Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allleksandra

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW / POMOC !

Polecane posty

Hm, tez się obawiam że to bedzie za mało. ale widziałam się z tą koleżanką ktora ma mi robić te włosy i ona ma 45 i naprawde zdziwiłam sie że tylko tyle, i mówi że będzie dobrze, a jeżeli nie to dokupię i coś się wykombinuje;). zawsze jest wyjście z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wysłać komuś na email zdjęcia osoby włosów przed przedłużeniem i po przedłużeniu 45sztukami pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolik
ja szykuję się do przedłużania:) i juz chyba cały internet przeczytałam o przedłużaniu włosów:) bo ciągle nie wiem na którą metodę sie zdecydować, ale ceny włosów metody i wszystko to co dotyczy przedłużania włosów mam w małym paluszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allleksandra ..tak ciebie pytałam o samosie.Tam też można pogadac na ciekawe tematy.Jesli możesz to wyślij mi zjecie teraz jeszcze przed przedłuzeniem to moze jak zobacze cie to doradze ile pasemek potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik ja powiem Ci że napalilam sie strasznie na to przedłużanie, najbardziej chodzi mi o jakość wlosow, o ilość to dam rade. Ale tyle juz stron przejżałam .. codziennie całymi dniami przesiaduje przed komputerem.. strasznie mi się to sposobało. a jezeli chodzi o metodę to uważam że mikroringami najlepsza. A na zgrzewy najgorsza. Madzia wpadne tam , moze napisze ten sam post na forum i ktoś jeszcze ze mną o tym porozmawia. Wyśle Ci na e-mail tej sooby która miała przedłużane wlosy, przed i po. i Moje zdjęcie równiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vioolik ....!!!!śpisz?? popatrz Allleksandra jaki mamy wpływ na ludzi ....usypiaja:-)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha taaak napewno.. ;d Może poszła coś przekąsić, albo poprostu się zmyła.. Zobacz czy dostałaś już wiadomość na poczcie odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolik
nie spię:) tak ostatnio to pomyślaalam o najltwiejszej i najszybszej metodzie:) o clip in on:) bardzo mi się spodobało to zdejmowanie i zakładanie włosow. na mikroringi z kolei w zyciu bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, też o tym słyszałam ale obawiałabym sie że wszystko by mi spasło z tej głowy.. :D chodzi o takie grzebienie/spinki ? ja uważam że mikroringi są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolik
nic nie spadnie:) te spineczki trzymaja mardzo mocno włoski. kiedys miałam na sekundkę przyczepione włoski kolezanki właśnie clip in on i probując je sciagnąc poprzez szarpanie to tylko skóra głowy bolala:) o to to ja sie napewno nie martwie zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allleksandra włoski masz o.k i moze faktycznie te 40 ci wystarczy ale ja bym chyba jednak obstawiała 60,żeby efekt był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no być może są dobre, widiałam też u kolezanki te spinki ale uparłam się na mikroringi i chce mieć takie, łato potem tez podciągną c włoski do góry np. po 3 miesiacach i nosi się dalej. Najwazniejsze zeby dbać o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vioolik ,miałam klip in i za nic w swiecie nie chce tego na głowie.Facet cie pogłaska po głowie i albo ci zjadą albo zapyta co to za spinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonka 18
pwoedzcie mi jak sie robi włosy na te mikroringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie chce mieć takiej nawałnicy na głowie, nie będę się dobre czuć z taką burza włosów na głowie jak sama wczesniej miałam ubytki i bardzo cienkie do tej pory.. ;d . Najwazniejsze ze wiem jakie już włosy kupić, rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolik
a mikroringi to ze niby sa nie wyczuwalne????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie Alleks...tylko ogladnełam ten filmik na you tube i tak sie zastanawiam czy nie zacząć robić to w celach zarobkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia powiem Ci tyle że nie robiłam tego ani razu, ale zobaczylam ten filmik i jest to BANALNE! I już z koleżanką sie umowilysmy że będziemy robić innym osoba które będa chciały, za pewne pieniądze :). Tylko musze pierw sobie zrobić, (znaczy kolezanka zrobi :D) i potem ja swojej przyjaciółce, i każda się nauczy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonka 18
a te włosy nie spadna??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się martwić, trzymaja sie nawet do 3 miesięcy, a tak szczerze powiedziawszy dopóki nie zaczną się wyślizgiwać z mikroringow (czyli tych obrączek) czyli nawet mozesz je nosic 8 miesiecy. Ja zobaczę jak to jest, i najwyzej po 3 miesiącach będę sobie podciągać pasemka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×