Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

🖐️ Nikola2333 świetny ten przepis może się skuszę na niego któregoś dnia :) to idź może do jakiegos inneg lekarza prywatnie jeśli nie dostaniesz nadal @ bo to bardzo niepokojace jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze zamiar zrobic Rafaello,ale musze znalezc odpowiedni przepis,moze ktoras z was Dziewuszki robila to ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam ale chetnie zrobię :) jeśli coś znajdziesz to daj cynka :) bo jesli chodzi o te ciasteczka Rafaello to po prostu je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina i Fisiowna z racji narodowosci swoich eMów mogłybyscie napisac przepis jakiejs zajebistej potrawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pewnego czasu piszę też na innym topiku i tam przez jeden dzień też mieliśmy kulinarne pogawędki ;) ależ mi dziś nudno jakoś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci nudno to znajdz u nas na forum topic "smieszne ale nie tragiczne wpadki na porodówce"....wczoraj go czytałam i mało nie popusciłam ze smiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza, cisza, cisza :o ja też się dziś zdrzemnęłam nigdy tego nie robię ale jakoś takie mnie zmęczenie wzieło, że nie mogłam wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm...... Dzien dobry babole!!!!!!!! Basiolinka,jak tam po weselu?no i co z Twoja @? Dorota a co u Ciebie? Nikola,no i jak?@ przyszła? Mnie juz cyce na @ bola jak cholera....no i zaczynam moj ulubiony tydz nocek:(dobrze ze tylko 3 i mały urlopik:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nataliuś skąd taki pesymizm, że piersi cię bolą akurat na @..... może jednak na coś innego :) basiolinka też jestem ciekawa jak tam sprawa u ciebie wygląda ale coś mi się wydaje, że dwie kreseczki są..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jezeli nie na @ to na dojenie:D:D:Dja juz nie wierze i nie wkrecam sobie zadnych objawow....wiem ze dopoki nie zaczne sie leczyc to nic z tego nie bedzie.....no a ze wybieram sie na badania jak sojka za morze to troche to jeszcze potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,miałam Ci podac przepis...sorki,na smierc zapomniałam....mama teraz w pracy ale wieczorem Ci go napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś to zbierz się w sobie i zasuwaj robić badania :) ja idę w czwartek do gina i zobaczymy co się tam wykluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 jakoś ostatnio nam taki natłok pracy, że nawet nie mam kiedy wejść na kafe ;-( Umówiłam się z gniem na 14 września bo wcześniej już jakoś nawet prywatnie nie dało rady się wcisnąć. u mnie nadal nie ma @ ale bóle i pieczenie piersi już przeszły cały czas mam jeszcze silne bóle prawego jajnika. Jak myślicie czego to mogą być oznaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dorota21 nie mam pojęcia ale 14 września to kupę czasu...... i żaden gin nie ma wcześniej wolnego terminu? ja bym poszla na twoim miejscu jak najszybciej jednak. Bo bym sobie różne wałki wkręcała do głowy, włącznie z ciążą pozamaciczną..... no ale ja taką mam wybujałą wyobraźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się o tym nie myśleć, tylko czasami boli mnie tak bardzo jakbym miała dostać @. Nie chce iść do innego, bo tego znam i lubie.......mam przykre wspomnienia z poprzednimi szczególnie z jedną babka. I teraz jakoś musze się strasznie zmuszać, żeby iść wogóle do jakiegokolwiek gina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe Wróciłam z wizyty cała w skowronkach. No i dowiedziałam się od lekarza, żebym oczka poszła sobie skonsultować z okulistą, to będziemy wiedzieć, czy nie potrzebuję brać jakichś witaminek. Poza tym nic niekazał mi brać, a i tez po skończeniu opakowania zaprzestać z kwasem foliowym. No i w ogóle stwierdził, że moje wyniki są bardzo dobre,a przez ostatnie 3 tyg. przytyłam 400 gram, czyli podobno tez idealnie. No i samo usg genetyczne (moje pierwsze przez brzuszek), gdzie dokładnie