Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

10 godzin temu, Natalia_D napisał:

Oj tak pamietam jak to jest. Latanie do lazienki rowniez.. ale siusiu. Wymiotow nie mialam nigdy ani nawet mdlosci. No.i.w pierwszym trymestrze szlam spac juz o 16 i spalam do rana 🤭 pozniej przeszlo naszCzescie! W pozniejszym.okresie gdyby nie rosl mi brzuch to bym nie powiedziala ze jestem w ciazy bo czulam sie bardzo dobrze. No procz zgagi o ktorej wczesniej wspomnialam. Ale funkcjonowalam normalnie cala ciaze.. godzine przed wyjazdem do szpitala rodzic, miedzy skurczami mylam podloge i skladalm pranie 😅zeby bylo zrobione jak wroce z malenstwem.. uparta jestem ... ach piekne czasy to byly 😅😁 oby druga ciaza rowniez taka byla jak juz w niej bede 😁i Tobie Gratkaa tez tego zycze ☺

Oby tak było, spałam wręcz do 12 😂 nie mogłam zasnąć haha zasnęłam bodajże po 4, brzuch mnie bolał w nocy i wstawałam do łazienki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gratkaa napisał:

Oby tak było, spałam wręcz do 12 😂 nie mogłam zasnąć haha zasnęłam bodajże po 4, brzuch mnie bolał w nocy i wstawałam do łazienki 😂

Ja tez nie spalam cala noc do 5 rano 🤭 potem odsypialam po poludniu 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Natalia_D napisał:

Ja tez nie spalam cala noc do 5 rano 🤭 potem odsypialam po poludniu 😁 

Haha o 15 zasnęłam 😂 dopiero co się obudziłam. Gorzej jak w nocy spać mi się nie bd chciało 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gratkaa napisał:

Haha o 15 zasnęłam 😂 dopiero co się obudziłam. Gorzej jak w nocy spać mi się nie bd chciało 😂

Lepiej sie wyspij teraz ...bo jak maluszek juz bedzie to ciezko sie wyspac 🤭😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Natalia_D napisał:

Lepiej sie wyspij teraz ...bo jak maluszek juz bedzie to ciezko sie wyspac 🤭😂

Tak jak mówiłam nie spałam do 5 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2021 o 11:59, Gratkaa napisał:

Tak jak mówiłam nie spałam do 5 😂

Codziennie niestety tak mam.. 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Natalia_D napisał:

Codziennie niestety tak mam.. 😓

A ty jak tam się czujesz 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gratkaa napisał:

A ty jak tam się czujesz 😆

Mam mdlosci po jedzeniu..wczoraj gorzej jak dzis...dzisiaj jakby mniej., ale za to obudzilam sie z takim bolem brzucha, bylam pewna ze zaraz okres dostane ...bol trwal prawie caly dzien. Teraz juz nie boli tak mocno.Czasami zaboli mocniej..chociaz caly czas go czuje..ćmi leciutko..Robilam dzis rano test..negatywny. wydaje mi sie ze jest tam jakis cien cienia cienia.. ale moze to moja wyobraznia.. 😅 piersi mi sie powiekszyly zauwazylam.. i odciagnie pokarmu laktatorem troche na poczatku jest nieprzyjemne.. robie to ponad 11 miesiecy i nic nie czulam wczesniej.teraz sutki troche wrazliwe. Przed chwila zjadlam 🤭 i mam zgage..Oj juz sama nie wiem.

A Ty gratkaa? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nie zawsze to oznacza ciążę ,zrób test dla upewnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, monikapp25 napisał:

Nie zawsze to oznacza ciążę ,zrób test dla upewnienia

Ja wiem ze to nie musi byc ciaza.. chociaz taka mam nadzieje, musze odczekac kilka dni i powtorze test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
Przed chwilą, Natalia_D napisał:

Ja wiem ze to nie musi byc ciaza.. chociaz taka mam nadzieje, musze odczekac kilka dni i powtorze test. 

Powodzonka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
Przed chwilą, Natalia_D napisał:

Nie dziekuje zeby nie zapeszyc 😁

 No tak 😃 w takim razie ...✊✊ trzymam kciuki 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, monikapp25 napisał:

 No tak 😃 w takim razie ...✊✊ trzymam kciuki 😃

Dziekuje bardzo. A Ty (pozwole sobie na Ty) starasz sie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Natalia_D napisał:

Mam mdlosci po jedzeniu..wczoraj gorzej jak dzis...dzisiaj jakby mniej., ale za to obudzilam sie z takim bolem brzucha, bylam pewna ze zaraz okres dostane ...bol trwal prawie caly dzien. Teraz juz nie boli tak mocno.Czasami zaboli mocniej..chociaz caly czas go czuje..ćmi leciutko..Robilam dzis rano test..negatywny. wydaje mi sie ze jest tam jakis cien cienia cienia.. ale moze to moja wyobraznia.. 😅 piersi mi sie powiekszyly zauwazylam.. i odciagnie pokarmu laktatorem troche na poczatku jest nieprzyjemne.. robie to ponad 11 miesiecy i nic nie czulam wczesniej.teraz sutki troche wrazliwe. Przed chwila zjadlam 🤭 i mam zgage..Oj juz sama nie wiem.

A Ty gratkaa? Jak sie czujecie?

