Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Josie28
Cześć , zagląda tu ktoś jeszcze ? Ja jestem w 18 dc. W 13 dc gwałtowny spadek temperatury a 2 dni później jej szczyt (temperatura utrzymuje się do dziś). Test LH pozytywny w 15, 16 i 17 dc. Dziś test negatywny. Ciężko mi określić kiedy dokładnie była owu, bo dodatkowo jajniki bolą i kłują prawie od tygodnia. Dzisiaj mniej ale czuję delikatny dyskomfort w podbrzuszu. Ciekawa jestem czy tam się coś dzieje. Co o tym myślicie? A jak idą Wasze starania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Witaj josie28. Ja mam 27 dc, też od czasu owulacji mam takie kłucia albo pobolewanie brzucha jak przy okresie tylko słabsze. W pt. Mam dostać okres, nie łudzę się że może jestem w ciąży bo co miesiąc czuję się źle. Jak nie mdłości to bóle brzucha albo inne dolegliwości niby ciążowe. Ale może u Ciebie będzie inaczej i tego Ci życzę:) Pati a co u Ciebie? Dostałaś okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Ja tak zazwyczaj nie mam. Ale prawda jest taka, że w tym miesiącu wyjątkowo wsłuchuję się w swój organizm. Teraz nie wiem czy zaczęłam się wsłuchiwać bo nienaturalnie boli, czy boli dlatego, że się wsłuchuję ;) W każdym razie muszę i chcę być dobrej myśli. Ty też bądź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Ja jutro powinnam dostać @ choć według moich obserwacji owulacja mi się przesunęła o jakieś 3 dni, z drugiej strony boli mnie głowa i mam dwa pryszcze w okolicach brody a to u mnie od lat zwiastun szybko zbliżającego się okresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie29
Ja do @ jeszcze daleko, dopiero 17.09. Dzisiaj temperatura podwyższyła mi się o 0.1 stopnia. W sumie to czasami mnie kłuje w podbrzuszu, ale wątpię żeby to coś znaczyło. Przyznam się choć wiem ze to głupie i ze jeszcze jest za wcześniej, robiłam dzisiaj test. Oczywiście negatywny. Cały czas mam nadzieje że jednak się udało. Nie wiem już sama. A Ty czujesz się tak jakbyś miała dostać @? Może jednak się uda. Masz jeszcze jakieś objawy? Mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Josie w tym cyklu przez 10 dni mierzyłam temp. Bo akurat tak mi sie zmiana w pracy i wolne dni ułożyły że przez te dni mogłam mierzyć o tej samej porze przed wstaniem z łóżka i tak chyba od owulacji miałam 36,8 potem 36,9 teraz nie mierzę bo już inaczej pracuję. W pracy dużo stoję i chodzę i tak dziś zaczął mnie boleć trochę brzuch jak na @ ale narazie nie ma. Ja w ogóle mam problemy jelitowe które nasilają mi sie przed i w trakcie okresu i teraz też odczuwam jakieś kłucia, dyskomfort i dosłownie mam brzuch jak balon. A ten ból głowy o ktorym pisałam to jednak nie na @ bo szybko przeszedł tak to zawsze mam bardzo silne bóle zaczynające się dzień lub 2 przed@ i trwające do 1 dnia. Trzymam za Ciebie kciuki żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Ooo no widzisz, może to właśnie jest Twój czas! Chciałabym żeby i Tobie i mnie się udało. Ja po owulce też mam identyczne temperatury co ty raz 36.8 a raz 36.9. Mierzę zazwyczaj między 7 a 8. Ale dziś obudziłam się około 5 i zmierzyłam z ciekawości temperaturę i było 36.3. Zasnęłam i obudziłam się około 7 i znów 36.9. To było dziwne. Co jakiś czas czuję kłucie, a wczoraj zaczęły mnie boleć piersi przy dotyku. Hmmm może to coś znaczy, nie wiem. Nie chce nic sobie wmawiać. Zrobiłam dzisiaj test i wyszło mi coś dziwnego. Taka cieńka kreseczka. Ale dosłownie cieńsza od włosa nie taka jak ta testowa. I trzeba się przyjrzeć. Na pewno nie jest to złudzenie bo mąż potwierdził. Zrobiłam następnym ale innej firmy i nic. Sama już nie wiem... Miałaś już tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Nie nie miałam. W poprzedniej ciąży zrobiłam test jakieś 3-4 dni po spodziewanej@ i wyszly dwie kreski jedna była słabsza ale wyraźna. Ostatnio robiłam testy 3-1 dzień przed i zawsze była tylko jedna. W tym cyklu na 100% owulację miałam później bo miała być w 15 dniu a wtedy dopiero pojawił się śluz płodny i trwał pare dni. W 18-19 dc kuł mnie jajnik. Wiec od poczatku spodziewałam się że okres dostanę później. W ciagu ostatniego roku a moze nawet dluzej moje cykle wynosiły 27-30 dni najczęściej 30. Dziś jest 31 ale czuję tą małpę wstrętna. Piersi bolą mnie bardzo słabo po bokach i też przy dotyku. Zobaczymy. Jak do poniedziałku nie dostanę w co bardzo wątpię to zrobię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie oby ta cieniutka kreseczka to było to!