Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ms.Ocean

Praca asystentki/sekretarki ... Jak nią zostać ?

Polecane posty

Witam wszystkich ;) No więc mam takie małe zapytanie: Jest tu ktoś kto pracuje jako asystentka ? Chciałabym wiedzieć jak nią zostać. Potrzebne są jakieś studia wyższe czy studium policelane wystarczy ? Nie wątpie w to że gadane i siłe przbicia trzeba mieć, ale czy ciężko jest zostać i być taką asystentką lub skretarką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asystentka
Biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego, często dwóch, albo tego drugiego trochę słabsza; doskonała obsługa pakietów biurowych i programów pocztowych, analityczny umysł, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, asertywność - to jest absolutna podstawa a żadna szkoła ani kurs nie nauczy cię tego w praktyce. Łatwiej jest zostać asystentką po ekonomii, informatyce czy lingwistyce niż "szkółce dla sekretarek". No chyba, że interesuje cię stanowisko, na którym twoim głównym obowiązkiem będzie parzenie kawy, przeglądanie poczty i odbieranie telefonów, bo do tego to ogólniak wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki wielkie ... :D Przynajmniej wiem jaki kierunks tudiów wybrać ... ^^ A ty jestęś może asystentką ? Jeśli tak to jak jest ciężko, musisz się nachodzić ? Odbierasz telefony w środku nocy że coś jest nie tak xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asystentka
To zależy, co dla ciebie oznacza "ciężko". Poza tym są asystentki i "asystentki". Moim zadaniem przede wszystkim jest wyręczanie mojego szefa we wszystkim, w czym wyręczyć go mogę. Nie podejmuję jedynie decyzji kluczowych. Nie zdarzyła mi się nigdy sytuacja z telefonami w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie praca asystentki zawsze kojarzyła się z bieganiem po całym biurze i załatwianiem wszystkiego za szefa ... A Możesz powiedzieć mi czy świeżo upieczonej studentce jest ciężko dostać taką pracę ... ? Bo wiadomo, ż pewne obawy są, że niedoświadczona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
"No chyba, że interesuje cię stanowisko, na którym twoim głównym obowiązkiem będzie parzenie kawy, przeglądanie poczty i odbieranie telefonów, bo do tego to ogólniak wystarczy." nie moja droga..LO nie wystarczy nawet już do siedzenia na kasie w markecie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – sekretarka/asystentka. Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×