Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Siema jak tam zatęskniłyście ? czuje ,ze takkkkkkkkkkkk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Niestety nie mam dobrych wiadomości :( Test negatywny w 100 %, więc teraz trwam w oczekiwaniu na @. Malutka ja na Twoim miejscu wzięłabym luteinę 2x1, moja siostra jest w ciąży i tak jej lekarz kazał brać. Mam nadzieję że u Ciebie będzie ok :) Aga mówią że sny tłumaczy się na odwrót, więc jeżeli sni Ci się chłopczyk to będzie kobitka :) Zresztą najważnieksze zebyście oboje byli zdrowi, reszta się nie liczy. Katarynko to musisz się mocno przytulić do męża jak macie takie zimno :) Kiki życzę zdrówka:) Aha jeszcze jedno Katarynko, w pracy mam kolegę, Twojego pokroju, że tak powiem :) Ma kłopoty z żołądkiem, narzeka że go boli i też nieraz mówi o najgorszym. Robił rózne badania gastroskopię, kolanoskopię itd. W kazdym razie te badania nic nie wykazały. Może troszkę więcej waży niż Ty, ale je bardzo dużo i nic nie tyje, chociaż bardzo by chciał nabrać trochę ciałka :) Piszę Ci to zebyśs ię nie przejmowała, a wg mnie głownym winowajcą tego wszystkiego są nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:D Ewuś kochana dziękuję za info!!! Ja 3 latat temu mialam gastroskopię i nie wykazała niczego złego:O Robiłam badania na tarczycę itp,bo myslałam,że chudne od takich rzeczy,ale wszystko o dziwo mam idealnie,więc jedyne co mi pozostaje to nerwy:O:O Ewko kochana Nasz ja za wszystkie NAS się modlę!Nie uwierzycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze kiedy sie modlę o kogoś-ta osoba otrzymuje łaskę.Już trzeciej koleżance wymodlilam dzieciątko!!!!!!!!!!dziś mama zadzwoniła do mnie z Florydy,że taka Ania jest w ciąży,a u nich było kiepsko i to bardzo.jej mąż miał nowotwora i przez chemię nie miała w ogole plemników!!!! A tu taki cud.wieczorem do niej zadzwonię,bo nie mogę sama uwierzyć:))) Także na mojej liście jest jeszcze kilka osób :P:P No i ciekawe kiedy sobie wymodlę;) Aniołku odezwij się do NAS:O Malutka bierz luteinę czym prędzej!! Buziaki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul(owa) nie tesknilysmy. Nawet na prywatnym czacie pisalysmy ze fajnie ze cie nie ma i mamy nadzieje ze nie wrcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
módl sie za mnie , kochana może wymodlisz mi łaskę u Boga żebyście wszystie mnie kochały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kataryniu jaki masz dar :) To dobro wyrządzone innym napewno i do Ciebie powróci :) Moim zdaniem musisz tylko trochę ustabilizować swój tryb życia. Musisz trochę męża przycisnąć żeby osiadł w jednym miejscu i tam sie spełniał jako sportowiec. Takie jest moje zdanie. Cały czas masz zmiany, obce miejsca, obcy ludzie, życie na walizkach. W końcu ile człowiek może wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was nie opuszczę , za dużo serca tu wkładam i z abrdzo Was kocham , zawsze się forum kręci LOL nigdy zostane jak ten wierny giremek do końca ..........jak orkiestra na Tytanicu ...do końca ....jak Jagiełło na polu bitwy....do końca...... jak Joanna Darc za nim ją ogniem potraktowali ........do końca.. reszte same sobie mozecie dopisac lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewcia jaka szkoda-no trudno nic sie nie martw glowa do góry:) Ja jutro z rana pedzę do lekarza wzielam urlop ale rozklada mnie co raz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że jak mi lekarz coś przepisze to już we wtorek będzie tylko lepiej-głowa mnie boli.... Jeszcze tesciowa dodala swoje 3zdania......"znowu chora"!!!!?????? CIPA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyście znów sie rozpiszecie jak mnie nie bedzie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi wczoraj drineczek nie smakowal :)żle ze mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kicha !!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że kiedyś się wszystkie doczekamy :) Ja narazie zastanawiam się jaki obrać plan działania, chyba pojadę we wtorek do lekarza i postaram się ustalić co dalej, może jakieś badania. Kiki nie zazdroszczę Ci choroby, ale tego że nie idziesz jutro do pracy to tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, przejmujesz się teściową. Trzeba jej było powiedzieć że niech się cieszy że to nie ona. A może ona tak z troski o ciebie tylko źle ją odebrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki bidulko :( Nie martw sie teściową:O Ewcia moim zdaniem odpocznij teraz z cykl,wyluzuj sie i działaj dalej. Nic na silę. Dziś popołudniu było tak zimno w domu,że poprzytulalismy się z M:D Najlepszy sposób na ogrzanie:P A teraz siedzimy w kurtkach,palimy,a tu g.... Pewnie zaplacimy fortunę,a nic z tego nie będzie,ale kit.. Kargul ja tam Cię lubię,ale zobacz jak drażnisz dziewczyny.Uszanuj Naszą wolę i nie pisz tutaj. Dzwoniłam do koleżanki i będą mieli córeczkę.Jest w 16 tyg.ciąży;) Ale extra ma..... Malutka co tam u Ciebie?Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mam sie podziewać? leże w łoózeczku nic innego mi nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, ale wiesz jak ja nie wezmę tabletek to nie mam poprostu @ Ascha mój narazie nawet by się nie dał męczyć bo jego kochana Barcelona właśnie gra :) A pozostałekobitki pewnie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka dobrze że się nie zapaliiście podczas tego przytulania :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka twój tez lubi meczyki?to tak jak mój? ja jestem chora .....a jego bierze!!hihih :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jakie tabletki? bierzesz na wywolanie@ bo normalnie nie masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie miałam to brałam luteine a na samym poczatku biomergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tragedia z meczami i formula 1. Mj juz zapowiedzial ze przed mistrzostwami pilki noznej kupi 2 telewizor zebym sie nie meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Kiki wiesz,pewnie w tamtych momentach w chacie było z 50 stopni;)))Bynajmniej w pokoju :p hahhaha Ewciu to może rzeczywiscie idz do ginka,popytaj,a najlepiej pojedz do Katosów z raz.Poradź się tamtego,może miałby inne spojrzenie na problem? Ascha a Ty swojego męczyłaś dziś? :P Fragolcia co robisz?Czyżby zakazane filmy dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×