Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolka i Ascha nie zalujcie mnie...dzis juz innaczej na to wszystko patrze i wspominam ,wazne by badania byly ok....nigdy wprost lekarz mi nie powiedzial ze nie zajde w ciaze .....ale jakos w glebi serca to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sisi smutna historyjka :( Niestety wielu ludzi nie docenia tego,co ma.. Asha wiem,że Matki Polki potrafią jedynie na Ciebie siąść i mówić,co jest dobre dla rodziny,co nie...nie nawidzę tych dewot!!!! Dziewczyny 3majcie się...fajnie,że się rozumiemy!! :D Kochane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wam?ja to już prawie się rozryczalam taka jestem miękka!:( każdy ma swoą historie ...... :( ja to najlepiej żebym nigdy nie wychodziła za mąż mój M to się ze mnie smieje że jestem czarownicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak Asche zobaczyłam na fotce to pmyslałam sobie że to szalona babkaa :)ja też kiedyś byłam inna jak byłam młoda:)tak dawałam czadu byłam taką szczęśiwa zadowoloną pełną życia dziewczyną taką z jajem no i poznalam M i wszystko się zmieniło a kiedy wyszlam za mąż no i jak zaczelismy myslec o dziecku koniec Ja to nie JA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nikogo nie ma?mam dzisiaj pecha ale czarownice pewno tak mają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiki ja tez bylam inna.Maz powiedzial ze jak mnie poznal to non stop sie smialam a teraz jestem powazna i zrzedzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane gdzie jesteście? fragolaa ty to jesteś jedyna w swoim rodzaju moich tesciów nie da się olać to tacy ludzie żeoni nie muszą nic mówić samą swoją osobą tym że są obok psychicznie cię rozpierdalają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Kiki jakbyś pisała o mnie-byłam kiedyś duszą towarzystwa....!!!!! każdy mówił,że wszędzie mnie pełno...Był czas,że miałam swojego własnego szofera(poznałam go jeżdżac dzień w dzień na stopa przez 3 lata),za darmo chodziłam na basen(ratownik się we mnie kochał,więc to wykorzystywałam) i za darmo miałam kosmetyczkę(zakochał się we mnie taki jeden,którego mama była kosmetyczką)..byłam przebojowa,niebylo rzeczy niemozliwych dla mnie.Nawet trochę zbyt pewna siebie byłam!Pracowałam w Gazecie,TV,ale odkąd wyszłam za mąż-koniec!!!!! depresja,chroniczny brak apetytu,8kg na minusie,brak pracy,brak wiary w siebie,nienawiść do siebie... KIKI ROZUMIEM CIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przybita bez usmiechu zrzęda i w dodatku czarownica hahahahaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też właśnie zauważyła,że jestem taka smutna,kiedyś to każdy mnie pytał czy ja pijana nie jestem-codziennie!!!-gdyż miałam banana non stop na twarzy!!!!! Nie piłam na imprezach,bo mi to nie bylo potzrebne do dobrej zabawy...teraz jak nie wypije-nawet przed jakąś wizytą u znajomych-czerwienie się!!!(kiedyś nie było to do pomyślenia u mnie by czuć jakikolwiek wstyd) i spuszczam głowę w dół!!!!!! To się właśnie ze mną stało!!!!!WRAK CZLOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się rozumiemy -patrz co życie potrafi zrobić z takich dziewczynek jak my?ja też byłam pewna siebie tylu facetów się koło mnie kręciło a teraz brak wiary w siebie nic nie umiem do niczego się nie nadaje jestem WRAKIEM człowieka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena piękna
Ja przepraszam ,że się tak wtrące, ale czytam Wasze posty i widzę ,że dla niektórych dziewczyn posiadanie potomstwa jest najważniejsze życiu! Dalczego tak jest? dlaczego czasami tak instrumentalnie traktujecie seks ? Czy na prawde nie widzicie ze takie podejscie potrafi być rujnujące dla zwiazku dwoja ludzi ? Jeszcze raz sorki za ten "wtrąt" ale mną zatrzęsło i to nie jest jedeyny topic gdzie własnie dziewczyny mają takie podejście . (staranka o dzidzie , kto ze mną itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze my nie potrafimy sie ze swoimi dogadac? dlatego tak jest bo przeciesz wszystko czego zapragniemy powinnismy robic razem no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety-małżeństwo uczy pokory!!! Powiem Wam,że ja kocham męża i to bardzo!!! ale jakbym cofnęła się 5 lat wstecz-od razu bym wyszła z diso,gdzie Go poznałam...wydaje mi się,że samej byłoby mi lepiej!!! Fragolcia-ale Ty masz te żarty cięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna heleno nie piszemy o potomstwie ale o malzenstwie:) Nie ma to nic wspolnego z posiadaniem potomsta badz seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka ja też ci powiem że ja również kocham swojego męza bardzo i nie żałuje że go poznałam dzięki niemu tylko żyje gdyby nie on nie wiem co by bylo dalej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka napewno bedzie lepiej co nas nie zabije to wzmocni....nasi tez sie z nami na 100% mecza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kochane -jak coś ja zawsze na posterunku :D Nie mam po co iść wcześnie spać:))Nie mam roboty przecież...Buziaki dobrej nocki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena piekna
SISI , ja wiem ale czytałam ten topic od początku i nie tylko ten , i po prostu takie to troche beznadziejne , i wiem ze pewnie zlejecie to co mówie ale srio laski pisza : ja chce fasolke w brzuchu , "czekam na kluczowe dni przytulanka " , robimy robimy i nic , -to jest takie kurcze smutne no , ze dążą do jedngo zapominając o innych wartosćiach. Potem sie dziwia , ze małżenstwa sie rozlatuja , ze cos nie gra , ze mąż poszedl do innej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×