Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar_lenka

Mój mąż przyjął do pracy młodą pipę

Polecane posty

Gość Ładna brunetka
Może Ty nie, ale pełno bab, które lubią intrygować i czują zagrożenie ze stron młodych kobiet pochwaliły się sposobami, jak sprawdzić czy ta młoda czegoś nie knuje:O Żal.pl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Ładne kobiety mają coś znacznie lepszego niż uroda ... całkiem nieźle flirtują bo przy natłoku osobników płci męskiej wyrabiają się niesamowicie , dowcipem nierzadko przebijają dobry kabaret ;), ale ćwiczą codziennie od 16 roku życia to nie ma się co dziwić. Z takimi kobietami nigdy nie jest nudno i to budzi fale niezdrowej zazdrości. Jeszcze raz powtarzam ładna kobieta ma wybór i to ogromny na co jej cudzy mąż skoro może mieć trzech innych równie bogatych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straatatata
No i co z tego, ze ma dobre wyksztalcenie. Wiesz ile jest inzynierow srodwiska po politechnikach? Na ochrone i inzynierie srodowiska idzie kazdy awaryjnie jak sie na inne studia nie dostanie, taka jest prawda. Malo jest ladnych kobeit po politechnice bo oczyswiste jest, ze tam w ogole jest malo ladnych kobiet. Zreszta jak tu juz napisali, po co lmlodej ladnej dziewczynie jakis podtatusialy szefuncio obarczony zona i rodzina na karku kiedy moze miec fajnego rowiesnika, bez zobowiazan, w ktorym moze tez wiazac przyszlosc. majac 25 lat to sie chce wyjc na impreze, w piatek porzadnie sie napic, w sobote leczyc kaca a w niedziele isc do parku na lody. A nie sie ukrywac z zonatym facetem po krzakach. Dlatego radzilabym autorce dac sobie na wstrzymanie. Malo ktorej 25latce chce sie wchodzic w romans z zonatym facetem bo wiekszosc wie, ze to same klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
A i jeszcze jedno kobiety nie są głupie , mają bardzo pragmatyczne podejście do spraw damsko-męskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica esmerald jestes żałosna
"To zapros ja na kawke gdzies do kawiarni. Ja juz bym ja tak ustawiła ze ho ho. Nawet by nie pomyslała zeby sie zblizac do mojego faceta. Wiecej odwagi delikatnie ale dosadnie" Jak by mnie jakieś stare próchno zaprosiło na kawę, to delikatnie acz stanowczo dałabym jej do zrozumienia żeby się odpierdzie..ła Musiałaby być jakaś zahukana i dziwaczna żeby zgodzić się na jakąś kawę Normalna dziewczyna z charakterem nie da się "ustawiać" jakiejś starej wiedźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znam życie to przesadzasz
sama jesteś już starym worem więc wydaje ci się że twój mąż jest taki atrakcyjny, a pewnie taka młoda kobieta to brzydziłaby się kijem tknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Co ja bym dał za wiedźmę z charakterem , tyle że nie starą bo aż tak zdesperowany nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaci raadze
Dlaczego ubliżacie tej kobiecie? Walczy o rodzinę, o ojca dla dzieci,bo sama na pewno już straciła chęci do życia przez gnojka.Mar-lenka JESTESMY Z tOBĄ.Nie przejmuj sie uwagami nt.wieku.Ja mam 50 tkę i na nie jednego Prezesa się wypięłam.Nie wydawaj forsy na nowy image-po co?Na pewno jesteś inteligentną ,zadbaną kobietą.Powiedz tej pipie/tak-słusznie/,żeby poszukała sobie innej pracy/np.u kobiety/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfhgfh
Ojca dla dzieci? :P Podobno są już dorosłe i mają własne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straatatata
Ale dlaczego ma szukac nowej pracy? Bo zona jej szefa ma urojenia? Wiekszosc starych babsztyki ma cos nie tak z glowa i mysli, ze kazda mloda dziewczyna tylko czycha na jej meza. A wiekszosc mlodych dziewczyn szuak rowiesnika. Prawie zadna nie chce zonatego bo to same problemy i wielkie obciazenie. Nawet jakby teraz byli razem, wzieli slub to co? Za 20 lat on bedzie dziadkiem, ktoremu nawet nie stanie a ona kobieta w kwiecie w wieku z potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
nie ubliżamy tylko dajemy jasno do zrozumienia młoda ładna zgrabna i wykształcona , ma sporo oleju w głowie a od facetów opędza się kijem , więc może autorka spać spokojnie , mąż musiał by tą "pipkę" słono opłacić bądź barć siłą sama na niego nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaci raadze
