Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar_lenka

Mój mąż przyjął do pracy młodą pipę

Polecane posty

Gość mar_lenka

Wcześniej pracował z kobietą, któa była starsza od niego o 10lat, jednak odeszła. Teraz na jej miejsce przyjął taką mlodą pipę zaraz po studiach, która ma zerowe doświadczenie w tej dziedzinie. Było dużo chętnych na to stanowisko, z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, ale on uparł się na nią. Powiedział, że każdemu trzeba dac szansę. Ok - z tym się zgadzam. Ale jak ją zobaczyłam. Wysoka ładna brunetka. Czuję się zazdrosna. mam prawo tak się czuć? Maż zaczął dbać bardzo o siebie, schudł, rzucił palenie, większą uwagę przywiązuję do tego w co się ubiera. Wcześniej taki nie był, wszystko zaczęło się odkąd przyszła do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseuggonim
heheheh, to oczywista oczywistość ze bedzie mial dupe na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwoka
wiadomo po co ją wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasz
facet to zwierze, napewno będzie chciał albo juz ją bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIA MAŁA
a ile ty masz lat, jaka jest roznica wieku między tobą a ta pipą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NONNA2ews
ta młoda pewnie jest już w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhfc
nie no ... nie przesadzajcie:) to znaczy, ze młode pipy mają siedzieć w domu ? bo są ladne, bo to , bo tamto ? nie ! otóz slusznie , ze ja przyjał...ma dziewczyna szanse..jednak badz czujna.... jesli faktycxznie zaczał patrzec na swoj ubior i zmienil sie pod tym wzgledem... najwazniejsze to rozmowa ! a jaką firme prowadzi ?? jesli moge spytać ? chodzi mi tylko o dział .. nie musisz nic dokladnie mowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam nie koniecznie
od razu będzie się z nią kochał ;) ja też byłam kiedyś taką ładną sekretarką i nawet nie szef się podwalał co menadżer... widziałam, że mu się podobam, ale nic więcej nie było prócz głupich gadek czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Mąż ma 45 lat, ale wygląda na wiele mniej. Jest bardzo atrakcyjnym facetem. A dziewczyna jest zaraz po studiach, ma ok 25 lat. Między nią a mną jest 20 lat róznicy. Nie ma co się z nią porównywać, wygrywa wtedy bez dwóch zdań. Ale dlaczego on mit o robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnie najbardzieeej
Ha, szuka sobie dupy na boku. i ją znalazł. Bo i po co ta nagła zmiana w nim? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kropka
:)) ta pani dobrze na niego działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIA MAŁA
no tak nie musi ją posuwać, ale mnie by wkurwiało jak mój facet byłby zauroczony jaką laską, wstając do pracy myslałby o niej i dla niej sie stroił. Czy to jest za mało aby sie martwić i być zazdrosną??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kropka
kurcze, facet ma chyba kryzys i pewnie się do niej mizdrzy na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdue
Też zacznij bardziej o siebie dbać, czasem wieczorem po prostu się ubierz, wyjdź, niech też będzie zaniepokojony...:P Może to go trochę ostudzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIA MAŁA
oj..facetom w tym wieku odbija. jedyne wyjście znaleźc tej pipie męza najlepiej związanego z mafią.. niech ona martwi sie wedy o swoja dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
A czy wyczuwasz ze od tej pory co ja przyjał do pracy miedzy wami cos sie zmieniło( chodzi mi o stosunek męza do Ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F11
facet przynajmniej odżył i ma cel konkretny a nie będzie się zajmował starą dupą , która już mu nic wielkiego nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Ale co ma do rzeczy firma męża? Sekretarka to sekretarka gdziekolowiek by pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
Czy wszystkim facetom na starosc tak odbija????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kropka
