Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

nie dzialal mi internet, dlatego teraz pisze. No i sorki za literowy, jestem taka zakrecona, ze jzu nie wiem co sie na okolo mnie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina-gratuluje i ciesze sie razem z toba:-) Greenka-czekamy jeszcze na dobre wiesci od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam dziewczynki, jutro mam nadzieje, ze bedziecie:-) ja jak glupia znow naczytalam sie na kafe o problemtycznych ciazach, o tym jak latwo poronic na poczatku ciazy itp. niepotrzebie sie zestresowalam:-( u mnie to chyba dopiero sam poczatek 3 tygodnia...Boze oby wszystko bylo w porzadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
GRATULUJE ..... koochana nie czytaj za duzo ciesz sie szczesciem bezstresowo ,na pewno jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka --- gratuluję! 🌻 🌻 🌻 Wiedziałam, że Ci się uda! Bardzo, bardzo, bardzo się cieszę! Ja jeszcze nic nie wiem. @ nadal brak, ale jeszcze poczekam do poniedziałku, bo też cały czas mam wrażenie, że zaraz przylezie. Wczoraj rano brzuch mnie w ogóle nie bolał, za to wieczorem ze zdwojoną siłą. Dziś znowu siedzę w pracy. Znowu będę grzebała w necie i się nakręcała... Tak jak nataliuś wcześniej pisała, szkoda, że nie mamy przycisku reset... Nacisnęłabym ten przycisk i przestała o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina,cuuudooooooownie.......wiedziałam!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!no i nie czytaj głupot,podpisuje sie pod wypowiedzia CZY MOGE....pisz jak sie czujesz i co E na to.......a jeszcze dzis badz jutro Green-ka tez nam ogłosi dobre wiesci:)..... Ja nareszcie mam cisze i spokój,ostatni goscie własnie pojechali....Miałam nadzieje na wesoły weekend i na to ze zapomne o moich ciazowych niepowodzeniach i d..a blada .....Jak przy duphastonie nie odczuwałam zadnych skutkow ubocznych tak terz przy clo odczuwam je dwukrotnie....płacze,dół gigant,wszystko mnie wku...a,jestem zmeczona itd itp...:(Wczoraj odeszłam od stołu bo zasypiałam na siedzaco....i jak zawsze musze miec do snu absolutna cisze tak wczoraj nic mi nie przeszkadzało ani muzyka ani rozmowy,przyłozyłam tylko głowe do podusi i juz spałam....Moj M nie moze w ogóle mnie poznac...na szczesie dzis biore ostatnia dawke wiec moze to minie.......... Magdaleena,czemu sie nie odzywasz?pisz co u Was....no i jak tam mamcia? Foczka,ogarnełas juz bajzel?:) Green-ka,pisz co i jak.....W sumie to fajna masz prace,ja bym sie chetnie z Toba zamieniła...... I cała reszta Agarz,Nikola,Dorota itd pisac jak Wam minął weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius a czy nie powinnas miec robionych badan hormo w poszczegolnych dniach cyklu,bo mnie sie zdaje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Normalnie az sie ciesze ze dzis cie zlapalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- jak tylko będę coś wiedziała to na pewno dam znać. Na razie czuję, że wiszę w próżni - ani w jedną ani w drugą stronę. Chyba nie wytrzymam do jutra i już dziś po pracy kupię test (o ile znajdę po drodze jakąś otwartą aptekę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
dodatkowo ja bym brala wiesiolek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Green ka zazdroszcze samozawziecia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
