Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość gość
Mam czarnoskorego partnera. Jesli chodzi o higiene osobista to niejeden by sie mogl od niego nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że masz czarnucha za partnera to jeszcze rozumiem. Zdarza się jak hormony wariują. Ale czy pomyślałaś na jakie życie skazujesz swoje beżowe dzieci? Czy naprawdę chcesz im zgotować taki los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie dziecko z czarnym paparuchem to tragedia. Dla dziecka też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym nie skazała mojego dziecka na bycie czarnuchem. Never!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego dziecko z czarnym to tragedia? Taki sam czlowiek jak inni. Tylko ktos z niskim ilorazem inteligencji moze oceniac ludzi po kolorze skor. Bog stworzyl roznych ludzi na ziemii, czarnych, bialych, niskich, grubych...kazdy ma prawo do zycia i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
europa dla europejczykow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo do życia ma, ale gdzie jest napisanę że właśnie w PL. My jesteśmy etnicznie i kulturową zespojonym narodem i nie życzymy sobie tutaj muzułmańskich czy murzyńskich barbarzyńców. Precz stąd! Wasze miejsce jest w chatkach z g****a w Afryce. Tam walczcie o wolność i budujcie cywilizację. Od nas won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jest czarny, slyszeliscie? Znajomy go widzial w londku na ealingu w alejce kolo domu fikal lodzika jakiemus polaczkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze tak powiem f**k niggas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good nigga dead nigga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny, małpokształtny podczłowiek nigdy nie zbudował żadnej cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllllllla
Jeżeli chodzi o mulatów to pachną pięknie :) Nie spotkałam też nigdy śmierdzącego czarnoskórego...jak ktoś o siebie dba i normalnie je to nie śmierdzi. Może ktoś mieć problemy ale to niejeden biały śmierdzi bo ma problem ze zdrowiem ;) tyle w temacie. Nie wydaje mi się, że to kwestia koloru skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem rasistiska ale z czarnym nigdy nie założyłabym związku. M. Inn. Ze względu na dzieci. Takich miszungów nikt nigdzie nie chce i mają prze/sr/ane całe życie. Nie skazałabym swojego dziecka na takie poniżenie. Być czarnym/beżowym to upodlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyni smierdza bo to nie ich terytorium w afryce jak ganiają za gnu to pachną normalnie moze to i rasistowskie ale to prawda klimat jest klimat jak ktos nie wierzy po pojedzcie do afryki i zobaczcie wtedy wasz zapach sie zmieni. poza tym nie rozumiem czemu polka wiążę sie z murzynem który dla niej smierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest murzynskość więc nic dziwnego że Polki mają czarnuchów za partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LewackiPostomunista
Trzeba być nikim żeby dać wsadzić sobie czarnego bakłażana, stfuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosington czy jak ci tam... piszesz o nadmiernej chigienie i zachowaniach obyczajowych ciemniejszych...zamulenie zapachami ich ph..skad ty sie wzielas...?!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kobiety ktora twierdi ze to jej ostatni ciemny spojrz w lustro i powiec to samo.....hihi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młoda kobieta mieszkajca w Anglii i nie moge sie nadziwic jak biale kobiety moga byc z Murzynami.Nie ma takich pieniedzy,alkoholu,narkotyku,itd.,ktore przekonalyby mnie do seksu z czarnoskorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću co ubil muche
jak ktos nie lubi czarnych to rasista, tak bo musi ich lubic bo inaczej to beeee, a gdzie wolnosc wypowiedzi? dlaczego Polacy nie lubia bambo? bo chca zeby Polska byla Polska a nie skundlona przez jakichs bambo. kolejna rzecz, dlaczego zwiazki kolorowe to glownie bambo facet i biala kobieta? zgaduje ze oni nie lubia sie dzielic swoimi kobietami i/lub ogolnie bialy facet nie chce byc z czarna kobieta. ja ogolnie nie lubie bambo, arabusow i hindusow, jak chodzi o orientalnych to nie mam zadnego problemu, wiec w zwiazku z tym pyt do lewakow - czy mozna mnie nazwac rasista? :]. dodam ze nie lubie choloty i troglodytow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću co ubil muche
dodam jeszcze ze mieszkalem 7 lat w uk i pracowalem z tymi nieroabmi, inaczej ich nazwac sie nie da. btw do tych co bronia tak bambo, ze niby ynteligetni i profesorami sa itd, no oczywiscie, nie kazdy z nich jest idiota, ale niech mi ktos wymieni(bez zagladania do wiki) czarnych co wniesli cos w rozwoj swiata, luther king odpada bo czarnych bronil. btw mozna sobie poogladac fajny program jak chinczycy w nigerii probuja rozbudowac tamtejsza infrastrukture. jeden z chinczykow ladnie podsumowal bambo, ze wszystko rozpieprzone co bialy czlowiek zbudowal 100 lat temu, zero progresu. aha, jeszcze obadajcie sobie co bambo porobili w rpa z bialymi farmerami i ich rodzinami - teraz placza ze glodni sa. wszystko jest w necie. tolerancja to regres, niech bambo sobie zyja, ale u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak de ni99ers
bambo mają IQ max 80, co z dużych kootasów jak to durne i leniwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92% białych co zaciążyły z bambo zostaje samotnymi matkami, bambo się ulatnia i nawet nie płaci alimentów, koorfa zazdroszcze tym bambusom, rozpylają się i zero odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielić się swoimi kobietami? Ty cepie prawdopodobnie nie masz żadnej kobiety więc czym masz się dzielić? Poza tym Polki czy białe kobiety nie należą do nikogo haha i to najbardziej was boli. Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy wolni. Jak będę chciała być z facetem biało-czarno-żółtym to nic ci do tego haha. Ty i tak zostaniesz samotnym frustratem i będziesz marzył o różowej żonie i dzieciach których nigdy nie będziesz miał. Ojojoj lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak potrafią dogodzić kobiecie to szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy za to nie mogą i mają małe penisy... więc muszą tu płakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamcia
Tez jestem w zwiazku z czarno skorym i bardzo dba o higiene i nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człekokształtny niby człowiek ale bliżej mu do małpy. Jak ich widzę to nie mogę się oprzeć wrażeniu że to jednak małpa idzie. Ten szeroki, płaski nos i te oczy małpie....No cóż. Co kto lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś człekokształtny, cepie ;) uciekało się z biologii (gdzie uczy się faktów) i chodziło na naukę bajek (religię) to teraz wychodzi się na młota :). Ojojoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyny na pałce bambo
bambo to niestety debile i lenie ale mają duże kootasy i potrafią biegać i śpiewać, polczyny lecą na nich jak muchy do gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×