Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

No w koncu troszke nasze forum ruszylo:-) Natalius-sama sie dziwie skoro nasienie jest bardzo dobre i mam owulacje czemu przez trzy lata nic. Mysle,ze teraz czeka mnie badanie hormonalne,pozniej badanie na wrogosc sluzu szyjki macicy,a na koncu HSG -badanie na droznosc jajowodow:-( Sama nie mam pomyslu co jest.Znajac moje szczescie pewnie bede miala nieplodnosc idiopatyczna,a moze to psychika,chociaz z drugiej strony trzy lata i nic,pojde w czwartek do gina to sie dowiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie wybieram na badania w poniedziałek...estradiol,prolaktyna,LH,TSH itd....i juz sie boje.....dlatego w tym cyklu nie biore nic nawet wiesiołka i generalnie spisałam go na straty:( I dowiedziałam sie ze moj M koniec sierpnia ma wolny wiec ja tez i jedziemy na wies....akurat grzybki powinny byc:)troche odpoczniemy.....dobrej nocki PS.Malina Green-ka pewnie moczy juz kopytka w naszym bałtyku:) Dzieki za komplement,ale nawet nie wiesz ile bym dała zeby porzadnie przytyc i miec taaaaaaaaaaki wieeeeeeeeelki brzuchol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24........? mała aktualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Foczka - GRATLACJE!! Trzymam kciuki zeby wszystko było oki..:)) Nataliuś - @ do mnie przyszła pisałam o tym i juz tabelke wkleiłam zaktualizowaną, ale widocznie gdzies przepadła....:)) Właśnie odebrałam wyniki moich badan LH i FSH na super poziomie stosunek jednego do drugiego rewelacja bo na poziomie 1!!!!!! Ale oczywiście prolaktyna za wysoka.......więc wiem gdzie u mnie jest problem teraz zaczynam z nią znowu walczyć za pomoca Castagnusa!!!! Zobaczymy ale strasznie sie ciesze ze reszta hormonów jest super az mi ulżyło...a z prolaktyną wiem jak sobie poradzić......:)))) Zniszczę ją...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek.............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08.................26 .........łódzkie Agarz ................4...............26.08............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35.............18.08........... 23.......wielkopolska dorota21 ..........10...............ok08.08........21......ma zowieckie basiolinka...........8 ...............23.08.............26.......małopolska banmon............1.................20.07............26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów cisza:( Wstałam....i jestem tak nie tomna ze mam ochote spac dalej....pogoda do bani,prawie wrzesien za oknem:(a tu znów mnie nocka czeka....ajjjj..... Agarz,te badania w którym dniu cyklu robiłas?bo ja czytałam ze w 10 i powtórka w 13 i tak mam zamiar zrobic tylko nie jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nataliuś ja też jestem nieprzytomna, pogoda powoduje, że śpię na stojąco a jeszcze mam tyle rzeczy w pracy do zrobienia, ze do domu to wracam prawie na czworaka :( ehhhhh a przecież są jeszcze jakieś obowiązki w domu, oddałabym wszystkie pieniądze za urlop, już odliczam dni, nawet stawiam krzyżyki na kalendarzu w pracy :) chyba pójdę spać, M coś projektuje na komputerze a ja padam, nie wiem czy ja jestem tak słaba czy on taki mocny, że po pracy ma jeszcze siłę na dodatkowe zajęcia. W ogóle to myślę sobie, ze dam sobie 6 miesiecy ale takich intensywnych starań o dzidziolka, jak nie wyjdzie to początkiem roku biorę się za badania a póki co będę sobie używać a co :D nie mówiłam jeszcze M ale chyba nie będzie protestował :):):) Na mieście widać coraz więcej brzuszków a ja cóż..... czekam