Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość _madia_
GoscSab mnie w tym cyklu też strasznie spryszczylo, tzn to takie bardziej wodniste bolace krostki, ale ostatnio moja twarz wyglądała tak chyba w gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
_madia_ no to mam odpowiedź,masakryczne te leki,a juz sie cieszylam,ze po bromergonie zupelnie nic mi nie jest,ale wysypki na twarzy sie nie spodziewalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSab
Dzieki dziewczyny za odpowiedz :-) Ciszylam sie,ze po bromergonie nic mi nie jest,ale takiego wysypu na twarzy sie nie spodziewalam :-\ Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki mnie czekają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
GośćSab ja bromergonu nie brałam, tylko clo, pregnyl i luteine, a te wypryski mam nie tylko na twarzy ale i na dekoldzie. Teraz czekam na @ i zastanawiam się kiedy przyjdzie, bo ostatnio miałam w 8 dniu brania luteiny czyli 24dc a teraz juz mam 27 dc, 2 dzień bez luteiny a @ nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Odebrałam betę :) 35,35 :) jak ciąża się utrzymał przyjść ponownie na wizyte za 4 tyg że zrobionymi badaniami i będzie pierwsze usg czyli 9 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Odebrałam betę :) 35,35 :) jak ciąża się utrzymał przyjść ponownie na wizyte za 4 tyg że zrobionymi badaniami i będzie pierwsze usg czyli 9 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Aguslawa .Ale fajowo , a jak długo się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguslawa wielkie gratulacje, super :) :) :) nareszcie jakieś dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Stokrotkaq to był masz 1 cykl starań i nie powiem jestem w szoku bo jak pisałam prolaktyne miałam 1006 gdzie moa Max 406. Teraz będzie najgorzej wytrzac te 4 tyg do pierwszego usg i w ogóle pierwszy trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Aguslawa a nie mówiłam ze wiele moich koleżanek zaszło w pierwszym cyklu stara:)a prolaktyna mogła być za wysoka bo źle się do badania przygotowalas tzn wysiłek fizyczny, stres, nie mozna sie kochac dzien przed i dotykac piersi:) gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Hihi dziekuje :) chociaż i tak to do mnie nie dociera. Sądzę że stres odegrał rolę w tym wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję,ale jak czytam odtatnie wpisy,to sie dziwie tej panice,a tu nagle okazuje sie,ze niektore staraly sie pierwszy miesiac i sie udalo, co maja piwiedziec te,ktore staraja się latami i nic? Czytają wpisy spanikowanej kobiaty,ze sie nie uda,a to dopiero jej pierwszy cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Bo wcale nie jest tak łatwo. Pełno artykolw o tym jak ciężko jest zajść w ciążę ze to teraz choroba XXI w i nawet coraz więcej mężczyzna problemów z masieniem. Z poprzednim partnerem starałam się 6 m-cy i nic nie wyszło w sumie całe szczęście. Siostra ponad 6mcy się starała. A teraz od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Zukejka ja pamiętam jak moja siostra poszła do lekarza była w 6 tyg powiedział jej ze nie slyszy serduszka i kazał jej przyjść za tydzień. Płakała dzień w dzień i usłyszała serdusZko w 7 tyg i kilka dni. Głowa do góry ;) może coś źle obliczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Zukejka , trzeba być dobrej myśli . Moja koleżanka po pierwszej wizycie też miała wiele zmartwień , to że łożysko się nie tworzy i takie tam , że powinna leżeć . Jak poszła do innego ginekologa to powiedział jej ze nie widzi przeciwskazan i może chodzić po górach . A teraz jest w 12tc i czuję się super i dzidzia również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Zukejka głowa do góry jestem pielęgniarką pracuje na izbie przyjęć i mase dziewczyn przychodzi do szpitala w pierwszych tyg ciąży jako ciąża zagrożona a za kilka miesięcy