Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćReni
Jeżeli to jednodniowe plamienie, to na pewno nie jest to okres! A jak dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej reni dostalam wczoraj o 23 plamki krwi i tak juz sie rozkrecilo :( chyba musze isc do lekarza z tym przesuwaniem sie cyklu czy to normalne? W tamtym roku tylko mi sie miesiac przed udanym cyklem z 26 na 28 przesunelo i po poronieniu mialam znowu 26 dniowe a teraz 29 dniowy ;( bylam miesiac temu u lekarza i wszystko dobrze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne że się przesuwa bo wkrecasz sobie że jestes w ciazy i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Cześć dziewczyny co u Was słychać? Martusia mi też się okres przesuną, czasem tak bywa, może być też tak jak pisze gość. U mnie nie ciekawie, najpierw ja miałam wirusa żołądkowego a córka porządnie się przeziębiła, a teraz mojego tak wzięło że daję mu jedzenie, lekarstwa i idę do innego pokoju, bo dopiero co miałam L4 więc muszę chodzić do pracy. Niestety akurat mam dni płodne, więc w tym miesiącu odpadają starania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
U mnie @ sie konczy wczoraj juz mialam nie krew a bardzo brazowe intensywne plamienie kupilam sobie infolic moze pomoze rok temu miesiac po wzieciu 3 saszetek sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Wiecie tylko co mnie nie pokoi pobolewaja mnie jajniki nigdy nie bolaly jak byl@ q u lekarxa bylam miesiac temu ti tam nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja powinnam mieć okres w tą sobotę co teraz będzie. Jakoś od około tygodnia pobolewa mnie brzuch. Dzisiaj zrobiłam test i są dwie kreski. Jedna mniej widoczna a druga bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Do gość: Gratuluję!!!! Och każda z nas chciałaby zobaczyć te dwie kreseczki, aż się rozmarzyłam, tym czasem szlak mnie trafia że akurat w tych dniach mój kochany się rozchorował, mam nadzieję że za miesiąc będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Do gość: gratulacje!!! Super !!! Dziewczyny, trochę się nie pokazywałam. Nie miałam kiedy napisać ale po cichu Was czytałam i jestem na bieżąco. Ja jutro mam wizytę u ginekologa. Zobaczymy co powie. Owulacja dopiero za kilka dni a ja przed wczoraj jakiś dziwny spadek temperatury miałam. Ale testy LH nic nie pokazują wiec nie wiem co to oznacza. W ogole to mam już dość tych starań. Niby nic mi nie dolega, badania wszystkie Ok. 28 lat a tu taka lipa. Już mnie to irytuje. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Josie28: Tez tak mam tylko ze ja mam 24 lata zycie lubi płatać figle:( niestety ale warto moja znajoma 7 lat sie starala miala inseminacje nawet i nic nagle odpuscili chcieli za jakis czas wziac adopcje a tu bach 2 kreski 2 tyg temu urodzila coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny, jutro pierwsza wizyta u ginekologa ... ale mam stres ... Boje się , że trafię na jaką nie miłą Panią Doktor... no ale zobaczymy, mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok , bo w nocy budzi mnie mocny bół brzucha i trwa pare sekund , w ciągu dnia to samo ... troszkę się boję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Byłam dzisiaj na 1 monitoringu. 11 dc pęcherzyk 14mm, ale endometrium 5mm. Komentarz lekarza "pęcherzy Ok, ale endometrium słabo , może jeszcze urośnie" zmartwiło mnie to trochę. Nie wiem co mam myśleć. Załamałam się jeszcze bardziej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie daj znać co Ci powiedział lekarz. Rozumiem Cię świetnie bo ja czasem też mam dość i też nie wiem o co chodzi. Żona mojego kuzyna starsza ode mnie pare lat, końcem tamtego roku skończyła 40 lat a w tym roku w marcu urodziła śliczną zdrową córeczkę kuzyn jest od niej 3 lata starszy, więc wiek tu chyba nie ma nic do rzeczy, z drugiej strony mamy jeszcze parę lat na starania i nie możemy się poddawać:D ostatnio zauważyłam że nic się u mnie nie dzieje bez przyczyny, wszystko ma jakiś sens, więc pewnie w moich staraniach też tak jest. Wczoraj zaczęły mnie trochę boleć piersi więc pewnie już jest po owulacji. Ja tez czekam na wizytę u lekarza, jeszcze tydzień. Podejrzewam że wyśle mojego partnera na badania, no chyba że mi coś źle wyjdzie brryy nie chcę nawet o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Jak zwykle moja odpowiedź nie wyświetliła się pewnie pozniej wyjdą wszystkie. Dowiedziałam się w pracy że pójdę na takie stanowisko którego zawsze się bałam stres tam jest ogromny i nie wiem czy to ogarnę. Takie sytuację na pewno nie pomagają zajść w ciążę, normalnie juz płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Reni, No właśnie lekarz powiedział, że pęcherzyk ma 14mm ale endometrium słabo bo 5mm. Ale z racji tego ze to 11 dc to może jeszcze coś z tego będzie. Chciałabym żeby tak było. Jutro idę znowu zobaczymy co się zmieni. A co do Twojego stanowiska, wyluzuj napewno dasz radę. Skoro Cię tam przerzucają to pewnie sami widzą że na pewno temu podołasz :) Martusia ja mam 28 skończone. Ale chyba faktycznie w naszym wieku (jeśli mogę tak powiedzieć ) to nie gra roli. Zapewnił