Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar_lenka

Mój mąż przyjął do pracy młodą pipę

Polecane posty

Gość fajne macie pomysly
". Dbam o siebie, praca daje mi dużo satysfaskcji, ale i tak przegrywam z nią. Ona spędza z nim więcej czasu, napewno dużo rozmawiają, poznają się, zbliżają się do siebie. Jest ładniejsza i młodsza. " boze jakie to jest strasznie smutne :( az mnie sie nie chce w zwiazek wchodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żałośniejszego widoku
niż żona oganiająca od męża prawdziwe i domniemane kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunia
powiem ci jestes na przegranej pozycji,nie wiem jak wygladasz ale dlaczego piszesz ze nie mozesz sie z nia rownac?spojrz w lustro zmien sie ito zmien sie o 100%,jezeli stac cie idz do stailisty,nie wiem jaka masz figure-moze szybka dieta,solarium nowe ciuchy w stylu "NIEDBALA ELEGANCJA"-WLOSY;PAZNOKCIE-NA NOC COS SEXOWNEGO UBRAC?-wyjdz tak wysteilowana czesciej z domu ,chocby do kolezanki,przyjdz do domu pod chumorkiem,przeciez on nie musi wiedziec gdzie bylas.badz wiecej tajemnicza-wesola,pokaz twoje plusy nigdy minusy,zorganizuj jakies party i badz kobieta wieczoru.45 lat to nie koniec zycia ale to zalezy od ciebie.trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Czyli mam się stroić, przymilać? On i tak tego nie widzi. Wyjśc gdzieś razem? Ostatnio byliśmy na 3 dniowym wypadzie i kłotnie non stop i o takie pierdoły. Jednym słowem wypad się nie udał. Może obydwoje przechodzimy kryzys związku, on szuka pocieszenia w ramionach innej. Dzieci już dorosłe, mają swoje życie. A ja zostanę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu przyzwyczajenie, niezaleznie od tego jak bylabys atrakcyjna, to pewnie malzenstwo trwa juz 20 lat, a kazdy czlowiek po jakims czasie szuka odmiany...na sile probujemy narzucic sobie monogamie, co jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
I tylko dlatego przyjmuję do pracy młodą pipę w wieku moich dzieci? Do kogoś zainteresowanego: mąż pracuje w administracji publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex Rewolwerowiec
Za to że piszesz o młodej dziewczynie per "młoda pipa" Twój mąż powinien ją ostro wydymać. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunia
ON PRZEZYWA DRUGA MLODOSC-a to zalezy od ciebie czy potrafisz go zatrzymac,te klotnie sa dlatego ze on o niej mysli-nie jestes pierwsza i ostatnia w takiej zakasie.sa kobiety sprytne ktore potrafia temu zaradzic takzwane intrygantki-jestes taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana-idealny czas na rogrzanie związku!\\ też zacznij o siebie dbać,przełam rutynę w związku,w sypialni... dbaj o małżeństwo! faceci potrzebują pożądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Tak młoda pipa bo odbiera mi mężą a dzieciom ojca. Wcześniej pracował z kobietą starszą o 10 lat i był spokoj. A teraz młodej dupy mu się zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Ale on jest starym pierdzielem , więc jeśli nie jest bogaty (dochody circa 5-10tys / miesiąc ) to możesz spać spokojnie. Do młodej baby to trzeba chłopa marynarza a nie dziadka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do kogoś zainteresowanego: mąż pracuje w administracji publicznej. " Tego się spodziewałem.Za to że przyjmuje byle kogo powinien być srogo ukarany.Bo konsekwencje później inni ponoszą.W ogóle nie powinno być tak że jakiś pajac sobie wybiera ale na podstawie tego co kandydat do roboty wie.A co do tej baby-naślij na nią jakiegoś chłopa który by ją zadupczył:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajayreysdbshghwgegte
wiecie co mnie najbardziej wqrwia w takich oto marlenkach jak autorka?? To że nazywa dziewczyne pipą tylko dlatego, że laska jest ładna wysoką brunetką - jak masz kompleksy to twój problem - zrób coś z nimi a nie zaraz od pip wyzywasz dziewczyny ładniejsze od siebie - to nie jej wina że jest lepsza - wiele jest kobiet piękniejszych od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jak narazie nic Ci nie odbiera, masz jakąś manie kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunia
NIE PATRZ NA DURNE KOMENTARZE!-JEDEN Z NICH BYL DO PRZYJECIA ZMIEN WSZYSTKO A PODSTAWA SEX ; TO PRAWDA FACET LUBI BYC ZDOBYWANY;ZNASZ TO W DZIEN ANIOLEM A W NOCY KURWA-SORRY ZA TE SLOWO ALE TAKIE JEST ZYCIE :JA MAM MEZA 10 LAT MLODSZEGO I ANI MU W GLOWIE MLODE SIKSY:ALE UMIE SIE POKAZAC ;UBRAC ZADBAC O SIEBIE-A SEX TO BAJKA DLA DOROSLYCH.NIE ZALAMUJ ROK BIERZ SIE DO" ROBOTY" BO CZAS LECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straatatata