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Reni, nadzieja umiera ostatnia. Skoro nie ma jeszcze @ to wszystko możliwe. Ja sobie poczytałam trochę o kreseczkach, które pojawiają się po tak długim czasie i to chyba tylko takie odbarwienie. Kłucie jajników czuje praktycznie od owulacji. A od niedawna zdarzają się takie delikatne kłucia na środku. Temperatura rano utrzymuje się na poziomie 36.8-36.9 (przed owulacją 36.5) Piersi bolą jak cholera. Bolą i palą, a termin @ dopiero za tydzień. Oprócz tego żadnych symptomów typu mdłości lub krwawienia implantacyjne. Ciekawe czy coś z tego będzie... Tak bardzo bym chciała! Napisz jak tam u Ciebie po weekendzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Niestety to nie jest mój czas:( zrobiłam dziś test, co prawda z drugiego sikania, bo dopiero rano go kupiłam, no i oczywiście tylko jedna kreska. Podobno powinnam się cieszyć że okres mi się spóźnia bo owulacja była przesunięta i to oznacza że zawsze tyle samo trwa u mnie 2 faza cyklu, ale mi nie jest do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej dziewczyny wcziraj mialam 20 dc po przytulanku kuł mnie jajnik i byla krew wylecialo kawalek i byl na papierze ze sluzem jajnik mnie okolo godziny kuł co to moglo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej dziewczyny wcziraj mialam 20 dc po przytulanku kuł mnie jajnik i byla krew wylecialo kawalek i byl na papierze ze sluzem jajnik mnie okolo godziny kuł co to moglo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Reni jakiś czas temu napisałam na forum i mój komentarz się nie dodał. Teraz dopiero się zorientowałam. No nic. Napisz co u Ciebie. Jakie nowinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Dziwne to forum. Dopiero teraz mi się wszystko wyświetliło. Naczytałam się trochę o testach i podobno jednym wychodzi cienka kreska na kilka dni przed @ innym będąc w ciąży test nie wychodzi pozytywny nawet w pierwszym tygodniu po planowanej @. Różnie bywa. Ja mam nadzieje że zaliczam się do tych drugich. Bo moje testy wszystkie były negatywne. Ostatni robiłam jakieś 3 dni temu. Od tamtej pory nic. I chyba już dam sobie spokój z nimi do samej @. A u Was dziewczyny jakieś nowinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09215
ja mam dzis 14 dc pojawił sie sluz i wziełam dzis 1 tabletke chce zeby sie udało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ja niestety dostalam @ test się nie pomylił :( dziś mam 2 dzień i wszystko od nowa. Przez to spóźnienie musiałam przełożyć wizytę u ginekologa a następna wizyta w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Reni, nie poddajemy się. Mamy to szczęście, że co miesiąć dostajemy nową szansę :) także głowa do góry :) Pati, trzymam kciuki :) Co to za tabletka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Glowa do gory dziewczyny tak musi byc widocznie;* ja jestem przeziebiona mam 22 dc dzis rano bylo mi slabo i mdlosci mialam ale to moze przeziebienie czekam jeszcze ttdzien do okresu wczirah tez kuł mni3 jajnik i podbrzusze moge cos wziac na to przeziebienie czy lepiej domiwymi sposobami zeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josie28
