Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

całuski dla was 😘 Do juterka!dobrze że chociaz prace mam bo to juz by była totalna klęska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze ktos "zyczliwy sie znajdzie" po przeczytaniu 3 wersow bedzie nas ocenial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze piekna Helena ma mnie na mysli ze maz jest mi potrzebny zeby miec dziecko a jak mu cos nie pasuje to niech spada. wiem bardzo dobrze ze zbyt intensywne myslenie o dziecku moze zniszczyc zwiazek ale nie mam w glowie jakiegos steru zeby wejsc na inny tor.Czlowiek ma to do siebie ze najbardziej chce to czego nie moze miec.Albo docenia dopiero cos jak to stracil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helleno Piękna..uwierz mi-jak tego nie przeżyłaś NIGDYYYYYYYYYYYYYYY TEGO NIE ZROZUMIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierz mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenko!!! nie przypominam sobie żeby u nas byly jakieś fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna heleno nie jstesmy 20-latkami ale kobietami z przecietnym 10-letnim starzem malzenskim,nie mowimy o dziecku jak o "fasolce" i wogle temat potomstwa u nas nie jest na 1 planie ,a jesli przeczytalas/es caly post powinnas/nes o tym wiedziec,szkoda ze masz potrzebe wtracenia sie gdy cie o to nie proszono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci więcej helleno-ja czasem i bym chciała by moje małżeństwo się rozpadło,bo wiem,że samej byłoby mi prościej.,a tak każdy z rodziny patrzy mi na ręcę- i zadje pytania -kiedy my??????? Uwierz mi-właśnie "dzięki"tym pytaniom kobiety takie jak my dostaję kur...wicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa Kiki milej nocki i jutro oczywiscie Dnia Pracy...a ciasto z jablkami ,rodzynkami i orzechami,szybkie i tanie oczywiscie na mace pelnoziarnistej(jak wyjdzie dobre to napisze):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena piękna
Ja nie staram się oceniac , stram się zroumieć , jak to jest możliwe ,że chęć posiadania dziecka potrafi zawładnąć niektórymi do takiego stopnia ,że zapominają o innych ważnych sprawach . Pogrążaja sie do tego stopnia , ze 90 % ich mysli jest skupionych na tak zw "fasolce" - mnie sie to wydaje co najmniej nieco dziwne ale ok sprzeczala sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helleno-odpowiedz szczerze na pytanie?Masz dziecko? Pewnie tak i pewnie Twoją glowę zaprzątają inne problemy!!! To logiczne.Tak jak Asha napisała-każdy zabiega o to,czego nie ma i docenia to,co stracił!!! Taka niestety silna jest ludzka psychika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 duzych jablek pokroic w kostke,zasypac 1 szkl cukru i odstawic na 1,5 godz 2 szkl maki 2 jaja 3 lyzki oleju 1 lyzeczka proszku do pieczenia 1 lyzeczka sody 1 szkl orzechow wloskich rodzynki To wszystko wsypac do jablek i wymieszac,ciasto jest dosc geste.Wlac do duzej tortownicy,wstawic do zimnego piekarnuika i piec okolo 45-60 minut,w temperaturze ok 200 stopni. Zimne ciasto mozna polac polewa:) Lubie je bo jest mokre i szybkie a rodzynek i orzechow daje tyle ile akurat mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię mokre ciasta :D Dziewczyny spadam bo ten mój wrócił,a mamy kose dziś i chcę zmykać do pokoju...Buziaki -jutro się odezwę!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena piękna
Droga Katarynko , dzieci nie mam, jestem w związku 9 lat ,a sama mam 30 . Oczywiście potomstwo to ważna sprawa , dla niektórych priorytet, a dla niektórych obsesja i to mnie właśnie interesuje jako zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hella-Jakby najczesciej zadawanym ci pytaniem bylo-dlaczego nie masz dzieci. to tez bys czesto o tym myslala. A takie pytanie zadawane przez rodzine lub obcych ludzi bardzo boli. Czujesz sie jak kaleka lub facet nie kobieta i za wszelka cene chcesz urodzic dzieckoi udowodnic ze jestes kobieta nie Frankensteinem!! Drugi powud dlaczego sie tak debilnie zachowujemy jest matka natura ktöra bedzie nam drazyc dziure w brzuchu dopuki nie urodzimy! KAPISZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo asacha :D ...ale jazda:D,a jednak musze dodac ze rowniez cieta i bojowa:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos nie rozumie psychiki nieplodnej kobiety to niech poczyta ksiazki na ten temat.np.ze niektöre kobiety dostaja na glowe jak nie urodza i popelniaja samoböjstwo. Dla mnie jest smieszne jak ktos sie czepia czemu ktos pisze fasola,przytulanka itp.Ludzie nie macie czego sie czepic? Kazdy jest inny jeden pisze kupka a inny göwno i kazdy wie o co chodzi ijest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena piękna
SISI , to jest oczywiście Twoja opinia masz do tego prawo. Ja pisze moze nieco generalizując i wrzucając "do kupy" kilka topiców związanych z chęcią posiadania dzieci. Sama mam męża i ataki znajomych i rodziny w stylu "a czemu nie macie jeszcze dzieci?" po prostu zlewam , nie ich sprawa i tyle. Napisałam na waszym topicu bo szukam odpowiedzi na pytanie : czemu ludzie dają sie zwariować w tej kwestii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna heleno twoje wejscie nie wygladalo na chec "zrozumienia" czego kolwiek,raczej na atak i podsumowywanie nas na "zadnej " podstawie:( a zreszta nie bede tracic czasu a przez ciebie Ascha sie wycofala...:( W takim badz razie ja tez uciekam pa pa do jutra ps: ciasto pyszneeee,fragolinka mi wpierdzieli za jedzenie po 18 ale ...do silnych nie naleze ...:P Tylko jeden kawalek:D Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! tak tez myslalam ze ranny ptaszek ktöry pierwszy napisal to fragola; Nulla pewnie iuz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a ty masz psa? Bo wczoraj pisalas ze musisz go wykapac.Czy tescia mialas na mysli? he he;) Ja dziewczyny troche przytylam mysle ze to przez tarczyce,mam nadzieje ze nie bede dalej tyc. Dzisiaj robie diete-dzien ryzowy z jablkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow wpisalam nie tam gdzie trzeba,to wyzej to ja:) A wiec czesc na nowo:D Ja juz weekend ale czas leci:D Z wczoraj zostaly mi ziemniaczki wiec dzis zapiekanka:) i rosolek. Mam chec farbnac wlosy na jakis brazik.....macie pomysly?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha moja siostra przytyla przez tarczyce tylko dokladnie nie wiem czy nadczynnosc czy moze niedoczynnosc...ale miala cos wycinane operacyjnie:( Przytyla strasznie duzoooooo,teraz moze ponad 80 kg wazy,ale zawsze miala tendencje do tycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×