A ja wam powiem z perspektywy ladnej i mlodej dziewczyny po studiach. Dlugo szukalam pracy, nigdzie nie chcieli mnie zatrudnic bo jestem mloda, nie mam doswiadczenia, na pewno zaraz wyjde za maz i zajde w ciaz i milion innych powodow. W koncu zatrudnilam sie w prywatnej firmie jako sekretarka, firma byla o profilu mojego wyoczonego zawodu, inzynier elektronik ale co zrobic jak nie mozna nigdzie znalezc pracy. Tez prace mi dal facet w wieku ok. 50 lat. Jego zona ciagle robila naloty czy mnie szafuncio przypadkiem nie puka w tylek w godzinach pracy. Mnie wcale nie w glowie byly romanse, chcialam tylko wreszcie stanac na wlasne nogi, zarabic pare groszy i nie obciazac rodzicow. Wiem, ze facet nie wytrzymal tej zazdrosci zony i sie z nia rozwiodl przez jej domysly i paranoje. Chociaz widzialam, ze faceci wokol mnie bardziej sie starali zeby lepiej wygladac itd. Mnie jednak zadne rozmanse nie byly w glowie. Odeszlam po dwoch latach jak nabylam doswiadczenia i znalazlam inna prace, w wiekszej firmie gdzie moja przelozona byla kobieta. Nie myslcie, ze mlode ladne dziewczyny szukaja tylko okazji zeby poderwac innym kobietom meza, a najlepiej jak tym mezem jest ich wlasny szef. Kazdy musi gdzies zaczac i faktem jest, ze uroda czasem pomaga zalapac sie do takiej malej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
Dziwi mnie to, że ona z tak dobrym wykształceniem siedzi. dziwczyna skończyłainżynierię środowiska na politechnice i siedzi w sekretarciacie za kilka złotych. Nie wiem co on jej naobiecywał ale została. Praca referneta to chyba nbie jest szczyt jej ambicji. Dziewczyna ma piątkę na dyplomie i parzy tylko kawę? Dla mnie to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_lenka
No jestem zazdrosna bo odbiera mi męża i ojca dzieciom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 kontra 25
Pogadaj z mężem i tyle... Bądź szczera, a nie będziesz się wkurzać... Kurcze faceci lubią dbać o siebie... Zacznijmy jeszcze od tego czy ta dziewczyna chciałaby być(mieć romans) z twoim męzem?? Nie każda młoda dziewczyna która może mieć każdego faceta wybiera starego pryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunia
jak tak dalej bedziesz brala kazdy jej ruch i kazde slowo na wage to na pewno tak sie stanie co wrozysz,czy potrzebujesz litosci?a to chyba najgorsze co mozesz teraz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Romansuje, nie romansuje. Mało ważne! Na wszelki wypadek zażądaj wyłączności co do majątku. To na pewno faceta ostudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajayreysdbshghwgegte
taaa odbiera ci męża tylko dlatego , ze dobrze wygląda?? A to żmija - polej jej twarz kwasem suce jednej - jak ona śmie być ładna - szmata!!! Na stos z nią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunia
nie ostudzi tylko rozwscieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie w detektywa pobawiła, sprawdzałabym czy po pracy ją odwozi gdzieś, czy wychodzą razem z budynku, czy zerkają na siebie ukradkiem, sprawdziła bilingi czy poza godzinami pracy do niej dzwoni, ajeśli \"śledztwo\" nic by nie wykazało to tylko się cieszyć, moze Ty też (bez obrazy oczywiście) powinnam coś zmienic w wyglądzie-schudnąć jak mąż, zacząć inaczj się ubierać, moze ta młoda jest dla niego tylko mobilizacją a wielką miłoscią nadal Ty, nie popadajmy w paranoje, wiadomo że świat opiera się na sexie i pieniądzach, ale nie wszyscy zdradzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki jesteś tak głupią
i zawistną babą, że nie zdziwiłabym się gdyby mąż wcześniej walił cię po rogach z tą 10 lat starszą koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
do -> sratatatata Ładna kobieta inżynier elektronik to wielka rzadkość bo niewiele kobiet zostaje na elektronice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki jesteś tak głupią
tak jasne tupnij nogą i zażądaj. nawet jeśli się robi rozdzielność majątkową to i tak druga strona musi się zgodzić. a po drugie i tak dotyczy to tylko majątku zgromadzonego po podpisaniu aktu a tak poza tym ciekawe co robi autorka??? jak znam życie cały czas siedziała w dupie na domu i zrzędzila, bo do pracy się królewnie nigdy nie chcialo, teraz płacze że dzieci już dorsołe, to znalazła sobie nowe hobby w postaci śledzenia jakie pipy zatrudnia jej mąż. I jest oczywiście wielce zdziwiona ze mąż ma ją w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki jesteś tak głupią
dzieci dorosłe i mają swoje życie a piszesz że ta pipa "odbiera dzieciom ojca" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna brunetka
Dlaczego się przyczepiliście do tej dziewczyny?! Nie pomyśleliście, że mąż tej histeryczki w ogóle może jej nie interesować? Nie, bo to za trudne:O A skoro taką przyjął to już świadczy o nim, nie o niej. A każdy musi zdobyć doświadczenie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi biust C
Ja się nie czepiam niestety. Ładnych nie jest znów aż tak wiele więc chętnie bym się do jakiejś przyczepił . Jak wspomniałem młoda ładna kobieta ma wybór i może przebierać więc na co jej podtatusiały pan z zakolami skoro może mieć młodego wysportowanego co i pół-nocny maraton da radę obskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×