Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elle 24

jakiej firmy macie pralkę,co polecacie?

Polecane posty

myślę, ze sobie poradzi, skoro potrafi wypłukać kurz i łupież to raczej z proszkiem nie powinno być problemu... kaara8, z synkiem miałam zawsze takie problemy, ze jak proszek nie był wypłukany do końca to dostawał wysypki, więc nam to doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dla mnie nadzieja :D Przy tych LG jeszcze mnie zachwyca to, że są ciche. Późno puszczam pranie i zawsze się boję, że sąsiedzi się zbiegną. W szczególności, że w nocy, po imprezie chciałabym to "odświeżanie ubrań" zapuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
zdecydowanie NIE polecam Whirpool. Zużywa dużo wody, głośna przy wirowaniu i dwa razy serwis naprawiał w ciągu pierwszego roku użytkowania. nigdy więcej nie kupie Whirpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prania ubranek dziecięcych to pralki LG też mają program "ubranka dziecięce" co napewno dalej większe poczucie pewności że ubranka są dobre wyprane i dobrze wypłukane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - ten tryb prania jest właśnie z mocniejszym płukaniem? Czy chodzi o to, że jednak te ubranka trzeba częściej prać i żeby się nie niszczyły? :) Zastanawiam się, jak to się ma np. do tego płukania medycznego... Chyba to są trochę inne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Doktor ZYGAAcza
Jeżeli kupujecie pralkę nowoą bądź używacie już swoją przez x lat daję wam dobry sposób na zaoszczedznie wielu pieniedzy Pewnie słyszałyście o kulach do prania ta jest rewelacyjna wiem bo mam już nią od ok. roku nie używam proszków itp - działanie jak VIZIR http://allegro.pl/item982483712_kula_pioraca_eco_magic_ball_bez_detergentow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam przekonania do takich cudów, szczególnie przy małych dzieciach, bo jak to niby ma plamy usuwać? nie wspominając już o tym, że pranie nie będzie ładnie pachniało...chyba jednak wolę tradycyjne rozwiązania, a detergentów się nie boję, chociażby dzięki tym wspomnianym wcześniej trybom prania, jak płukanie medyczne czy pranie dziecięcych ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie do końca wierzę w takie cuda. Kiedyś mówili o pieluchach wielokrotnego użytku - fajne, można zaoszczędzić, ale zabawy z nimi jest tyle, że się odechciewa. No i faktycznie się zwraca przy trzecim dziecku używającym tych pieluch... :| Lepsza dobra pralka z porządnym płukaniem - np. medyczne w LG i można się wszystkiego co szkodliwe pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiekkkkkk
Elektrolux dobry.Ale wszystkie te pralki maja jednak skomplikowane pokrętła! To nie tak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widziałam obsługę pralki LG, cały ten panel to wydaje się naprawdę prosta w użytkowaniu. wszystko widoczne, ja bym nie miała problemu i moja babcia napewno też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_maruda
ja mam Boscha i jestem z niej bardzo zadowolona nie pamiętam tylko jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie się w nich podoba.. to że wszystko jest w języku polskim, widziałam w jednym modelu opcję prania narzut. Ja mam zawsze serce na ramieniu jak mam wyprać jakiś koc czy narzutę,. nigdy nie wiem czy mam nastawić na syntetyk czy na wełnę czy na inny program by wyjąć rzecz w niemienionym stanie ... tutaj nie miałabym już takiego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twoje obawy, moje dwie piękne wełniane narzuty nadają się teraz tylko do dziecięcego łóżeczka ;) specjalny program do narzut by mi się zdecydowanie przydał, może obyło by się wtedy bez takich atrakcji, ale teraz juz jestem mądrzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peooonia
Jak kupowałam kolejną pralkę,to na forum spędziłam kilka godzin,żeby wybrać odpowiednią .Ostatecznie zdecydowałam się na Bosch i jestem bardzo zadowolona.Oczywiście kupiona w sklepie internetowym przez co zaoszczędziłam prawie 200 zł.Dodam jeszcze,że miałam Amicę,która o dziwo rekordowo długo mi służyła,bo całe 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że w sieci często można kupić coś takiej i to znacznie taniej. Najważniejsze aby być zadowolonym z zakupu. Teraz marka LG i bosch chyba dominują na rynku, choć bosch ma chyba jeszcze konwencjonalny silnik.. więc nie az tak cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywałam niedawno ceny lodówki i zmywarki (bo chcemy kupić) i różnica miedzy najtańszym sklepem internetowym, a stacjonarnym to nawet 400-600 zł na lodówce i 200-300 na zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co jest dodatkowym plusem, przy LG, to to, że są bardzo ciche. I jak byłam w sklepie, to się dowiedziałam, że dają na te ciche silniki 10 lat gwarancji. Stąd wniosek, że pralki będą długo służyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te napędy DD wydają się niezawodne. W konwencjonalnym może zawsze pasek "szlak trafić" a tutaj mamy silnik napędzający tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przede wszystkim przekonuje to, że producent nie boi się dać tak długiej gwarancji. A co do budowy, to już mniej się na tym znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
ja właśnie kupiłam Bosha WLX 20362 PL, testowalam tylko na samej wodzie na razie, pralka czeka wpustym mieszkaniu i czeka aż się wprowadzę. Ma ktoś może tę pralkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinkaaaaa
najlepsze sa ariston chyba tak sie to pisze:) A CO DO PROGRAMU DLA UBRANEK DZIECIECYCH ZEBY SIE NIE ZMIELY TO JAKAS LIPA JA MAM INDESIT I W TYM PROGRAMIE JEST WIROWANIE NA 400 WIADOMO NIE ZEMNA SIE ALE JAKIE MOKRE WYCIAGNIESZ! TO JEDNE WIELKIE ZAKAMUFLOWANE KLAMSTWO:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym trybem do ubranek, to raczej chodzi o to, że to dobrze dopiera i nie niszczy - przynajmniej w pralkach LG na tym to polega... A to żeby się nie "zmięły", to chyba domena pralek parowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pralke whirlpool
6519/P jest to mega zajebisty model. ilość programów i mozliwość ich modyfikowania jest wystarczająca, żeby zadowolić najbardziej wymagająca osobę, mało prądu żre, jest genialna. i tania była. wczesniej miałam inny model whirlpoola, ale to byla własność koleżanki z która mieszkalam całe studia i po tych studiach ona pralke zabrala, ale działa nadal bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×