Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość gość
witaj mój mąz jest z Nigerii mieszkamy w UK i mamy 2 dzieci, mój mąż nie śmierdzi, bardzo dba o higiene, wszędzie gdzie się da goli włosy i zawsze po kąpieli używa specjalnych kremów do skóry, jedyne czego nie znosze to zapachu takiego tłustego specyfiku którym smaruje sobie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj mój mąz jest z Nigerii--> but why????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne, kazdy z nich ma taki specyficzny zapach. Musisz sie przyzwyczaic, ja mojemu kupilam dezodorant z Vichy za 12euro, rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikam ze smiechu!!!! Wymocz go w cifie!! Albo wybiel w wybielaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czarne ogromne kutasy sa dla tych duzych d*p murzynic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! Polskie c**y nie są przystosowane do ich pał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam pał jak pał... gorzej z paletą afrykańskich chorób oraz z black baby na które tatuś z reguły nie chce łożyć.... Naiwniaczki desperatki nie kumają jaką w afrykańskiej kulturze rolę ma przypisana kobieta. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny , co u was ?usmiech.gif przyjechalam do anglii 2 miesiace temu , mieszkam we wschodniej czesci.Bylam w zwiazku z ciemnoskorym mezczyzna.Czy sa tu dziewczyny w podobnych zwiazkach? Chetnie poznam dziewczyny otwarte , wyluzowane , zwariowane .Otwarte na nowe znajomoscii i kultury. Kogos z kims mozna pojsc do klubu , na impreze ,czy zakupy.Czy sa tu takie w ogole?nie uzywajcie rasistowskich podtekstow to bez sensu. poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w zwiazku z czarnoskorym juz od ponad roku :) ale nie mieszkam w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to gdzie mieszkasz? co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie własnego murzyna, to jednak sporo wyrzeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co za idiotki i debile tutaj wchodzą i komentują. Też jestem w związku z cudownym Murzynem i zamierzamy się pobrać. To prawda, że mają specyficzny zapach potu do którego białe kobiety nie przywykły. Ale to nie oznacza że smród potu białych kolesi jest lepszy. Domyślam się, że my dla nich też "zalatujemy". Ale panowie-jak to panowie...dziwnym posmrodkiem siè nie przejmujà póki jest to zdrowy posmrodek. Mnie osobiście INNY zapach skóry mojego Pana nie przeszkadza. I lubię częste wspólne kąpiele :] fajny wstęp do dania głównego. Mój biały ex mąż nie dorasta Mu do pięt. Krytykujecie INNY zapach czarnoskórego a ja dla przykładu powiem, że nie ma nic obrzydliwszego jak krocze białego faceta. Czerwonawy kut...s z obwisłym napletem...fuj... kąpiel nie pomoże...ani antyperspirant etc. Hahaha. Oczu nie oszukasz. Nstomiast na widok czarnego ciała to aż ślinka leci. Dobra...ale tak bez jaj - jak ci on śmierdzi to wróć do białego smrodu, do którego przystosowała cię natura byś nie rzygała. Skoro nie umiesz zaakceptowac 100% inności swojego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12 Ty jest k***a poy****a tylko tutaj nie płacz jak za jakiś czas się okaże że małpka cię leje po ryju (to w najlepszym razie), wiem z otoczenia jak oni k***wsko spinają doopska o byle goowno i są w stanie cie zaatakować jak im się coś nie podoba albo sprzedała ci adidasa czy innego syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćbyś mu codziennie obrabiała pęto po same kule to dla niego i jego koleżków niggersów jesteś tylko kolejną ''white b***h'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..kolorowe kobiety mają dumę rasową...polki to takie skundlone sucze.....z PGRu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o związkach Japonek z nimi ? Chyba takich sytuacji nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Biały człowiek umiera, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej rasy w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami. Pozdrawiam serdecznnie Co za głupoty tu są napisane . Biała rasa to także ludzie z krajów śródziemnomorskich jak Hiszpania , Grecja Włochy . Ale i również są to arabowie bo mają bardzo zbliżony kolor skóry do Hiszpan czy Greków, ale to też jest rasa biała !!! Co do zachowania Arabów to dzicz jest jaka jest . Chyba że chodzi ci o białą rasę typowo nordycką . To prawda jest ich coraz mniej w Europie zwłaszcza na Południu . No ale jak Polki będą dalej się dupczyć z arabami i murzynami to rasa będzie typowo brązowa czyli ani czarna ani biała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka100
