Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Oo jak tu fajnie Witaj Dorotko Moja @ nadal nie przyszla, ale czuje sie jakby byla tuz tuz. Narazie nie robie testow, bo w tym cyklu jak wariatka zrobilam chyba 4 i wszystkie negatywne poprosilam moja kolezanke, zeby mi przywiozla testy owulacyjne z Polski i juz w najblizszym cyklu ich uzyje – a koleznak jest w 6 miesiacu ciazy, wiec moze wraz z testami przywiezie mi fluidki. Bedzie to nasz 3 cykl , ale w sumie to 2 , bo w tym pierwszym zaczelismy staranka juz chyba po owu. Magdalena uwazaj na siebie, nie przepracowuj i staraj sie jak najwiecej odpoczywac. Greenka w sumie fajnie masz z ta praca, jestescie we 2, mozecie ustalic kiedy pracujecie..bardzo fajnie. W Turcji sa bardzo bardzo tanie sliczne ubranka dla dzieci, sama myslama o eksporcie do Polski. Tutaj jest bardzo duzo koncowek serii markowych ciuszkow i s aone taniusie jak juz odejde z firmy to moze nad tym tez pomysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina....ja zrobiłam test tak poprostu dla swiętego spokoju bo miałam dostać @ 15 czerwca a dostałam dopiero wczoraj.....w tym czasie piepewność wzieła nade mną góre i zrobiłam ten test, ale z góry zakładałam jego wynik....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka-to ubijemy interes: ja Ci będę kaskę wysyłała, a Ty będziesz mi kupowała te śliczne ciuszki, co Ty na to? :D Oczywiście tak, zebyś też coś na tym zarobiła :) Karteczka się robi, więc niedługo powinna powędrować do Ciebie :) Ciekawe ile czasu idzie?! A co do fluidków, to ja oczywiście Wam je rozsyłam cały czas :):):) Życzę, żeby jak najszybciej Wam się udało, ale proszę uzbroić się w cierpliwość :) Ja zaskoczyłam dopiero przy 6 cyklu, tyle że ja miałam trochę problemów zdrowotnych. Wam na pewno pójdzie lepiej :) Malina i Green-ka - czekam na dobre wieści :) Green-ka - ja dlatego pytam o pracę, że sama pracowałam dokładnie w takich samych godzinach. Tyle, że ja podpisywałam umowy z ludźmi i musiałam znać doskonale wszystkie oferty wszystkich przedstawicieli. No i u mnie w praktyce wyglądało to tak, że np. szłam w piątek na drugą zmianę, sobota i niedziela - cały dzień (12 godz. w tym jedna przerwa: 45 min), a potem pon,wt - znów druga zmiana i dopiero środa wolne. Taki układ bywał najczęściej. Zdarzało mi się pracować po 7 dni pod rząd, z czego większość to były dwunastki. Dlatego zwolniłam się po pół roku-bo nie miałam ani czasu, ani siły na nic poza pracą! Chłopak, który przyszedł na moje miejsce też już rezygnuje. Po 2 miesiącach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
WITAJCIE u mnie bez zmian tzn czekam na wiekszy przyplyw gotowki i dopiero wtedy bede miala pismienne pole do popisu NATALIUS kochana pisz bo z nudow umre zanim na tego lekarza uzbieram... topik podupada ,jak ty sie pojawiasz to wszystkie z norek wychodza a tak to cisza niemilosierna jest pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny GREEN-KA-jakos tak nie zwrocilam uwagi na litery,raz napisze z duzej raz z malej i tak jakos wychodzi,ale teraz juz bede pamietac i bede pisac duzymi literami. Tak ogolnie bylam z mamcia dzisiaj w miescie,kupilam piekne czeresnie,normalnie jak malowane i takie slodziutkie. Dorota21-na sluz oprocz wiesiolka,jeszcze podobno dobre jest siemie lniane,ale podobno jest ohydne w smaku,jest jeszcze mieszanka nr 3 ktora pomaga przy bolesnych i nieregularnych miesiaczkach,a takze wspomaga owulacje,sama niczego nie uzywalam,a zdania na ten temat sa podzielone,jednym pomoglo,innym nie. Zreszta ja