Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

1dc liczy sie od pierwszego dnia krwawienia czyli jak plamisz krwią to to1dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka chyba posłuchała mojej rady i wskoczyła do łóżeczka z mężulem. też chciałam bara bara a tu ta wredota przyszła i znowu d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Kiki, ale są też pokarmy które naturalnie mogą przyspieszyć. Przynajmniej tak pisze ojciec Sroka w "Poradniku ziołowym" mozna w to wierzyć lub nie, ale moze coś w tym być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja tez to wypróbuję a skład mieszanki ziołowej mozesz mnie zapodać. Aniołku to już jesteś trzecia z 1dc. Czy te 17 godz. to chodzi Ci od wyst. plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kiki zawsze tak liczyłam,ale po tym jak to wyczytałam na necie to zdurnowaciałam. Naprawde my za dużo tych głupot czytamy i później wychodzą z tego jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku liczy się jak normalnie zaczyna się nowy dzień. Do 12 w nocy do starego dnia, po 12 do nowego. Ja mam plamienia nawet do 7 dni przed @ natomiast objawem @ zawsze jest taki mocny ból ze iwem kiedy to się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak bym miała taką teściówke to bym okresu chyba w ogóle nie miała.Na mnie stres działa bardzo źle,od razu cykl się przesuwa. Mnie to w ramke oprawić i powiesić na ścianie.Zero nerwów.powinnam byc pod ochroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa na co chcesz mieszankę? Na wywołanie @? Bo jeśli pytasz o przywrotnik i krwawnik to ja je mieszam po 1 płaskiej łyżeczce w kubku i zalewam wrządkiem , zaparzam kilkanaście minut pod przykryciem , mieszam i piję łykami. Są bardzo dobre w smaku, przywrotnik sam jest średni ale za to krwawnik to niebo w gębie więc niweluje smak przywrotnika :) Ja kupuję zioła w aptece internetowej doz: http://www.doz.pl/apteka/s0-Szukaj?value=ziele Biorę firmy flos bo mam do niej zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam nerwy to wszystko mi sie pierdoli dlatego pewno jestem taka niewydarzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj jak pokopana! roztrzepana jestem :)jakbym się nacpała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia27katowie
aniołek! ja właśnie o to samo ostatnio pytałam gina jak liczyc 1 dzien cyklu bo czasem zaczynam tylko plamieniem to mi powiedział że jak zaczne plamic to mam liczyć jako 1 dzień czyli licz od dziś Katarynka czy byłam w ciązy cieżko stwierdzić jeśli tak to może tydzień i ciąża sama zeszła9 biochemiczna) objawów żadnych nie miałam tylko na podstawie bety ale jak ją powtórzyłam to już było 0,1 Eewka własnie sie naczytałam o skutkach ubocznym metformaxu i to pewnie stąd ta biegunka, ale czytałam też ze można schudnąc więc może mnie się uda coś zrzucić dzięki niemu :) ide spać jutro rano jade na hormony tzymcie kciuki żeby wyszły prawidłowo dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym liczeniem to ja też mam kłopot. Ostanio mam właśnie na początku takie plamienie "czekoladowe", ze tak sobie ładnie powiem ;) a krew np po stosunku. Tak było wczoraj, plamienie było skape ale po bara bara pojawiła się krew, no i nie wiem też czy liczyć to jako 1 dc, czy dopiero dzisiaj jak mam już prawdziwe krwawienie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu i tak właśnie zrobie. Kiki ty niewydarzeńcu jesteś jesteś? Sama zostałam,jeden niewydarzeniec??? Smutno wszystkie uciekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak Kiki! Kto by chciał się przyznawać do takich nieudaczników życiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka!!skarbie ty masz takie okresy jak ja!to licz od dnia kiedy krwawisz a nie brudzisz na czekoladowo.badał cię ktoś w kierunku endometr???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spać dziewczyny bo jutro wcześne wstaje a męczy mnie jeszcze katar chce to przespać słodkich snów kochane staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pco bardzo często występuje endometrioza Te okresy które my mamy sa nie normalne wiecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×