Jestem biała, do tego blondyna. Mnie nurtuje jedno, kiedyś marzyłam o tym by mieć dzieci mulatki, może nie z takim typowym czarnym, ale mulatem. Nie miałam jednak szczęścia napotkać takiego wymarzonego przystojniaka, z odpowiednim charakterem i planami na życia. Życie inaczej mi sie potoczyło. Mam białego męża, z którym niezbyt dobrze mi sie układa. Drażni mnie w nim jego depresyjnosc, niewłaściwe zachowanie oraz właśnie zapach. Nieważne czy używa dezodoranty czy nie. Jego zapach dla mnie był zawsze mdlący. To co nas połączyło to Portal randkowy. Brakowało naturalnego sposobu poznawania. Od dawna rozważam rozwód, bo nie ma miedzy nami więzi. To co mnie nurtuje, to może feromony, które od początku ignorowałem, starałam sie nie zwracać uwagi na tzw "pierdoły" i chyba znieczulając swoje zmysły znieczulilam sie na rownież inne sygnały, które mnie ostrzegały przed brnięciem w ten związek. Popełniłam błąd, myśle, ze ignorując swój nos i inne odczucia działałam wbrew sobie, co skutkuje problemami. Moje wnioski są takie, ze powinnismy słuchać swojego nosa i innych zmysłów. Nasze ciało, feromony nas ostrzegaja przed zagrożeniem, tylko często sobie z tego nie zdajemy sprawy. I nie ma znaczenia czy odrzuca nas zapach czarnego czy białego. Nie każdy biały mężczyzna dla każdej białej kobiety pachnie odpowiednio. Nawet jeśli dba o higienę. Feromony kobiety i mężczyzny musza współgrać. Odkryłam to poprzez własne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8883483419384189448941289
hahahah co ja czytam? Śmieszne osoby ze wsi, które nigdy nie były za granicą, następnie wyjechały na zmywak i poznały 4-10 murzynów i się tym podniecają. Czy ten świat upadł aż tak nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone szmaty, zamurzyniaja nam Polskę. Ściery przebrzydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z czarnym facetem od dwóch lat i nigdy nie czułam żeby on śmierdzil,jest bardzo czysty i dba o siebie. Na co dzień też pracuję z czarnymi i nie mam takiego problemu. Jestem w stanie stwierdzić, że niektórzy czarni są bardziej zadbanie niż większość Polaków. ..Nie wiem o czym wybierać ludzie opowiadanie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O cholera. Ty po murzyńsku nawet pisać, to i zapachem przejść i nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Hej czy sa tu dziewczyny ktore byly albo sa w zwiazku z ciemnoskorymi I Chcialaby sie zaprzyjaznic ktos Kto nie jest raststa I akceptuje oddmienne rasy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez mam czarnoskorego chlopaka i powiem, ze jest niesamowicie czysty, zadbany i pachnacy. Ma piekne cialo, gladkie i bardzo mile w dotyku. Zawze tez dba o to by jego ubrania byly czyste i uprasowane i wyglada elegancko. Nie wiem czemu jest tyle nienawisci jesli chodzi o Polki majace czarnoskorych chlopakow i mezow. W kazdej kulturze sa ci zli i dobrzy. Moj chlopak jest najsokojniejszym i najbardziej kochajacym mezczyzna z jakim sie spotykalam. Pracowity i bardzo rodzinny. Nigdy nie podniosl na mnie glosu czy reki i nie wymaga ode mnie bym siedziala w domu i mu uslugiwala jak niektorzy tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki, które roztkliwiają się, jakie to mulackie dzieci są śliczne - Twoje dzieci z Murzynem będą czarne, Twoja córka będzie czarna, syn będzie czarny, Twoje wnuki czarne, nie zobaczysz więcej białych dzieci w rodzinie, biała rasa wymiera, wypychana przez agresywnych czarnych. Parę moich obserwacji: Murzynka w Londynie, w autobusie, oczywiście trójka młodych, bo czarni mnożą się jak króliki. Jedzą chicken and chips; kurczaka z frytkami, dość śmierdzące żarcie, kulturalny człowiek oszczędziłby bliźniemu smrodu, ale nie czarni. OK, zjedli, naciskają guzik, dzwonek wysiadają. Na przystanku mają kosz na śmieci, ale.... czy zabrali ze sobą puste pudelka po frytkach i obgryzione udka? Oczywiście, że nie, czarna baba i jej potomstwo zostawiło śmieci po prostun na siedzeniach autobusu. Małpy w Afryce też żrą i srają, gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze fajniejsza obserwacja Murzynów w UK: Murzynka i dwoje dzieci stoi na przystanku autobusowym, chłopak, lat około 9-10 coś zagaduje do matki po afrykańsku, przestępuje z nogi na nogę... chce mu się lać. Murzynka coś odpowiada w tym afrykańskim języku, chłopak wyciąga siusiaka i odlewa się prosto na chodnik, a co! przecie jest u siebie. Struga moczu płynie prosto pod nogi przechodniów. Myślałam, że się porzygam, gdyby chociaż odszedł na stronę.. a fuj! Murzyni są ohydni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam i nigdy nie miala czarnoskorego faceta, ale te obrazliwe rasistowskie komentarze wolaja o pomste do nieba. Ludzie troche poszanowania dla innosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×