bo okazalo sie ze on nie tylko na sluz dobrze robi ale na poprawe endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE....mnie tez sie tak wydaje...byłam u 2 ginów...jeden mnie zlał"ciesz sie seksem" a drugi dał mi "profilaktycznie" clo i duphaston i tez mnie zlał bo nie upłynął jeszcze rok od staran.....zastanawiam sie czy nie isc do 3 i po prostu skłamac.........ja nawet nie wiem od jakich badan powinnam zaczac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek biore od tamtego cyklu....i w tym widze zdecydowana poprawe sluzu....a jak zapytałam gina o niego to mnie wysmiał i powiedział "po co?przeciez to jest na serce".............Oj,Green-ka,ja tyz podziwiam ja zrobiła bym juz chyba ze 3 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE... --- gdzieś wyczytałam, że test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki ale biorąc pod uwagę najdłuższy cykl z ostatniego półrocza. U mnie najdłuższy był 35 dni, więc jeszcze mam czas. Ale chyba nie wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius TSH FT3 FT4 PROLAKTYNA na czczo i godzine po obciazeniu MTC ZROB JE i idz do lekarza powiedz ze ponad rok sie staracie i nie wyjdziesz z gabinetu jesli lekarz sie toba stosownie nie zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka zrób go jutro rano.......chociaz ja i tak juz wiem ze sa na nim 2 kreseczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- ja się też ostatnio zastanawiałam nad tym, czy gin by się zorientował jakbyś poszła do niego i powiedziała, że starasz się już półtora roku i nic! Przecież tego nie sprawdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
GREEN a celowaliscie w owu ? bo jesli tak to juz 11 dnia powinien wyjsc z porannego ,ale mala sugestia zebys nic nie pila przed ppobraniem probki moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi..........to musze isc do gina po clo....terroryzmem przebije nawet Osame bin ladena:):):):)a torturami Adolfa:):):)wczoraj M odłaczyl kuchenke z pradu i nie miała "iskry" akurat wtedy kiedy mnie sie chciało herbaty......zasadziłam jej kopa....tylko kuzwa mnie chyba bardziej bolało niz ja:):):):)...................Powiedz mi jescze czy musze miec na to skierowanie i ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius skoro cie wysmial to jest konowalem nie lekarzem , wiesiolek oczyszcza krew swoim skladem za czym idzie wiele dobrego. miedzy innymi poprawa sluzu i wysciolki endom . itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
ale to tak jak z piciem rumianku na oczyszczenie drog moczowych jeden zaleci a drugi wysmieje ,tylko wez pod uwage przysost natturalny w czasach naszych babć - a stosowaly tylko ziolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE... --- nie celowaliśmy. Przez cały miesiąc nie używaliśmy zabezpieczeń, kochaliśmy się wtedy, kiedy mieliśmy na to ochotę (chociaż ja to troszkę kontrolowałam, żeby nie za rzadko, nie za często :-) ), ale nie wiem kiedy miałam owulkę. W tamtym cylku miałam wyzaźne kłucie w prawym jajniku, jeszcze cylk wcześniej kłucie było w lewym, a w tym cyklu albo przeoczyłam ten moment, albo nie było owulki... Zdarza się, dlatego staram się do tego podejść z rezerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
jesli na kase to tak ale ja bym nie czekala , calosc wyjdzie okolo 120zl z wynikami do lekarza i juz baran bedzie wiedzial ze ma przed soba z orientowana kobietke i cie nie splawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
GREEN a jakiej dlugosci cykle i kiedy poczatek tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam urlop wiec sie tym zajme.....tylko czy clo i duphaston nie wpłyną na wyniki?i w jakich dniach cyklu powinnam je zrobic?.........a co u Ciebie?ile kasy potrzeba na to badanie i czemu tak drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius bo ja juz mam jedno dziecko i kasa chorych nie uwzglednia moich problemow , iwec musimy wszystko robic prv i wizyty tez prv. moja cora teraz do 4tej klasy wiec na podreczniki i wyprawke tez wiecej kaski potrzeba. a podwyzki MIMA I NIE BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE... --- zwykle miałam 30-sto dniowe cykle, ale był też 28 i 35. No i ten zaczął się 10.06. więc teraz @ powinna przyjść 10.07. albo 15.07.(biorąc pod uwagę najdłuższy cykl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
ZROB WIEC TEST JUTRO ,BEDZIEMY TRZYMAC KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×