tez mam bardzo nieregularne miesiaczki nieraz co 25 dni,czasami ok 50,innym razem znowu ok33,no i jak tu ucelowac. Podobno na regulacje cyklu dobre sa ziolowe tabletki Castagnus,kuracja trwa 3 miesiace,ale i na ten temat sa podzielone zdania. Testy owulacyjne to tez nie jest dobre rozwiazanie,moja kolezanka ich uzywala,test wykazywal,ze owulacja jest,ale po pewnym czasie gdy nic nie wychodzilo poszla do lekarza i okazalo sie,ze ma cykle bezowulacyjne,lekarz powiedzial jej ze tylko niepotrzebnie wydawala pieniadze bo te testy wykrywaja lh w moczu,ale to nie znaczy,ze owulacja wystepuje. Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś - objawy wysokiej prolaktyny to wydzielanie cieczy z piersi ale to juz przy naprawde bardzo wysokiej....mnie piersi bolały strasznie juz 14 dni przed @ nawet koszulka mi je drażniła , nie mowiąc o staniku, nie mogłam spac na brzuchu ani na boku... Ale zanim wezmiesz Castagnus musisz byc pewna ze masz za wysoka prolaktynę bo za niska prolaktyna tez powoduje problemy z zafasolkowaniem.... Nikola2333 - najlepiej zacząć od końca @ i co drugi dzień przytulanko i na pewno trafisz w owulacje:)) Owszem Castagnus jest lekiem ziołowym i można go kupić bez recepty ale bierze sie go przy wysokiej prolaktynie...lepiej więc najpeierw sprawdzić jej poziom:) A co do pracy to podziwiam ludzi, którzy pracują po więcej niż 8 godzin i jeszcze dodatkowo w weekend!!!Nie powinno tak być!! W weekendy wszyscy powinni odpoczywać!!!!!! Oj znowu idzie burza........:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja ciagle tylko latam do kibelka i sprawdzam czy dostalam @. Brzuch mam jak balon i jakis taki twardy.Juz bym chciala dostac @, bo czlowiek jednak zawsze ma taki cien nadziei, ze moze akurat sie udalo, wbrew negatywnym testom i calej reszcie objawow. U nas dzisiaj 38 stopni w cieniu, mozna pasc. Cale szczescie, ze w biurze mamy klimatyzacje, co maja powiedziec te tlumy ludzi pracujacych fizycznie w srodku dnia na sloncu... ja dzisiaj do 20:30 jestem w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam z pracy i oczywiście znów lulu :D Już by się mógł skończyć ten okres senności, bo mnie wykończy. Choć oczywiście wolę spanie nież inne ibjawy :D na szczęście innych na razie nie mam. Opócz picia :D Dziewczynki: jakie macie plany na weekend? Bo ja bardzo ambitne :D Będę spać, spać, spać.... :D Wiem, jestem monotematyczna. Ale przez to wszystko nawet mój Ł. nie ma ze mnie zadnego pożytku. No i w sumie jakoś rzadko się widzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moje,ja dzis kompletnie nie mam czasu całe pielgrzymki do mnie wala:):):)odezwe sie jutro jak wszyscy beda jeszcze spali.....a dzis wypijam zdrowie fasolek Green_ki i Maliny bo ja wiem ze one juz sa!!!!!!!! Dorota,witaj!!!! i całej reszcie MIŁEGO WEEKENDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz zaczynaja bolec piersi na okres,ktory bedzie za ok tydzien. Nienawidze tego bolu:-) Planow na weekend nie mam zadnych,meza nie ma,wiec bede siedziec grzecznie w domku z rodzicami,dopiero pare dni go nie ma a ja juz za nim strasznie tesknie,najgorsze,ze nie wiem ile potrwa moje leczenie i kiedy go zobacze. Magdaleena-odpoczywaj kochana,teraz to najwazniejsze zebys sie nie przemeczala Natalius-baw sie dobrze Malina-trzymam kciuki,zebys jednak nie dostala@ Agarz-z mezem wspolzylismy juz co 2 dni,lezalam z nogami do gory po...juz doslownie roznych cudacznych rzeczy probowalam,jakos przez 3 lata nic,no ale zobaczymy,owulacje mialam w tym cyklu zobaczymy