Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość FRAGOLINKAAAA
dziewczyny jak wchodze na forum odrazu mi 5 wirusow wyskakuje :( Nie moge pisac.Mam dobry anty wirus i on je odrazu kasuje,ale komp mi piszczy starsznie :( A jak maz uslyszy to mnie zabije za te wirusy :o A wiec musze zeskanowac kompa i dopiero moze wejde do was.ide teraz obiadzik jesc i sie poloze bo cos zle ze mna sie dzieje.katarynka co do operacji to jej sie udalo wszystko i moze sie starac tylko jej psychika na to nie pozwala.pa kochane..musze kompa doprowadzic do porzadku... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka od razu po Twoim poście ściągnęłam antywirus i usunęłam 48 infekcji!!!!!!!! :D Jak mój komp dzialal,to ja nie wiem :)) Ale już jest ok:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Fragolka odpowiadam na Twoje pytanko-równo za 2 tygodnie (14 dni) będę leżała na oddziale ginekologicznym w Katowicach :D O Matko ale ja się boję...Muszę wziąć jakąś dobrą książkę,bo inaczej zwariuję... Na pewno będzie dużo rodzących!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja rano tryskalam energia a teraz jakies cisnienie mi uderza do glowy najchetniej bym poszla spac,ale obiad jeszcze musze zrobic:( katarynka tylko kompa nie zapomnij wziac na oddzial:D Kiedy miewalam bole,co miesiac szpital i Dolargan,ketonal nawet nie dzialal,mdlalam na stojaco:P,ponad rok na usypiaczach a pelne 2 doslownie mi ucieklo.Wtedy z bolu pragnelam smierci,a wszystko przez miejscowych lekarzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj Sisi,to ostro miałaś..A skąd te bóle??Jaka była ich przyczyna?? Hahhaa Sisi-kompa muszę wziąć..nie wiem tylko czy mnie z nim wpuszczą:pp Hahha Poproszę męza,by poklikał z Wami zamiast mnie ..hahahahah :p Fragolka pisała mi,że ma problemy z kompem-nie moze otworzyc w ogole kafeterii i naszego forum-podobno tu są jakieś wirusy .. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna powiedziec ze to bylo cos w rodzaju endometriozy,z tym ze doslownie wszystko co wydala macica podczas miesiaczki mi wydostawalo sie nie na zewnatrz ale do jamy brzusznej,z tad te bole. Fragollinka a probuj jeszcze sama moze naprawisz:)Katarynka my tutaj bez ciebie nie wytrzymamy kilka dni:(,no ale coz za to poswiecenie wrocisz cala i zdrowa:D a gdzie ascha sie dzis podziewa? fragolka jak tam pazurki trzymaja sie jeszcze? Wlasnie przypalilam olej na mielone zadyma w domu;P okna na oscierz pootwierane fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,pieklam ciasto.2 dzien mam dola,musze wyjsc troche na slonce i do ludzi. No fragolinka pröbuj sama naprawic,a masz jakis antyvirus albo claner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sisi ja też juz tylko o tym myślę...co ja bez kompa zrobię ..hihih :) Ale już muszę się poświecic... Fragolka zdolna jest naprawdę,a Sisi da się olej przypalić...hahahahahaha :)) Niezła agentka z Ciebie.. Asha ja też mam nastroje-od euforii po dół totalny...dziś mam coś pomiędzy.. Ja gotuję kopytka z przepisu Fragolki.. A gdzie reszta dziewuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ale tu głosno!!! rozpisałyscie sie jak nie wiem co? nie wiem co ma pisać??:( Ja do gina jadę w czwartek na wizyte i po recepty bo mi sie wszystko kończy Dzisiaj znowuładna pogoda?:) fragolaaaaaaaaaaaa jak zdrówko skarbie lepiej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tutaj kto? Gdzie się wszystkie podziałyście?znowu się rozpiszecie jak mnie nie będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem normalnie zalamana....nie wiem czy w ogole jestjuz sens tej dennej operacji...mam to w dooooppie juz!!wlasnie dostalam plodne-co oznacza,ze tym razem okres przyjdzie wczesnie-a ostatnio okres sie opoznil o tydzien-jak tu pier...dolca nie dostac...ta moja szwagierka rodzi-i cala rodxzinka skupiona wokol