Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

koszmarny dzień i na koniec mandat za złe parkowanie ;) a my tylko chcieliśmy kupić sobie obiad w postaci upieczonego kuraka o godz 21 :( Mój chłop ma tak ruszonego nerwa z tego wszystkiego, że się do mnie nie odzywa nawet. nataliuś, wiem że po 30 to już naprawdę loteria z owulką. Byłam monitorowana, robiłam wszystkie hormony i hsg. Teraz mój gin ma taki plan: badanie na \"wrogi śluz\", jak będzie ok to potem laparoskopia, no i inesminacja już mi zostaje :( Tak bardzo bym chciała bez tych wszystkich wspomagaczy. A tak a propos straszenieżałuje, że mam tak mało czasu i okazji na pisanie, bo wiem że by mi to pomogło. pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten brzuszek mnie boli tak mocno! Tak jakby za chwilę miała przyjść porządna @. Podobno to normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuchy:)!!!nie odezwałam sie juz wczoraj bo byłam wykonczona ale przeczytałam wszystko co wymazałyscie:)Magdaleena,SUUUUUUUUUPEEEEEEEEER!!!!Jak to poczatek 6 tyg???to jak zaczełas z nami pisac to zasasolkowana juz byłas:):):)oj,pierdułko:)nie wycinaj wiecej takich numerów,ok?:)....FISIOWNA,i Ty te cytryny tak same?bez cukru?w całosci?Matko Boska,przeciez mnie by ryj w 800 wykreciło:):)orderu usmiechu bym w zyciu nie dostała:)no ale ciaza rzadzi sie swoimi prawami:)....MALINA,no własnie co z tym Twoim bratem:)?Nie obrazaj sie za ten usmiech....Ja jestem zdania ze w wieku 16 lat próbuje sie róznych rzeczy i dopóki nie zaczyna to byc nawykiem to nie warto tego roztrzasac(bron Boze nie mysle o narkotykach bo jestem zdecydowanie na nie)....Ja tez upiłam sie pierwszy raz w wieku 16 lat....pamietam ta awanture w domu i kare...ale dla mnie najgorsza kara było moje samopoczucie:)Paw miał długi ogon:):):)........GREEN-KA,jak dzis nie wyskrobiesz długiego posta z info co u Ciebie to sie obraze:):).....SAMOZYCIE,to był chyba najdrozszy kurczak w Waszym zyciu,co?:):)No i jak wygladał u Ciebie ten monitoring?owulka była?A no i wpisz sie w tabelke kochana..............Ja zarzadziłam wielkie mycie okien,po tych ostatnich burzach to juz swiata przez nie nie widze....no i w ogóle wielkie sprzatanie mnie dzis czeka a po południu imieniny babci....kurcze zapomniałam o tym zupełnie i pojecia nie mam co jej kupic...Za to jutro WIELKIE GRILOWANIE na działce u kumpeli,ale sie ciesze,w koncu dupke na słoneczko wystawie:)no i wyzre wszystkie truskawki i poziomki jakie tylko znajde:)........Miłego weekendu babsztylki:):):)A uprzedzajac Wasze pyt @ nie ma co nie znaczy ze nie bedzie:(juz ja czuje w kosciach:(FOCZKA,a Ty dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz mnie tylko to ze zdechła naturalnie....bojownik mojej kumpeli popełnił samobójstwo-wyskoczył z kuli...prawie go odkurzaczem wciagneła:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja jej zryc ostatnio nie dawałam...myslałam ze M to zrobił....a jezeli nie??????kuzwa moze ja zagłodziłam?????fuck....rybe mam na sumieniu........:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nas dzisiaj obudziła jaskółka latająca nad naszym łóżkiem :) biedna chyba prędkość przekroczyła i nie wyrobiła się na zakręcie hihi i w gniazdo nie trafiła :))))) szkoda tylko, że to nie bocian :( ale niech tam, jestem opętana więc i jaskółka może być hihi spadam do pracy a potem sprzątanko po malowaniu :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- ja nie piszę tak dużo, bo cały czas jestem zajęta :-( Działeczka fajna, ale trzeba na niej pracować, żeby była ładna... Teraz mam sezon truskawkowy, po czereśniach już śladu nie ma, za chwilkę wisienki, gruszki, ogórki, pomidory..... I wszystko do słoiczków na zimę :-) Uwielbiam robić przetwory :-) Czasem też chodzimy z moim M. na grzyby albo na ryby i cały dzień wolny mija tak szybko, że nawet nie wiem kiedy. Lato jest cudowne, ale zimą mam więcej czasu dla siebie i moich spraw. Ale postaram się nadrabiać w pracy :-D Dziś właśnie jestem w pracy. Tu jest tak nudno, że zwariować można... Nie cierpię nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ brak, tempka 36,9 , ale nie mirerzyłam po przebudzeniu bo takj mi się chciało siusiu , że nie zdążyłam zmierzyć :P Pewnie jest niższa , ale przez to łażenie mi się podniosła. Brzuch boli dalej. magdaleena mój Boże , a tak się martwiłam o Ciebie :* Dbaj o siebie i swojego Smerfika :) Cieszę się razem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczka --- Ty też jak nataliuś jesteś już dzień po terminie @ ? Chciałabym być teraz czarownicą i umieć rzucać czary! Wiecie jakie by były!