Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość gość
One lecą, a wy płaczecie po kątach. Taka prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że człekokształtna małpa jest pod wieloma względami bardziej uzdolniona niż biały człowiek. Potrafią szybciej biegać, lepiej grać muzykę, ru/chać kobiety ale co z tego? Każde zwierze biega szybciej niż biały i to nie czyni go człowiekiem. Jak przewraca białkami oczu i idzie kołyszącym się małpim krokiem z tą swoją małpią mordą to jednak jest tylko człekokształtną małpą. I nic tego nie zmieni. Prawa natury są bezwzględne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę ci przyznać rację. W głębi duszy też tak myślę, ale oficjalnie nie mogę się do tego,przyznać, bo zaraz padną oskarżenia że rasistką itd. No ale tak niestety jest, że czarny człowiek nie stworzył żadnej cywilizacji. Afryka jest tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Nie stworzył żadnej cywilizacji? A dlaczego? Nie chodziło się na historię, geografię i biologię to teraz trzeba robić z siebie głupią gęś? Dużo takich niedorobionych jak ty na tym świecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny człowiek ma inna strukturę umysłową i wzorce działania niż biały. Murzyn ni ma chęci tworzenia, badania zjawisk, postępu organizacyjnego i pasji odkrywczej. Cała Cywilizacja w Afryce to zasługa białych. Teraz czarni ją niszczą tak jak np w RPA. Tam do władzy dorwali się czarni i kraj upada. Niestety ale czarny człowiek nigdy niczego nie stworzył. Osiągnięcia sportowe, muzyczne tak, ale to niewielkie kroki w budowie cywilizacji. Loty kosmiczne, organizacja społeczeństwa, odejście od struktury klanu do nowoczesnego sprawnie działającego społeczeństwa to nie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowując: związek białej kobiety z czarnoskórym na dłuższą metę to tragedia dla niej a przedewszystkim dla dzieci, które się z takiego związku urodzą. Nawet w drugim pokoleniu, dzieci będą stać na krawędzi cywilizacji i upadku społecznego, jako że nie będą przynależeć do żadnej grupy. Wśród murzynów będą mieszańcami a wśród białych dowodem na lekkomyślność mamusi. Więc zastanówcie się czy chcecie je na ten los skazać. Wierzcie mi: to naprawdę nie jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie te wszystkie poleczki dumne z czarnych.Tutaj to jedna z druga madra a jak do polski przyjezdza to nawet na dzielnicy sie nie chce pokazac bo to taki wstyd. A znajomi i rodzina to sie smieja z waszych afrykanskich Bambo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas obchodzą znajomi czy rodzina? ;) Jak się śmieją to widocznie mają nudne życie, mi nic do tego. A czy są kobiety dumne? To zależy. Większość po prostu widzi człowieka, a nie kolor. To zakomplesione wiesniaki dodają do tego jakaś ideologię. Niestety...hejt pochodzi od jelopkow którzy w najlepszym przypadku kursują między Pl a Londynem i nic o świecie nie wiedzą. Reszta siedzi na garnuszku u matki i pisze hejty. No cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie co ciebie obchodza inni. Tak samo co obchodzi opinia innych dzifki na ulicy ze kazdy na taka pluje gardzi nia i sie jej brzydzi. Ciebie to nie obchodzi tez. Gratuluje samopoczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze dla czarnego biala kobieta to prestiz, tyle ze zadna z Zachodu takiego nie zechce, chyba ze stara i gruba. No to pozostaja jeszcze madre Polski, bo nawet Ukrainki lepiej sie ustawic potrafia, Sorry lejdis, mozecie sobie wyzywac innych od rasistow i zacofancow, tak jak to robila moja kolezanka,ktora sie z czarnym zadawala. Do czasu jak z brzuchem o malo nie wyladowala pod mostem, bo jak zaszla to czarny sie zmyl.. Ato calkiem ladna dziewczyna byla, jak widac niekoniecznie rozumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzieci..to nie chodzi o kolor skóry. Jak dziewczyna wykształcona i ma dobrą pracę to weźmie sobie faceta (biały, czarny, zielony, nie ma znaczenia!) na poziomie i jeśli ją zostawi to ona nie zostanie na łasce benefitow i nie wyląduje pod mostem bo ma swoją karierę. Głupie gąski jak polecą na prostaków (czy to biały Polaczek, czy czarny świeżo z Afryki) którzy potem je zostawią...no cóż, ich wina. Są też jednak dziewczyny które mają normalne życie za granicą i przyciągają fajnych facetów. Na takie g****o jak wy nie spojrzą. Na emigrantów prosto z łódki też nie. Wy - śmieciowe polaczki nie macie i takich dziewczyn szans, i niestety klasyfikujecie się poniżej jakiejkolwiek rasy bo nawet nic w łóżku nie potraficie. A to się też liczy. Także... płakać do podusi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my