Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość gość
Murzynek Bambo w Afryce mieszka , czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca , Psoci, figluje - to jego praca. Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!' A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada: "Napij się mleka" A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada :"Chodź do kąpieli", A on się boi że się wybieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny to podczłowiek, ale za to człekokształtny. Jak ja się cieszę że nie przytaciły mi się czarne wnuczki. Ominęło mnie to nieszczęście, ale gdyby się urodziły to kochałbym je nad życie i broniłbym je jak tylko się da. Ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że polacy mają małego...no ale chociaż nadrabiają wyglądem, manierami, wykształceniem, obyciem i kulturą. No nie? Prawda? :D Taki żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowcie co chcecie,ale jak do tej pory ,wiem ze Polacy sa najlepszymi kompanami do zycia.Pewnie ,ze wszedzie ,jak w naturze sa wyjatki. Co mnie tam,czy on bialy,czy czarny,wazne ,ze to Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na kogo trafisz. Ja wychowałam się za granicą i patrzę na charakter a nie na wygląd. Bariery językowej nie mam więc ludzie z dobrym angielskim/portugalskim (moje 2 języki zaraz po polskim) mogą być takimi samymi dobrymi kompanami jak Polacy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak dawaj d**y portugalom i fałszywym angolom antypolska dzido. Zaden Polak cie nie chciał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ciebie tylko w Portugalii mówią po portugalsku i w Anglii po angielsku? Brawo agresywny zazdrosniku :D widać w PL same jełopy zostały. Nic dziwnego, że nikt z tobą nie chce się parzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polaka to ok ale nie slazaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie Polki jaj wy z nimi zyjecie bo ja nie wytrzymuje tego smrodu na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim żyjemy. Możesz sprecyzować? Dziś rano do metra wsiadło stado litwinów (czy innego ruskiego ścierwa). Śmierdzieli potem, wódą, spermą... wszystkim. Ciekawe jak z takimi żyć. Mój facet się myje (nie jest biały, nie jest czarny, nie jest brązowy ani żółty btw) więc to nie od rasy zależy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
Dnia 20.08.2009 o 12:57, Gość uno dos napisał:

Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego jak czarny idzie z biala kobieta, to prawfopodobienstwo, ze jest to mieszkanka Europy Wschodniej wynosi 95%?? Pytam powaznie.

bo pewnie do siebie pasują jeśli chodzi o feromony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mi radość żyć z brudasem afrykańskim i spłodzić paskudne rozwydrzone bachory, które wszędzie będą wytykane palami. Przecież każdy wie że biała ... popuściła szparę czarnemu i nieszczęście gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem tak. Murzyni mają charakterystyczny zapach tak samo jak Chińczycy czy Japończycy czy nawet my! My tego nie odczuwamy tak samo oni. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie tylko zapach. Czarny człowiek nigdzie nie zbudował kultury ani cywizacji, kontynent afryki to jedna wielkia klęska. Czarni są dobrzy w sporcie, muzyce i w ru/cha/niu białych s/u/k . To w zasadzie wszystko. Poza tym nie osiągnęli niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak byłam w UK to kilkanaście miesięcy przyjaźniłam się z murzynem i bardzo dbał o higienę poza tym był strasznym pedantem i czyścioszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak byłam w UK to kilkanaście miesięcy przyjaźniłam się z murzynem i bardzo dbał o higienę poza tym był strasznym pedantem i czyścioszkiem.

Jeden na tysiąc może I był  czyścioszkiem co nie zmienia faktu, że 999 to brudasy i leniwe gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc  Gosc ....

Mieszkam w Niemczech czesto musialam jezdzic miejskimi autobusami i to byl koszmar jak przebywal tam blisko mnie jakis czarnoskory to ta won byla jak dla nas ochydna...nawet moje dziecko nie torelowalo tego zapachu i musielismy wysiadac na nastepnym przystanku i jechac nastepnym (teraz tylko autem jezdze )nawet robiac zakupy stojac w kolejce do kasy nie musze sie odwracac by wiedziec iz za mna stoi czarnoskora osoba ten zapach jest specyficzny ...a jeszcze do tego tak morde wydzieraja ze gluchy by ich mial dosyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joppop
14 godzin temu, Gość Gosc Gosc .... napisał:

