Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baaa

dlaczego on sie do mnie nie odzywa?

Polecane posty

Gość hehe33
Oczywiście odpowiedzi, niektórych kobiet dezelują mi głowę. Po krótce. Nadal coś do Ciebie czuje, ale wkurwia go bo nie jest z Tobą. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Chce zapmnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nie masz honoru chyba nie czytasz co nnapisałam!!\\ NIE NARZUCAM MU SIE NIE PISZE NIE DZWONIE OD DWÓCH MIESIECY! ON PRZESTAŁ SIE ODZYWAC TO I JA!! A ZAŁOZYŁAM TEN POST,ZEBY SIE DOWIEDZIEC CO MOGŁO ZAISTNIEC SKORO SIE DO MNIE NIE ODZYWA JEZU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
takie bajki mozesz dziecku na dobranoc opowiadac (o ile znajdziesz takiego tepego jak Ty co taka poj*ebana panne bedzie chcial co nie ma honoru i truje non stop dupe) bo z tego co piszesz wnioskuje ze jestes zwykla "kobieta bluszczem"! on jakby byl Toba zainteresowany tepa strzalo to by sie odezwal, jakby tak sie chcial przyjaznic! widzialas ze nie pisze nigdy pierwszy, odpisuje jedynie jak Ty napiszesz, jaki z tego wniosek? ze ma na Ciebie wyje*ane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wielka masakra:> autorko.mnóstwo osób chce ci wytłumaczyc to że facet po prostu ma dosc twoich smsow ciaglych, i pewnego dnia, kiedy to puscilas strzalke, po prostu nie wytrzymał, i napisal ci co o tym mysli---->czyli wykasuj ten numer;] jasniej sie chyba juz nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI HEHE CHOCIAZ TY JESTES TU NORMALNY/A :) BO NIKT PRAWIE NIE WIE O CO TU CHODZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ZAŁOZYŁAM TEN POST,ZEBY SIE DOWIEDZIEC CO MOGŁO ZAISTNIEC SKORO SIE DO MNIE NIE ODZYWA JEZU!!!!!!!! a przepraszam co my jestesmy darmowy tarot??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
haha czytasz to co chcesz czytac (czyli glupoty ze on cos nadal do ciebie ma ale sie wkurza bo nie chce z toba byc hehe, jakby mial to by z toba byl...) a to co nie jest dla ciebie mile olewasz i usilujesz zanegowac... nie wychodzi Ci to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhrhrhr
amarettoza czytajac to wszystko tutaj coz... ja naprawde temu facetowi sie nie dziwie Ja tez nie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarettoza
ludzie, bo ona chce zeby jej napisac, ze on ma teraz problemy z telefonem - dlatego sie nie odzywa, a jak juz wroca stamtad gdzie sa, to on wyzna jej milosc i beda razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
skoro nie chcesz naszych rad to po co ten watek zalozylas? skoro nie chcesz czytac naszych opinii czemu tak sie zachowal? bo dowiedzialas się smutnej prawdy ktora wypieralas ze swiadomosci? niestety nie zawsze jest tak jak chcemy zeby bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mozemy ci jedynie powiedziec to że powinnas odpuscic tego goscia bo nie wyglada jakby byl tobą zainteresowany. tego dlaczego on robi tak a nie inaczej ci nie powiem bo nim nie jestem, ani nie jestem facetem, wiec moge tylko snuc przypuszczenia że ma cie dosc. ale co Ty z tym zrobisz to juz twoja sprawa twoj honor i twoj interes;> dziekuje za uwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WIEM CZEGO WY DALEJ TWIERDZICIE ZE SIE NARZUCAM JAK SIE NIE NARZUCAM!! JUZ MOWIŁAM!! TEGO BACZKA PUSCIŁAM WTEDY JESZCZE JAK UTRZYMYWALISMY KONTAK,CHCIAŁM MU PUSCIC I POTEM NAPISAC ZE WYJECHALAM DO ANGLII,A TEN ODRAZU TAK ZAREAGOWAŁ I OD TAMTEJ PORY DAŁAM SOBIE SPOKUJ!!! SERIO!! NIE PISZE DO NIEGO I NIE NAPISZE,WIEM ZE NIE JEST MNIE WART!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhrhrhr
