Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50 polskich złotych

brak okresu podczas stosowania tabletek - Yaz

Polecane posty

Gość 50 polskich złotych

wczoraj skonczyłam pierwsze opakowanie Yaz, pojawiło sie wczoraj jakby brunatny sluz -poczatki okresu? jajniki mnie bola jak podczas okresu wczoraj zjadłam ostatnia biała tabletke,dzisiaj o 21 zaczynam kolejne opakowenie ale sie martwie bo nie mam ciagle tego okresu tylko plamienia;/ dodam ze tabletki brałam regularnie a ciaza jest wykluczona czy ktos tez tak miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfg
po pierwszym opakowaniu tak moze sie zdazyc,ale dlaczego bierzesz 2po rzad?a przewa 7 dniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
w Yazie nie robi się przerwy. na koniec opakowania są cztery tabletki "ślepe", wtedy ma się krwawienie, a potem bierze sie nowe. taka nowoczesnosc, o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Michel
A co jeśli po 3 opakowaniu nie ma okresu? poprzedni był mało obfity ale był. A teraz nic. Możliwa ciąża? Czy ktoś miał podobne problemy z Yaz? Bo jeśli to się zdarza to chyba zmienie je, dzisiaj mam zacząć nowe opakowanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytilllllpppppppp
to nie okres,a krwawienie z odstawienia(czyt. tabletki białe-nieaktywne) kazda inaczej reaguje. może nie być tego krwawienia, nie ma się co stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaa
Moja ginekolog mówiła, że po yazie może nie wystąpić krwawienie. Chociaż na mnie działały zupełnie inaczej bo nie dość, że plamiłam całe 1sze opakowanie to krwawienie z odstawienia miałam bardzo obfite:/ Także wszystko zależy od przypadku. Przy yazie w ulotce chyba jest napisane tak jak przy niektórych, że jak sie 2 razy z rzędu nie krwawi w przerwie to można zacząć się martwić. Więc na razie się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7979797979797
Ja biore od trzech miesięcy YAZ, w pierwszym miesiacu brania schudłąm o 1,5 kg, poprawiła mi się cera, nie mam PMS, w Krakowie płaciłam 39 zł za opakowanie. W czasie brania białych tabletek (placebo) mam tylko małe brązowe a potem różowe plamienia (używam wkłądek i plamienia trwa dzień, czasem dwa, więc u mnie miesiączka zanikła). Czuje sie po nich super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali.....
Skończyłam dzisiaj 2gie opakowanie, o 18 wezmę ostatnia białą tabletke z paczki a okresu ni widu ni słychu, martwić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosbart
Witam dziewczyny, ja mam ten sam problem. Od dwóch miesięcy zarzywam Yaz, wcześniej ponad rok stosowałam Yasmin. Przy Yasminie nie miałam problemu z miesiączkowaniem, zawsze w tym samym dniu i prawie tej samej godzienie. Po wizycie u ginekologa zaproponowano mi stosowanie Yaz, że niby wygodniejsze bo się bierze bez przerwy. Nawet to fajne ale jest problem z miesiączkowaniem. Ja go prawie wogólne nie mam! Po pierwszym opakowaniu było dwu dniowe plamienie, a po drugim tylko jednodniowe i to bardzo słabe (prawie wogóle go nie było). Czy coś jest nie tak? Czy jest to możliwe że okres całkowicie zanika przy tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosbart
Witam dziewczyny, ja mam ten sam problem. Od dwóch miesięcy zarzywam Yaz, wcześniej ponad rok stosowałam Yasmin. Przy Yasminie nie miałam problemu z miesiączkowaniem, zawsze w tym samym dniu i prawie tej samej godzienie. Po wizycie u ginekologa zaproponowano mi stosowanie Yaz, że niby wygodniejsze bo się bierze bez przerwy. Nawet to fajne ale jest problem z miesiączkowaniem. Ja go prawie wogólne nie mam! Po pierwszym opakowaniu było dwu dniowe plamienie, a po drugim tylko jednodniowe i to bardzo słabe (prawie wogóle go nie było). Czy coś jest nie tak? Czy jest to możliwe że okres całkowicie zanika przy tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KL
witam, ja mam taki problem: zazywam diane 35 i obecnie po 5 listku nie wystąpiła miesiaczka w trakcie 7 dniowej przerwy..., były brane regularnie miesiaczke z 4 listka miałam skapą co o tym sądzicie? to ciąża czy jakies zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata20
to jest jakas porażka nie dostałam okresu po tych tabsach jaz..bolą mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bailey's
Biorę tabletki YAZ. Właśnie skończyłam 3 opakowanie. Zazwyczaj krwawienie występuje po 2 placebo, ale tym razem trochę się przesunęło. Robiłam test, był negatywny. Wystąpiły bóle brzucha, ale krwawienia wciąż brak. Więc nie stresujcie się! Jeżeli stosujecie Yaz zgodnie z zaleceniami to wszystko jest pod kontrolą, a krwawienie napewno pojawi się później :). Przy tym leku w moim przypadku występują krótkie, mało obfite miesiączki, więc spoko luuuuuuz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzata
Cześć, ja od 3 miesięcy nie mam kresu po yazie, na pewno nie jestem w ciąży, ale to jakiś obłęd. Co to za tabletki!!!!!. Idzie dostać świra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Nic sie nie dzieje. Bierz dalej normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maduza
DZIĘKI ZA WSPARCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazka
Uff ciesze sie, ze nie tylko ja mam ten problem- tabletki sa a okresu nie ma. dostajemy z mezem obledu... uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryt.
Ja biorę Yaz od 6-miesięcy. Jakiś czas temu zapomniałam wziąć 19 tabl (jasnoróżowej), następnego dnia wzięłam dwie. Dzisiaj połknęłam 27 tabl, okresu nie ma.. Zastanawiam się..,,ponieważ czasami pojawiał się, gdy zaczynałam nowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryt.-jeśli nie pojawi się w ostatnim dniu przerwy to zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny zacznij normalnie kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryt.
to już jutro... Łoł..emocje są nie do opisania.. Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroopelka92
widzę Ze u każdej sie to inaczej odbywa.. Stosuje yaz od 7 miesięcy. Przyjmuje tabletki w miarę możliwości o stałych porach , od dwóch miesięcy okres dostawałam w 4 dniu placebo a dziś zaczęłam nowe opakowanie a okresu ani śladu.. Dwa dni temu (czyli 3 placebo) bolal mnie brzuch jak zawsze przed okresem. W 1 dzień placebo wspolzylam .. Martwię sie i mimo tego ze brałam wszystkie tabletki regularnie mam obawy . Pooooomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KERIN
biorę juz od 7 mcy tabletki yaz,i nie mam okresu juz drugi miesiac,test wykazal ze nie jestem w ciazy,z dnia n a dzien wiekszy stres, i dziwne mysli,czy macie podobne doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku brania yaz-u plamiłam a krwawienia z odstawienia występowały po ok roku miesiaczka zanikła a ja o malo nie popadłam w paranoje lekarz mówił,że to normalne przy takim schemacie brania+4 że amerykanki nie miesiaczkują itp.odstawiłam sama po kilku miesiącach bo skonczylabym w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KERIN
ja chyba tez wylądje w psychiatrryku , z dnai na dzien coraz gorzej i mysli ciaza_? nie ciąża?? testy robione co jakis czas,,,,,,sama nie wiem co robis,wybiore sie do lekarza i wciaz stres,kiedys bralam inne tableetki i miesiaczka wystepowała, przed 4 tygodniami bralam antybiotyki .moze to jest przyczyną braku okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veta
Biore YAZ 2 lata,ostatnio dostawałam okres co 44 dni,teraz dostałam po 56 dniach i to tylko plamienie.Szłam do gina i powiedzial mi ze im dłuzej sie bierze YAZ tym bardziej okres zanika,moze pojawic sie co jakis miesiąc albo wcale.także juz nie bede sie stresowac-a dostawalam szału bo myslalam ze to ciąza! ale teraz wiem ze po yaz-ie zaniknie calkiem .paa i zero stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze.....
podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej nie macie okresu, tylko krwawienie z odstawienia. Po drugie, co to za bzdura z tym zanikaniem? Radzę zmienić lekarza. Jeśli krwawienie z odstawienia nie pojawia się po pierwszych 3 opakowaniach lub też później w trakcie przyjmowania antykoncepcji przestaje się pojawiać - należy zmienić tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore yaz od 4 miesiecy. po kazdym opakowaniu wystepowalo normalne krwawienie w trakcie tych 4 dni ale w tym miesiacu dzis mam przyjac juz ostatnia tabletke placebo a krwawienia ani śladu. sporo wspolzylam z moim mezczyzna w tym miesiacu i po 2 dniach przerwy od ostatniego stosunku musialam przyjac antybiotyk (angina) ginekolog poradzila bym brala normalnie i yaz i antybiotyk tylko unikac seksu przez najblizszy miesiac tak tez zrobilam ale martwie sie bo nie bylo krwawienia. dodam ze zadnej tabletki nie pominelam najwyzej moglam wziac maks 2 godziny pozniej. czy jest sie o co bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. W ulotce jest napisane, ze krwawienie może się czasami nie pojawić. Dla uspokojenia mozesz zrobić test ciążowy, jesli Ci to pomoże. Ale nie jest to konieczne. U mnie krwawienie z czasem zaczęło pojawiać się coraz później. Obecnie pojawia się pierwszego lub drugiego dnia kolejnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×