niej!!!! mam takiego dola,ze szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygam tym wszystkim...serio dxziewczyny!!!! nie mam sily w sobie..chyba musze na jakis czas ochlonac-nie bede pisac...jestem zalamana..wybaczcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kataryniaaa nie röb nam tego,nie zalamuj sie.A u ciebie zawsze tak ze wiesz kiedy plodniaki i kiedy przyjdzie@? Ostatnio chyba tez bylas zaskoczona. Sadze ze operacja ma sens i wszystkie trzymamy kciuki za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Asha ja wypilam znow wino-w takim tepie sie szybko uzaleznie,ale mam to w dooopie!!! Ona rodzi,a oni rtobia z tego sensacje!!! co kur...na ona 1sza na swiecie co rodzi???????????????????????????? co za debile na tym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Asha kochana dzia za te slowa...ja mam naprawde gdzies te operacje i tak nie wiem czy chce bachora.... bachory sa okropne i brzydkie po urodzeniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze wczoraj nie zbyt sie dzialo. fragolinka sprobuj przeskanowac anty wirem,ale ta strone powinnas miec otworzona w trakcie skanowania. Katarynka co ty mowisz,musisz isc na ten zabieg:) zobaczysz bedzie dobrze glowa do gory:D ,jak szwagierka urodzi bedzie po sprawie i tyle... Trzymaj sie kochana :D Kiki nerwusie Buzka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze ze katarynka strajkuje i nie pisze a u fragolki komp streikuje i nie pisze:( Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zajrzy;) Ja jestem w 19 dniu cyklu i 1,5 tyg czekania czy sie udalo,choc nie robie sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laseczki!! Ja odrobinkę,ciutka lepiej się czuję,choć znów pokłóciłam sie z m... juz tez mam go dość!Niech spada... Poza tym nic,nudy,rzygam tym wszystkim :o Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha baaaaaaaaaardzo 3mam za Ciebie kciuki!no i za resztę... za siebie już nie-a niech los mi dowali mocniej,jak tak lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka nasz chodzacy wulkanie,ja tez czesto jestem zla na mojego m,a co zabic mam? Wydaje mi sie ze w kazdym zwiazku sa klötnie albo ciche dni,ktöre ja preferuje;) ja tez tak mialam ze jak sie poklöcilam to nie chcialam zadnego dziecka.Moze to glupie z mojej strony ale czasem mysle ze chce z nim miec tylko dziecko i niech spada. fragola kurcze mam nadzieje ze ten komp zmadrzeje i sie naprawi;) Bo tu calkiem bedzie cicho bez ciebie. Dzieki za trzymanie kciukasöw ale nie mam duzych nadziei przez moja tarczyce.Ciesze sie z wizyty w klinice za 2 tyg bo moze powaznie mnie potraktuja i zwieksza dawke hormonutarczycy. Möj gin dziwil sie ze ogölny kazal tak malo brac ale sam nie kazal zwiekszyc.I badz tu madra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARYNKAAAAAAAAAAAA ty SZAJBUSKO zabraniam ci w ogóle tak myslec!!!!!!!!!!!ja znam te wahania nastrojów kobieto nie rezygnuj z marzeń ...... nie jestesmy pepkami swiata ????:(trzeba sie pogodzic z pewnymi sytuacjami z porażkami które bez przerwy stawaja nam na drodze :) nie wkurwiaj mnie!weż sie w garsc i pomysl że inni mają gorszą sytuacje nie łam się bo zagalopujesz na samo dno (mam na mysli psyche) TAM NIC NIE MA UWIERZ MI?!:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze kiki nas znowu zdradza na naszej klasie a tu prosze napisala nam 2 posty:) A gdzie sisi,nulla i zadra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany to ja powinnam miec doła a nie katarynkaa?jestem na zastrzykach i jest ok------gówno prawda już nigdy w życiu nie bedzie ok :( :( Cóz trzeba dalej żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja sie tez wkurwilam na katarynke bo wystarczy ze ja mialam 2 dni dola! A bylas katarynka na rolkach?jak nie to idz sie na czyms wyzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×