cierpiliwie na to, ze i u mnie kiedyś pojawi się taki brzuszolek kochany :) a właściwie to biorę się do "roboty" :) tego brzuszolka kochanego sobie i Wszystkim staraczkom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś LH i FSH robiłam w 3 dc , bo tak trzeba, prolaktyne też ale ja mozesz robić kiedy chcesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Co tam u was? Pogoda znow dzis troszke nie za ciekawa,pochmurno:-( Jutro ide do doktorka,po dalsze instrukcje. Trzymajcie sie i milego dnia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa..........ccciiiiiiszaaaaaaaaaaaaaa:( Ja dopiero wstałam,do tego tesciów mam na głowie.... Malina,co jest???odezwij sie bo martwi mnie ta cisza....... no i cała reszta co jest babole???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do staraczek
macie takie ladne cipki?musicie byc niezle rozjechane skoro tak czesto sie staracie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natalius.... jestem u mojej szwagierki od 2 dni. Mialam takienudnosci, ze nie moglam nawet wejsc do kuchni, zeby sobie herbate zrobic, a moj E wraca z pracy bardzo pozno. Na dodatek dostalam plamien, ale juz przeszly ( akurat zbliza sie termin @ - pewnie dlatego tak zle sie czulam) Jutro juz bede w domu i troszke bardziej sie rozpisze:-) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou Śpiące Królewny :) A co tu taka cisza, że nawet nie miałam co nadrabiać? Wróciłam dziś do domku, więc bedę MOŻE częściej zaglądać :) Może, bo jak mi sie trafi jeszcze taki dzień jak dziś to być może kogoś uduszę i pójdę siedzieć, a tam chyba nie bardzo z netem, co? :D Rano byłam u Mam w szpitalu, a po południu... Wiecie w co mnie wrobiło to moje Szczęście-Nieszczęście, Geniusz jeden?! Otóż w naszym zakładzie foto oferujemy również ręczne wykonanie kartek okolicznościowych. Tudzież zaproszeń. I zganijcie kto je robi? Ale nic to. Wczoraj przyszedł jeden Pan, bo potrzebował zaproszeń. Wieczorkiem zrobiliśmy (my-bo Ł. też kazałam się wysilić) dwa projekty, żeby sobie wybrał no i sie spodobały (bo był dziś) i sobie wybrał. A ten Geniusz co mu powiedział? Że na jutro będą gotowe!! NA JUTRO!!!! 37 sztuk drobnej ręcznej dłubaniny, przycinania, wymierzania, klejenia, drukowania i innych takich pracochłonnych cudeniek. A wszystko za oszałamiającą kwotę: UWAGA - 2 zł za sztukę!! Czy ja nie mam cudownego faceta?! Żeby zobaczył co i jak, kazałam mu zamknąć zakład i przeciągnęłam go po mieście. Niech zobaczy co gdzie się kupuje i ile kosztuje. Potem po pracy prosto przyjechał do mnie i kazałam mu wszystko robić ze mną. Żeby zobaczył jakie to czasochłonne i nużące jeśli się wykonuje coś hurtem. Zobaczył, przekonał się, przed chwilą wyszedł, a i tak nie skończyliśmy. Musi rano dokańczać w zakładzie. Za to ma nauczkę na przyszłość. Szkoda, że moim kosztem, ale przynajmniej wiem, że następnym razem skonsultuje się najpierw ze mną :D No, a co poza tym u Was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z roboty i jestem zła a nawet wkurwiona jak cholera....prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie....pracuje z jedna z moich najlepszych kumpel i dzis w pracy poszedł taki wałek ze bania mała....ide do niej zeby sie wygadac a ona mi na to "no to przesrane masz"...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a najlepszejest to ze jak jej matke zwolnili z pracy i zadzwoniła do niej ciotka z pytaniem "i co ty teraz zrobisz?" to była wielce oburzona jak ktos moze tak powiedziec.....no po prostu chyba mnie za chwile szlag trafi........do tego autobus z pod firmy powinien wyruszyc 6.07 a szanowny pan kierowca o 6.08 odkrecal dopiero termos z kawa....i dzieki temu pobiłam rekord w predkosci biegu do tramwaju.....pokonała bym chyba nawet samego strusia pedziwiatra............