Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon.............3...................0k12.09.......... . ..26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......14..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010.......... 26..... ? mała poprawka w tabelce ;) green-ka to dziaisaj masz badanie?czy coś pomyliłam?jesli nie to pochawl się jak było :) dorota21 co u Ciebie?jak wyniki testu? no i gdzie jest reszta dziewczyn?strasznie cicho tu u nas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon --- na badanie idę w czwartek dopiero.... I na pewno dam znać jak było. A jutro wracam do pracy. Po trzech tygodniach laby jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Muszę znaleźć innego lekarza, który chętniej wypisuje zwolnienia :-D Moja pani gin nie chce wypisywać jeśli wszystko jest w porządku. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej to miło by było siedzieć w domu i dostawać pełną pensję. Można bardziej o siebie zadbać, regularnie się odżywiać, chodzić na spacery czy basen... A tak po pracy nic się nie chce. Ja jeszcze muszę moich szefów poinformować o mojej ciąży bo jako ciężarna nie mogę pracować więcej niż 8 godzin na dobę. Ale te dwa tygodnie sierpnia jeszcze wytrzymam a później się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka to zmień lekarza, w końcu zwolnienie ci się należy a po co się niepotrzebnie przemęczać ;) ciążą to czas dla ciebie a nie twojego pracodawcy ;) to jednak mi się pomyliło z tym badaniem, jakos sobie ubzdurałam, że to poniedziałek miał być ;) grunt to duża wyobraźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nadeszły moje długo wyczekiwane 2 tygodnie totalnego lenistwa :) pogoda dopisuje więc już o 10.00 wykakuję na łączkę za blokiem się poopalać, nad wodę mam kawałek a tak to 10 minut i będę się wygrzewać na słoneczku... wszystko obmyślne ...dla bezpieczeństwa zabieram psa :D jakby nie było przezorny zawsze ubezpieczony :) wczoraj po 10 godzinach pracy zachciało mi się jeszcze wyciągnąc M na zakupy, w sumie to bardziej dla niego te zakupy niż dla mnie...nie wiem jak Wy drogie koleżanki ale zakupy z moim M to średnie przyjemność niestety, właściwie to ledwo co przekroczył drzwi sklepu i od razu stwierdzał ze w tym sklepie i wszystkich następnych nic dla niego niema ...MASAKRA, w pewnym momencie myślałam ze go zabiję :) ale nie...nadszedł moment w którym totalnie mnie zszokował, magiczne słowo to big star :) jak sie rozszalał tak zostawiłam tam 250 zł i potem jeszcze dokupiliśmy koszulkę w kolejnym sklepie i byłam w totalnym szoku, ze mój M dał sie wciągnać w wir zakupów :D dzisiaj tylko skrócę spodnie i mam chłopa jak ta lala :D dla uzupełnienia... sobie kupiłam jedna maleńką bluzeczkę :( tak poza tym to w sobote mam ślub w rodzinie i modlę się zeby @ się spóźniła choć 1 dzień :) zobaczymy może moje prośby i modły wystarczą ;) no nic drogie koleżanki, spadam dokończyć śniadanko :) Wszystkim udanego dnia życzę ...pa Ps. Banmon nos do góry, starania jesienne też na pewno są przyjemne, ja pewnie też dostanę @ ale już w sumie to spuściłam z tonu, trudno, jedni mają szybciej dzidziolka inni później, taki przewrotny ten los greenka napisz jak tam po badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka u nas też dziś piękna pogoda :) pamiętaj o kremie co bys się za mocno nie strzaskała ;) ja myslę, że @ spóźni się nie jeden dzień a 9m-cy ;) jeśli chodzi o mojego M to on jest dość dziwnym przypadkiem, bo jak na faceta to lubi chodzic do sklepów, tyle tylko, że ja z nim nie bardzo lubię. On jak już wejdzie do jakiegoś sklepu to potrafi tam siedzieć na prawde dłuuuugo, wybiera, przykłada, odkłada, zastanawia