Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość madziara076
Witam dziewczyny! Barbera gratulacje jeszcze raz!!! arita tez chce Ci pogratulowac za 10 dni, wiec trzymam mocno kciuki za wysoka bete:) ata jestem z okolic Wałbrzycha Ja juz tez chce byc po transferze!!! a ten czas tak sie ciagnie. Dziewczyny nie wiem jak Was ale mnie ten stres i to czekanie wykancza nerwowo, caly czas chodze podminowana, tragedia! Powiedzcie mi jeszcze jak sie robi ten opis, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara na górze masz MOJE KONTO---- potem potwierdz--- potem w stopce/sygnaturze wspisujesz opis i zatwierdzasz:) Masz rację czekanie jest naaajgorsze!! Ja się troszkę wyciszyłam ale od dwoch dni zaczynam się czuć jakbym była znów w grze, czytam fora, zastanawiam się nad przyczyną niepowodzenia itd itp oby tylko do @ a potem to juz zleci, ale mam nadzieję, że oczekiwanie na betę będzie ostatnie w moim spotkaniu z niepłodnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska i za to trzymam kciuki !!! a mnie o 5 rano dzisiaj głód obudził :D jakaś masakra tak mi zaczęło jeździć, że nawet M się obudził :D hihihi a z gorszych wieści to dopada mnie przeziębienie i chyba wszystko puszcza i mam nadzieję, że to maleństwu nie zaszkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych już zaciążonych :D jak obliczyć termin porodu po in vitro bo czytałam, że albo termin punkcji plus dwa tygodnie albo termin transferu plus dwa tygodnie , więc się pogubiłam i nie wiem jak policzyć :D z góry dziękuję za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś koljna wizyta, stres z dnia na dzień większy. W pracy nie da sie skupić myśli. Powiedzcie mi proszę jak długo trwa stymulacja i ile może być wizyt? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulacja trwa max 14 dni a ja miałam począwszy od pierwszego dnia stymulacji 5 wizyt (w 14 dni po diphereline, czyli dzień przed rozpoczęciem stymulacja, później w 5 dniu, 8,10,12 - w nocy zastrzyk i punkcja po 32-38 godzin) i później transfer po trzech dniach :D nie martw się wszystko będzie dobrze i jak teraz patrzę wstecz to mam trzy miesiące wycięte z życia tzn od 5 stycznia po pierwszej wizycie :D ale teraz się czuję jakby nigdy tego nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! tak barbera mam synka 13-sto letniego :) z pierwszego małżeństwa , (mąż zginął w wypadku ,zostałam wdową z 4 -letnim chłopcem ), depresja i stres , nie wyleczone zapalenia przydatków (" spiralne" )doprowadziły do takiej sytuacji .Ale wierzę ,że w końcu wszystko się ułoży i będziemy szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha , nie denerwuj się za bardzo -ja też tak reagowałam. wrzuć na luzik i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita to nie ja pytałam , ale mnie zszokowałaś swoim życiorysem , podziwiam cię za siłę, ale miałaś dla kogo żyć , szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, liska , Barberka ta pomyłka to przez to , że jesteś teraz na topie naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, ale na prawdę silna z ciebie babka i na pewno los ci to wynagrodzi :D tego ci z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita - szacun, twarda z Ciebie kobitka... I bardzo dobrze! Teraz wszystko zacznie się układać po Twojej myśli:) Dziewczyny, właśnie to czekanie zabija...chcę już maj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi trzeba się nauczyć cierpliwości bo ja teraz 9 miesięcy muszę czekać :D ciągle na coś czekamy kochane ale wierzcie mi, że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, masz absolutną rację - trzeba byc cierpliwym i wierzy c że wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji! Miłego dnia dziewczyny, ja zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolce! Dziś czwartek więc idę do pracy, ale nie mogłam tego zrobić nie pisząc do Was:) Barbera każda z nas będzie na pewno