Ja jak narazie wyśmienicie ale czuję się przeziębiona znów 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gratkaa napisał:

Ja jak narazie wyśmienicie ale czuję się przeziębiona znów 😂😂😂

Mi ciagle bardzo zimno jest.. 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Natalia_D napisał:

Mi ciagle bardzo zimno jest.. 😑

Ojeju 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gratkaa napisał:

Ojeju 🙁

No masakrs jakas. Kuruj sie Gratkaa i dbaj o siebie! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natalia_D napisał:

No masakrs jakas. Kuruj sie Gratkaa i dbaj o siebie! ☺

To napewno 😊 nie mogę dopuścić do tego bym się gorzej doprawiła. Jeszcze jutro jadę do ginekologa sprawdzić czy serduszko bije i założyć kartę 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gratkaa napisał:

Trzymam kciuki. Daj znac jak poszlo. 

Edytowano przez Natalia_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2021 o 01:54, monikapp25 napisał:
9 godzin temu, Natalia_D napisał:

 

 

No i jednak kobieta chyba wie..czuje . W pierwszej ciazy tez wiedzialam,ze jestem w ciazy. Powtorzylam test dzisiaj rano. Pozytywny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Natalia_D napisał:

No i jednak kobieta chyba wie..czuje . W pierwszej ciazy tez wiedzialam,ze jestem w ciazy. Powtorzylam test dzisiaj rano. Pozytywny! 

Gratulacje 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gratkaa napisał:

Gratulacje 🥰

Dziekuje 🥰

Edytowano przez Natalia_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Natalia_D napisał:

Dziekuje 🥰

Ja wracam od ginekologa serduszko bije wszystko prawidłowo, zdj USG dostałam więc się cieszę. Lecz muszę iść do innego bo byłam prywatnie i najpierw mówił że nie tylko przyjmuję prywatnie że też normalnie w szpitalu a się okazuje że jednak prywatnie. Nie dam rady non stop prywatnie więc teraz problem bo znów muszę się umawiać. Tak samo jak miał mi książeczkę wypisać ciążową a wpisał mi tylko do niej dzień ostatniej miesiączki i który tydzień aż mnie wkurzył bo teraz muszę specjalnie jak najszybciej umawiać się do innego żeby mi książeczkę wypisał bo tak to bym się umówiła na luty. Jakiś niewydarzony ten ginekolog bo do 10 tygodnia już muszę mieć wypisaną.😒😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gratkaa napisał:

Ja wracam od ginekologa serduszko bije wszystko prawidłowo, zdj USG dostałam więc się cieszę. Lecz muszę iść do innego bo byłam prywatnie i najpierw mówił że nie tylko przyjmuję prywatnie że też normalnie w szpitalu a się okazuje że jednak prywatnie. Nie dam rady non stop prywatnie więc teraz problem bo znów muszę się umawiać. Tak samo jak miał mi książeczkę wypisać ciążową a wpisał mi tylko do niej dzień ostatniej miesiączki i który tydzień aż mnie wkurzył bo teraz muszę specjalnie jak najszybciej umawiać się do innego żeby mi książeczkę wypisał bo tak to bym się umówiła na luty. Jakiś niewydarzony ten ginekolog bo do 10 tygodnia już muszę mieć wypisaną.😒😒😒

Jutro wybieram się do ginekologa i jeszcze raz poproszę by mi on tym razem USG zrobił bo dzisiaj weszłam do łazienki to przy podcieraniu zauważyłam jasno brązowy śluz, trochę się przestraszyłam mam nadzieję że będzie wszystko dobrze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Gratkaa. Widzialas dzidzi na usg i lekarz mowil.ze wszystko dobrze, to tak musi byc. Ale lec lepiej sprawdz. Ale mysle ze to zwykle niegrozne plamienia. Poki nie ma zywej krwi...nie ma sie podobno co za bardzo martwic. Wiem, latwo sie mowi, ale staraj sie nir denerwowac. Trzymam kciuki zeby wszysyko bylo dobrze, a napewno bedzie 😉🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Natalia_D napisał:

Kurcze Gratkaa. Widzialas dzidzi na usg i lekarz mowil.ze wszystko dobrze, to tak musi byc. Ale lec lepiej sprawdz. Ale mysle ze to zwykle niegrozne plamienia. Poki nie ma zywej krwi...nie ma sie podobno co za bardzo martwic. Wiem, latwo sie mowi, ale staraj sie nir denerwowac. Trzymam kciuki zeby wszysyko bylo dobrze, a napewno bedzie 😉🤗

Narazie się nie denerwuje, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gratkaa napisał:

Narazie się nie denerwuje, zobaczymy jak to będzie.

Czekam na wiadomosc. Ja dzis powtorzylam test. Dwie wyrazne grube krechy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Natalia_D napisał:

Czekam na wiadomosc. Ja dzis powtorzylam test. Dwie wyrazne grube krechy 😁

Byłam już u gina jak narazie wszystko db tylko mam uważać by się nie przemęczać. Hm potem poszłam do położnej by zapisała mi kolejny termin i wciągnęła mnie. Ale taka wredna że pożałować 1 co do niej weszłam nic nie powiedziałam a ta już krzyczy nawet nie wiadomo o co 😒 siostra też była u niej to się mi nie dziwi że wyszłam od niej wkurzona jak ona miała to samo zadufana w sobie i widać że zmęczona pracą 🙄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
Dnia 11.01.2021 o 02:49, Natalia_D napisał:

Dziekuje bardzo. A Ty (pozwole sobie na Ty) starasz sie czy jak?

Nie 🙂 ja narazie nie staram się o dzidziusia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×