Dziewczyny, 2 ostatnie dni temperatura mierzona w środku rano 37st a dziś rano spadek do 36.7 czyli do temperatury którą miałam przed tym ostatnim wzrostem (temperatura podstawowa przed owulacją 36.5st). Wczoraj wieczorem miałam stan podgorączkowy (temp. pod pachą 37.1). Tak było wieczorem przez 3 godz może. Dziś Ok. Słyszałam że przed okresem jest wyraźny spadek temperatury ale przy zagnieżdżeniu również. Ciekawe co ten dwudniowy wzrost i spadek zwiastuje u mnie. Jakbyście to zinterpretowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Martusia, poleceń herbatkę z miodem i wysmarować się amolem na noc. Ja z racji tego że jestem alergikiem leki staram się omijać z daleka. Zastępuje je właśnie amolem i zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Dotąd jeszcze że ten delikatny spadek był dzisiaj a @ma przyjść dopiero 17 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Pije herbatke z miodem i cytryna a na noc mleko z miodem ja @ dopiero 21 moze byc predzej bo zawsze cykle mam 26 dniowe ale ostatnii bylam w gorach i przesunelo sie na 28 jestem po poronieniu rok temu wiec pewnie jeszcze sie postaram ;) ale nie zawracam s9bie tym glowy narzeczony mnie wspiera mowi tak bedzie musialo byc i sprobujemy w nowym miesiacu☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny , dawno mnie nie bylo. W yym cyklu starań myślałam ze znowu sie nie udało. Od 4 dni zle sie czułam , bolał mnie prawy bok jakby ktos wbijal mi tam nóż... wczoraj zrobilam test bo piersi również bola ale nic nie wyszło. Dzis są dwa dni przed spodziewana @ ale w pracy zwymiotowalam i dostałam rozwolnienia... myslalam ze to oslabienie bo od czwartku zlapalo mnie przeziebienie ... siostra mowi zrob test ja jej na to , ze to bez sensu bo za wczesnie i na pewno nie jestem ... ale nie wytrzymałam i zrobilam ... i jestem w szoku ! Druga kreska wyszla rozowa jasna ale widoczna ! Jutro zrobie kolejny test :) trzymajcie kciuki. Ja nadal nie wierze:) NId bylo mnie ostatnio ale trzymalam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Martusia na pewno nie zażywaj leków z kwasem askorbinowym i z ibuprofenem. Josie może to spadek implantacyjny? Farblos gratuluję i trzymam kciuki żeby sie ciąża pięknie rozwijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Nic nie biore ;) juz lepiej sie czuje ale caly dzien pobolewa mnie raz na jakis czad podbrzusze i kuje w srodku ale to pewnie jakies wzdecia ;) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Goscfarblos ile dni cie wczesniej piersi zaczely bolec ja jestem tydzien orzed @ i nie bolą mam 22dc a mam 26 tylko w tamtym miesiacu byl 28 dniowy cykl ale 2 dni temu tak mnie kul jajnik i po prxytulanku mialam plamke krwi w brodziku przy myciu i sluz z niteczkami krwi nie wiem co to ;) tak bym chciala zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Gośćfarblos gratulacje!!! Mam nadzieje, że niedługo do Ciebie dołączymy. Powiedz, czy ja dobrze zrozumiałam że wczorajszy test wyszedł nagabywany, a dzisiejszy 2 dni przed @ pozytywny?? Ja @ mam mieć 17, test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Z racji tego, że się naczytałam ze innym już na 7-5 dni przed @ wychodziła blada kreska straciłam nadzieję. A tu się okazuje że z dnia na dzień może wszystko się zmienić. Chyba że źle zrozumiałam. Ja przez 3 ostatnie dni wieczorami mam stan podgorączkowy (dziś dodatkowo boli mnie głowa). Temperatura w środku rano obniżyla się z 37 do 36.7. Ale teraz mierze i jest 37.9. Do tego ból jajnika prawego, duszności i mega zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Reni, chciałabym żeby to był spadek temperatury przy implantacji i wierzę, że tak jest. Zobaczymy co termometr pokaże jutro rano. Dzisiaj dałam sobie spokój z testowaniem. Chciałabym wytrzymać do 17ego. Zobaczymy czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Ja wczoraj po pracy czulam klucie pulsacyjne albo chwilowe silne po srodku macicy nigdy takiego bolu nie mialam w dzien brzuch i krzyz bolał jak na @ a dopiero 21 powinna byc albo 19 a przeziebienie sie nasiliło:( ale pewnie w ciazy nie jestem bo sucho tam i piersi nie bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×