Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

witajcie,ostatnio nic się nie dzieje i nie mam za bardzo o czym pisać... Agnieszko dużo dużo zdrówka, miłosci i spełnienia marzeń!!! katarynko kuruj się, pij bardzo dużo wody to przyśpiesza wygnanie z organizmu bakterii Miłego popołudnia i wieczorku dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo dzis bylo:D Katarynko obys nie meczyla sie tyle co ja,u mnie bolesci trwaly ponad tydzien:P Ale mam nadzieje ze juz koniec:) Mam taka chec na frytki ze zaraz biore sie za obieranie ziemniakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia najlepsze zyczonka pieknego w zyciu slonka, smutkow malych jak biedronka i SZCZESCIA wielkiego jak smok!!:) Spelnienia marzen:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko!!! Z okazji urodzin życzę Ci tylko jednego - abyś znalazł złotą rybkę, która spełni wszystkie Twe życzenia - te małe i te największe. 100lat buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola odnosnie twojego pytania o moje zastrzyki sa najlepsze jezeli starasz sie o dziecko no i reszte napisala ci Siska tylko jedno poprawie one nie likwiduja tylko nie prowadza do powstawania nowych w czasie gdy je bierzesz.jedynym lekarstwem jest ciąża ...ta choroba juz do końca zycia będzie sie nawracać Sisi nie wiem co dalej!!!!!!kiedy inseminacja BOJĘ sie tych wszystkich stymulacji bo po nich robią sie torbiele cysty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje za karteczki!!! Maniu,Fragolka,Sisi i reszcie też..głupio mi,bo ja w tym roku "przespałam"wysyłanie kartek!Ale już niedługo nowe Święta:)Jeszcze raz dziękuję! Sisi no mi już dziś dużo lepiej-choć brzuch nadal kłuje,ale nie wymiotuję i nie mam biegunki!!!Jak mnie już coś złapie-a łapie niezwykle rzadko-to w ciągu 1-2 dni jestem zdrowa;) Najgorsze,że mąż ma fasolkę po bretońsku,a ja kaszę manne na wodzie.BLEE Kochane co porabiacie?? Jak minął Wam dzionek..jejku to już 6 dzień nowego ROKU!!!!!!!!:( Ale czas zapieprza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że chyba żadna z nas nie jest zadowolona Nowym Rokiem? Z czego tu się cieszyć no nie ??Katarynka Jeszcze ty bidulko chora jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie te dziewczynki się podziewaja ? zmienily topik? czy co?nie wiem co jest grane :( Idę spać>>>>>>>>>>BUZIACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka, coś się ostatnio wszystkie rozmijamy. Agnieszko ja też Ci życzę wszystkiego najlepszego, spełanienia wszystkich marzeń, przede wszystkim tak jak Katarynka napisała zwłaszcza tych o pełnych pampersach. Aby ta nadzieja która jest tematem forum stała się rzeczywistością. Dziewczęta powiedzcie w każdym cyklu mierzycie temperaturę i gdzie? W ustach, pod pachą czy w pochwie? Ja tak tylko od czasu do czasu w pochwie ale to trochę uciążliwe. Kiki, Sisi, Malutka, Agnieszka, Zadra, Nulla czy mogła bym Was poznać? Jeżeli macie ochotę oczywiście, to wyślijcie mi zaproszenie na nk :) No Sisi, jak masz już ochotę na frytki to jest dobrze :) Katarynka zdrówka Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sisi a ty mieszkasz w görach czy zrobiliscie sobie romantychny weekend w hotelu?:) Ewcia a ty gdzie pracujesz jak mozna spytac? Bo my juz powymienialysmy sie informacjami na wszelkie tematy. Ja czekam na @ brzuch juz pobolewa. Robilam 1,5 miesiaca borowine i teraz przerwa. Zycze dobrej nocy., Pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ascha :) pewnie że można. Pracuję w zus-ie, ulubiona przez wszystkich instytucja :) w rozliczeniach, a jak tam Twoja praca? A może @ nie przyjdzie, były jakieś staranka? ja właśnie objadam się czekoladkami, a miałam zacząć dietę :( Chyba muszę trochę bardziej trzymać się w ryzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja o pracy za duzo nie chce pisac bo jeszcze nie wiem. Staranka byly,ale cöz,ja sie nie ludze jak po tylu latach nie wypalilo:( Milej nocki:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygałam hahaha