hehe33 Oczywiście odpowiedzi, niektórych kobiet dezelują mi głowę. Po krótce. Nadal coś do Ciebie czuje, ale wk**wia go bo nie jest z Tobą. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Chce zapmnieć. Nie sadze :-o IMO ma ja gleboko w D... i juz stracil cierpliwosc i dlatego ten jego sms byl chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a moj chlopczyk nie odzywa sie do mnie od wczoraj, i mimo ze jestesmy razem troooooche czasu, to nawet nie śmiem tego zrobic pierwsza;) mam swoje zycie tez, i nie uzalezniam go od kontaktow z Nim... a to strasznie na niego dziala, jak zauwazylam;))) bierz przyklad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
ehhh wiem ze cierpisz... usprawiedliwiasz go mimochodem, bo go kochasz ... ale prawda jest taka , ze z tego już nic prócz bólu i łez nie będzie... wyplacz swoje i wez się za swoje sprawy, zachował się chamsko ale ja się mu nie dziwię... juz wczesniej dawal Ci sygnaly, ze nie chce kontaktu, ale z uprzejmosci odpisywal, mial nadzieje, ze w koncu przestaniesz... az w koncu nie wytrzymal i napisal co mysli tak naprawde. Nosz ilez mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ CAŁY CZAS TWIERDZE ZE TEN KRETYN MA MNIE W DUPIE!! I WIEM ZE POWINNAM GO SOBIE GO ODPUSCIC,TO NIE JEST PROSTE ALE STARAM SIE BO MAM DUZO INNYCH PROBLEMOW TERAZ NA GŁOWIE I INNE PROBLEMY POMAGAJA MI TROCHE W TYM ZEBY O NIM NIE MYSLEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON ZAPROPONOWAŁ PRZYJAZN WIEC PISALISMY NORMALNIE! CZASMI CZESTO CZASMI ZADKO! ALE FACET TO JEST FACET,ON CHCIAŁ ZEBYM TO JA PIERWSZA PISAŁA...AWSZE LUBI PONIZAC KOBIETE PFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarettoza
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
bo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha spoko,przeciez to jest anonimowe forum,na pewno jest ktos kto cie pozna tu i po co ci takie cos^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak mnie pozzna no to co z tego;> nie rozumiem za bardzo;> czy ja kogos oczerniam czy cos?? chyba nie;> ja sie tam nie przejmuje ze ktos mnie pozna;D Bo nie mam nic do ukrycia, sobie do zarzucenia, ani nic z tych rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhrhrhr
która JA TEZ CAŁY CZAS TWIERDZE ZE TEN KRETYN MA MNIE W DUPIE!! I WIEM ZE POWINNAM GO SOBIE GO ODPUSCIC,TO NIE JEST PROSTE ALE STARAM SIE BO MAM DUZO INNYCH PROBLEMOW TERAZ NA GŁOWIE I INNE PROBLEMY POMAGAJA MI TROCHE W TYM ZEBY O NIM NIE MYSLEC! Skoro wiesz, to po co dalej drazysz ten temat? Nie potrzebnie tez nas obrazasz. Zadalas pytanie, dostalas odpowiedz, ok, nie spodobala Ci sie, ale to nie powod, aby sie tak zachowywac :-o Zrozum, my tego nie piszemy, aby Ci sprawic przykrosc, ja osobiscie(i mysle, ze dziewczyny tez) Ci wspolczuje, bo widze, ze b. przez niego cierpisz. Jestem bezstronna, napisalam Ci co mysle, czyli ze, nie odzywa sie, bo ma Cie dosc. Powinnas uszanowac jego wole/pogodzic sie z nia. I chocby nie wiem jak swiezbialy by Cie palce, nie pisz, nie dzwon. Musisz sie pogodzic z tym, ze on Cie juz nie chce w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha now sumie co innego jakbys oczerniała,ale pierwszy raz cos takiego widze...a czesto tu zagladam,ale spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goriki
koles cię już nie chce widzieć i słyszeć.... wiesz prawda jest taka ... ze nie chce cie widzieć bo nie chce do tego wracać... cierpi raczej napewno bo normalna osoba by w ten sposób sie nie zachowywała PRAWDA!!! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem i szanuje to...wole sie nie odzywac! ale co zastanawiam sie jak czasmi ,ze on pozałuje tego i ze bedzie chciał do mnie wrócic,a ja nie chce byc z debilem i pijakiem mimo ze go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×