Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

to jeszcze się po cieszę Twoim wynikiem przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam miłego dnia dziewczyny. arita- ty sie ciesz bo dziś twoje dzieciacki będą z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam mocno kciuki...czekamy wszyscy na pozytywne informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Barbera mnie się nie wolno denerwować, mów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!!! Barberaaa no mówww i to szybko!! Aritka, kciuki za udany transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam i beta w 9 dpt 49 :D i dzwoniłam do Polmedu i powiedziała, że raczej mamy się już cieszyć tylko jutrzejszy wynik potwierdzi na 100 % i znowu muszę czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
wow:))) WIELKIE,WIELKIE GRATULACJE:))) PAMIETAJ DBAJ O SIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO super!!!Kurde chyba trzeba otworzyć w Lesznie laboratorium gdzie wynik jest od razu, bo ileż można tak ludzi w niepewności trzymać!!! W 9dpt to jest i tak wieelka beta!! Ogromne GRATULACJE KOCHANA!!! Czekamy teraz na przyrost i wierzymy, że jednak się udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liska udaje się i Tobie też się uda !!!! i będziemy się jeszcze razem kulać :Dhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
GRATULUJĘ, CIESZĘ SIĘ TWOIM SZCZĘŚCIEM ... jA JUŻ KOŃCZĘ 9 TYDZIEŃ , CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE TYLKO W NOCY MAM PROBLEMY ZE SPANIEM ( UWIELBIAM SPAĆ NA BRZUCHU A TERAZ MI NIE WOLNO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam kochane bo bez Was bym tego tak łatwo nie przeszła, trzymam dalej za Was kciuki i mocno wierzę, że się uda !!!! dorotko ja już nie mogę spać na brzuchu i lewym boku a co będzie dalej :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Barberka, super, sama się bardzo ciesze z twojego szczęścia :-) Fajnie, ze w koncu komuś się udalo z naszego grona...od razu mam lepszy humor, bo pojawiła się nadzieja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co nie wiem czy to z nerwów chociaż aż tak się nie denerwowałam to rano jak myłam zęby to mi się tak uniosło, że szok a teraz chciałam zjeść loda i znowu to samo, ale z łakomstwa zjadłam :D przynajmniej będzie czym żygać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka ciekawe tylko ile bedzie miała zarodków, czy będziesz miała podwojne szczęście?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też jestem ciekawa :D a ciekawe jak tam arita po transferze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera superaśnie:) Wiedziałam że będzie dobrze:) zapoczątkowałaś dobrą passę, mam nadzieję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam arita po transferze? na ile zarodków się zdecydowaliście? ja już nie moge się doczekac jak rozpoczne stymulacje, a teraz prawie 2 tyg. wyciszania się, ale trudno każda z nas to przechodzi, ważne, że się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już!!!!!!!! :) zdecydowaliśmy się na jajka , pięknie rozwinięte, ze względu na to ,że u mnie problemem bezpłodności jest czynnik anatomiczny i że już wcześniej rodziłam Pan Dr.polecił nam właśnie te 2, z trojaczkami nie dałabym rady :) hehe, barbera gratulacje !!!!!!!!! może za parę dni dołączę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi zjadło kawałek tekstu :( trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita to trzymam kciuki żeby ci się tak wgryzły jak mi :D a wzięłaś wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pracuję z M więc mam labę na zawołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barberka widzę, że pierwsze objawy ciąży już są i oby tak dalej:) Aritka pracujesz z M?? Hmmm ja próbowałam dwa razy współpracować ze swoim i powiedziałam NIGDY WIĘCEJ, choćbym nawet miała być miliarderką! A Ty masz już dzieciaczka? Zrozpaczona zobaczysz jak to szybko zleci nic się nie martw na zapas:) Barbera nie chcę nic mówić ale przydałoby się założyć nowy wątek, i czekać tam grzecznie na nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×