do porodu niektórzy lekarze wolą po prostu dmuchać na zimne. Będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulejka wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas bo to tylko szkodzi maluszkowi, a lekarze często straszą niepotrzebnie nie zdając sobie sprawy z tego jak każde słowo wpływa na matkę. Życzę Tobie i maluszkowi duuuuzo zdrówka, zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.... ciężko mi jest bo wiecie test wyszedł mi dość wcześnie więc wszystko by wskazywało że ciąża powinna być tak jak wynika z terminu ostatniej A tu mi lekarz mówi że jest mlodsza Coś tu nie gra Wiadomo że liczę na to że się pomylil ze wszystko będzie dobrze Z drugiej strony jestem przygotowana na najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Zukejka może miałam duże stężenie hormonu. Bo mi bladzioch wyszedł w 30 dc. Grunt to myśleć pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Miałaś nie miałam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Moja pierwsza ciaza tez taka była , lekarz powiedzial ze moze byc mlodsza ale nic sie nie dzialo z dzieckiem takze zycze ci tego kochana rowniez wszystko bedzie dobrze :) Ja nadal sie staram dzis prawdopodobnie owulacja ale nie potrafie okreslic czy aby na pewno bo nic mi nie jest taki dzien jak pozostałe przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Znowu mnie jajnik napierdziela... moze to dziw mam owulacje a nie wczoraj jest to mozliwe ze to oznaka tego? Co miesiąc ten sam bol... hnnn a tak w ogóle jak tam kochane? Ja sie staram staram az nadto 4dni ;) ciekawe czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Zukejka nie doliczaj sie tylko poprostu na spokojnie zaczekaj az dzidzia podrosnie troszke. 6 tc to bardzo wczesnie. Mi po kazdym usg wychodzi inny termin porodu i to mega rozbiezny o 3 tygodnie nie raz nawet wiec te aparaty usg tak maja ;) poczekaj az dzidzia nabieze sily i bedzie wiekszy glowa do gory i dbaj o siebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
6tc trochę wcześnie to fakt ale 6t5d to już 5 dni więcej.... najgorsze to taki mały szczegół że testy wyszły mi naprawdę bardzo wcześnie ..22dc bardzo blada druga krecha....25dc dwie mocne krechy..... gdybym nie znała tego faktu to bym się mniej denerwowala bo zawsze mogłam mieć później owulacje.....jak szłam to zakladalam że dzidzia będzie większa nawet niż wynika z terminu om.... a tu proszę niespodzianka ... dlatego się stresuj***ardzo....jak mówiłam lekarzowi w którym dniu mi wyszedł test to on na to że nie możliwe Jak ku...wa nie możliwe jak możliwe i sobie tego nie wysnilam.... Może mnie uratować kilka rzeczy. Źle zmierzył - 2mm w tą czy w ta stronę na takim etapie ciąży to przepaść Drugie to ewentualne długi okres implantacji zarodka mogł sposowodowac że jest teraz mniejszy ale w ciągu tygodnia powinienem nadrobić zaleglosci. Gość any pamiętasz może jakieś wymiary między 5 a 8 tygodniem w twojej ciąży? Pozdrawiam i trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84g
Witajcie dziewczyny. Czytam i czytam i postanowiłam napisać. W sumie z podobnym problemem. Staramy się o dziecko już czwarty cykl. Mamy syna 9 letniego mamy po 32 lata i tak pomyśleliśmy pasowało by rodzeństwo młodemu. Na razie bez skutku ja panikuje ale mój gin mnie uspokaja ze cztery miesiące to nic. Jak wracam pamięcią z młodym wyszło po 15 mc. Jesteśmy zdrowi. No ale parcie na ciążę robi swoje. Ostatnio okres miałam koniec czerwca bardzo krótki przy regularnych 26-27 cyklach do współżycia doszło 4 dc 9 dc i 13 dc czułam owulację i tak się zastanawiam co wyjdzie czy wyjdzie coś z tego...na razie czekam na @ pod koniec lipca czy się pojawi czy nie. Ogólnie to czuje ze coś wyszło no ale moja podświadomość haha. Sluz mam biały wodny jak przy owu i piersi mnie bolą czuje bulgotania i wzdęcia no ale zobaczymy. Bardzo się cieszę że tu trafiłam o będę na bieżąco czytać i pisać. