Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki kochana-spójrz parę postów wcześniej jakiego miałam doła!!! Chciałam,by wszystko się zakończyło:( Skarbie-Ty masz pracę chociaż-masz co robić :( Ja niestety szukam i szukam,ale nic i jestem coraz bardziej zdolowana życiem:( kiki kochana może tak na siłownię się zapisz-ja właśnie to robię,a jutro...do fryzjera idę-a co-należy mi się coś od życia!!! Może kiki jakaś kosmetyczka albo coś?To zawsze poprawia humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi co u Ciebie?? Co u Was dziewczynki?Ja się nudzę..i bbbb się martwię-ciągle mam plamienia.Niby lekraz mówił,że do następnego @ tak może być,ale mnie już to wkurza :( Sama nie wiem-może mam jakieś zakażenie?Zadzwonić mam do niego znowu?W sumie 17stego idę na kontrolę. Za 2 dni wyniki histo-patol. ale się boję!!Oby wykazało,że jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dzieki za komplementy,no chudzina jestem he,he;) Chcialabym pare moich kilosöw sprezentowac kataryni. Nie wiem kto kogo nie zrozumial z tym cukrem Monita. Masz podwyzszony poziom cukru i tabletki na obnizenie,ale nie masz cukrzycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dopiero z pracy wróciłam, cięzki dzień za mną, dziś mam zero energii, normalnie porażka, ale goólnie dobrze się czuje ze zmianą diety, któraś z was ostatnio pytała o to, ogólnie trudno powiedzić czy czuję jakieś szczególne zmiany - dlatego że w zeszłym cyklu hormony szalały, ale to dlatego że jestem w sumie miesiąc i kilka dni po poronieniu samoistnym , dlatego jeszcze ten cykl - drugi po poronieniu - daję sobie na dojście do siebie. Ale lepiej się czuję sama dla siebie, że mniej cukru, zero kawy, pełnoziarniste ciemne pieczywo, itd, itp, nie wątpię też ze dieta ma wpływ na naszą płodność Ascha masz tutaj link o tym jak jedzenie i dieta wpływa na płodność (jest to jeden artykuł, ale na dole pod artykułem naciskasz kolejny artykuł i tam możesz poszukać różnych tematów związnych z dietą i płodnością) A to ten link: http://npr.pl//index.php/content/view/132/44/ Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kochane.A znacie dietę na przytycie?? Ja mam 173 cm i ważę 51 kg-starannie selekcjonuję fotki na n-k,bo po prostu wychodzę na zdjęciqach jak anorektyczka!!! Ja jem niezdrowo,a jednak nie mogę w ogóle przytyć. Przed szpitalem ważyłam 52kg niestety utraconego kilograma nie mogę odzyskać:( Nie podobam się sobie!!Znacie jakieś koktajle białkowe??Aha Fragolka co do Twojej porady-ja zawsze po jedzeniu leżę,by weszło we mnie,niestety tylko brzuszek lekko rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mania. Nie wiedzialam ze ty dopiero miesiac po poronieniu.Ja przezylam to samo i miejmy nadzieje ze sie nie powtörzy. Ja tez wymieklam przy przepisie kargula,nie moge zrozumiec dlaczego pisze u nas? Raz doprowadza nas do szalu swymi zlosliwosciami a tu za chwile dobrodusznie podaje pyczny przepis. A ponoc to kobiety sa skaplikowane! Mania a gdzie pracujesz jak mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ojej musiało Cię nieźle boleć,skoro już tabletkę wzięłaś!!Mnie zawsze łeb boli jak się denerwuję i płaczę!!:) Dziewczyny jutro idę po 6 miesiącach do fryzjera-trochę się boję,bo nie ufam fryzjerom,ale jak będzie ładnie,to moze wrzucę fotki:)Choć zobaczę,bo nie ladnie ogólnie wychodzę na zdj. Mam nadzieję,że mi nie spali tych włosów ani nie zrobi za żółtych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propos brzuszków-zapisuję sie na siłkę.Będę podnosić ciężary i pić jakieś węglowodany,by dostać masy! Ponadto poprawi mi się utracony apetyt,ale muszę jeszcze poczekać po tej operacji! O wstał mój i idziemy na spacerek :D Do wieczorka kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - ja pracuję w firmie, zajmuję się handlem i załatwiam transporty A która z was odważy się zrobić żarełko z przepisu kargulka?? No gdyby nie te kopyta, które mi obrzydziły ten przepis to może bym spróbowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - ja cukier biały zatsąpiłam naturalnym trzcinowym (lekko brązowy) - jest 2 razy droższy od białego ale my z mężem ogólnie mało słodzimy i bardzo rzadko kupujemy cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slodze sacharyna ale wiem ze to chemia:( No kopyta he,he to dla tych co lubia miesko do warzywek. Kopyta to chyba nie maja duzo kalorii,bo nie sa tluste. Tylko trzeba dlugo gotowac zeby zeböw nie polamac:) Mania ostatnie pytanie-Skad jestes i jak dlugo sie starasz? Katarynka ja tez mam zawsze stracha przed fryzjerem i zawsze jest niespodzianka czy pasemka beda za biale czy za zölte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ascha, ja widzę że wy tu w większości po swiecie porozrzucane, a ja w Polsce siedzę sobie. Pozwoliłam sobie napisać do Ciebie krótkeigo maila :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktozrobi przepis kargulka ? wiem ze mnie kochacie , ja moge być cały "fake" ale przepis jest w 100 % prawdziwy i jak nie skorzystacie to bźdżiągwy jesteśta i tyle a sacharyna to porażka , życze powedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka zrob sobie morfologie i cukier jak masz troszke czasu,dla pewnosci i swietego spokoju....:) Na twoim miejscu zbadala bym ten cukier skoro waga sie utrzymuje a jesz raczej zdrowo z tego co piszesz(zawsze swierze obiady itd...) byc moze wystarcza jakies specyfiki i przemiana wroci do normy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz robilam baklazany z pomidorami ...ale zapiekane....bez rewelacji,no ale to kwestia gustu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mania za maila.Wyslalam Ci zaproszenie na NK. To ty chyba najmlodsza na naszym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam to samo pytanie. Bo robilam ogölne badanie krwi i nie wiem gdzie szukac cukru? Glukoza to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale miałam przygodę-nie uwierzycie!!! Otóż jak zwykle poszliśmy z mężem na spacerek do pobliskiego lasku!Chodzę tam zawsze,gdyż zbieram resztki z jedzenia i wyrzucam dla leśnych zwierząt:)Zawsze zjedzą;) idziemy dróżka między drzewami i gadamy sobie,a tu nagle wyłazi ogromny dzik!!!!!!! Jak sperniczyliśmy,aż się kurzyło!! Mówię Wam jaki szok przeżyłam!Biegłam chyba z 40 na godzinę :))) Jeszcze emocje są we mnie.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos badań to właśnie przeglądałam wypis ze szpitala-tak Asha-to jest gluzkoza;)) Ja mam wszystkie badania krwi oraz składników mineralnych w normie,tak więc jest ok;))Jestem w szoku,bo odzywiam się masakrycznie-mało warzyw i owoców,dużo chleba.tłustych rzeczy i słodkich napojów.No i oczywiście chipsy i frytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Asha ja nie znoszę biegać,jestem w szoku,że pod wpływem adrenaliny człowiek tak szybko biegnie! Nawet wyprzedziłam meża,a on przecież sportowiec...hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×