mnie o tym również mój lekarz. Wole w to wierzyć niż nie. Gośćfarblos: trzymam kciuki!! Daj znać jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie dzięki za pocieszenie, na poczatku na pewno będzie ciężko, najgorsze to to ze ja się strasznie stresuję. Napisz po wizycie jak twoje endometrium czy cos się zmienia. Farblos trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Również daj znać co powiedział lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej, jak zwykle wiadomosc z dnia mojej ziwyty u lekarza nie wyswietlila sie ... tak więc udało się :) początek 6 tydzien i 1 dzień :) dostałam skierowanie na badaniaa i kolejna wizyta 20 ... niestety ale wymioty męczą mnie juz 5 dni ... ehh dostałam jakieś czopki które mają pomóc na wymioty ale jeśli bardziej mi się nasili muszę iść do szpitala na nawodnienie ... Słyszałam już serduszko :) ale czuje się z każdym dniem coraz gorzej , no ale czekam aż w końcu będzie lepiej . Trzymam za Was dziewczyny mocno kciuki i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Farblos to teraz juz tak oficjalnie Ci gratuluję!!!! Dbaj o Was i pisz co u Ciebie. Życzę Ci żeby te wymioty się skończyły i żeby obeszło się bez szpitala!!! Dziewczyny oby takich dobrych wiadomości było wiecej na tym forum!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Josie28, lekarz nic ci nie dal na endometrium? Ja do owu juz 2 miesiac biore progyluton i mi przybywa kilka mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Hej gratulacje wczoraj @ dostalam wiec bede sie dalej starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Malahala, nic mi nie dał ale byłam w piątek jeszcze raz u urosło do z 5 do 7 w 2 dni. Z kolei pęcherzyk z 14 na 16. Na Twoje oko jak to wyglada? Masz większe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Mam doła to jest jakies dziwne zeby sie starac w dni plodne. I nic ... Powoli mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Josie, no wlasnie nie mam doswiadczenia. 2 raz monitoruje cykl i tylko tyle wiem, ze 2 razy endometrium bylo za cienkie. Nastepnym razem dopytam. Wiem jedynie, ze za pierwszym razem pozno wzielam progyluton, a pecherzyk byl duzy, wiec mozliwe ze endometrium nie zdazylo wzrosnac na tyle by utrzymac pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Pati nie poddawaj sie! Musi się w końcu udać!!! Farblos nam prześle ciążowe fluidki i po kolei będziemy zachodzić :D Trzymajcie jutro od 14 za mnie kciuki, żebym się w pracy nerwowo nie wykończyła. Dobrze że mi zmiany nie zmienili bo by były nici z piątkowej wizyty u ginekologa. Dobrej nocy i pamiętajcie musimy wrzucić na luz, to na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiola
Od popołudnia mam silne bóle podbrzusza no okres miałam 4 razy w miesiącu co u mnie bardzo dziwne bo moja miesiąca trwa od 1 do4 dni mam już 2 i nie chciałabym kolejnego może są inne powody boku ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie28
Dziewczyny byłam dzisiaj u gina. Endo urosło do 10 a pęcherzyk ma 19.5. Wiec jutro lub pojutrze owulka. Ostatni raz idę w środę żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęknął. Trzymajcie kciuki. Reni ja już właśnie wyluzowałam. Odpuściłam już nawet mierzenie temperatury. Zapisałam się na podyplomówke na która już dawno chciałam iść. I podejrzewam ze może być tak ze ciąża mnie zaskoczy jak już się wkręce w zajęcia. Generalnie zauważyłam ze jest tak ze jak się czegoś bardzo chce to się nie udaje a jak się odpuszcza i zajmuje czym innym to wtedy samo przychodzi. W każdym razie skoro zaczęłam ten monitoring to już dociągnę go do końca a jak już będzie po to swoją uwagę skupię na innych rzeczach i będę się cieszyć miłymi niespodziankami jakie życie mi zafunduje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Josie i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie 28
Hej dziewczyny Dzisiaj byłam na ostatniej wizycie w ramach monitoringu. Pęcherzy pękł ( wydaje mi się że wczoraj bo poczułam ukucie) endometrium Ok bo około 11mm. Także wszystko Ok :) Włączam na luz :) a co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból w czasie owulacji czy po to normalne...ja miałam takie sine bóle ze aż drętwiała mi noga i wtedy....mój lekarz porównał owulację do wybuchu bomby atomowej w organizmie:-)dlatego boli .... w czasie ciąży może pojawić się ból podbrzusza podobny jak przed miesiaczką ale najlepiej w czasie spodziewanej miesiączki zrobić test ciążowy i wtedy już wiemy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, staramy się z mężem o dziecko, problem w tym ze pracuje do pozna i nie zawsze jest czas na przytulanki. Ostatnio okres miałam 18 września. Według kalendarzyka owulacja miała nastąpić 1 października w tym właśnie dniu kochaliśmy się z mężem. Wieczorem ból brzucha który zawsze odczuwam w czasie owulacji. Problem w tym ze ból brzucha i jajnika towarzyszy mi do dziś. Owulacja była z lewego jajnika i ten właśnie mnie boli. Nie szukam u siebie objawów ciąży, bardziej martwię sie czy to może buc jakiś zapalenie ? Cyk,e mam 28 dniowe regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×