się masę czasu czy coś kupić, czy dobrze na nim leży i takie tam.... masakra :) ja to bym se poszła na jakies weselisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! U mnie kolejny dzień mega upału, aż się odechciewa wszystkiego :D Mój lekarz bardzo chętnie by mnie widział na zwolnieniu i za każdą wizytą mnie namawia, ale ja nie chcę. Znaczy chcę, bardzo chętnie, bo czuję się wyczerpana, ale jestem na umowie dopiero od lipca, więc mógłby być problem. Dorotka - czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Dziewczynki:-) U mnie tez upal juz daje o sobie znac,ide z mamcia na zakupki,bo lodowka pusta po weekendzie:-( Juz @ zbliza sie wielkimi krokami,choc nic nie czuje ani spuchnietych piersi,ani bolu brzuszka jak kiedys:-)A to chyba dobry znak. Tak sobie dziewczynki myslalam czy nadwaga ma cos wspolnego z zajsciem w ciaze,czy utrudnia czy nie. Ostatnio schudlam 10 kilo,tzn przez ostatni miesiac i zrzucilam ta nadwage,teraz mam normalna wage pasujaca do mojego wzrostu i jakos nie mam napiecia przed @ ani zadnych boli,moze dlatego.Co myslicie?:-) Dorotka-Czekamy:-) Banmon-widze,ze juz lepiej,ciesze sie:-) Basiolinka-niedlugo testujesz,trzymamy kciukasy,zeby wziela sobie urlop na 9 miesiecy a nie na 1 dzien Magdaleena,Green-ka-uwazajcie na upaly i dbajcie o siebie kochane:-) Jak wroce to odezwe sie BUZIAAAAAAAAAAAAAAKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2333 10kg w jeden m-c? o bardzo dużo, chyba jest to trochę obciążające dla organizu, a nie pytałas się gina czy taka szybka strata wagi może jakoś wpłynąć na owu? bo to chyba różnie bywa. Mi się wydaje, że nadwaga może zwiększać napięcie przedmiesiączkowe, mi też by się przydało schudnąć tak ze 4 kg ale nie mam dość silnej woli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - schudłaś bardzo dużo w krótkim czasie i Twój organizm na pewno na to zareaguje. Mimo, że jak mówisz masz teraz prawidłową wagę, ale dla Twojego organizmu to duza zmiana. Może byc tez tak, ze nie czujesz objawów przed @, bo może Ci się ona przez to trochę przesunąć w czasie. Oczywiście wcale nie musi tak być. Ja w każdym razie dużo zdrówk życzę, a jak sama teraz jesteś zadowolona to i lepiej :) W sumie też bym mogła zrzucić jakos pare kilo (ciekawe jak :D apropo, co Ty robiłaś, żeby uzyskać takie efekty??), na ale z tym to juz sobie poczekam jeszcze pare miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to biegalam tylko 30 min dziennie a jadlam jak zwykle,tylko nie po 18(najwyzej jakis owoc.I rano codziennie z mamcia na zakupki,taki spacerek z 1,5 h. Mi sie wydaje,ze w anglii rzeczywiscie jedzenie ma wiecej konserwantow i dlatego przytylam,u nas jest zdrowsze jedzonko i dlatego tak szybko z wagi zlecialam,ani sie obejrzalam a tu 10 kg zlecialo,nie glodzilam sie ani nic z tych rzeczy,a majonezu winiarskiego to nie oszczedzalam:-) Po prostu go uwielbiam:-) Miesiaczka mi sie nie przesunela,bo wlasnie wrocilam z zakupkow i juz mialam plamki,wiec@ zbliza sie:-) Aha i pilam duzo wody mineralnej. Ale teraz waga stoi juz w miejscu,ani rusz,wiec chyba to co mialam zrzucic to juz poszlo.Moja mama tez jak chciala to bardzo szybko chudla,wiec chyba mam to po niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeej Dochodze do siebie po intensywnym weekendzie.....jestem gorzej zmeczona niz przed weekendem.....ajjjj nawet nie mam siły stukac w klawiature..... Zamiast do Ciechocinka pojechalismy do kumpla na działke,i to jeszcze w piatek zaraz po pracy..w ogole to działka ma niesamowity klimat....jest to stara chata kryta strzecha,w srodku wszystko zostało tak jak 100 lat temu...sienniki,kredens,stół itp...do tego radio