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak mi to wszystko cisnienie podniosło ze nawet kuzwa spac mi sie nie chce......................................... Magdaleena,czemu tak tanio???????????????przeciez te kartki sa warte duzo wiecej!!!!!!!!!!!!juz nawet pomijajac materiały Twoja praca jest wiecej warta! pisac babole bo mi lekture popołudniowa odbieracie!!!!!!!!!no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Magdaleena,jak cos to pisz kiedy bedziesz mordowac to ja zasadze sie na tesciowa....moze do jednej celi trafimy,co?zawsze "razem weselej":P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie nie za wesoło.....-współczuje ;-( a ja dziś ide do UP po moją wypłatke może troche marna, ale dobre i to:-) tak sobie patrze w tą naszą tabelkę i się zastanawiam czy @ do mnie przyjdzie bo nic nie czuję, nic mnie nie boli aaaaaaaaaani piersi, ani jajniki zupełnie nic. Nigdy nic nie mogę przewidzieć bo to co jest spodziewane na 08.08 może pezyjść nawet pół miesiąca później ;-( Miłego dzionka życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Dorota tylko po taka kase to przypadkiem sama nie idz!!!!!!!!jakiegos bodygarda se wynajmnij i tragarza bo sama nie udzwigniesz:P:))wiem ile to jest bo rok temu tez staz odwalałam a z tego co wiem to stawki raczej nie poszły w góre....co za popierdolone panstwo.....przeciez młody człowiek gdyby musiał utrzymac sie sam to za taka pensje to by tylko zeby w sciane włozył......nóż sie w kieszeni otwiera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Zycze wam milego dnia,ja sie szykuje do lekarza,jak wroce to napisze co mi powiedzial:-) BUZIAKI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś może nie jest tak tragicznie pamiętam moja siostra jak była na stażu to btała na ręke troche ponad 400 zł to była tragedja zapierdzielać cały miesiąc za taką kase ja mam teraz 695,55 zł, ale nawet to mi na kredyt nie wystarcza dobrze, że mój M zarabia kilka razy więcej niż ja bo imaczej szłoby się pochlastać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś ja też jestem zła od rana, już wczoraj pożarłam się z chłopem i tak mnie trzyma do teraz :( plus do tego psina wstrętna wyleżała się na łóżku a leni się teraz dziad jeden i myślałam że zabiję gadzinę jak wróciłam z miasta, nie mam już siły do tego zwierzęcia :( nigdy więcej psa w mieszkaniu NIGDY!!!! co też strzeliło mojemu kilka lat temu ze wziął sobie owczrka niemieckiego RATUNKUUUUUUUU, nawet nie podejmuję starań w tym miesiącu o dzidzię, ledwo radzę sobie z obowiazkami, które mam teraz... chyba nie jestem gotowa na macierzyństwo ;(ehhhhhhhhh nie mam siły. Dorota 21 Tobie życzę żeby @ nie przyszła :) czekam na dobre wieści od Ciebie. Magdalena zgadzam się że chyba za tanio bierzecie za te zaproszenia, to kosztuje bardzo dużo pracy i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi,jeden miły akcent dzisiejszego dnia-w koncu po roku czasu sprzedała sie moja kieka slubna!!!!!!!!!!!!!!no i 600 zł wpadło:)to chyba wszystko ma jakies znaczenie bo tak liczyłam i przeliczałam i cienko by było u nas z kasa po tych moich badaniach(250zl)a zbliza sie jesien i musimy kupic wegiel...wiec bardzo sie z tej kasy ciesze...no i do tego planujemy remoncik i w koncu kupno zmywarki....i ostatnio tak mnie finanse pochłoneły ze nie mysle o