Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

dziękuję za informację no więc jeśli @ się nie opóźni to wyjdzie, że transfer powinnam mieć przed majowką, pozostaje mi czekać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska właśnie mam zamiar dla odmiany do Poznania skoczyć i o H&M myślałam ,ale najlepsze jest to, że na naszej wsi otworzą wreszcie duże centrum handlowe i będzie H&M i będę mogła się zaopatrywać na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak pewnie jeszcze kilka razy będziesz we Wro na wizycie więc tu też możesz się zaopatrzyć a mamy tu kilka odpowiednich sklepów:) ciąża o tej porze roku jest fajna, i moda jej sprzyja, jest mnóstwo luźnych powiewnych bluzeczek i sukieneczek, ah może dołącze do Ciebie za miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mów, że Leszno to taka wieś:)rozwija się prężnie, nawet mój luby tam oddział swej firmy niedawno otworzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja w końcu dostałam @. 05.04 to 10 dc mam umówioną wizytę. Criotransfer mam mieć na cyklu naturalnym, 5 dni po pęknięciu pęcherzyka bo moje zarodki były mrożone w piątej dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka dzięki, ja będę miała zapewne podobnie, bo też mrożone w 5 dobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 - jak w moim podpisie napisałam, w połowie kwietnia dzwonię do kliniki z zapytaniem o zarodki do adopcji, jeśli jakieś dla mnie będą, to miałabym przygotowania tak do 1,5 m-ca i transfer, gdzieś ok czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj liska wierz mi, że tu ciężko coś dostać a jak już jest to koszą jak za zboże :( a to może razem się wybierzemy kiedyś na zakupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - nie mogę się już doczekać Twojej bety :D , niestety Twój wpis będę mogła dopiero przeczytać po pracy, bo nie mam dostępu do netu >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygatonna
Mi podawano zawsze 2 zarodki, ale myślę, że jakby miała słabe 3, to jednak wzięłabym jak barbera wszystkie - macie rację, zawsze to zwiększa szansę na jakąkolwiek ciążę. Ale 4 - no to już jest hardcore :-) Margi77, a czy podawaliście jakieś kryteria odnośnie adoptowanych zarodków (grupa krwi, wygląd etc.)? I czy orientujesz się, czy długa jest ta lista oczekujących w Polmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi ja też, ale już się tak nie denerwuje bo co by innego miało być :D nawet mój M mówi, że wyglądam całkiem inaczej :D tzn tragicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ygatonna - nie podawaliśmy żadnych kryteriów odnośnie adoptowanych zarodków, nikt się nas zresztą o to nie pytał, a lista raczej nie jest długa, skoro mam dzwonić w połowie kwietnia. Pewnie też wszystko zależeć będzie od ilości przekazanych zarodków i czy, i jak będą się dzielić po odmrożeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co chwila poprawiam coś w swojej stopce, albo coś mi ucieka, albo coś źle napiszę :), ale chyba jest już ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, już myślałam, że tylko ja siedzę w domu i pracuję a wszyscy korzystają z ładnej pogody i sobie spacerują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie będę miała dzisiaj czasu na spacer, może jutro mi się uda gdzieś wyjść :) podobno weekend ma być bardzo ładny i ciepły :) a ja wtedy będę się wygrzewać na słoneczku i oglądała mojego chłopa w akcji ( na meczu piłkarskim oczywiście ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Barbera gratuluję!!! U mnie codziene dawkowanie... ale jakoś sobie radzę. Dziś byłam na 1 wizycie i jest 5 pęcherzyków. Zobaczymy co będzie dalej. Kolejna w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Barbera jutro Twój wielki dzień:)) Co do podania ilości zarodków w klinice pytają się ile podać informując najpierw o ich klasie i szansie na przeżycie. U nas zastanawialiśmy się przez chwilę nad 3 (sugestia doktora) prawie wszystkie były dobrej klasy. Ostatecznie podano 2 resztę zamrożono, niestety zabieg sie nie udał, jak również poźniejsza próba podejścia do crio - nie przeżyły rozmrażania. No a rok później naturalny cud:) Czego Wam wszystkim życzę:) Co do garderoby to tez pomału muszę zacząć rozglądać się za spodniami bo pasa zaczyna brakować:) A Barbera ma rację aby brać L4 tyle mamy stresu ze staraniami po co dodatkowo stresować się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki, wielki i jakieś dziwne obawy mam, że ta cholerna beta będzie niska a te wszystkie dolegliwości to normalne :( chyba zeświruje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj głupotek! Beta będzie super i cała reszta też! jutro masz nam dać znać jak poszło a my trzymamy kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka bo Ci kopniaka zaraz strzelę!!! ups zapomniałam, że ciężarówek bić nie można!!No to będzie klaps! Kochana testy sikane mylą się tylko w jedną stronę i jest bardzo ale to bardzo mało prawdopodobne, żeby pokazały dwie krechy a ciąży nie było. Zdarza się, że jest jedna a ciąża jest a nie na odwrót! Kurcze ale tu ruch się zrobił! jedne czekają na transfer inne zaraz na punkcję, kolejne się kłują, dalsze wyciszają, ale będzie wiosna!Bociany nam dzieci naniosą:) MOha trzymam kciuki na rosnące pęcherzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) Barbera kiedy bedziesz miała ten wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie się czuję, myśli się kłębią , bałagan w mózgownicy, mieszane uczucia, nie wiem czy się cieszyć czy nie zapeszać, Boże to już dzisiaj!!! dziękuję za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita tylko się cieszyć że maluchy będą już dzisiaj w Twoim brzuszku !!! :D a ja niestety muszę czekać do 13 :( bo już dzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×