do domu a potem to już mi się nic nie chciało. Sisi wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy ślubu. Miłości, zrozumienia i przede wszystkim spełnienia tego najważniejszego życzenia :) ....... i jeszcze żeby nóżka przestała boleć :) Ascha te plasterki to właśnie estrogeny, przykleja się jeden na skórę od 10 dc tak na 3 dni. Miłej pracy, żeby Ci szybko zleciało. Fragolciu zjadłabym tego Twojego pączka :) Właśnie dzisiaj zaczęłam dietę 21 dniową i mnie strasznie ssie w żołądku, ile wytrzymam to nie wiem ale chęci są. Zresztą te pierogi o których pisała Katarynka też mnie nęcą :) Ascha, Sisi, Fragolcia, Katarynka, Mania, Kiki, Malutka, Agnieszka, Zadra i Nula pozdrawiam Was bardzo serdecznie (chyba wszystkie kobitki wymieniłam ;)) Dobrej nocki, ja to chyba jestem takim "nocnym markiem" jak piszę to już śpicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Znalazłam ciekawą stronkę n/t interpretacji wyników badań hormonów. Miałam już nie pisać o badaniach, ale wyszło że mam hiperprolaktynemię czynnościową. Zaczełam leczenie bromergonem i jak pomoże to za jakiś czas zaczynamy starania. Nie mam już siły pisać, ale czytam co u Was. Chciałam tylko zwrócić waszą uwagę na prolaktynę, bo ona wiele złego robi w organizmie, niektórym hamuje owulację, a niektórym jak w moim przypadku zaburza czynność ciałka żółtego co powoduje obumieranie wczesnej ciąży. .. powodzenia w staraniach i buziaki dla Was wszystkich 🌻 A to link : http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka :) Dzięki Fragolciu, chwilami już się prawie złamałam ale jednak nie poddałam się a to dopiero drugi dzień. A może właśnie dlatego że dopiero drugi, ostatnio żołądeczek trochę się rozepchał, więc teraz trudno sie przestawić ;) Fajny był film? Oj, my też już strasznie dawno byliśmy w kinie, trzeba by się wybrać. Maniu mam nadzieję że po leczeniu Twoja prolaktyna będzie wzrastać ale tylko wtedy kiedy będzie naprawdę potrzebna. Trzymam kciuki żeby się udało :) Dzisiaj straszne pustki, buziaczki dla wszystkich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Trzymam kciuki za twa wytrwalosc Ewo:classic_cool: Mania ,a wiec winowajca jest prolaktyna? Dziewczyny noga juz mniej boli,jutro do pracy ....wiec rozrusza sie jeszcze:P Ja juz biore progynove 6 tabletek dziennie a w poniedzialek zadzwonie umowic sie na termin usg. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tylko co zrobic-castagnus musze brac do polowy lutego,a transfer jesli bedzie to pod koniec stycznia....kompletnie nie wiem co robic...przerwac branie czy nie ...doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi czytałam, że castagnus bierze się do pozytywnego testu. Fragolinko tu masz cytat" "Badanie prolaktyny należy wykonywać po krwawieniu miesiączkowym, ale przed owulacją ponieważ zarówno menstruacja jak i owulacja mogą podwyższać wynik. Poziom prolaktyny może również podwyższyć współżycie oraz badanie piersi, z których należy zrezygnować przynajmniej na 3 dni przed planowanym badaniem. Najlepiej przeprowadzić badanie wraz z tak zwanym obciążeniem(po przyjęciu metoklopramidum) co może wskazać na hiperprolaktynemię czynnościową, którą stwierdza się, jeśli wynik po obciążeniu wzrasta ponad 10 razy. Jeśli wzrasta od 5-10 razy jest to łagodna hiperprolaktynemia czynnościowa i tylko w nielicznych przypadkach się ją leczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×