placzemy ze smiechu jak widzimy taka mariolke z murzynem jak buraka pali na ulicy jak sie z niej nawet zulki spod sklepu nabijaja z wielkiej damy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do podusi do wy płaczecie jak "czorny" zrobi wam bachora a potem kopnie was w d.... i szukacie przyjaciela na portalach randkowych. U mnie w bloku jest taka i niedługo jej majtek na zmianę nie wystarczy bo co troche inny fagas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ no właśnie na takie g****o nikt nie spojrzy :) dziękuję, że sami to udowadniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie czarne jak g..wno dobrze ujete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak doskonale ujęte. Polacy to najgorsze czarne g****o. Nikt ich nie chce. Każda kobieta jak tylko spytam o opinię o Polakach ma odruchy wymiotne. Faceci też. Nikt tego nie chce. Za to na kolorowych kobiety lecą. Dobrze to wiecie i dlatego tu tak skomlecie. No co kundelki? Dawać głos jak pani każe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma mi powiedziała, że Polacy i Litwini nie byliby jej nawet ostatnim wyborem. Nawet dzikus z buszu jest lepszy bo ma charyzmę. Polacy to ziemniaki - kolor ziemniaka, zero kultury, inteligencji, umiejętności...i wyglądem też nie nadrabiają. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie są dobrym materiałem na męża. Na chłopaka czy kochanka też nie. Na człowieka też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest Polak z genami latynoskimi czy nordyckimi to przejdzie (lub cokolwiek w sumie), ale tacy z dziada pradziada którzy bronią "polskie" geny i parzą się tylko z ludźmi w promieniu 5km od swojej chaty to porażka. Różowe buraki z IQ ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys gadalem z jednym czarnym takim co mi sie chwalil ze wielu czarnych bierze sobie polki za zony. Gosciu zonaty z afrykanka i mi sie chwalil ze chcialby zaliczyc polke :D Tak go pytam a co sadzi o takich zwiazkach mieszanych to powiedzial ze czarni sa najlepsi dlatego takie powodzenie maja do tego ze biali faceci powinni trzymac sie z dala od ich kobiet bo one wola rodakow jeszcze mi tlumaczyl ze jego plemie to najprzystojniejszych facetow ma i dlatego oni sobie biora zony z innych plemion :D Co za hipokryzja i rasizm od tego osobnika bila jeszcze jak mi mowil ze jego kobieta musi ciagle o siebie dbac bo brzydkiej by nie wzial to mi sie tylko smiac chcialo na jakich prytmitywow leca polki. Po prostu bydlo i dziecioroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na podstawie opinii jednego faceta oceniasz wszystkich kolorowych i wszystkie Polki? Tak na marginesie powiem ci, że biali faceci nie są jedyni którzy mają ból tyłka o to że czarni wolą białe kobiety. Wiesz jak w necie wrzy nienawiścią i agresją od czarnych kobiet (z tego samego powodu)? Polacy i czarne kobiety są i zawsze będą na przegranej pozycji. Biali faceci powinni być na topie a nasi rodacy jakoś dokonali czegoś co wydawałoby się niemożliwe : są najmniej porządnymi facetami na świecie. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego naprawde dokonali ci murzyni bo ja naprawde nie moge sie dowiedziec potrafia robic dzieci brac socjal i ciagle biadolic o rasizmie? Znam kilku murzynow takich leniow dzieciorobow i *******czy to ze swieca szukac. Ten czarny mi jeszcze mowil ze ma czarnego znajeomgo co sobie liste zrobil :D na ktorej odchacza numery kobiet ktore zaliczyl podobno juz ma kolo 80 to po prostu osiagniecie :D Kolejna durna polka ktora mysli ze jest wyjatkowa a okazuje sie byc numerem do odchaczenia dla czarnego. No wielki powod do dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o obraz jak jeden czarny taki obraz pokazuje to az strach pomyslec jak reszta tego bydla dopiero sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zobacz jak zachowują się Polacy (dużo Polaków). Aż strach pomyśleć jak zachowuje się reszta polskiego bydła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez masz czarnucha to co cie obchodza polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładnie się wyrażasz, czyżby ból dupki? :) ale ok. Polacy nie za bardzo mnie obchodzą. Za to Polaków bardzo obchodzi życie seksualne obcych kobiet.. kompleksy małego wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:25 a ty jesteś sam i będziesz sam :D biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.33 ale.... małego penisa czy małego mózgu? U Polaków występują obydwa jednocześnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleks i tego i tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×