Mieszkam w Niemczech czesto musialam jezdzic miejskimi autobusami i to byl koszmar jak przebywal tam blisko mnie jakis czarnoskory to ta won byla jak dla nas ochydna...nawet moje dziecko nie torelowalo tego zapachu i musielismy wysiadac na nastepnym przystanku i jechac nastepnym (teraz tylko autem jezdze )nawet robiac zakupy stojac w kolejce do kasy nie musze sie odwracac by wiedziec iz za mna stoi czarnoskora osoba ten zapach jest specyficzny ...a jeszcze do tego tak morde wydzieraja ze gluchy by ich mial dosyc ....

Współczuję ci, że musiałaś jeździć autobusem jak jakaś biedota. Ten co ci bachora zrobił (pewnie jakiś białas) nie miał kasy na auto? Sama dałaś biedakowi i narzekasz 😄 a teraz się zalisz, że cię na zakupy w dobrym sklepie nie stać? Trzeba było kupić prezerwatywę i nie robić bachorów, a na partnera (jeśli w ogóle z tobą został, w co wątpię) wybrać kogoś kogo stać na życie. Lol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buboo vs

Do tych co narzekają na zapach. Czy wy, małe móżdżki wiecie, że to nie zależy od koloru skóry tylko od tego co jecie? Dlatego biali ludzie śmierdzą mlekiem (większość ludzi na świecie nie toleruje laktozy tylko biali). Dlatego Hindusi śmierdzą curry itp. To nie kolor skóry, wy pierwotniaki 😄 Ja jak się nażrę curry to też przez 2 dni śmierdzę. Ale warto. Polacy jadą wódką i cebulą bo na to ich głównie stać. Takie życie. Załapały już wasze ptasie móżdżki czy się zagotowały od nadmiaru faktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Buboo vs napisał:

Do tych co narzekają na zapach. Czy wy, małe móżdżki wiecie, że to nie zależy od koloru skóry tylko od tego co jecie? Dlatego biali ludzie śmierdzą mlekiem (większość ludzi na świecie nie toleruje laktozy tylko biali). Dlatego Hindusi śmierdzą curry itp. To nie kolor skóry, wy pierwotniaki 😄 Ja jak się nażrę curry to też przez 2 dni śmierdzę. Ale warto. Polacy jadą wódką i cebulą bo na to ich głównie stać. Takie życie. Załapały już wasze ptasie móżdżki czy się zagotowały od nadmiaru faktów?

Goowno prawda. Czarny śmierdzi bo jest czarny i taki się urodził. To nie jego wina że cuchnie. Padlina też cuchnie, bo to padlina i ma swoisty zapach. Żeby nie wiem co jadła jak jest padliną to cuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejsj
2 godziny temu, Gość Joppop napisał:

Współczuję ci, że musiałaś jeździć autobusem jak jakaś biedota. Ten co ci bachora zrobił (pewnie jakiś białas) nie miał kasy na auto? Sama dałaś biedakowi i narzekasz 😄 a teraz się zalisz, że cię na zakupy w dobrym sklepie nie stać? Trzeba było kupić prezerwatywę i nie robić bachorów, a na partnera (jeśli w ogóle z tobą został, w co wątpię) wybrać kogoś kogo stać na życie. Lol 

Dokładnie to samo pomyślałam 😀 tak to jest jak się pieprzy z biedakami. Potem się narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helgha
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Goowno prawda. Czarny śmierdzi bo jest czarny i taki się urodził. To nie jego wina że cuchnie. Padlina też cuchnie, bo to padlina i ma swoisty zapach. Żeby nie wiem co jadła jak jest padliną to cuchnie.

...isz głupoty tylko dlatego żeby coś pier do lić. To, że w prawdziwym życiu nie masz seksu nie znaczy, że możesz pisać głupoty z tej frustracji. Wiesz ,że nie masz racji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.01.2020 o 18:37, Gość Gość napisał:

Goowno prawda. Czarny śmierdzi bo jest czarny i taki się urodził. To nie jego wina że cuchnie. Padlina też cuchnie, bo to padlina i ma swoisty zapach. Żeby nie wiem co jadła jak jest padliną to cuchnie.

Doskonale to ująłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×