Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny :) dziś robiłam rano test i wyszła już mocniejsza kreska :) opowiem jak to u mnie wyglądało. 22.08 miałam ostatni dzień miesiączki. z Mężem przytulałam się 28,08 i 30,08 a 01,09 miałam owulację :) 03.01 odczuwałam mdłości. 02.01 na spotkaniu rodzinnym objadłam się i wieczorem wracając do domu było mi niedobrze, zapomniałam , że nie zażywałam kwasu jeszcze więc chciałam to zrobić ale zwymiotowałam wszystko i było ok już zaczynały mnie boleć piersi ale po bokach ale to mnie nie zdziwiło bo zawsze bolą no może jedyna różnica , że przeważnie zaczynają mnie boleć najpierw sutki. temperature mierze zawsze zawsze rano ale nie kazdego dnia i miałam cały czas 36,80 minimalnie wyzej albo niżej. 08,09 mąż zaraził mnie przeziębieniem bolało gardło później doszedł katar ale nie brałam leków zeby nie zaszkodzić, leczyłam się domowymi sposobami. 13.09 kusiło mnie żeby zrobić test chociaż byłam pewna, że na pewno nic nie wyjdzie. no i oczywiście nie wyszło Pomyślałam, że jeszcze 3 dni do okresu więc może nadzieja jest. Na nastepny dzień poszłam do pracy było wszystko ok, zjadłam śniadanie, poźniej wypiłam kawe i zaczęły się mdłości aż w końcu poleciałam i wszystko zwróciłam , siostra kazałą mi zrobić test, powiedziałam , że to bez sensu bo wczoraj robiłam a jest godzina już późna bo było po 16 no ale zrobiłam i oczom nie dowierzałam, zrobiłam po godzinie jeszcze jednej i to samo :) dziś rano i już krecha mocniejsza. Ciągle dziś mi się przelewa w brzuchu i pobolewa jak przy okresie ale nie caly czas poboli z pareminut i poxnej spokoj i tak co jakiś czas :) wyszło z moich obliczeń ze to 3 tydzien i 6 dzien :) za 2 albo 3 tygodnie pójdę do lekarza :) Dziękuję za miłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
aaa i jeszcze pare dni temu miałąm bardzo mocny ból po prawej stronie tak jakby pod talią ... był na tyle mocny ze nie mogłam sięwyprostować albo głębszego wdechu wziąć . Złapało mnie to między 16 a 18 :) Śluzu jak na razie nie mam ale moja siostra też go nie miałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Gratuluje;* u mnie chyba nic nie bedzue piersi nie bola moze przy dotyku delikatnie brzuch chwile bolał jak na @ ale ucichło zobaczymy 21 ;) kolejny miejsiac przede mną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Martusia, dziękuję ale powiem Ci szczerze ja myślałam ze tez w tym miesiącu sie nie udalo. Wiec dopóki nie masz okresu nie wszystjo stracone. Mojej siostry tez nie bolaly piersi :) dzis zmierzylam temp rano i mialam 36'80 wiec wcale nie mam powiekszonej jsiazkowo heh. Ale w nocy obudzil mnie bol brzucha ale trwal chwilke :) mam tylko nadzieje , ze fasolka mocno sie zadomowi i nie bedzie chciała wyjść na swiaat przez te 9miesięcy. Do lekarza pójdę jednak wcześniej zeby dala mi juz skierowania na badania krwi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Hej dziewczyny, jutro planowo powinnam mieć @. Nie odnotowałam rano znacznego spadku temperatury - 36.7. Wiec cały czas jak po owulacji. Wieczorem temperatura 37.7. Bolą mnie piersi i po lewej stronie brzucha czuje ból ale takie jakby palenie. Wczoraj w nocy w podbrzuszu na środku czułam takie pulsowanie i ściąganie. Od 2 dni dalam sobie spokój z testowaniem bo wychodziły negatywne wiec nie miało to najmniejszego sensu. Miałam też taki delikatnie zabarwiony śluz. Ale naprawdę baaardzo delikatnie. Taki jaśniusieńki różowy czy tam pudrowy kolor. