Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

wiecie co dziewczyny,nie mam na nic siły...pracuje teraz na rano,wstaje o 3.40....przychodze do domu i spie..wstaje,myje sie ,jem i znów spie...wszystko mnie boli-brzuch,nerki-kregosłup(?),rece głowa i w ogóle chyba czas umierac:)i niby właczam kompa i Was czytam ale jakos do mnie nie dociera,a nie chce pisac nie na temat...pewnie nadrobie weekend....dobrej nocki dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko 🌻 3,40 to zabójcza godzina !!! oj współczuję ci, trzymaj się dzielnie i koniecznie jak już nabierzesz sił odwiedź nas :) bo tak słabo się tu jakos dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu...Banmon,odwiedze Was z zaswiatów.....buuuuuuuuuuu:)do weekendu chyba nie dozyje bo mojemu M bigosu sie zachciało i stoje jeszcze przy garach......ajjjjjjjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobito zarobisz się, tak wczesnie wstajesz i jeszcze o tej porze bigos robisz, oj dobrze ma twój M z tobą, mam nadzieje, że to docenia :) mój tak ze mną nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nataliuś --- dziś już Ci się udało wstać, więc został Ci tylko piątek! Dasz radę! A potem weekend - wyśpisz się i odpoczniesz... dorota --- czekam na wynik Twojego testu! basiolinka --- a jak u Ciebie? Przestałaś plamic? Na test to chyba jeszcze za wcześnie co? Miłego dnia Wam wszystkim życzę! Ja zaraz jadę do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko w porządku... Trzymajcie za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..........:) zrobiłam dziś rano test i oczywiście negatywny...a wczoraj koszmarnie źle się czułam wymiotowałam jak kot, ale dziś dzwonie do gienia i umawiam się na wizyte bo to jest wprost wszystko jakieś dziwne....:-( co do rocznic ślubu to mi już minął roczek 19 lipca, i rocznica była całkiem fajna mój M-K ugotował spagetti i zrobił kmolacyjke przy świecach z winkiem i takie tam było milutko. On ogólnie jest romamtykiem i lubi robić takie niespodzianki dostć częsta. Czasami jak jestem w pracy o on ma akutat wolne to gotuje mi obiadek i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:-))) Jestem w pieknej Polsce:-) Czuje sie bardzo dobrze, wole nie zapeszac, ale nudnosci troszke oslably..a moze to z wrazenia, ze jestem tutaj nie zwracam na nie takiej uwagi. Wprawdzie wczoraj w sklepie z jedzeniem wytrzymalam 3 minuty i musialam uciekac na parking, ale nie jest najgorzej:-) W sumie juz 10 tydzien wiec powoli powinno sie konczyc. Zreszta wiecie, w domu wszystko na mojej glowie...a tutaj mam sniadanko do lozka. Dorotko - czekamy na wiesci, ja mysle, ze beta duzo by wyjasnila, bo testy sikane poczatku moga troszke oszukiwac - moje kreseczki byly bardzo blade. Zaraz zmykam do miasta z moja przyszla bratowa, zabiera mnie na zakupy ciuszkowe, moze cosik kupie... pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka trzymam kciuki :) opowiedaj jakie wrażenia po wizycie :) malina jeszcze tylko dwa tygodnie, teraz będzie już co raz lepiej :) dorota21 dobrze, że się umówiłaś z ginem? na kiedy masz wizytę? niech on ci jakoś wyreguluje te cykle no chyba że jednak nie będzie musiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero na wrzesień bo teraz jest na urlopie a do innego nie chce iść. To facet, ale bardzo miły, wszystko tłumaczy i człowiek się przy nim nie krępuje wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już jestem po wizycie i powiem Wam, że powoli do mnie dociera moja ciąża! Dziś było super, bo widziałam mojego Bąbelka i jego serduszko. Najpierw ginka robiła mi usg przezpochwowe i serduszka nie było widać. Poza tym wszystko było w porządku. Zapytałam więc gdzie jest serduszko bo nie widzę, a ona wzięła tą głowicę do usg normalnego, posmarowała mi brzuch tym żelem i od razu było widać taką małą pikającą kropeczkę! :-D Założyła mi kartę ciąży i dała skierowanie na podstawowe badanie krwi. Następna wizyta 02.09. i będę miała robione badania PAPP czy coś takiego. To też jest usg i badanie krwi i porównanie tych wyników. Trochę dużo kosztuje (170-180zł.) ale i tak chcę je zrobić. Ono wykrywa prawdopodobieństwo wad wrodzonych u płodu. Ale pewnie wszystkie o tym wiecie tylko ja jestem taka nakręcona, że muszę to pisać (hihi). Zaraz poprawiam tabelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka - bardzo się cieszę, że wszystko w porządku i widziałaś dzidziusia. Niesamowite uczucie, nie? :) Do mnie to jeszcze nie dotarło, że jestem w ciąży, chyba przez ten brak objawów. Może dotrze jak mi zacznie brzucg rosnąć :D Dziewczynki, która mi odstąpi trochę siły i energii?? Bo kiepściutko u mnie, baaardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek............25 .........