Czytam czasem ten topik i mozna sie dobrze usmiac....Katarynka wielka Pani z miasta a pisze rzygalam.... Niedawno pisala ze komus tu sloma z butow wystaje a sama pisze jak wiesniara.Katarynka to lubi jak sie jej cukruje i nic wiecej! Kikuska Ty tez niezla jestes! Widac kobieto ze jestes beznadziejna! Wiadomo czemu topik upada....Widac ze nikt Kikuski nie lubi bo zawsze jak ona wchodzi to kazdy spierdala hahahaha.Kikus wez kobitko za siebie,bo nie jest dobrze z toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,rzygalam ,widac ze uwaznie czytasz topik! Cos mi tu kargulem smierdzi bo pözna pora,i znowu katarynka jest ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygałam hahaha
Osrac to ja was moge a topik i tak bede czytalac nikt mi nie zabroni. Katarynka a sraczke tez mialas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu jakieś pięć lat temu też ostro ćwiczyłam, nie jadłam słodyczy i miałam zasadę JP - jedz połowę, teraz coś mi się nie chce, ale muszę się wreszcie za siebie zabrać. W 2009 zgubiłam jakieś 8 kg a teraz ślicznie nadrabiam już pewnie ponad 2 i głupia nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dobranoc wszystkim, jutro napewno będzie lepszy dzień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ascha my najblizszy stok mamy zaraz za miastem,jakies 8-9 km. Fakt jest tam duzo dzieci i ciezko dostac sie do wyciagu ale na nauke jest to wymazony stok.Po kilku zjazdach napewno ruszymy w inne miejsce:) Dzis bola mnie miesnie calego ciala ale jutro je znow rozruszam,mojemu tak sie spodobalo ze chce jechac...ja zreszta rowniez:P Ewa postaram sie ciebie wyszukac na nk...mam nadzieje ze sie nie pomyle hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest snieg ,ale w naszej miejscowosci malutko okolo5 cm, najblizsze stoki dosniezaja,ale juz 30 km dalej w gorach lezy 50cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sisi ma blisko na stok,fragolinka nad morze;) Ja wchodze po malu w ciaze urojona,dzis 35 dc ale to u mnie normalne. Nawet sie nie znam na sluzie czy szyjce macicy zeby cos stwierdzic:( Katarynia ja nikogo nie nakrecam,ktöry masz dc? Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola,ja juz 3 dzien nie biore progesteronu. Chyba trzeba troche czasu i wprawy zeby poznac swöj organizm i cos po szyjce macicy sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowosc nie upowaznia do chamskiego wylewu slow,zwlaszcza na temat o ktorym nie ma sie zielonego pojecia. To jest jak obgadywanie nieobecnego,tylko dlatego ze nie ma sie odwagi spojrzec tej osobie w oczy,najprawdopodobniej dlatego ze czujemy sie slabsi od niej. Badz spokojna pomaranczo,twoich wypocin na pewno nikt nie wezmie pod uwage,sa ponizej poziomu jaki powinien przedstawiac kazdy czlowiek. Z powazaniem Siska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczynki! Sisi świetnie to ujęłaś,a Fragolka-śmiesznie;) Dziewczynki na pewno to wirus nie ciąża,bo moja babcia w szpitalu go złapała, potem cały oddział był chory,potem moi rodzice,ja i mój mąż :) Ale fajnie,że myślicie o mnie. Czuję się lepiej,zamdli czasem,ale już nie mam wymiotów. Niestety znów 3 dni głodówki daje znać-51 kg już ważę,a było 53 po świętach. No ale mam nadzieję,że szybko nadrobię. Sisi ale Ciebie długo coś trzyma ten wirus.Mięśnie bolą nadal?Mnie tylko jeden dzień bolały!Może lepiej nie chodź na ten stok-załatwisz się do reszty! Ascha długo robiłaś borowinkę.Mma nadzieję,że da jakieś efekty! Na pewno skórę masz gładsza,co? Ewka no to fajną masz pracę-dobrze,że masz "znajomości" w takiej instytucji :P Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za karteczki!!:********* Kiki,Aga,Mania,Malutka,Zadra,Nulla co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia ja robilam boro 1,5 miesiaca,3 razy w tyg po pöl godz. Robilam tylko na brzuch wiec nie moge stwierdzic nic o skörze. Dzisiaj kupilam sobie propolis;) Korcil mnie test ciazowy ale nie kupilam. Wkurza mnie möj cykl 26 dnia owulacja,jesli wogöle a teraz 35 dzien cyklu. ozna oszalec. Dzisiaj mam stresa bo moja glupia kolezaneczka namieszala miedzy mna a mezem. Czasem sobie mysle ze kobiety sa bardzo niezyczliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a ona "uderza"do Twojego męża??Co za babsko okropne.Jak można tak mieszać! Skoro owulacja była w 26 d.c,to czekaj cierpliwie-im dłużej,tym lepiej,by faza lutealna była prawidłowa:)) Nie zamartwiaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×