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka u mnie z tymi @ to taka loteria. Strasznie nieregularne , dlatego nie ciesze się wcale . Kiedyś okres spóźnił mi się 8 dni , więc jak spóźni się 4-5 to wtedy zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się spoźniała nawet prawie o miesiąc czasem, dlatego też taka sceptyczna byłam :) Zwłaszcza, że jeszcze w lutym gin mi powiedział, że nie wie czy będe mogła w ogóle zajść, bo mojej jajniczki sobie spały i w ogóle nie produkowały jajeczek. Więc to dla mnie taki mały cud, teraz musze go pilnować :) Myslicie, że powinnam odstawić kawkę? W ciąży mi się jej chce o wiele bardziej, jestem jak opętana na punkcie kawy. Kupię sobie dziś inkę, ale nie wiem czy to mi wystarczy :D Poza tym musiałam odstawić mój lek na alergię i chyba się wykończę. I magnez musiałam odstawić, więc wracam do okropnych skurczy łydek. Teraz tylko folik, luteina i duphaston. Przeżyjemy. Chyba :D Tak w ogóle to dopiero wstałam, no ale w sumie położyłam się po 1:00. Dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. Wlasnie wstalam. Spalam jakies 14 godzin:):):) ale ostatnio mam parcie na spanie. Moj facet sie smieje, ze urodze leniuszka. Ale wyczytalam, ze spanie i ogolnie wypoczynek zmniejszaja dokuczliwe dolegliwosci. Wiec wole spac niz miec caly czas bole brzucha. Cytrynka oczywiscie ze z cukrem:) Magdalena tak sie ciesze. Ponoc w pierwszych miesiacach moga sie pojawic planienia przewaznie w okresie gdzie mialaby przypasc miesiaczka i jest to tzw krew matczyna, cokolwiek to znaczy. Ale musisz o siebie teraz dbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna --- a masz już brzuszek ciążowy? Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale może chociaż trochę? Ja ostatnio strasznie się rozczulam jak widzę kobiety z brzuszkami :-) Sama chciałabym już taki mieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena --- musisz teraz bardzo dbać o siebie. Co tam alergia i skurcze łydek, jak w brzuszku masz swój malutki CUD! I ponawiam pytanie o leki na alergię: bierzesz je przez cały rok czy tylko kiedy pylą trawy? A co do magnezu to lekarz Ci odradził go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geen-ka, Twoje pytanko oczywiście widziałam, tylko ja mam zawsze milion rzeczy do napisania i w efekcie o połowie zapominam. Lek biorę od wczesnej wiosny do poznej jesieni, bo niby uczulenie mam tylko na pyłki różne (trawy akurat nie), chociaż zimą też mnie trochę poddusza, więc nie jestem przekonana. Zresztą dopiero w tym roku znalazłam odpowiedni lek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:-) wczoraj napisalam dluugi post, ktory mi sie wymazal:-(( wiec tak...wracajac do mojego brata powiem ktorko, spil sie i malo sie udusil, dzieki Bogu moj drugi brat jest swiezo upieczonym lekarzem i siedzial przy nim cala noc. Teraz smarkacz chodzi jak w zegarku, obwinia sie za wszystko i przeprasza rodzicow. Bedzie mial pamiatke na dlugie lata, bo na twarzy zostana mu blizny po tym jak upadl nieprzytomny na jakies kamienie i szklo. Szkoda mi go, bo to moj ukochant mlodszy braciszek, choc wiekszy ode mnie o 2 glowy:-) Mialam dzisiaj jechac na plaze..ale nasi wspaniali sasiedzi z pietra nad nami zalali mi cala lazienke i to tak bardzo, ze poodpadaly nam takie gipsowe wykaczenia scian. Najlepsze bylo to, ze gdy poszlismy do nich z prosba o sprawdzenie co sie dzieje u nich w lazience oburzyli sie, ze to napewno nie od nich:-) okazalo sie, ze pekla im jakas rura. natalus - co do sprzatania to sie zgadzam, moje okna tez sa w fatalnym stanie. W ogole powinnam zrobic wielkie porzadki. Dawniej przychodzila do nas pani, ktora sprzatala raz w tygodniu, bo ja naprawde wracalam do domu okolo 22 i padalam na pyszczek. Od kiedy jej nie ma mieszkanie juz nie swieci czystoscia:-D choc ja tez przestalam zostawac na nadgodziny i w koncyu sama moge zajac sie domem. Sprawia mi to dyuzo duzo przyjemnosci. a w ogole, to wybieram sie na miasto, musimy kupic jakies ciuchy letnie i butki - mam ochote na biale tenisowki. Nie wiem czy w polsce sie teraz takienosi, ale pewnie tak:-) takie delikatne, materialowe biale tesnisowko-podobne butki. pasauja rawie do wszystkiego i sa wygodne. potrzebuje tez jakies klapki, moze japonki... U mnie @ za 5 dni. Narazie objawow brak,ale w sumie to szkoda, bo dziewczyny, ktore zaszly w ciaze czuly sie wlasnie jak na @... Zmykam Dziewczynki, ale zagladne popoludniu. buzkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny co tu takie pustki!!! Pewnie piękna pogoda za oknem i wszystkie smażą się na słoneczku tylko ja muszę siedzieć w pracy :-( Ale jutro ja idę na słoneczko (o ile nie spadnie deszcz)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię porządki i szykuję walizki bo w poniedziałek jadę do Sopotu na kilka dni , więc zapewne dostępu do neta nie będe miała. @ brak. Jestem na 99 % przekonana , że przylezie jak bede na wakacjach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczka --- jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu! Uwielbiam morze a mój urlop dopiero za miesiąc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka ja mieszkam nad morzem . 15 minut samochodem , ale mojemu panu zachciało się wielkiego miasta :P Jadę tam tylko dlatego żeby sprawić Mu przyjemność. Ja kocham spokój i ciszę swojej wsi. Jakoś nie ciągnie mnie do wielkiego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×