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie28 zrób jutro test powinien już wyjść jeśli jesteś w ciąży. Koniecznie napisz jaki wynik ja mocno trzymam kciuki zeby były te dwie kreseczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Chyba nic z tego. Testu nie robiłam ale dziś temp. 37.5 więc przyjdzie @. No nic, próbujemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Przyszła @. Reni dołączam do Ciebie!!! Zaczynamy imprezę od nowa. Hihi. Nie poddajemy się :) Ja już się umówiłam na 27 do ginekologa. Myślę, że spróbuję monitorować cykl. Jeszcze tego nie robiłam. Ciekawa jestem. Czy macie jakieś doświadczenie w temacie? Czy ginekolog przy staraniach proponuje jakieś "wspomagacze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie przykro mi liczyłam na to że Ci się uda:( ale widocznie tak ma być sama też sobie to tak tłumaczę. Ja mam wizytę u ginekologa 06.10, więc podobnie. Ciekawe co nam powie. Ostatnio bylam przed staraniami więc tylko zbadała i życzyła powodzenia no i kazała zażywać kwas foliowy. Teraz jak jej powiem że siódmy miesiąc się staram to może coś zaproponuje. Nie wiem jak to wygląda bo w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu w drugim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Ja też zaczęłam brać kwas foliowy. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał ten cały monitoring. 27 wypada u mnie 1 dzień przed okresem płodności (wg moich kalendarzyków - ovufrien i aplikacja Glow. Polecam). U mnie to są pierwsze starania więc doświadczenie zerowe. Na początku marca odstawiłam tabletki. Niby się staraliśmy przez pierwsze miesiące, ale ja bym to bardziej nazwała podejściem na zasadzie nieuważania niż starania. Czyli niby chcieliśmy, ale tak bez specjalnych starań. Takie starania z kalendarzykiem i objawami to od 2 miesięcy, a zmierzeniem temperatury od miesiąca. Wiem, że to krótko bardzo i że niektórzy starają się dużo dłużej, ale szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie czekać rok żeby robić badania i wtedy dowiedzieć się, że coś jest nietak i dopiero reagować. Wolę wiedzieć zawczasu. Szczególnie, że będzie to nasze 1 dziecko, a chciałabym mieć ich więcej :) Reni, w jakim wieku jest Twoja pierwsza pociecha? Napiszcie dziewczyny skąd jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Ja jeszcze 2 dni i sie okaze ale raczej do tej imprezy starania dołącze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej dziewczyny co jakis czas kluje mnie podbrzusze i jajniki piersi bola od 2 dni a dzis zacząl leciec bialy sluz wiec przed chwila zrobilam test o czulosci 25 i niestety negatyw dzis powinnam miec okres tak jak zawsze 26dniowych cyklach ale miesiac temu mialam 28 wiec w czwartek pewnie przyjdzie :( a juz mialam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Zrobilam test dzis niedawni do okresu 2 dni ja mam bialy sluz kluje brzuch piersi bolą a 1 kreska :( test czulosci 25 moze za slaby;( smutno mi aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Nie moge nic dodac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
No wkoncu sie odblokowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Jest tu ktoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
hej Dziewczyny ja 28 mam umówioną pierwszą wizytę u lekarza :) mam nadzieję, że będę z Niej zadowolona :) w nocy budzi mnie czasem ból brzucha ale to trwa kilka sekund , pewnie wszystko się rozciąga. Śluzu jak nie było tak nadal nie ma , może miałam jeden dzień w którym była mała ilość . Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Martusia trzymam kciuki nadal , informuj :) co do testu nie trać nadziei ponieważ mojej koleżance wyszła ciąża dopiero po 8 dniach od terminu miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Cześć dziewczyny. Ja dostałam @ ale cały czas mam dziwny ból. Przy @ zazwyczaj boli mnie podbrzusze i piersi 1 dzień i koniec. A teraz jest 4 dzień @ i cały czas czuję kucie w jajniku (lewym) i takie palenie tam i w podbrzuszu. Pozatym cały czas bolą mnie piersi. Okresu z plemieniem raczej nie pomyliłam bo w 1 dniu miałam spadek temperatury a pozatym plemieniem bym tego nie nazwała. Kurczę ale bardzo pali. Dziwny ból. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Wcziraj zjadlam nalesnika z bolu zoładka nie moglam wytrzymac a przy tym kuło mnie na dole dzis tez mi jakos niedobrze bylo ale to nie raz tak mialam wiec nie biore tego do siebie i klucia tez nie bi nie raz tak bylo i okres byl wiec jutro pewnie bedzie ta zolza;/ teraz sluzu nie ma takiego gestego a bardzo lepki i zwarty:/ wiec pewnie okresowy sluz;( ale jedna 1% nadzieji jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Martusia, kiedy powinnaś mieć @? Mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Jutro powinnam chociaz nie wiem zawsze mialam 26 dniowe cykle ostatnio mialam 28 dniowy ake dlsteho ze bylam w gorach i tak pewnie bedzie w tym miesiacu 28 dniowy czyli jutro @ nie mierze temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Zapytałam o temperaturę bo to bardzo ułatwia wiele rzeczy. Jeśli chodzi o mnie to za mną dopiero miesiąc mierzenia i notowania o faktycznie wszystko się pokrywa. Spadek i wzrost temperatury z pozytywnymi testami owu, spadek na kilka godzin przed @. Można bardzo dobrze poznać swój organizm. Polecam :) Reni, jak tam u Ciebie? Dawno Cię nie było :) Farblos, powodzenia na wizycie. Czekamy na relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Ja i tak z narzeczonym co 2 dni od @ do konca cyklu wiec jak ma byc to bedzie :) to dopiero 2 cykl wiec ns luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Martusia i jak tam? Wiesz dopóki nie ma @ to jest nadzieja. Josie nie zaglądałam tutaj bo dużo się u mnie działo. W dodatku pokłóciłam sie z moim bo ostatnio zrobił się strasznie leniwy, wszystko odkłada na później a mnie trzepie zwlaszcza jak ktoś nie szanuje mojej pracy. No ale oczywiście pogodziliśmy się. Nad swoim okresem tez się zastanawiałam bo po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy mi się spóźnił i w dodatku był obfitszy i dłużej trwał. W dodatku nie wiem od którego dnia liczyć bo dostałam ok. 23:00, 11.09 i w sumie to powinnam bardziej noce liczyć niż dnie:D a co do temperatury to tez po raz pierwszy mierzyłam i wychodzi na to ze mi spada zaraz przed @ Pozdrawiam wszystkich w ten kolejny paskudny deszczowy dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej nie dostalam jeszcze@ nadzieja jest bo zawsze rano dostawalam ale moge dostac i wieczorem;p lae zmierzylam temoerature mam 36.6 wiec niska i czekam na ta wredną @ u mnie slonecznie ale zimny wiatr brr:/ ide zajac sie sprzataniem zeby nie myslec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
JesCze nie przyszla mam tylko plamienje takie jasno bardzo jasno brozowe .. czekam do jutra ale nigdy nie mialam wiecej niz 28 dniowego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobolowa mnie podbrzusze inaczej niz na okres raczej bol calego podbrzusza taki skurczowy i mija i wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Nie dostalam @ ale testu nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Martusia to poczekaj do jutra, jak nie dostaniesz to zrób test i będziesz wiedzieć. Mi ostatnio też się spóźnił w ciagu dwóch lat miałam cykle przeważnie 30-sto dniowe pozniej nawet 27-30 a ostatnio dostalam w 33 dniu. Z tym że u mnie chyba owulacja ze stresu się przesunęła bo coś wyczułam w piesi i czekałam na usg jak się okazało że to nic poważnego to za 2 dni pojawił się śluz płodny a potem reszta objawów owulacyjnych. Oby się Tobie udało, czekam na pozytywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Zawsze mialam cykle 26 ostatnio 28 ale to bylam w gorach inny klimat zmeczenie itd a dzis mam brazowe plamienie jak je zibaczylam poryczalam sie ciagle mi sie chce plakac jednak nadxieja ze to tylko 1 dniowe plamienie ale raczej to okres mam dosc juz wszystkiego nigdy nie mialam 29 cykli co sie dzieje jaak tak sie przesuwa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×