Ty-co lubisz biust C!!!!!! A co -może nie płacicie za sex???? Nie jednego taka pięknisia puściła w skarpetkach.Potem błaga żone o wybaczenie. Tutaj chcemy temu zapobiec.Mar-lenka się przyznała do kłopotu i staramy się jej pomóc. I przestań z tym starym babnsztylem itp. Sam jesteś starym pierdzielem, co już pewnie nie może i dowartościowuje sie młodszymi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave 666
Marleno Popelnilas najwiekszy blad w zyciu za ktory teraz przyjdzie Ci placic Wyszlas za "psa",nie za mezczyzne,ktory tylko "wyczuje" suke w ruji to odrazu budza sie w nim instynkty "zapladniacza" i szykuje sie do kompulacji z ktorej narodza sie pewno urocze bękarto-szczenięta:classic_cool: suka nie jest niczemu winna!ona po prostu chciala miec prace i z czego kupowac sobie karmę:classic_cool:ale psiak jej nie popusci,to byloby wbrew jego naturze:classic_cool: wszystkie mlode i normalne dziewczyny sa ladne,no rzadko zdarzaja sie zaniedbane brzydule badz kaszaloty(te dosc czesto). ja jestem ladna,normalna,szczupla i zgrabna dziewczyna a juz wiem ze od pieskow trzeba trzymac sie z daleka bo z pieknej,zgrabnej i atrakcyjnej niewiasty zamieniamy sie w grube ,brzydkie kaszaloty na stare lata i kazdego to czeka,a pies wtedy wymienia swoja zuzyta zonke ktora stracila urok i piekno na mloda i chetna sucz:classic_cool:kiedys zaczepial mnie stary muzyk,gruba brzydka swinia ktora wyzywala mojego chlopaka,gowno co mialo zone i bylo 20lat ode mnie starsze:P i powiedzial mi"zdrady w zwiazku to rzecz naturalna":D oczywiscie knur juz sie "odkleil" gdyz ja na zaczepki sobie nie pozwalam i zostal w bardzo niemily sposob potraktowany i zwyzywany:classic_cool: Moja rada,zostaw psa puki jej nie wystuka:classic_cool:wtedy bedziesz gora!zachowasz honor i uwolnisz sie od kundelka burego! i pamietaj!kiedys tez bylas piekna i zgrabna a ta suka kiedys tez bedzie brzydka i stara:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Nie każdy facet jest zły, nie każdy zdradza , a Tym bardziej z młodą ładną , za dużo filmów oglądacie . Gdyby chciał to by żonę dawno zostawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa to wszystko jasne. Jak sie tak panicznie boisz ze zostaniesz sama to siedz cicho i udawaj ,ze nic nie widzisz. A jak Ci kiedys powie,ze Cie zdradza to zaproponuj trojkat. Nie no tak na serio to przeczytaj kobieto co ty tu piszesz i czego ty tak naprawde chcesz. Chcesz ratowac zwiazek z mezczyzna ktorego kochasz czy tylko boisz sie samotnosci??? Bo mnie sie wydaje,ze bardziej to drugie skoro przed obcymi ludzmi jestes bardziej wylewna niz przed swoim mezem. Powtarzam po raz trzeci, ze ten zwiazek moze uratowac tylko szczera rozmowa nawet jesli bedziesz musiala wylac potok lez. Powiedz mu co Cie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Jak już to chodzi "ON " na dziwki bo ma pewność że afery nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie zryci to jej wina ze jest ladna i po studiach??? ja tez jestem ladna i po studiach a wiele kobiet szefow nie chce mnie przyjac bo sa zazdrosne!! o wyglad, wage itd jestescie chorzy!! gdzie ladna mloda dziewczyna spojrzy na ZONATEGO i w wieku ojca faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg smutna stara zazdrosna
bba z ciebie xD nie boj sie jezlei twoj maz cie kiedys kochal to znaczy ze musial byc niezle pierdolniety (tak samo jak ty) jak ta laska jest rzeczywscie ladna to sie nie bedzie nawet zajmowac tkaim odpadem jakim jest twoj maz ;)) ona moze miec 4x lepszego ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie okreslenia... młodą pipę, dałabyś spokoj zawistna kobieto, lepiej sobie faceta przypilnuj jak mu tak nie ufasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaci raadze
To ma pozwolić na łajdactwo swojemu mężowi???jestes pi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie młoda ładna ma
szukać pracy jak nie u faceta??? przeciez żadna stara klępa - szefowa jej nie zatrudni - te babsztyle są CHORE Z ZAZDROŚCI i zdolne do najgorszego świństwa wobec każdej młodej. Faceci to faceci - wiadomo że lecą na wszystko i mądra kobieta potrafi ich trzymać na dystans i nie dopuszczać do żadnych dziwnych sytuacji. Za to ze sfrustrowaną złośliwą starą suką jeszcze nikt nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaci raadze
Podnoszeeeeee,bo temat jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakcos to...