Śląskie nataliuś.............10.............28.08...................26 ........łódzkie Agarz ...............3..............30.07...................27.........śląskie Nikola2333.......ok35............18.08...................23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok08.08..................21.....mazowieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............3............0k12.09..................26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......14.........26.08.09..........9.02.2010(?)........27......? Malina.........6...........01.08.09.........26.03.2010(?)........27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?.....................24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?.......................22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010............ 26..... ? green-ka ......10........20.08.09. ......17.03.2010............28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena --- ja też się cały czas zastanawiałam czy wszystko jest ok, bo też nie mam objawów takich jak Malina! Czuję się ciągle śpiąca, ale to może być wina mojego niskiego ciśnienia, więc nawet nie przypisuję tego do ciąży. Ale dziś to jestem tak pozytywnie nastawiona, że nawet nie chce mi się spać :-D Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo zwariuję do 14 aż się z moim M podzielę wiadomościami :-D malina --- fajnie że się odezwałaś! Już tęskniłam za Tobą! Baw się dobrze w Polsce i dużo wypoczywaj! Korzystaj ile można :-D I pisz do nas w miarę możliwości i wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zazdroszcze wam, ale też strasznie się ciesze Waszym szczęściem i życze wam z całego serduszka żeby wszystko było ok i bombelki szybko rosły i choć troszke dawały Wam o sobie znać żebyście mogły poczuć, że macie w sobie taką fasolke :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz niskie ciśnienie? Ja najczęściej 90/60, ale jakoś Dzidziol mi chyba pomaga, bo ostatnio pierwszy raz w zyciu miałam prawidłowe :D Spać mi się chciało wczesniej, potem mi przeszło, a teraz znowu, tyle że też nie przypisuję tego ciązy, bo jestem po prostu koszmarnie niewyspana. Brakuje mi czasu na sen, a jak juz to i tak za bardzo nie da się pospać, ale co zrobić... Dziewuszki, nic sie nie martwcie. Zobaczycie, że niedługo wszystkie spadniecie do tej dolnej tabelki :) Swoją droga i tak ta tabelka u nas wyglada całkiem imponująco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to się porobiło, że wszystko w tym roku co złe czepia się mojej rodziny. Klątwa jakaś chyba!! Nie mam już siły :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oto ostatni mój wpis na naszym małym forum...przynajmniej na kilka dni bo dzisiaj wyruszamy na Mazury :D z jedenj strony strasznie się cieszę a z drugiej strony smutno mi bo piesek zostaje w domku z teściem, akurat jeśli o teścia chodzi to nasz piesiolek nie mógł trafić lepiej bo on wręcz ją uwielbia :D tylko chyba ja będę tęskniła, nie sądziłam nawet, ze tak bardzo ją pokocham, moją małą psinkę :) w sumie to oboje z M stwierdziliśmy ze fajnie byłoby zostać w domku, jutro we trójke pojechalibyśmy nad wodę bo ma być super pogoda i w ogóle szczęśliwa z nas trójeczka :) greenka co do plamień to już ich nie mam, hmmmm dziwny symptom zbliżającego się @, w sumie to przeżyję nawet to, ze pewnie dostanę w sobotę, no cóż jakoś przemęczę to wesele :) magdaleena co się stało? bo zaniepokoiłaś mnie :( banmon owocnych staranek pod koniec lata życzę :) dorota21 wciąż trzymam kciuki :) no nic, czas na mnie :) idę kończyć pakowanie i posprzątam trochę ten mój mały plac bitwy :) bo zawsze to lepiej wrócić do czystego domku :) odezwę sie zaraz po powrocie :) paaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena,co sie stało?mam nadzieje ze nic bardzo złego.....i kochana Ty nie powinnas niedosypiac w Twoim stanie.... Green-ka no to super ze jest ok!!!!!dostałas zwolnienie? Dorota,troche nieregularne masz te cykle....zrób cos z tym Basiolinka,udanej zabawy!!!i nie przesadz z alkoholem..a najlepiej jutro testa zrób!! Banmon w sumie to razem gotowalismy ten bigos....i zgadnijcie czego dosypał moj cudowny M do tak tradycyjnej polskiej potrawy....