mierzy się i ogląda wszystko. Serduszko słyszałam na cały gabinet (157 uderzeń na minutę), widziałam dokładnie obie komory. Wszystkie kosteczki Dzidziola, nawet nerki Przezierność karkowa polega na zmierzeniu fałdek, u mnie zaczynają zanikać, więc prawdopodobieństwo urodzenia dałniaczka maleje. Paliczek małego paluszka tez widoczny, czyli to tez zmniejsza ryzyko. Mierzy się nawet długość kości nosowej. Poza tym dowiedziałam się, że podniebienie twarde jest bardzo ładne i raczej nie grozo mu rozszczep podniebienia. Kąt nosowo jakiś tam tez idealny. Dosłownie nie byłam w stanie wszystkiego spamiętać. W każdym razie Dzodziol cały zdrowy i doskonale się rozwija. Ma już 71 mm, cały czas macha jak oszalały łapkami, ssał sobie rączkę i cały czas odwracał się do pana doktora tyłem nie pokazując tego, co ten akurat chciał ogladać. No a poza tym nie zapłaciłam wcale tak duzo jak się spodziewałam (zwłaszcza, że musiałam uregulować poprzednią wizytę). Sorki Dziewczynki za ten słowotok, ale musiałam się z Wami podzielić, bo w końcu jakieś dobre wiadomości w moim życiu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena,supeeeeeeeeeeeeer!!!!!dbaj o siebie i oby tak dalej!!!!sama byłas czy z Ł? Dorota,pisałas ze Ty z reguły masz dziwne cykle wiec do gina jak najszybciej!!!a ciaze pozamaciczna test by pokazał wiec tym akurat sie nie martw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama, sama. Jakoś wolę sama, a mój Ł. też niezbyt wyrywny do takich wizyt :D Dzisiaj to mi chyba uśmiech z gęby nie zniknie :):):) dorotka - nataliuś ma rację, powinnas jak najszybciej udac się do gina, bo to jakoś nie wygląda za dobrze. Ile już trwa ten cykl Twój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena to to ŚWIETNIE :):):) ja nawet nie wiedzialam że jest cos takiego jak usg genetyczne, przeczytałam sobie na necie i myślę, że to na prawdę bardzo dobra rzecz, ciekawe czy mój gin robi tez takie ale zacznę się przejmować dopiero jak zajdę w ciąże ;) dbaj o siebie tzn o WAS :) miło się czyta takie posty :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena to świetnie ciesze się razem z Tobą. Ja to wogóle jakaś inna jestem a cykl trwa już 47 dni......wstrzymam się jeszcze chyba, że bedzie zmnie już bardzo bolało i wytrzymać się nie da a tak nie jest jeszcze tragicznie. Powiem wam szczerze, że już troche przywykłam do tych moich anomaliów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony Cię rozumiem. Sama miewałam cykle do 51 dni nawet. Ale kurcze, do 14 września daleko. Za daleko. Naprawde nie mogłabyś pójść gdzieś szybciej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z magdaleeną powinnaś spróbować się jednak gdzieś zapisać, to przecież dla twojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bym mogła, ale ja się poprostu boje tego co usłysze, a ten facet jest naprawde miły i delikatmy- potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania nie strasząc przy tym.Mam bardzo złe wspomniena z gin a jeśli to naprawde coś złego to nie chce tego usłyszeć od zupełnie obcej mi osoby......do dla niej ja jestem jedną z wielu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jak uważasz, będę trzymała kciuki, żeby wszystko bylo dobrze, ja też jak już sobie wybiorę jakiegoś lekarza to później ciężko jest mi się przekonać do kogoś innego i zazwyczaj trwam przy lekarzu jak wierny pies :) mówię tutaj o sytuacji kiedy mam pełne zaufanie do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Bylam z mama na zajupach,kupilam sobie pare ciuszkow. @ nadal nie mam? Magdaleena-ciesze sie razem z toba kochana:-) Natalius czekam na ten przepis:-) i zastanow sie nad tymi badaniami dla wlasnego spokoju. Dorota21-kochana jak najszybciej do lekarza Banmon w czwartek masz wizyte,juz niedlugo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2333 ale ty masz dobrze z ta mamą :) a ty się nie zastanawiałaś, żeby sie do gina wybrać ze swoją @, też już ci się przecież dłuuugo spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×