Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dziewczyny nie warto brać pod uwagę takiej pomylonej osoby jak pisze takie bzdury. Idiotów nie brakuje na świecie. barbera - nie denerwuj się bo ci niewolno. Ciesz sie przyrostem bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
Straciłąm 6 a troje urodziłam. A ty nie urodzisz żadnego bo wcześniej zgnije to dziecko w twoim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słysząc ze wam sie udaje wierze że mi sie tez uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można miec w sobie tyle nienawiści....i życzyć komuś takie straszne rzeczy....nie dziwie sie, że Bóg cię tak skarał....żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne są te dzieci tej osoby bo mają tak głupią i pusta matkę. My dziewczyny będziemy nasze dzieci kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
nikt mnie nie skarał !!! dzieci z probówki nie mają racji bytu !!!! Nie zgnią i przepadną wszystkie. A tobie barbera i ata życzę najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barabera widać, że dziś masz super humor, bo mi dziś też pisałaś, że na bank mi się uda, acie 13 też oczywiście się uda...oby to się spełniło...ale w pierwszej kolejnosci jest arita do testowania.Trzymamy mocno kciuki :-) ata-13 kiedy teraz masz wizyte? chyba już nie bedziemy się widzieć, widzisz ty mnie od raz poznałas, a ja nie byłam taka pewna, czy to ty....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci życze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ??? A na głupotę nie ma lekarstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
nie są biedne ani patrząc na ich sytuacje matarialną ani na to że mają tak kochającą matkę jak ja. będziecie kochać dzieci??? przeciez to nie dzieci to ufo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona pewnie, że mam :D wynik na 100% pozytywny to jest z czego się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
O MATKO BOSKA CO ZA BABSZTYL??? SKĄD TY SIĘ KOBIETO URWAŁAŚ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona- udało mi sie cię poznać. Jak pamietasz ja miałam rózową bluzkę. Ja musze czekać na wynik powinien byc 11 kwietnia. Jak wynik bedzie ok to stymulacja sie przesunie o 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, że jest sie z czego cieszyc...to chyba najlepsza twoja wiadomośc w ostanim czasie hehe.... Powiem Ci, że jak mi by też sie udalo za 1razem, to nie mogłabym w to uwierzyć, cieżko by było, chyba dopiero jakbym widziała, że brzuszek rośnie :-)każda z nas tyle przechodzi wczesniej rozczarowan, ażw koncu sie udaje, cieżko wtedy w to uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to przecież UFO! hahaha Żartowniś się jeden znalazł, nie sądzę niestety, żeby to co on pisze było prawdą, i na bank nie jest kobietą, a już tymbardziej matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzuszek to ja już mam :D i to niezły ciekawe co będzie dalej, ale to pewnie po stymulacji jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe podczas stymulacji to chyba ma się brzuch jak w 3 miechu:) tylko u Ciebie zacznie rosnąc a mi spadł, choć od kilku dni jakoś przytyłam, albo raczej spuchłam nie wiem od czego, dziś strasznie mnie jajcory bolały cały dzień, może powracają dopiero do żywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska pewnie wszystko wraca do normy u ciebie, żeby ładnie przyjąć mrozaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera na pewno będziesz pięknie wyglądała z dużym brzuszkiem. Wiecie UFO nie mówi nigdy prawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej jak z przodu mi urosło to boczne fałdki się wyprasowały :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak pózniej się domyśliłam, że to Ty.....śmiac mi się chciało z mojego męża, tylko obserwował, i mówił, "która to ata", a pózniej "o to jest ona", "jaka wesoła dziewczyna " itd....było smiesznie, dziwnie tak spotkać sie w realu :-) a cos ci z badaniami wyszlo nie tak? na moje Siejkowski "rzucił tylko okiem" powiedział wszystko ok i zaczynamy. Teraz bede miała pierwszą wizyte w związku ze stymulacje z dr.Elias, musze zrobic badania 2 hormonów rano , a póżniej wizyta... aha ostatnio jak byłam na zastrzyku w Polmedzie widziałam pierwszy raz kobitke w ciązy, fajny widok, pewnie też się tutaj leczyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po lekach hormonalnych czuje się jak balon. Wszystko mnie ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jak byliśmy ostatnio to jedna para przyjechała się pochwalić dzidzią do kliniki :D oj sorry ufoludkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona aż mi się wierzyć nie chce, że j w końcu zaczniesz stymulację :D jak ten czas przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszła toksoplazmoza podejrzana i musiałam zrobić jeszcze raz. Doktor zlecił mi dodatkowe jeszcze badanie aby potwiedzić że jak mi podadzą moje maleństwa to im nic nie bedzie groziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata lepiej dmuchać na zimne bo to jest groźna choroba dla płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×