hej! i co o tym myslicie? powinna ją pognać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshklsmmmm
A moze sama przeczyta nasze wypowiedzi i da se spokoj? Podeslijcie jej linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkmmmm
Mar-lenko! Nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmr
Ave 666, ogromne uznanie za słowa, które napisalaś wyżej Prawda, święta prawda, podpisuję sie pod nimi z pełnym przekonaniem Mój "pies" odsunął mnie po 25 latach małżeństwa, kiedy zachorowałam na ciężką chorobę. O sprawiedliwości, pokaż swoje oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konty
nuacja ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdcgv
Ale pierdolicie ! To nie zalezy od zony ! I to nic nie zmieni, ze zona bedzie kolo niego latala jak sluzaca i mu wciaz dogadzala, a wrecz przeciwnie bedzie w tedy w jescze lepszej pozycji... Kazdy ma rozum i prawo wyboru ... Jesli wybierze ta dryuga to zle bedzie swiadczyc o nim ... Moim zdaniem musi poczuc , ze traci zone z biegiem czasu . Oczywiscie mozesz prawic mu kompldmdnty i jesli masz chec na sex tez moze byc, ale ja bym mu rzadziej gotowala, nie uslugiwalabym sie, bo nie jestem dla niego slozaca ,niech sobie ta w pracy tak traktuje ... Ja bym zajela sie soba, i zrobila tak by facet pewnego dznia siadl i zastanowil sie co on do cholery robi i co sie dzieje z jego zona ... Zaczelabtym uprawiac sport, z okolezanka lub sama zapisalabym sie na jakis fithnes,kupilabym sportowe ubranie, i czasem poszla biegac, smsowalabym z kolezankami, (niech sie zastanwaia kto do mnie pisze ) Czasem wybalabym sie na zakupy, kupilabym cos fajnego, i nawet jakas seksowna bilelizne, zostawilabym zakupy celowo na widoku, powyjmowala z siadki i ulozyla na fotelu, na lozku, tam gdzie byloby je widac, poszlabym sie kapac, a jakby sytal to a co nie oodbaja Ci sie ? :P i poszlabym spac , kupilam bo milam ochote . Czasem tez poszlabym sie gdzies z kolezanka, kolezankami rozerwac, do baru na piwo gdzies. A gdy byloby juz miedzy wami tragicznie, to sprawilabym, by jego zazdorosc byla ogromna, jesli wogole umie byc zazdrosny ... Niech wie, ze ktos umie Cie docenic, a on o tym zapomnial ... Kiedy czulabym, zema wszytsko w dupie, i wciaz woli mloda. Poprosilabym kolezanke, by kupila mi piekne kwiaty z przesylka do domu, zwrocilabym jej koszta, hmm moze z jakims skromnym liscikiem, "to dlaCiebie " alebo "cichy wielbiciel ... moze kiedys sie spotkamy" i udawlabym niesmaowiecie zaskoczona, albo byloby to przy im, albo w tedy gdy by go nie bylo, kwiaty w wazon i by sobie slicznie lezaly, napewo by je zauwazyl i spytal , powiedzlabym, ze nie mam pojecia od kogo ... Gdyby nabral podejrzen to i tak nie znalazlby zadnychh dowodow na zdrade, sms od kolezanek, kwiaty nigdy sinie dowie,fitnes , bieganie , zakupy, nic by Ci nie udowodnil , nie ma sladu po zdanym acecie, nawet gdyby Cie sledzil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×