Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość kasiuniasss
jak zwiali to nie kochali. Maja rodaczki przestroge ze nie nalezy do wyra chodzic z byle kim. szkoda tylko ze zaraz daja sobie dziecko robic. zabezpieczac sie nie idzie? nie wierze ze az tyle kobiet w 21 wieku nie umie sie zabezpieczac i po krotkiej znajomosci zaciazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golodupcy w Europie zostawiajacy swoje geny na wiek wiekow. To prawda ze ciagle byli niewolnikami bialych i teraz sprawia im przyjemnosc jak im biala lache obciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimgownojiji
tu jest Europa(europe zamieszkuja biali) taa ciekawe jak dlugo :D juz sie nam muzulmanie rozmnazaja jak kroliki, czarni z reszta tez. Biala kobieta nie da z siebie zrobic maszynki do wypluwania dzieci, chyba ze glupia jak but, A jak da sobie zrobic dziecko po krotkiej znajomosci to chyba pasztet z zapadlej wsi ktory jest w siodmym niebie ze obcokrajowiec chcial ja posiasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efbiaj
wiecie co.. nie czytalam wszystkich komentarzy... powiem tylko moje zdanie (podkreslam, ze nie chce nikogo urazic, jest to moja prywatna opinia, do ktorej mam prawo. kazdy moze myslecc swoje) mieszkam w anglii, gdzie jest pelno polskich facetow, ktorzy poza 'fuck of' niewiele potrafia po angelsku powiedziec. za to po polsku czesto i glosno, nawet w twarz anglikow, wypowiadaja swoje zdanie... bardzo nie lubia czarnych mezczyzn, zaczynam przypuszczac, ze spowodowane jest to nie tyle malym przyrodzeniem (nie o to przeciez chodzi), ale sosobem bycia i naturalna meskoscia czarnoskorych kolegow. najwazniejsze dla mnie jest to, ze nigdy jeszcze nie uslyszalam od ' czarnucha' jakiejolwiek aluzji na temat bialych facetow.. oni nie poruszaja tego tematu, bo po co? zyjemy w 21wieku.. aczkolwiek w tej kwestji, polscy ''mezczyzni'' wydaja sie byc 100 lat za murzynami.... takie jest moje zdanie, ktore wyrobilam sobie zyjac 10 lat w UK... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
czarnoskórzy faceci są żałośni dla mnie do tego często sa nieudacznikami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
ja myślałam że oni są mocni a oni ....tragedia do tego penisy mają takie same jak biali czasem większe ale oni nie maja wzwodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
mnie tam czasrnoskórzy wogle nie pociągają ......nie wiem czemu ale nic....oni często są brzydcy ale zdarzaja się też przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandingo
tak tak leca biale kobiety na duzego czarnego kutasa hahahahahah załoze sie ze pewnie to takie rury rozwalone jestescie ze zaden polak juz was nie chciał, zazwyczaj tak jest ze najwieksze szmiry szukaja partnerow juz poza granicami panstwa tłumaczac to miłoscia, dobry zart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głiupie
czarni na was nie lecą to mit że oni uganiają się za białymi kobietami tak naprawdę one doprowadzają je do kurwicy znam parę czarnych i mówili mi że wola swoje niż białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Pani :)
Mnie pociągają tylko biali mężczyźnie z klasyczną zimną urodą a nie nudną egzotyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
ale sosobem bycia i naturalna meskoscia czarnoskorych kolegow. wybacz ale to Biali faceci podbili i zniewolili czarnych więc gdzie ta ich "męskość" co ? do tego wszędzie dominują biali mimo że teraz każdy jest sobie równy a wiesz dlaczego ? Bo biali są po prostu inteligentniejsi i więcej osiągają tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exekutor
ciekawy temat, ale ja nie wierze w takie zwiazki z rzekomej miłosci, raczej to zamiłowanie to duzych sprzetow, choc to wiekszosci wypadkow bujda, nie kazdy czarny ma mega duzego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
do tego biali są silniejsi bo w sportach walki też wszędzie dominują biali mimo że dużo czarnych próbuje swoich sił w walkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D hahahaha
biai już 3000 lat temu budowali wspaniałe miasta itp a czarni chałpuki z drewna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exekutor