nastepny,dopiero potem lekarz mi zaleci co dalej,ale juz sie boje Milego wieczoru dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wszystkie jestescie:-) ja padam na nos wiec zmykam, ale jutro rano zajrze na kafe. Nataliusia pij zdrowko za fasolki, a co tam:-)))) ja wiem, ze jeszcze nie czas, ale mozemy wznosic toasty na zapas...bo potem i tak nie bedziemy mogly:-) dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie nadal nic. Nawet brzuch momentami mnie nie boli. Przeczekam jeszcze dziś i jutro i zrobię test w poniedziałek o ile nic się nie wydarzy. Nie chcę się za bardzo nastawiać, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby tak szybko się udało. Ale to czekanie strasznie się dłuży!!! malinka --- a jak u Ciebie? Robiłaś jeszcze jakiś test? Oby się okazało, że jesteś w ciąży! Superowo by było/lub już jest... magdaleenka --- Ty to miałaś przerąbane w tej pracy! Nie wyobrażam sobie siedzieć cały tydzień po 12 godzin w pracy! Nawet takiej jak moja! Każdy dzień w pracy to dzień stracony :-) W domu tyle ciekawych rzeczy można robić a tu tylko siedzę i się nudzę. A powiedz czy do wc mogłaś sobie wychodzić kiedy chciałaś czy tylko wtedy gdy miałaś przerwę? nikola --- ja się pytam o Twój nick, bo czasami zdarzają się dziwne sytuacje na kafe... Ty możesz mieć nick z małymi literami a ktoś może założyć sobie z wielkimi i będzie pisał w Twoim imieniu... Wolałam się upewnić :-) Teraz to już bez znaczenia czy piszesz małymi czy wielkimi, bo wiadomo, że oba są Twoje. ;-) nataliuś --- napić się możemy! Tak jak malinka napisała na zapas, bo jeszcze nic nie wiadomo kochana :-D agarz --- też uważam, że w weekendy wszyscy powinni mieć wolne! Ja niestety w tą sobotę i niedzielę siedzę w pracy :-( Biedna ja! Miłego weekendu dla wszystkich, którzy go mają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka - oficjalnie nie mogłam wychodzić nawet do wc, ale i tak wychodziłam. W ogóle przy wyjściu na przerwę musiałam zostawiać karteczkę o której będę (co do sekundy) i zostawiać karteczkę z nr tel pod którym jestem dostępna, żeby mnie można było z tej przerwy wyciągnąc. W ogóle mieliśmy 4 operatorów, każdego ofertę trzeba było znać perfekcyjnie, bo było pełno audytów, kontroli, testów, tajemniczych klientów itp. I masakryczny dyrektor! A wszystkie te przyjemności za 950 złoty :D Rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz! magdaleenka jak Ty to wytrzymałaś??? Ja co prawda nie mam przerwy jako takiej i jeść muszę \"spod lady\", ale do wc mogę wychodzić ile mi się podoba. Muszę tylko zamknąć sklep. No i zarabiam nieźle jak na takie nic-nierobienie. :-) Pracodawcy to już tak wymyślają, żeby wycisnąć z pracownika wszystkie soki, że aż pracować się nie chce! A przecież szczęśliwy pracownik to wydajny pracownik! Wystarczyłoby zachowywać się jak człowiek i traktować ludzi z należytym szacunkiem i jakoś samo wszystko by się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Zwłaszcza, ze ja lubie pracowac i zawsze szanuję pracę, którą aktualnie wykonuję :) Tam wytrzymałam tylko pół roku, ale było to pół roku wycięte z życiorysu. Na koniec mnie bezczelnie oszukali na premii jeszcze, poprosiłam mojego dyrektora mailem o wyjaśnienie tej sytuacji, ale bez zadnego odzewu z jego strony, więc własnie jestem w trakcie pisania pisma do PIP-u. Za dużo zdrowia i nerwów tam straciłam. Nie wyobrażam sobie jakbym miała tam pracować bedąc w ciąży... Ale cóż, było minęło... Trzeba się cieszyć tym co mamy :) Ja zawsze umiałam znajdowac we wszystkim pozytywne strony i cieszyć się z drobiazgów, choć przyznam, że ostatnio cięzko mi to przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena --- ja po raz kolejny powiem, że podziwiam Cię za to, że jesteś taka silna i jeszcze przy tych wszystkich przeciwnościach potrafisz czerpać radość z życia i dostrzegać ją na każdym kroku. Ale uwierz mi, że życie wynagrodzi Ci te cierpienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej staraczki