odbierajace tylko pr 1 polskiego radia...jak tam jedziemy to jakbysmy wsiedli w wechikuł czasu...jedynym mankamentem jest to ze chata została całkowicie zdominowana przez myszy a moj M panicznie sie ich boi...no i zeby znieczulic sie przed snem z myszami wychlalismy morze alkoholu......ajjj,choruje do dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..... Od tych nudnosci nie mam juz sily nawet pisac.... spie i mam nudnosci na zmiane. Jutro lece do Polski, jeszcze nie wymiotowalam w samolocie - moze byc interesujaco:-) odwoluje swoje marzenia o przytulaniu kibelka:-) Staram sie myslec tylko o tym, ze za jakis czas malenstwo bedzie z nami i wynagrodzi te meki. Ostatnio nie mam sily pisac, ale podczytuje Was:-) calusy dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalius w końcu dałaś znak życia :) weekendy po to są, żeby je intensywnie spędzać ;) :P malina jeszcze tylko troszkę i mdłości ustaną ;) ja też nigdy nie przytulałam kibelek w samolocie ale mój znajomy to robił ;) hihi przeżyjesz jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki 🖐️ dzieki, za to, że tak mocno mnie wspierałyscie.....ale zrobliłam test i wyszła mi wielka pojedyńcza krecha :-( mó M oczywiście był troche zawiedziony, ale troche mnie pocieszł bo ostatnio bardzo źle się czułam, bolał mnie brzuch, piekły sutki a jak @ nie było tak nie mam jej do tej pory. Mam pyatnie nacie jakieś domowe sprawdzone sposoby na wyregulowanie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu znowu tak cichutko??? Ja dziś przeżywam straszną traumę - powrót do pracy po 23 dniach wolnych 😭 To straszne jest.... :-( Wczoraj byłam u koleżanki, która rodziła 1,5 roku temu. Dała mi namiar na panią doktor, która jest jednocześnie ordynatorem ginekologii w szpitalu, w którym będę rodziła. Podobno super babka, więc może uda mi się załatwić zwolnionko i nie będę się musiała męczyć w pracy :-) Poza tym dodatkowa korzyść w wizyt u niej to to, że w szpitalu lepiej się traktuje jej pacjentki (wizyty są niestety w jej prywatnym gabinecie a nie na kasę chorych). Jak będę miała wolne to pojadę do niej i jak mi się spodoba, to będę do niej chodziła. Już nie mogę się doczekać czwartku, kiedy pójdę na usg.... Dziewczyny piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota Ty miałaś mieć @ 8.08? tak wynika z tabelki... To dziś 10 dni opóźnienia i nadal nic? Może idź na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola a jak u Ciebie? Mam nadzieję, że te plamienia nie przemieniły się w prawdziwą @ i będzie nas brzuchatek więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........11..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon.............3...................0k12.09.......... . ..26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......14..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010.......... 26..... ? mała poprawka w tabelce musiałam dopisać m-c starań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dorota21 ty juz przecież 10dni po terminie .... i ciągle test nie pokazuje dwóch kresek :o dziwne to jakieś, może powtórz teścik albo zrób bete ..... dziś taki piękny dzień a ja mam takiego pięknego nerwa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka idz sobie do tej lekarki nawet jeśli ci nie podpasuje to może chociaż zwolnienie da ;) bezsensu, że twój lekarz nie chce wypisać zwolnienia, nie rozumiem co mu szkodzi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czemu... troche przez ta moją cholerną bezplatna pracę a trochę przez hormony i @ ...... sama nie wiem czemu ale podminowana jestem strasznie i tak juz mam od niedzieli :o teraz czekam na telefon bo mam jechac w teren , miałam wyjechać o 14 ale sie okazało, że jednak wcześniej i weź tu człowieku zaplanuj sobie jakoś dzień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to zrobiłam chyba 3 różnie testy codziennie po 1 i nic....wiec to nie ciąża tylko tyle, że czuje @, która się nadchodzi ;-( pije sobie ziółka na wywołanie bo strasznie spuchła i w spodnie się nie mieszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, podobno są teraz kontrole i jeśli kobieta jest zdrowa i ciąża przebiega prawidłowo, to żaden lekarz nie wypisze zwolnienia. Ona mi tak właśnie powiedziała. Tylko dla mnie jest to dziwne, bo kuzynka mojego M. chodzi do tej samej ginki (jest w czwartym miesiącu ciąży) i dostała od razu zwolnienie, chociaż jest zdrowa i z ciążą nic złego się nie dzieje. Sama nie wiem od czego to zależy i na pewno pójdę do tej drugiej. Tylko dopiero jak będę miała wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dorota21 to jakie długi ty masz cykle jeśli mozna spytać? może powinnas się z tym przejść do lekarza? ja właśnie wczoraj ubłagałam recepjonistkę mojego gina żeby mnie wcisneła na 27 sierpnia, niby nie było terminów ale tak jej stękałam do słuchawki, że się zgodziła :) 27sierpień to będzie mój 11dc i jestem ciekawa czy owu bedzie się zblizac.....bo USG powinno to pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja wcześniej miałam bardzo nieregularne @ później było wszystko w miare ok a teraz znów coś się porąbało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze dorota21 a lekarz co mówi? tzn od czego te nieregularne cykle? bierzesz jakies tabsy na uregulowanie? ja myśle, że jeszcze nic straconego i w ciąży możesz być, może to ten test jeszcze nie wykazuje.... zależy w którym dniu cyklu jesteś... trzymam kciuki za ciebie ale mi głowa pęka :o masakra jakaś :o ledwo na oczy patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, Ty wiesz, bo już wcześniej rozmawiałyśmy o tym, ze ja miałam tak samo z tymi cyklami. Ostatnio przepisał mi lekarz jakies globulki dowcipne :D i od razu mój Ł. dostał leki. 4 tableti do połknięcia, jednorazowa dawka, tyle że miał to brać w trakcie jedzenia i co kawałek jedną, bo inaczej by wszystko zwrócił i nie byłoby zadnego skutku. No i po tych lekach miało mi się wszystko wreszcie poprawić, tyle że nie wiem czy poprawiło w taki akurat sposób, bo już w pierwszym cyklu po nich zaszłam :D Green-ka u mnie wszystko w porządku i ciąża przebiega prawidłowo, a mój gin bardzo chętnie wysłalby mnie na zwolnienie. Tyle że ja się opieram :) Znaczy bardzo chętnie bym sobie poszła, choćby po to, żeby nie musieć rano wstawać, bo to mnie najbardziej męczy, ale to nie jest dobry czas na zwolnienia. Zresztą w domu tez nie uda mi się odpocząć, więc to teraz nie ma zbyt dużego znaczenia. banmon - nie nerwuj się :) I u mnie dziś taki głupi dzionek, ze wszystko stanęło na głowie, a ja dopiero wróciłam do domku i nie mam już na nic siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena fajnie, że się dobrze czujesz i mdłości cię ominęły :) niech się brzdąc dobrze rozwija :) magdaleena ale ty brałaś te globulki na uregulowanie cyklu czy na jakieś zakażenie? no bo jak i twój Ł. musiał coś łykać..... to ja nie rozumiem :) teraz będę tylko żyła myślą, że na te badanie idę do gina to zobaczymy czy ja w ogóle mam owu i jak moje pęcherzyki się prezentuje tego 11dc :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i może w końcu w tym cyklu mi się uda..... a tak w ogóle to idę w sobote na pierwszą lekcję jazdy konno :) przynajmniej się odstresuje bo konie dobrze na mnie działają :) w każdym razie na studiach tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×