a może ona działa na niego motywująco i nic więcej? powiedz jak postrzegasz siebie i swoją aparycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka prostych slow
wspolczuje Ci kochana od momentu kiedy ja przyjal czeka Cie trudna i bolesna droga, trzymaj sie! od teraz bedzie Ci dane przejsc przez pieklo, ale zlo zawsze wraca do osoby ktora je roznosi, jest jeszcze druga strona medalu, mezczyzna w tym wieku czasem potrzebuje uwagi, sa to mezczyzni ktorzy za mlodu byli atrakcyjni i cieszyli sie duzym powodzeniem wsrod kobiet, ktore z przyplywem lat odeszlo, teraz maz szuka zainteresowania, moze niekoniecznie chce Cie zdradzic, ale chce zeby znowu go porzadano, chce dbac o siebie, widziec jak one go podziwiaja, powinnas zaczac walczyc, uprawiac z nim urozmaicony seks, tak aby nie mial energii i checi na wiecej kiedy jest w pracy, moze jakis seksik z rana? nie odpuszczaj, nie pozwol zeby jakas dziwka Ci zabrala cale Twoje zycie, najgorsze jest to ze jest wiele gowniar ktorym imponuje szef, wydaje im sie ze uwiesc szefa to jest cos! yc szefem jest sexy, tak juz jest, jeszcze niewiadomo czy ona by go chciala, ale Ty walcz, od Ciebie tez wiele zalezy, podziwiaj meza, nie rob tak zeby potrzebowal aprobaty u innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
"A czy wyczuwasz ze od tej pory co ja przyjał do pracy miedzy wami cos sie zmieniło( chodzi mi o stosunek męza do Ciebie)." Zawsze byliśmy burzliwym małzeństwem, ale znajdywaliśmy wyjście z każdej sytuacji, nigdy nie myśleliśmy o rozwodzie. Teraz kłótni jest coraz wiecej, o byle głupote. Mąż też sie zmienił, ma wahania nastroju, raz jest radosny, a za chwilę podminowany, że nijak nie można do niego się odezwać. Jest też ieobecny, zamyśłony, w nocy nie śpi tylko łazi po domu. Coraz cześciej zaglądam do jego firmy. Nigdy nie spotkałam ich razem, choć często prtzychodzę bez zapowiedzi. Może to są moje urojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka prostych slow
twoje uronienia tez napewno duzo robia, niekoniecznie Cie zdradzi, moze czas minie, przyzwyczai sie do niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tyle
poszlam na staz do pewnej firmy nie lubilam szefa nie interesowal mnie wydawal sie chamski, wspolczulam nawet jego zonie (w myslach) po roku zaczal mnie podrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
Moze wyjdzie gdzies razem na kolacje.... Porozmawiaj z nim szczerze, zbliz sie do niego. zaproponuj moze wyjazd gdzies we dwoje. Wiem pewnie bedzie ciezko bo jak ma swją firme to trzeba jej pilnowac. Próbuj prosze wszystkiego nie poddawaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
Moze faktycznie jestes przewrazliwiona. Moze faktycznie on nie patrzy na nia jako obiekt seksu. moze ma poprostu jakies kłopoty i stad jego niepokój i dziwne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Firmę trzeba pilnować. Jak miał urlop to tylko dzwonił, czy jest potrzebny i tyle. A teraz nie dzowni tylko od razu jedzie. Wiem, że do niej. naprawdę zmienił sie o 360 stopni. Oczywiście proponuje jakieś wyjścia, zaprasza do kina, nawet teraz częściej niż kiedyś, ale tak jaky był innym człowiekiem. Niby jest ze mną ale myślami jest gdzieś daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mar_lenka Ale co ma do rzeczy firma męża? Sekretarka to sekretarka gdziekolowiek by pracowała. " Co za głupie pytanie:P.To oczywiste-jak jest prywatna to musi wybrać kogoś porządnego a jak nie to może sprawę olewać:P.Jakby do prywatnej byle kogo wybrał to czasami ta firma mogłaby nawet splajtować:P.I co za bezsensowne myślenie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Obcinam paznokcie na zapas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem cd
kobieto dbaj o siebie goń za nim nie zrzędź dbaj o niego mam nadzieję, że masz własne zainteresowania/pracę ogólnie kobiety siedzące w domu są trochę na przegranej pozycji nie trzeba pilnować bo wiadomo że i tak nigdzie nie pójdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×