Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

chodzi mi o to , że w obrazie usg widać endometrium a bez usg " to chybił-trafił ", nie wiem czy komórki moje same mogły wysunąć się z endometrium czy to jest może jednak zaniedbanie Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIC30
HAJ DZIEWCZYNY ROZUMIE WAS TEZ TO PRZECHODZIŁAM DZIS JESTEM W 20 TYGODNIU CIĄŻY PIERWSZE PODEJSCIE DO IN VITRO I SUKCES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monic no to tylko ja mogę pozazdrościć i życzyć dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIC30
ZOBACZYSZ WSZYSTKO BEDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie moja beta, jest wciąż mała a to dobrze nie wróży - ale dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIC30
Z TA BETĄ TO BY WSKAZYWAŁO CIAZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIC30
Normy hormonu gonadotropiny kosmówkowej beta są następujące: 3-4 tydzień ciąży: 9-130 mlU/ml 4-5 tydzień ciąży: 75-2600 mlU/ml 5-6 tydzień ciąży: 850-20800 mlU/ml 6-7 tydzień ciąży: 4000-100200 mlU/ml 7-12 tydzień ciąży: 11500-289000 mlU/ml 12-16 tydzień ciąży: 18300-137000 mlU/ml 16-29 tydzień ciąży: 1400-53000 mlU/ml 29-41 tydzień ciąży: 940-60000 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby w normach się mieszczę ale ważny jest przyrost dobowy bety około 60 % a u mnie tego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIC30
TRZYMAM KCIUKI I CZEKAM NA DOBRE WIESCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie było usg? ?? U mnie w każdym razie był jakiś monitorek, na który patrzyła pielęgniarka i "kierowała ruchem" mówiąc czy jeszcze dalej czy już itp. a pani doktor wywijała tymi różnymi rurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobika dzieki za info !!! teraz to jestem wściekła!!! nie wiem jak zareaguje rozmawiając z Dr. ale proszę dziewczyny o kolejne informacje z Usg podczas transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinaw bardzo ci gratuluje :-) Arita ja Ci nie pomoge, ale jezeli to prawda to też mi się to nie podoba, że nie mają USG, przeciez wtedy jest ryzyko własnie ciązy pozamacicznej. Taka klinika nie powinna dopuszczać do takich ciąż...Moze miał mointorek, tylko ty ze stresu nie widzialas...no bo dziwnie by było, jakby dr. przy niektórych transferach korzysta z USG,a przy innych nie....a kto ci robił transfer? Dr. POlak? czy tylko on robi transfery? Dziewczyny ja jestem dziś szczęśliwa, byłam na wizycie, bardzo dobrze się stymuluje. Mam obecnie 20 pęcherzyków, niektóre już dość sporych wielkości. Punkcja miała być w święta, ale dr. powiedział, że z taka dobrą stymulacją wyrobimy się przed świetami, punkcja albo w piątek albo w sobote....teraz kolejna wizyta w środe i decycja kiedy podchodzimy :-) super już się nie mogę doczekać:-) Dzis p. Kasia śmiała się, że będą to jajka świąteczne i zamiast zapładniac będą malować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, u mnie było USG, ale nie pokazywali mi tego, tylko dla dyspozycji lekarza i transfer robił mi dr Siejkowski. A może po prostu nie widziałaś aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie było USG a czytałam, że jest to nie wskazane bo zarodek musi być jak najszybciej wprowadzony a chyba lekarz nie jest ułomny żeby w macice nie trafić sorry Arita za takie ostre słowa ,ale nie jesteśmy lekarzami i rozumiem twoje rozgoryczenie, ale wierz mi nikt nie robi tego na chybił trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw jeszcze raz serdecznie gratuluje !!! zrozpaczona super wynik i trzymam kciuki za punkcję i nie stresujcie tym usg bo to w niczym nie pomaga i ja jestem tego przykładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! barbera u mnie na pewno usg nie było a mam tyłozgięcie macicy więc myślę , że usg to podstawa.Wiem, że teraz to już nic nie pomoże ale chcę się zabezpieczyć na przyszłość :) Mam do siebie zarzuty bo powinnam zadać pytanie podczas transferu o to usg ale byłam taka szczęśliwa , że zapomniałam :) MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita ale doktorek na pewno wie, że masz tyłozgięcie i wierz mi, że usg nie ma z tym nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barberka, Ty jesteś nie zastąpiona :) ,potrafisz rozgonić nawet, te nie zbyt miłe emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita bo ja nie lubię szukać dziury w całym :D a i paniki nie lubię bo wyobrażam sobie jak teraz wszystkie dziewczyny przed transferem by naskoczyły na doktorka o usg to by się lekko zdziwił, że jakiś spisek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ale ja tylko chciałam wiedzieć :) , teraz już wiem :) ja ma naturę choleryka , najpierw krzyczę a później się zastanawiam dlaczego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak kiedyś robiłam a teraz jakoś od pewnego czasu stwierdzam, że lepiej najpierw się dobrze poinformować i się dodatkowo nie stresować :D a teraz tym bardziej co ma być to będzie :D a kolejne usg mam w zajączka :D mam nadzieję na miły prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmilszy prezent jaki można sobie wyobrazić!!! a w którym tygodniu miałaś pierwsze usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka super zajączki będą:) Arita tak teraz rannym rozumkiem pomyślałam, że USG bylo podczas transferu ale nie korzystano z niego w czasie transferu tylko po, przez brzuch zobaczono czy są zarodki. I nic więcej. Ja też nie lubię doszukiwać się dziury i wole najpierw dokładnie sprawdzić zanim źle pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie coś ale po punkcji liska bo sprawdzali czy wszystko jest dobrze bo mnie tak rwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki! Powiem Wam, ze ja nawet dobrze się czuje, az tak nie boli, da się wytrzymać, ale juz sie nie moge doczekać punkcji jak mi jajeczka wyciągną....mam nadzieje, ze obudze się po zabiegu :-) Muszę mieć koszule i skarpetki, nic więcej? Dostałam już wczoraj 3 recepty na leki, które mam brac zaraz po punkcji, wy też coś brałyscie? Powiem Wam, ze narazie jestem b.zadowolona z tej kliniki, super lekarze, miłe pielegniarki, wczoraj sobie pogadałam z p. Kasią, super babka....ostatnio bylismy w Invimedzie i wogóle nam się tam nie podobało, za dużo ludzi i takie zamieszanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona nic więcej nie musisz mieć chyba, żeby się odświeżyć przed zabiegiem to jakiś płyn do higieny intymnej ale koniecznie bezzapachowy :D no i ręcznik. Pani Kasia , Ola i Iwona to są na prawdę super babki, ale pani embriolog Monika też jest super i nie owija w bawełnę :D zrozpaczona jeszcze kilka dni i będziesz po !!! kurcze jak ten czas przeleciał aż szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×