Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość gość
mozna zostac konsultantka i zamawiac dla siebie ze znizka 30 procent a na dodatek sa kosmetyki dla konsultantek za grosze w kazdym mies do wyboru ,zamawiajac dla kolezanek mozna zarobic 30 procent od kazdego kosmetyku ;)chetnych moge zapoznac z firma a to moj meil antonina_krol@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję maskę ujędrniającą z marchwią i poziomką ze sklepu Enaturalne (ich strona – www.e-naturalne.pl ) i działa świetnie. Już pomijam sam zapach, konsystencję, które też są rewelacyjne. Skóra jest odżywiona, bardziej elastyczna, zdecydowanie lepiej sobie radzi w gorszej pogodzie – mam na myśli choćby zimne i wietrzne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wolę w stacjonarnych sklepach kupować kosmetyki, bo widzę co kupuje i nikt mnie nie oszuka. Teraz 19 maja wybieram się do Nadarzyna, bo mają być targi Beauty Days i tam będą firmy kosmetyczne i podobno mają być fajne rabaty więc się opłaca tam podjechać i zobaczyć co mają i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacyjny jest ten sklep Kontigo , ślędzę z zapartym tchem kolejne odsłony modelem z Top Model w akcjo Kosmetyki dla mojej urody...ja już się zasugerowałam troszkę i tak jak Osi kupiłam kosmetyki z tej serii Biolove http://kosmetykidlamojejurody.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataleja.eu gorąco polecam!!!! Przystepne ceny, duży wybór hipoalergicznych produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę Denique.pl co prawda jest to sieć salonów piękności i urody, ale mają także swój sklep z markowymi kosmetykami, szybka i bezproblemowa przesyłka, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naalkakot
O Silcare złego słowa powiedzieć nie mogę. Potwierdzone opinie na FB, na Allegro, do tego polski producent. Robię zawodowo manicure i pedicure. Akryle na bazie ich rozwiązań wychodzą super. Balsamów dobrych używam też za kilka złotych z dużym nasyceniem witaminami. Nowa drogeria od nich w Warszawie na plus, bo przynajmniej ułatwi dobranie niezbędnych produktów w jednym miejscu. Na pewno z 10 lat znam markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikkka
Ja często zamawiam kosmetyki , czy tez perfumy na iperfumy, jednak jakies specyfiki do higieny jamy ustnej, ponieważ noszę aparat, zamawiam od jakiegoś czasu z superusmiech.pl i jestem naprawdę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi232
Ja najczęściej robię zakupy na naturalspharm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka655
ja suplementy kupuje na naturalspharm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika Bizon
Co do zakupów kosmetyków w sieci, to słyszałam o https://www.kochamkosmetyki.pl/ wielu moich znajomych nabywa tam swoje kosmetyki, sama zastanawiam się nad zakupami tutaj, bo kilka kosmetyków zaczyna mi się kończyć i trzeba spróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alezielonysklep.pl jak tam kupuje moje ulubione sylveco i make me bio, a ostatnio skusiłam się też na maseczki koreańskie i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.nocanka.pl jest duży wybór marek. Ja mam z nimi bardzo dobre doświadczenia w szczególności w kontekście rzeczy do manicure i pedicure. Dużo kosmetyków, ale też wygodnych akcesoriów których w zwykłych drogeriach się nie uświadczy, a przynajmniej w moim mieście tak jest, że zawsze towaru brakuje na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kosmetyków przeciwstarzeniowych typowo sprzedają na stronie www.e-naturalne.pl . Mogę sklep polecić, mają rzeczy naturalne, bez jakiś sztucznych wsadów byleby zapchać opakowanie i drogo sprzedać. A niestety często tak to wygląda jak się poczyta na etykiecie co jest w kremach to ręce opadają. Głównie woda i chemia, a jakiś odżywczych składników które miałyby odmłodzić naskórek tyle co kot napłakał. Tutaj jest inaczej, o wiele lepsze proporcje w składzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej to jedna sprawa, tylko pytanie czy nie chodzi bardziej o to aby były one po prostu sprawdzone i naturalne,a przy tym również skuteczne? Czasem lepiej dopłacić i wiedzieć, że nasza skóra ma odpowiednią pielęgnację, plus do tego polecam regularne zabiegi w salonie piękności, ja akurat od lat chodzę do Denique w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosteczka55
Korzystałam z wielu sklepów i jednym z najtańszych jest https://eapteka.pl/ Miła obsługa klienta i szeroki wybór asortymentu, zobaczcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znów najczęściej zamawiam kosmetyki na https://kontigo.com.pl/ - oferują produkty dobrej jakości w niskich cenach, a to prawdziwa rzadkość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że wszystkie, reklamujące się tu internetowe sklepiczki nie potrafią zapewnić oryginalnego produktu a jedynie zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam do mojego sklepu https://herkbeauty.pl/ mogę Was zapewnić, że kosmetyki są świeże i z pewnych źródeł :) W sklepie mam kosmetyki naturalne, trochę maseczkę azjatyckich m.in. kultowy aloes z Holika Holika i lakiery hybrydowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę powiedzieć o drogerii online www.nocanka.pl . Jak tylko potrzebuję komuś prezent zrobić w formie kosmetyków to w pierwszej kolejności szukam tutaj. Mają sporo marek trudno dostępnych i też dość ekskluzywnych także na prezent w sam raz. Duży wybór, asortyment jest bardzo zróżnicowany, także nie ważne co chce się pielęgnować będą mieli do tego środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
w necie to najtaniej chyba na stronach producenta kupować ale mi się to raczej rzadko zdarza, zwykle kupuję na promocjach w drogeriach bo tak najłatwiej, fajny peeling bielendy ostatnio kupiłam vegan friendy pomarańczowy, apetycznie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem absolutną fanką marki Christian Laurent od jakiegoś czasu. Najpierw kupiłam sobie ich płyn micelarny i jako że mi podpasował to kupiłam i podkład – łagodne dla skóry kosmetyki, nie podrażniają, i też z tego co widzę są dość wydajne, co dla mnie duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście od jakiegos czasu przerzuciłam się na dermokosmetyki, lepiej mi służa . Mam nawet sprawdzone miejsce gdzie je sobie zamawiam https://eapteka.pl/dermokosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×