czekać 9 miesiećy i ja już się na to nastawilam ale nie nastawiłam się na kolejne miesiące, niedługo będzie można sie poczuć jak słonica w ciąży, ona chyba sporo lat w niej chodzi:) http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php tu jest kalkulator obliczania ciąży po in vitro Moha Ty się nic nie stresuj zobaczysz poźniej sama powiesz, że nie było czym:) Najgorsza jest ta niewiadoma jak to będzie. Aritka wszystko na pewno szybciutko się dla Ciebie ułoży, tego życzę Ci z całego serduszka:) oj messi widzę, że mamy taką samą zachciankę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odebrałam wynik beta 107 !!!!! :D jestem taka szczęśliwa, że wszystko inne mam w d.... :D liska dzięki za ten link wg niego wyszło mi na 8 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pobeczałam się przez Ciebie :) kochana gratuluję z całego serca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam zrobić w poniedziałek i jak będzie powyżej 1000 to mam umówić się na wizytę bo do usg musi być ponad 1500 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam i czytam i ... podziwiam i trzymam kciuki! Barbera-wielgachne gratulacje!!! Trzymam kciuki za donoszenie ciąży i pomyślne rozwiązanie! ZDRóWKA przede wszystkim życzę! Pamiętam jak ja jeździłam na bete, najpierw czekałam żeby rosła, potem dziko rosła, a potem czekałam aby spadła... a ona spadać nie chciała... eh z tą BETĄ Dzisiaj mój dzień - inseminacja! miała być jutro ale test już wczoraj bardzo wyraźne dwie krechy pokazał! na jutro wypisałam wniosek o urlop, a na dzisiaj wzięłam na żądanie i czekam ... :) mąż zwarty i gotowy/na szczęście we Wrocławiu a nie gdzieś w wielkim świecie. Mam nadzieję że to już 5 i ostatnia inseminacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera super!!! betka jak ta lala:) Już nawet ja nie mogę się doczekać Twojego USG:) 8 grudnia- to musi być Mikołajek hihi:) Tinka wielkie kciuki za Was dziś trzymam! Emek musi się dobrze do roboty wziąc i wszystko będzie dobrze:) Ja się zbieram i lecę się ponudzić w pracy:) Wrócę wieczorem i mam nadzieję, że będę miała sporo do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, ja siedzę w robocie, ale nie mogłam się powstrzymać żeby nei wejść na forum i zobaczyć jak Ci poszło, aż mi łzy w oczach stanęły. Cieszę się razem z Tobą strasznie i tak, jak któraś z dziewczyn pisała- POZARAŻAJ NAS PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!! :)) Mam pytanko- treaz mam się zgłosić na wizytę między 14 a 20tym dniem brania tabsów, w którym momencie się płaci te 4 tys? już na tej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi płaci się po pierwszej wizycie przed stymulacją i w jakiej formie chcesz masz na to kilka dni , więc spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA to loozik:) Barbera to już możesz zacząć rozglądać się za maleńkimi ciuszkami iróżnymi takimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to za dużymi muszę się rozejrzeć bo trochę mi się urosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barberka gratuluje Ci za całego serca :-) super:-) ale Ci zazdroszcze, ale tak pozytywnie, mam nadzieje, że mi też się uda. Teraz wiem, że liczy się szczęście, nie ilość i jakość zarodków,oczywiście to też ma znaczenie, ale z gorszymi wynikami też się udaje. Powodzenia:-) Rozglądaj się już za ciuchami ciążowymi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tą betą? ok , że rośnie - to oznaka ciąży , a jak jest za wysoka to co to oznacza ? oświećcie mnie proszę bo już stresa załapałam po wypowiedzi tinaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie arita tinaw chodziło o to że w pewnym momencie beta może spaść ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona na bank ci się uda i rzeczywiście nie ważna ilość (co mnie bardzo zestresowało ) ani jakość kwestia szczęścia i tego wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×