-CARRY!!!!!!!mało go nie zabiłam... Postanowiłam dzis nie spac,przemeczyc sie i połozyc sie o 20 do łózia..ale oczka tak mi sie kleja ze nie wiem czy wytrwam....Jak to Green-ka napisała dobrze ze jutro piatek bo chyba bym nie wytrzymała....niestety od nastepnego tyg nocki:(ale tylko 3 bo na czw i pt biore wolne i spadamy na wies...mam nadzieje na wielkie grzybobranie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka świetnie, że zobaczyłaś serduszko małego brzdąca :) magdaleena jeśli teraz jest źle tzn że juz może byc tylko lepiej i na pewno tak będzie :) nataliuś jutro ostatni dzień i będziesz sobie odpoczywać :) a czas do wypadu na wieś zleci na pewno bardzo szybko :) pełen relaks a wiemu czemu on sprzyja :) basiolinka udanej zabawy :) ja myslę, że ty już zafasolkowana jesteś :) zobaczysz sama za jakis czas :) póki co odpręzaj się na urlopie bo po to one są :) dorota21 ja zawsze chodze do facetów gin jakos najbardziej mi pasują raz tylko byłam u kobitki i czułam się baardzo niezręcznie :o dobrze, że się umówiłas do gina bo z tymi twoimi cyklami to trzeba coś zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena kochana co się stało? Strasznie się zaniepokoiłam o Ciebie... nataliuś --- nie dostałam zwolnienia. Postaram się umówić do tego drugiego lekarza, ale na razie muszę poczekać bo mam trochę pokomplikowaną sytuację. Najpierw to musi się wyjaśnić basiolinka --- baw się dobrze! Tylko po powrocie z wakacji wróć też do nas! I powiedz nam o swojej fasolce :-) A tymczasem idę spać! Oczy mi się kleją i do 22:00 na pewno nie wytrzymam, dlatego grzecznie mówię: DOBRANOC :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Nie pisze nic bo nic ciekawego sie nie dzieje u mnie. Natalius-wypoczywaj kochana,bardzo wczesnie wstajesz,wiec po pracy odpoczynek Ci sie nalezy Malina-milego pobytu w polsce :-) Green-ka-to pewnie nieziemskie uczucie jak patrzysz jak takie serduszko w tobie bije:-)Dbaj o siebie Magdaleena-przesylam ci swoja energie:-)Kochana trzymaj sie,pamietaj,ze po kazdym deszczu wyjdzie sloneczko:-) Basiolinka-cos czuje,ze @ cie nie odwiedzi:-)Milej zabawy na weselu Dorota21-nadal trzymam kciukasy:-) Banmon-co tam u ciebie kochana? U mnie @ brak troche to dziwne dla mnie,bo rozumiem,ze pierwsza faza kiedy wzrastaja pecherzyki moze byc dluga,ale po owulacij zawsze jest stala 14 dni a mi sie przedluzyla,nie wiem co jest grane:-( W ciazy nie jestem,a jeszcze nie slyszalam o zbyt dlugiej fazie lutealnej,jedynie,ze moze byc za krotka.Dziwna sprawa:-) Za tydzien moj M przylatuje i bedzie sie dziac:-) A czytalam,ze pisalyscie o slubach ja moj mialam 16 sierpnia ubieglego roku,niestety pierwsza rocznice obchodzilismy osobno,ale jeszcze tyle lat przed nami:-) Dobranoc kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2333 a skąd ta pewność, że nie jesteś w ciąży? niby ta faza lutealna powinna trawać 14 dni no ale nasze organizmy są na prawdę dziwne, jak np wytłumaczyć zajścia w ciąże podczas @, sama znam takie przypadkie, kiedys nawet czytałam na ten temat ale juz zapomniałam jak to jest możliwe :o w każdm razie nasze organizmy to nie precyzyjne maszyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już się skończyło pracowanie za darmo i jutro mam zebranie z szefostwem, kurde.... strasznie ciekawa jestem co z tego wyniknie .... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmonku - oczywiście, że trzymamy kciuki :) Ja idę zaraz pospać choć trochę, bo mam zaległości. Jutro postaram się napisać. Z Dzidziolem wszystko w porządku, po prostu dopadł mnie kryzys, że tak się wszytsko sypie nagle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ale cisza.... :o ja po rozmowie na szczycie, chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku ..... :) do końca miesiąca mam już dokładnie wiedziec co i jak :) trzymajcie kciuki , proszęęęęęęę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nic tu się dziś nie dzieje... Szkoda, bo myślałam, że trochę poczytam. Wczoraj dostałam skierowanie na badania ogólne krwi i dziś rano pojechałam do laboratorium. Wyniki w przyszłym tygodniu. banmon --- oczywiście, że trzymamy kciuki! Oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. nikola --- a robiłaś test? I czemu twierdzisz, że nie jesteś w ciąży? Może taka niespodzianka na przyjazd M.? Życzę Ci tego z całego serca Piszcie coś dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozyłam:)WEEEEEEEEEEEEEEEEKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikola,jesli wiesz ze to nie ciaza a zaczełas brac duphaston to on Ci moze wydłuzyc cykl... na razie tyle bo usypiam na siedzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek............25 .........Śląskie nataliuś.............10.............28.08............... ....26 ........łódzkie Agarz ...............3..............30.07...................27.... .....śląskie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok08.08..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............3............0k12.09................ ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......15.........26.08.09..........9.02.2010(?) ........27......? Malina.........6...........01.08.09.........26.03.2010(? )........27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ............24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ...........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010............ 26..... ? green-ka ......10........20.08.09. ......17.03.2010............28..... ? hej kobietki. Przepraszam, ze sie nie odzywam ale mam u siebie rodzicow i ciagniemy ich po Londynie wzdluz i wszerz. Mialam dzis usg. Widzialam malutkie serduszko, raczki, nozki mojego babelka. Az mi lezki polecialy. Taki maly slodziaczek:)Jeszcze za wczesnie na okreslenie plci ale moze za miesiac juz bedzie cos widac. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalius teraz weekendzik pełen relaksu cię czeka :) green-ka dbaj o siebie w zasadzie to o was :) fisowna no tak w Londynie jest co pokazywać, masę zwiedzania więc nie dziwię się, że czasu nie masz, ale pamiętaj żeby jednak jak najwięcej wypoczywać :) alez to musi być fajne uczucie zobaczyć w sobie małego szkraba :) ja po rozmowie w zasadzie niby pracę mam ale muszę czekac do końca miesiąca na jakich to będzie warunkach czy staż czy coś innego .... :) w sumie chyba powinnam się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam,zrobiłam pranko i jak to Banmon napisała pełen relekas:)M jeszcze w pracy wiec siedze sobie przy herbatce i czekam na duza zapowiadana bube....choc mam nadzieje ze M zdazy przyjsc jak juz sie zacznie....lubie burze w nocy,jak lezymy juz w łozku i moge sie przytulic albo wcisnac lepetyne eMowi pod pache jak za mocno grzmi..ale jak jestem sama to juz burzy nie lubie...od razu przypominaja mi sie wszystkie horrory i opowiesci o duchach...brrr...M sie smieje ze cała rodzine z za grobu wyciagnełam.....Tak sobie mysle ze chyba juz za stara jestem na prace w takim systemie...ledwo zyje,nic mi sie nie chce,i ogolnie do dupy...jak mnie w koncu wypierdziela to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..... Banmon a Ty z tym swoim zawodem to gdzie bys mogła pracowac i czym bys sie zajmowała?napisz o tym troche wiecej bo nie znam zadnej zoolozki:) Green-ka a co sie musi uregulowac?jakies zawirowania w pracy?pisz wszystko czemu nie dostałas tego zwolnienia Magdaleena,jak mama?mam nadzieje ze wraca do zdrowia...no i kochana zwolnij troche tempo w ciazy masz do tego pełne prawo Malina,no i jak?polski klimat Ci służy? Fisiowna toz to niedługo wielki dzien!!!pisz mi dokładnie kiedy to se strzele kieliszeczka za zdrowie młodej pary:)no mam nadzieje ze wrzucisz nam zdjecia na NK zeby pochwalic sie jak pieknie wygladałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×