moge was wyruchac odrazu zajdziecie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej staraczki
odrazu bedziecie w ciazy mam dobre nasienie ciaza gwarantowna przestaniecie sie meczyc i paplac na tych forach to co ktora przeleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochana, bo się cała czerwienię :D Ja zawsze miałam takie nastawienie do życia, pomijając pewien krótki czarno-szaro-mroczny okres w moim nastoletnim życiu :D Z tym, że to raczej tez było takie bardziej powierzchowne, bo w głębi ducha zawsze uważałam się za dziecko szczescia :) Nie wiem skąd mi sie to bierze, ale zawsze potrafię wkręcić sobie wszystko tak, żeby było pozytywnie. A jak się w to wierzy, to tak własnie jest. I to prawda, że szczęście przyciąga szczęście, a nieszczęście wręcz przeciwnie! Mój Ł. jest taki sam jak ja :D Dobraliśmy się idealnie. i nawet kiedy jedno ma chwile zwątpienia drugie zaraz ładuje mu akumulatory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ale tu dzis cisza,pewnie weekend i dlatego. Magdaleena-odpoczywasz i bardzo dobrze kochana Green-ka i Malina-czekamy na radosne wiesci Natalius-chyba odwiedziny sie udaly,nie odzywasz sie,pewnie odsypiasz;-) A ja siedze sobie zmamcia i wypytuje sie jak to bylo u niej w ciazy ze mna i z moim bratem,bo podobno ciaze i porod przechodzi sie podobnie tak jak mama,ciekawe ile w tym prawdy. MIlej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Ja mam troche dola. Juz drugi raz mi sie snilo, ze poronilam:(. Tak bardzo sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiownia-Nie denerwuj sie,to tylko twoja podswiadomosc,moja kolezanka tez tak miala,bardzo czesto jej sie to snilo,a niedlugo juz bedzie rodzic:-) Glowka do gory i nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze,nie mysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna --- nie przejmuj się takimi snami! Ja wiem, że to koszmary i ciężko się nie przejmować, ale nic takiego się nie stanie! Pozytywne myślenie :-D :-D :-D naszą bronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko godzina i koniec pracy. Szkoda, że jutro znowu tu muszę przyjść. Ale może jutrzejszy dzień będzie ciekawszy? Dziś usypiałam na siedząco i na stojąco i w dodatku z otwartymi oczami (hihi) A ziewałam tak strasznie, że aż mnie mięśnie pyska bolą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka --- wiesz już coś kochana? Jejku jak ja się niecierpliwię... Miałaś rano do nas zaglądnąć a Ciebie nie było dziś cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna - a nie wiesz, że sny sa odwrotnością? Znaczy urodzisz piękna zdrową dzidzię :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..... Nie wiem od czego zaczac Dzisiaj rano zle sie czulam a @ nadal niw mam.Piersi jak baloniki:-) poklocilam sie z moim E. i golnie bylam rozdrazniona nadchodzaca @ i cala reszta swiata. Na sniadanie pojechalismy do takiej knajpki, ktora robi tylko tosty. W drodze powrotnej kupilamjeszcze jeden test, tak na odczepnego...no i mam 2 kreseczki:-))))) jedna blada, ale chyba to juz to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×