Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elle 24

jakiej firmy macie pralkę,co polecacie?

Polecane posty

Gość Elle 24

Muszę kupić pralkę i nie wiem co wybrać :( Chodzi mi generalnie o firmę, mam mętlik... Swego czasu pralka Candy moich rodziców przeżyła 25lat bez usterki ale to były dawne czasy i pralki nierobione w Chinach ;) Kolejna pralka Candy działa bez zarzutu ale grzałka poszła, co jest pewnie wynikiem cudnie twardej wody... Jakich firm pralki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczek
Bcsch siemens na wiele lat reszta to chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Boscha, od pięciu lat, działa bez zarzutu, niedawno była wymieniana pompa - 50 zł; woda twarda jak diabli - lubelszczyzna, nie używam żadnych calgonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 260602006
Ja teraz kupilam whirlpool i jestem bardzo zadowolona,trafila sie w promocji ,zaplacilam 998 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Tylko siemens, ja ją mam ,rodzice, brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo,mastercook,bez jakiejkolwiek awarii 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam whirpoola i jestem bardzo zadowolona,działa dzień w dzień, dobrze pierze :) nie psuje sie nic. mam ją 6 lat. model 6sty zmysł, wsadzana od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica u nas jest ok
ja mam amice juz 7 lat i do tej pory dziala, bez zarzutu , rodzice tez maja amice i od 10-11 lat byla jakas jedna drobna usterka i to z winy uzytkownikow a nie mechanizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy22
polar działa bezawaryjnie 12 lat, jakieś cudo czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Dla mnie tylko BOSH. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Boscha, działa Ok od paru lat, z tym że ostatnio w szufladce na płyn do płukania po skończonym praniu jest pełno wody, nie wiem czemu???? Płyn normalnie jest pobierany, pranie pachnie, i tylko ta woda:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam z ta woda tak
Ja mam od kilku lat Amice i jest wszystko ok, tylko wlasnie mam od jakiego czasu podobny problem z ta woda w przegrodzie na plyn jak kolezanka wyzej, tez wszystko pobiera, pranie pachnie a woda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również Candy, już od wieeeeelu lat działa bezawaryjnie :) przeogromny wybór pralek masz na moderni.pl, co prawda pralki tam nie kupowałam, tylko sprzęt do kuchni, ale możesz zajrzeć, a nuż znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfba
Nie wiem od czego gromadzi się ta woda, ale ja tam czyszczę regularnie, wodę wybieram i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewa Cena wymiany podzespołu pralki, często jest dużo mniejsza, od ceny stosowania calgonu regularnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technologicccccc
A jeśli mielibyście wybrać to Candy czy Whirlpool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swojego Boscha od 2 lat - pracuje bez zarzutu. U rodziców podobny typ, pracuje (i to na pełnych obrotach) już z 6 lat - też super się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arorina
A co sądzicie o obecności opcji, która po zakończeniu prania poziomuje bęben tak aby znajdował się u góry - czyli krótko mówiąc nie musimy ręcznie przekręcać bębna z mokrym praniem (czytałam na forach, że jest to dosyć uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee nie rozumiem
jak to ręcznie przekręcać bęben? O jakiej pralce mówisz? mam ładowaną od frontu i nie bardzo sobie wyobrażam opcję o której piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi chodzić o pralkę ładowaną od góy. Miałam zawsze do czynienia z klasycznymi - ładowanymi od przodu, więc ci nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ma taką opcję pozycjonowanie bębna http://tnij.org/dy5a O to chodzi? Ja co prawda miałam innego electroluxa, ale pralka była solidna. cicha i oszczędna. Ta jest znacznie nowsza, więc powinna się jeszcze lepiej spisywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arorina
No chodzi o to, że zawsze po zakończeniu prania bęben ustawia się otwarciem do góry. Tak jak wspomnieliście chodzi o pralkę ładowaną od góry. Niektórzy pisali, że ciężkie mokre pranie utrudnia przekręcenie tego bębna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam beko
a ja mam beko i to już 9 lat, nic w niej nie było naprawiane i nie używałam nigdy żadnego calgonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, teraz już rozumiem o co chodzi. To rzeczywiście ta opcja jest ważna, bo naprawdę potem to ręczne przekręcanie może być uciążliwe. Na pewno jest ciężko, bo pranie jest przecież mokre.. Ja mam ładowaną od frontu, więc się tym nie muszę martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bosch ;) a polara nie polecam. Polar sprzed 12 lat nie ma nic wspolnego z tymi produkowanymi aktualnie. Szajs jesdnym slowem, taki sam jak Whirplool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×