gdyby czarni nami rzadzili, to bys siedzała zaszczuta w jakies chatce, wystarczy spojrzec na realia zycia wszedzie tam gdzie rzadza czarni :D, nie macie pojecia drogie panie czym sie rozni ich myslenie od naszego, zreszta kazda sie przekona bo ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara1989
do tego jak biała urodzi dziecko czarnemu to ono jest czarne i nie ma nic z białego i to jest wnerwiające jak bym wychowywała nie swoje dziecko nie przekazała swoich genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara1989
tak samo jak biały ma dziecka z czarna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara1989
ja tam wolę białych facetów wogle mnie czarni nie kręca i ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exekutor
Mnie nie pociaga ani zadna egzotyka ani slowianki z Rosji czy Ukrainy tylko nasze rodaczki. Za głupote uwazam szukanie na sile za granica, jakby obcokrajowcy sie czyms roznili w intencjach od nas. ak samo jak u nich mozna spotkac szereg osobowosci, i nie kazda osoba postepuje ucziwie, to niemozliwe, kobiety i faceci wszedzie na swiecie maja te same pobudki, tylko zyja w innym od nas otoczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet jest ciemnoskorym Brytyjczykiem.Jego dziadkowie pochodzili z Mauritiusa.Powiem szczerze ze nie wiem o jaka won chodzi bo nic takiego nie czuje.Moj facet pieknie pachnie niezaleznie od pory dnia i godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to zart???
Buhahaha "ciemnoskory Brytyjczyk"... hehe tak go nazwalas? Czy po prostu boisz sie okreslenia MURZYN? No ale on jest BRTYJCZYK wow.... hehehe :D A tak swoja droga, strasznie ci wspolczuje. Byc z murzynem to juz chyba najgorsze upodlenie, a fuuuuuuj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena z zagranicy
mieszkam W uk. Mam 3 kolezanki, ktore zwiazaly sie z murzynami z Nigerii. Wszystkie zaluja. na poczatku sielanka, a po jakims roku-dwoch sie zaczelo. Poniewieranie, brak szacunku, zdrady. Wszystkie taki sam scenariusz. Jedna nawet musiala uciekac i szwedac sie po domach samotnej matki czy cos podobnego. Jedyne co im pozostalo po zwiazkach to dzieci i dlugi. Dziewczyny, nie bardzcie glupie.To, ze na poczatku jest bajecznie, nie zanczy ze tak pozostanie. Predzej czy pozniej wyjdzie szydlo z worka. Ach, i jeszze co do sexu to wszystkie w koncu przyznaly, ze to nic przyjemnego. Boli jak chorera. Murzyni zostali sworzeni oprzez nature, zeby wspolzyc z osobniczkami swojej rasy poprostu. To jet fakt. I ten zapach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany(A) ,gowno cie powinno obchodzic z kim jestem rasisto.Nawet gdybym umawiala sie z kosmita o zielonym odcieniu skory nic ci do tego.A jak go mam nazywac czlowieczku?od 3 pokolen mieszka w uk to chyba jest Brytyjczykiem,nie nazwalam go Anglikiem.Zwal jak zwal ,jestem wychowamna w tolerancyjnej rodzinie i jakos nikomu to nie przeszkadza.To najwazniejsze.A ze ty masz z tym problem to twoja sprawa rasisto.Z kad sie tacy ludzie biora???Nie dziwie sie ze wiekszosc Polek woli obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to zart???
Heheh ja tez sie nie dziwie, ze "OBCOKRAJOWCY" czy tam w twoim przypadku MURZYNI biroa Polki. Ale niestety, tylko te z drugiego sortu. Albo szare brzydkie gaski albo analfabetki, ktore nie potrafia ani poprawnie pisac ani sie porzadnie wyslowic. No coz, swoj do swego lgnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tu cie mam,jezeli myslisz ze wszystkie dziewczyny ktore maja czarnoskorych za chlopakow to szpetne gaski to grubo sie mysisz ,ale niczego nie mam zamiaru ci udowadniac.Dla mnie nie ma ludzi lepszych i gorszych!!!!!!!!!!!!bialych,czarnych czy zielonych,ale ja zostalam tak wychowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to zart???
No popatrz, o szarej gasce sie wypowiedziala, ale o swoich lukach w edukacji juz nie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelisia1978
te co s a zwiazane z murzynami to brzydkie grobe blondyny jakos tak zawsze widze i tak to wyglada.Takie copolak by nie spojrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×