dziecku a raczej jego braku....generalnie doszłam do wniosku ze dopoki nie zaczne sie leczyc to nic z tego nie bedzie i chyba dzieki temu wyluzowałam....juz nie czekam na owulke i nie odliczam dni...wiem ze @ i tak bedzie a dziecko pojawi sie po wydaniu kasy u ginów i w aptece....no troche zagmatwana ta moja wypowiedz ale nie dawno dupke z łóżka sciagnełam... Basiolinka,ja juz dzwonie do TOnZ!!!!!!!!!!!!!!co z Ciebie za pancia!!!!!!!!!!!?????????co ci takie małe biedne malenstwo w łózku przeszkadza????powinnas mu jeszcze miejsca ustapic a nie jakies fochy pokazywac!!!!!!!!:)):)):)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jak "razem weselej" to się dołączę :) Jestem mężatką od 3 lat (hehe a mam 22) z M nigdy sie o dziecko nie staralismy bo zawsze szkoła, praca, mieszkanie, studia.. W zasadzie tez częściowo sie nie zabezpieczaliśmy..ot tak..jak się przypomniało :) No i teraz okazało sie ze jestem w 6tg ciąży. Początkowo byłam w szoku bo nie planowane i tyle jeszcze przede mną, ale co się stało to sie stało i juz na dzisejszy moment jestem szczęśliwa!!! teraz mamy nowe plany z dzidziusiem w tle.. to prawda macierzyństwo zmienia punky patrzenia. mam nadzieję ze znajde tu wspolny jezyk i powodzenia staraczkom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?....................22......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze dzis mamy "dzien nerwa". Mnie tak strzelilo jak wrocilam z pracy. Zmeczona,obladowana zakupami (zachcialo mi sie leczo gotowac) a tu wchodze do domu i co??Jakby huragan przeszedl. Moj facet w ciagu 30 minut, zanim wyszedl do pracy, narobil takiego balaganu, ze jak to zobaczylam to az prawie mnie szlag trafil. No ale co nie wiem czy to ta zlosc czy to, ze nienawidze miec balaganu w domu dostalam takiego powera, ze niedosc ze ugotowalam to cholerne leczo to jeszcze posprzatalam caly dom. I cala sie w tym momencie lepie. A jeszcze kilka rzeczy przede mna. No i oczywiscie pogadalam sobie ze soba przy okazji. Ci co mnie znaja wiedze, ze jak jestem zla to bez kija nie podchodz, a ja z kolei zawsze w takich momentach mam parcie na gadanie. No to se znow pogadalam do siebie i ciut mi przeszlo, ale jeszcze trzyma. Uffff no coz mam tylko nadzieje, ze moj babelek sie nie zmeczyl zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bubulku. Witamy. Pogratulowac fasoleczki:) Dbaj o siebie, nie denerwuj sie zbytnio (czyli nie bierz z nas przykladu jaki daje dzien dzisiejdzy) i odpoczywaj. A tak na marginesie co to ma byc?? Wszyscy mezowie/faceci na naszym topiku maja imie na M?? Moj ma na K no ale jak Was czytam to zawsze sie pojawia motyw M...:D:D:D A tak wogole to z moim babelkiem, liczac od ostatniego okresu, zaczynamy dzis 2 trymestr. Opijemy to kefirkiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M ma na imie Ł,tak jak Magdaleeny:)A M to od szanownego Meza:)Oj Fisiowna,moj M-Ł tez potrafi taki burdellos zrobic ze bania mała,na szczescie potrafi sam po sobie posprzatac.... Hej,hej!!!witamy nowego babola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bylam u lekarza przepisal mi duphaston bo mysli,ze moze dochodzic do zaplodnienia,ale nie utrzymuje ciazy:-( Tez jestem dzis wkur....,bo nadal bede miec 2 cykle monitoringu,na dodatek moj M-R bedzie musial przylatywac z anglii na dni plodne,a juz myslalam,ze dostane leki i jakis czas na staranka bez tego monitoringu i polece sobie do mezulka,a tu du... i jak tu sie nie wkur.... Wysiadam,ale do jutra chyba przejdzie. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×