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki aby się każdej z nas udało. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Czytam i czytam i postanowiłam napisać. W sumie z podobnym problemem. Staramy się o dziecko już czwarty cykl. Mamy syna 9 letniego mamy po 32 lata i tak pomyśleliśmy pasowało by rodzeństwo młodemu. Na razie bez skutku ja panikuje ale mój gin mnie uspokaja ze cztery miesiące to nic. Jak wracam pamięcią z młodym wyszło po 15 mc. Jesteśmy zdrowi. No ale parcie na ciążę robi swoje. Ostatnio okres miałam koniec czerwca bardzo krótki przy regularnych 26-27 cyklach do współżycia doszło 4 dc 9 dc i 13 dc czułam owulację i tak się zastanawiam co wyjdzie czy wyjdzie coś z tego...na razie czekam na @ pod koniec lipca czy się pojawi czy nie. Ogólnie to czuje ze coś wyszło no ale moja podświadomość haha. Sluz mam biały wodny jak przy owu i piersi mnie bolą czuje bulgotania i wzdęcia no ale zobaczymy. Bardzo się cieszę że tu trafiłam o będę na bieżąco czytać i pisać. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki aby się każdej z nas udało. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczyny, Zulejka nie zamartwiaj się wszystko będzie dobrze, kiedy masz teraz wizytę? Dziewczyny chciałabym się was poradzić bo już mi ręce opadają...Tak znienawidzona przeze mnie @ oczywiście się pojawiła no i jak zwykle chciałam się umówić z moja ginka na monitoring a tu okazało się, że jest do końca miesiąca na urlopie i teraz nie wiem co zrobić...Od środy mam zacząć brać clo no i w 12 dc pasowałby ten monitoring tak jak w zeszłym cyklu i ewentualnie pregnyl jeśli będzie pęcherzyk...i teraz nie wiem co zrobić, czarno to widzę bez pregnylu nawet jeśli pęcherzyk urośnie, i nie wiem czy zaryzykować czy coś kombinować...zawsze pod górke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madia....ech...to nie dobrze ze wredna jest..... nie mogę ci nic doradzić..... moze inny lekarz prywatnie przez ten miesiąc a nóż widelec okaże się jakiś fajny lekarz...czasami wymuszona zmiana wychodzi nam na dobre. Ja mam wizytę w piątek....ze paznokcie calowe obgryze do tego czasu to mało...palce do połowy Już się uspokoiłam...w piatek i sobotę byli najgorzej ... teraz staram się nie myśleć o tej wizycie która była.... mam przed sobą następna.... I muszę podejść do niej ze spokojem...co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulejka zobaczysz, że ten lekarz niepotrzebnie Ci tyle strachu napedził, wszystko będzie dobrze :) Uff obdzwoniłam pół miasta i moja ginka bedzie w poniedzialek 25.07 w innej prywatnej przychodni wiec się zapisałam, to bedzie 10 a nie 12 dc ale już bedzie widać czy się coś dzieje i bedzie mogla mi przypisać pregnyl :) Nie chce jej zmieniać bo jej leczenie przynosi efekty, może nie takie jakbym chciała ale nikt nie jest cudotwórcą, grunt, że wyniki się poprawiły i była owulacja, także jestem dobrej myśli w końcu musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Zukejka wogole wymiarow mi nie podawala lekarka mowila ze bardzo wczesna ciaza ze serduszko bija ale za wczesnie na posluchanie jego bo bije nie rowno wogole sie nie przejelam bo wiedzialam ze to dopiero poczatek ;) a na następnym usg juz wszystko bylo wporzadku. Wiec naprawde poczekaj troche. Mi testy tez wyszly mega wczesnie beta nie wyszla a testy sikane byly pozytywne takze glowa do gory i zero bzdurnego myslenia ! :) masz pod sercem kruszynke dbaj o nia i o siebie i duzo sie usmiechaj dzidzia to wyczuwa. Po co sie stresowac :) do 8 tc bedzie slychac serducho zapewne choc sa przypadki ze i pozniej... ja jestem w 19 tc + 4 dni i wymiarow nie znam dalej :) jutro mam zwykla wizyte bez mierzenia dzidzi i dopiero 10.08 usg polowkowe gdzie sie bedziemy mierzyc wazyc itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×